dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 960 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 960 ogłoszeń

4 100 000 zł2 956 m² 1 387,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt inwestycyjny o powierzchni 2 956 mkw., położony w Pruszkowie, przy ulicy Domaniewskiej, z przeznaczeniem pod zabudowę usługową.! cena do negocjacji! Działka.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł2 121 m² 188,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz terenu pod nowoczesną inwestycję mieszkaniową lub działalność usługową? Ta działka o powierzchni 2121 m (0,2121 ha) w powiecie krakowskim to doskonała okazja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 284 m² 194,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szukasz miejsca pod budowę domu, ale męczą Cię standardowe, ciasne i prostokątne podziały? Ta działka to przestrzeń dla osób, które cenią sobie nieszablonowe rozwiązania i chcą.

Szczegóły ogłoszenia

148 000 zł9 834 m² 15,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas - oferta na wyłączność - tylko U nas! Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki rolno - budowlanej o powierzchni 9800m.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy do sprzedaży działkę rolną zlokalizowaną w miejscowości Barcza gmina Masłów. Nieruchomość o powierzchni 74 ary. Istnieje możliwość przekształcenia działki z rolnej.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 162 m² 94,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działki budowlane na Stawkach położone w atrakcyjnej lokalizacji. Działki z bezpośrednim dostępem do drogi gminnej gruntowej, doskonale skomunikowane z wyjazdem na.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł2 200 m² 58,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na prezentacje. Widokowa działka na przedmieściach biecza Miejsce dla wielbicieli pięknych widoków! Prezentowana nieruchomość stanowi działkę ewidencyjną o numerze 2530/1,.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł15 946 m² 41,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka budowlana w miejscowości Stare Budy gmina Jaktorów. Działka o powierzchni 15946 m2, o wymiarach: 370 m x 25 m. Zlokalizowana wzdłuż drogi asfaltowej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 291 500 zł18 552 m² 56,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnych działek o nr ewid. 465/2, 465/3, 465/4, 465/5, położonych w Kłobucku przy ul. Szkolnej. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł9 600 m² 14,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki rolne z możliwością przekształcenia i podziału. 23zł/m2! Działki nr 196 - powierzchnia 9600m2 Działka Nr 319 - powierzchnia 9600m2 Możliwość zakupu jednej lub obu sztuk. Opiekun.

Szczegóły ogłoszenia

133 000 zł2 961 m² 44,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż pięknie zlokalizowana działka o powierzchni 2961m2 w okolicy zamku oraz zabudowań kościelnych z dojazdem drogą utwardzoną przeznaczona w miejscowym planie.

Szczegóły ogłoszenia

10 435 040 zł10 648 m² 980 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Teren usługowo-mieszkaniowy 800 metrów od plaży w Pierwoszynie (gm. Kosakowo) pod Gdynią! Super lokalizacja pod ekskluzywny projekt. Łączna powierzchnia prezentowanego terenu to 1,06 hektara.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł2 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Rekreacyjna 2000 m na Kaszubach! Idealna pod inwestycje! Na sprzedaż działka o pow. 2000 m w malowniczej miejscowości Turzonka, gmina Dziemiany. Działka posiadała wcześniej.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł1 900 m² 363,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Do sprzedania bardzo ładna działka budowlana przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną lub bliźniaczą o powierzchni ok 1900m w kształcie trójkąta o wymiarach 84x43x94, położona.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 000 m² 159 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane z mediami w Błędowie. Możliwość szybkiego rozpoczęcia budowy. Szukasz działki budowlanej, na której od razu możesz rozpocząć budowę domu? Bez czekania na formalności.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł850 m² 564,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy 8,5a działkę pod budynek mieszkalny jedno lub dwu rodzinny. Działka o szerokim froncie ok.33m. Dostęp do prądu, wody,gazu. Cena ofertowa ; 480000zł. Opis powstał na podstawie oględzin.

Szczegóły ogłoszenia

232 000 zł1 577 m² 147,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna nowość! Oto oferta sprzedaży atrakcyjnie położonej działki budowlanej o powierzchni 1577 m2. Działka ta o prostokątnym kształcie usytuowana jest na praktycznie płaskim terenie.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł718 m² 118,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| mstów ul. Częstochowska - działka o pow. 718m2 i szerokości 12 m położona przy ulicy o nawierzchni asfaltowej , pomiędzy istniejącą zabudową. Działka posiada uzbrojenie: -.

Szczegóły ogłoszenia

2 554 800 zł4 258 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna przy ul. Warszawskiej w Strykowie - tuż przy węźle autostrad A1 i A2! Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 4258 m , położona w znakomitej.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł8 241 m² 143,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko U nas! Nieruchomość z potencjałem, zgorzelec, ul. Reymonta As Nieruchomości oferuje na sprzedaż nieruchomość obejmującą dawne gospodarstwo rolne, znajdującą się w Zgorzelcu.

Szczegóły ogłoszenia

118 000 zł844 m² 139,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane Jastrzębie-Zdrój, dzielnica Moszczenica, ul. Tęczowa. Biuro Nieruchomości Prestige oferuje na sprzedaż 4 atrakcyjne działki budowlane położone w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zawarta umowa przedwstępna Działka jak z bajki, niepowtarzalny klimat w gminie Białe Błota Prowizję biura nieruchomości w całości pokrywa sprzedający, co oznacza że kupujesz bez.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł43 936 m² 60,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjny teren przemysłowy położony we Włoszczowie przy ul.Tartak. Sąsiedztwo tereny zabudowy przemysłowej, tereny zabudowy mieszkaniowej wielorodzinne. Sprzedaż prawa użytkowania wieczystego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 1281 m 2 położona w centrum Raciążka przy ulicy Brzozowej. Wjazd na działkę z dwóch stron asfaltowej drogi gminnej. Działka położona na końcu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Unikatowa widokowa działka, położona praktycznie na granicy Swarzędza i Gruszczyna Działka o powierzchni 2400 mkw, znajdująca się w zaciszu przyrody, w otoczeniu lasu, jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł4 200 m² 117,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlana, w otoczeniu lasów z prywatną plażą nad prywatnym stawem! Wystawiamy fakturę vat. Wakacyjny klimat każdego dnia, własna plaża ze złotym piaskiem i altanką.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 213 m² 107,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o obszarze 1213 m2. położona przy ul. Słonecznej na skraju Kotli. Na chwilę obecną oferowana działka położona jest jako ostatnia w linii zabudowy domów.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł9 800 m² 7,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

| oferta sprzedaży działek położnych w gm. Ręczno, obręb Stobnica Piła. Nieruchomość o numerze ewidencyjnym 4, o powierzchni 0,94ha. Identyfikator działki - 101007_2.0014.4 Klasa.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł1 415 m² 219,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedaż działki w Starych Budach ok. 1400 m , spokojna okolica, blisko miasta Do budowy domu jednorodzinnego. Dostęp do mediów: prąd na działce Warunki zabudowy: działka posiada już wydane.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł5 232 m² 76,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana| Lokalizacja: krużlowa Wyżna (gmina Grybów) - Powierzchnia: 52,32 ar (52,32 m ) - Media: prąd na działce, gaz na działce, możliwość wykopania studni. Obecnie na działce.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł2 043 m² 107,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Mam na sprzedaż działkę o powierzchni 2043 m2 - Zajezierze pomagamy W uzyskaniu kredytu na zakup tej nieruchomości Zajezierze jest granicą miasta Sztum , które to miasto jest oddalone tylko 12.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł3 382 m² 58,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu dużą działkę o powierzchni 34 arów położoną w Bierawie. Działka duża z dojazdem od strony ulicy Ogrodowej oraz Ottona Steiera. Działka prostokątna.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł1 000 m² 269 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Kunicach idealna pod dom lub inwestycję! Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Kunice, na nowo powstającym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł6 327 m² 172,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Tarnów! Do sprzedania działka inwestycyjna w atrakcyjnej lokalizacji, w dzielnicy przemysłowo-handlowej Tarnowa - Strusina, o powierzchni 6327 m2, w kształcie trapezu,.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł4 934 m² 48,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana dla rolnika o powierzchni 49,34 ara, położona w miejscowości Zgłobice, gmina Tarnów, powiat tarnowski. Cena: 240 000 zł Najważniejsze informacje: -.

Szczegóły ogłoszenia

499 646 zł12 429 m² 40,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 12429 m2 zlokalizowana w miejscowości Niedrzwica Duża zaledwie 10 km od Lublina. Sposób zagospodarowania terenu - część działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 293 000 zł1 439 m² 898,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka w Legionowie, przy ulicy Józefa Mireckiego. Działka z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną. Piękna, zadrzewiona, płaska działka o wymiarach: 24m (od frontu).

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 200 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż trzy działki położone w spokojnej i malowniczej części Janowa Podlaskiego. Idealna propozycja zarówno pod budowę domu całorocznego, jak i letniego siedliska. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

10 hektarowa działka w Rogojny to wyjątkowa propozycja inwestycyjna: atrakcyjna lokalizacja nad jeziorem Łaźno, wydane warunki zabudowy, pełna swoboda inwestycji i naturalne otoczenie idealne.

Szczegóły ogłoszenia

3 568 000 zł1 544 m² 2 310,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż! Wyjątkowa działka inwestycyjna w Piasecznie przy ul. Sękocińskiej z pozwoleniem na budowę! Kupując ten teren otrzymujesz: - prawomocne Pozwolenie na Budowę na 8 lokali.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł2 024 m² 132,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na na sprzedaż działki położone w malowniczej miejscowości Kocierz Moszczanicki przy ul. Bednarskiej. Nieruchomość obejmuje dwie działki budowlane 930/1 i 932/2 o łącznej powierzchni.