dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 973 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

62 973 ogłoszenia

797 000 zł5 858 m² 136,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Najbliższa okolica to domy jednorodzinne oraz mini osiedla. Dojazd z drogi asfaltowej w drogę nieutwardzoną. Część działki stanowi teren zalesiony to 1056 mkw. Do działki podprowadzone są.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł5 700 m² 166,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka w Chylicach w kształcie prostokąta w Chylicach gmina Piaseczno w atrakcyjnej lokalizacji blisko Warszawy. Wymiary 23,5/242,5 m na terenie płaskim, zadrzewiona drzewami.

Szczegóły ogłoszenia

162 960 zł1 164 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta pośrednika Oferujemy Państwu na sprzedaż działki budowlane znajdujące się przy ul. Raduńskiej o powierzchni 1164 m kw - oznaczona nr 1 oraz 1165 m kw oznaczona nr 2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł9 349 m² 7,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie malownicze działki budowlane spokój, natura i przestrzeń! Oferujemy do sprzedaży dwie wyjątkowe działki w urokliwej okolicy Podlasia blisko granic z dużym kompleksem.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 331 m² 195,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 4 km od morza. Działka o powierzchni 1331 m2., w cenie 195 zł za m2. Idealna pod budowę domu jednorodzinnego, domku wakacyjnego i nie tylko. Działka o wymiarach ok.

Szczegóły ogłoszenia

1 212 200 zł5 510 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania nieruchomość idealna dla inwestycji deweloperskiej jak i dla osoby prywatnej. Nieruchomość gruntowa, niezabudowana, budowlano-rolna o pow. ok. 5510 m2 położona.

Szczegóły ogłoszenia

191 250 zł11,25 m² 1 511,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka na sprzedaż łańcut, ul. Podwisłocze Marzysz o domu w spokojnym miejscu, gdzie każdy dzień zaczyna się śpiewem ptaków, a jednocześnie masz wszystko pod ręką? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł3 049 m² 118,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka mieszkaniowo-usługowa Jankowice - powierzchnia: 3049 m2 - wymiary: 18/160 metrów - front działki: 18 metrów - działka płaska, niegrodzona, w kształcie zbliżona do.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł3 900 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowe działki położone w jednej z najbardziej klimatycznych lokalizacji regionu w miejscowości Piaski blisko Nieborowa, pomiędzy Skierniewicami a Łowiczem. To.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż klimatyczna działka blisko Kampinoskiego Parku Narodowego Na sprzedaż oferuję działkę o powierzchni 1711 m2 (54mx31.7m), położoną w cichej, urokliwej oraz zielonej okolicy -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Nieruchomość gruntowa o powierzchni 1279m 2 zlokalizowana jest na osiedlu Stawki w Toruniu. Działka o ustawnym kształcie kwadratu, wymiarach ok 35,5m x 36m z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

1 298 025 zł9 615 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Aneta Ring   tylko W naszym biurze! Zachęcam do zapoznania się z niecodzienną ofertą - działka z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe, z dostępem do jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł2 400 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 2400 m2 Wjazd wprost z lokalnej drogi asfaltowej o niewielkim natężeniu ruchu. Bardzo szybki i praktyczny dojazd do Krakowa oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność - dostępna tylko W naszym biurze! Jeśli szukasz działki pod budowę wymarzonego domu lub inwestycję w spokojnej, zielonej części Łodzi - ta oferta będzie doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Lęborku - Twoje miejsce na nowy rozdział życia Są miejsca, które od pierwszego spojrzenia budzą wyobraźnię. Wśród spokojnej zieleni i nowoczesnego osiedla, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł860 m² 523,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana z mpzp | Jankowo Gdańskie, ul. Borówkowa Marzysz o własnym domu w otoczeniu natury, z szybkim dojazdem do Gdańska i możliwością pracy na miejscu?.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas - oferta na wyłączność Oferujemy do sprzedaży działkę rolno-budowlaną o powierzchni 17000m2 (działka nr 371/7) w Maciejowie, gmina Słaboszów, powiat Miechów, woj.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż nieruchomość rolna o powierzchni 9,9942 ha, położona w miejscowości Skomętno Wielkie, gmina Kalinowo, powiat ełcki. Działka łączy urok wiejskiego życia z dogodnym.

Szczegóły ogłoszenia

502 050 zł3 347 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Polecam Państwu działkę o powierzchni 3347m2, położoną w kompleksie 13 działek w Nowogardzie. Nieruchomość według miejskiego planu zagospodarowania przestrzennego przeznaczona jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o numerze 3169/2, położona w spokojnej okolicy Nakła nad Notecią, na pograniczu Nakła i Olszewki. Nieruchomość o powierzchni 1433 m stanowi idealną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w miejscowości Potrzanowo. Powierzchnia 882 m2, teren równy, płaski, obecnie częściowo zarośnięty. Spokojne osiedle - w okolicy nowe domy. W cenę wliczony jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł14 499 m² 103,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszamy na bezpłatną prezentację nieruchomości gruntowej w miejscowości Ryboły gmina Zabłudów. Działka w kształcie nieregularnym o powierzchni 14499 m2, klasoużytek: br-grunty.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł613 m² 212,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż - trzcianka Nowe osiedle domków jednorodzinnych - cisza, natura i świetna lokalizacja. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o numerze 3208/116, położona.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 717 m² 115,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 0,17 ha, położoną w Dębicy przy ul. Mościckiego. W pobliżu tereny rolne, łąki, oraz zabudowa jednorodzinna. Działka w mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł808 m² 172,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Polecam na sprzedaż pięknie położoną działkę w Stargardzie. Wydane pozwolenie na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego z dwoma lokalami.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 978 m² 126,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż działek budowlanych w Krzywcu - media: woda, prąd, gaz (w drodze) - dojazd droga utwardzona - zabudowa jednorodzinna uwaga Opis został sporządzony na podstawie informacji przekazanych przez.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję państwu działki położone w ustronnym zakątku Starych Bogaczowic. Działki w metrażach ok 1000m2 (w tej chwili dostępne ok. 30 działek). Działki ujęte.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł2 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działki budowlane w Wolicach. Cena 70zl za metr. Cena podana za 2tysm2 Możliwość zakupu całości działki 56/10 lub podziału. Atrakcyjna lokalizacja ,bliski dostęp do jeziora lub rzeki.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł1 900 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w miejscowości Osowiec - w pobliżu Jezior Turawskich. Działka jest płaska, ma kształt zbliżony do prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Tylko w naszym biurze do sprzedaży zestaw 8 działek budowlanych w Maruszy położonych na przeciw lasu bardzo blisko Grudziądza 10 minut jazdy samochodem. Wszystkie media wodociąg , kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł1 338 m² 52,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno-budowlana położona w miejscowości Juszkowy Gród, w spokojnej i zielonej okolicy, zaledwie niecałe 10 km od Zalewu Siemianówka. Działka ma powierzchnię 1338.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa niezabudowana o przeznaczeniu rolnym oznaczona numerem ewidencyjnym: 247/2 powierzchni 0,72 ha (7200m.kw.), w gminie Skołyszyn brak.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 822 m , położona w miejscowości Borzęcin Duży, w gminie Stare Babice. Nieruchomość znajduje się na terenie objętym scaleniem gruntów,.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł6 400 m² 15,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Nieruchomość Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 6400 m2. Teren oznaczony symbolem Lz - co oznacza grunty.

Szczegóły ogłoszenia

63 000 zł1 016 m² 62,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Kompleks działek budowlanych, położonych nad pięknym jeziorem dołgie. Przy działkach uzbrojenie: prąd I woda. Blisko działek: urządzona prywatna plaża. Oferujemy na sprzedaż kompleks działek.

Szczegóły ogłoszenia

6 525 000 zł45 000 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedania działka przemysłowa o powierzchni 4,5ha ha i wymiarach około 90 m x 500 m. Znajduje się bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej 636. Zaledwie 30 km od Warszawy. Max 25 minut.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż urokliwie położona działka budowlana nr 11/7 z mpzp, o powierzchni 761 m , w Marszowicach we Wrocławiu. Nieruchomość Oferowana działka ma kształt kwadratu.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł11 333 m² 101,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni ok 1,1333 ha położoną w Jastrzębiu przy ulicy Połomskiej, w sąsiedztwie obwodnicy, drogi południowej. Dojazd drogą asfaltową, 3.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł790 m² 1 291,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana z mpzp o powierzchni 790 m w Warszawie (nowy Rembertów) przy ul. Dowódców 4, w spokojnej okolicy z zabudową jednorodzinną. Działka ogrodzona,.