dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 973 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

62 973 ogłoszenia

320 000 zł1 000 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o pow. 10 arów (do wydzielenia) zlokalizowana w miejscowości Kraków - Kantorowice. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wym. ok.: 21m/ 55.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość gruntową z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe. Zgodnie z wydanymi wz możliwa jest budowa 5 bliźniaków z około 1000 m2 pum!.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł866 m² 2 886,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na prezentację wyjątkowej działki na Pogodnie! Działka o powierzchni 866 m2 znajduje się na rogu ulic Mickiewicza oraz Wieniawskiego. Lokalizacyjnie, ciężko.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mapa Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działki o powierzchni 1498m2 oraz 1342m2, zlokalizowane w miejscowości Bobrownickie Pole. Brak mpzp. Działki rolne -V i VI klasa ziemi.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł2 066 m² 212,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka z bezpośrednim dostępem do asfaltowej drogi, z dobrym dojazdem, objęta mpzp. Plan określa te tereny jako tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, z dopuszczeniem zachowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 075 000 zł5 374 m² 200,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa okazja dla inwestora! Teren o łącznej powierzchni 0,53 ha , położony w bezpośrednim sąsiedztwie Babiogórskiego Parku Narodowego. Unikalna lokalizacja, która gwarantuje popyt na.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 300 m² 246,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana 1300 m - Osiek, gmina Lubin Marzysz o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z dostępem do pełnej infrastruktury? Ta działka może być.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 063 m² 79,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom Oferuje Na Sprzedaż Działkę budowlaną z mpzp 1063m2 w miejscowości Bieliny. Działka nr. Ewidencyjny: 1179 Identyfikator działki:.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 400 m² 63,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Pogórskiej Woli, gmina Skrzyszów Do sprzedaży oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 0,14 ha; położoną w miejscowości Pogórska Wola, gminie.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł1 200 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam ładną działkę w Skotnikach na obrzeżach Krakowa przy wyjeździe na Skawinę. Działka płaska z dobrym dojazdem - asfalt (ostatnie 30m droga szutrowa). Ładny widok z działki.

Szczegóły ogłoszenia

828 800 zł592 000 m² 1,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę siedliskową o powierzchni 5 9200 m 2. Działka zlokalizowana jest w miejscowości Darżkowo gm. Nowa Wieś Lęborska. Darżkowo - wieś kaszubska położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł13 900 m² 118,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Bardzo atrakcyjna działka usługowa o powierzchni 1 ha 39 arów położona jest w Bielsku- białej na skrzyżowaniu ulicy Barkowskiej i Dusznickiej. Działka ma symetryczny kształt zbliżony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa usytuowana w kompleksie działek położonych w malowniczej miejscowości Adamowo, gmina Susz. Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa re/max! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 726 m , położona w spokojnej okolicy zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość ma regularny,.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł7 600 m² 59,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Marzysz o domu, który stanie się Twoją prywatną enklawą spokoju, zaledwie kilkanaście minut od Rzeszowa? Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje wyjątkową nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 625 m² 245,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa niezabudowana o powierzchni 1625 m2 położona w gminie Kobierzyce, w miejscowości Jaszowice. Działka znajduje się bezpośrednio przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł8 800 m² 41,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana 8800 m2 (z wydanymi warunkami zabudowy) położona w miejscowości Borowina (gmina Przywidz). Przez działkę przechodzi napowietrzna lina elektryczna, rosną pojedyncze.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł1 000 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o powierzchni 1000 m2 zlokalizowana w Falenicy , w dzielnicy Wawer. W najbliższej okolicy tereny zielone i budynki mieszkalne, sklepy spożywcze, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

148 000 zł1 778 m² 83,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości sverum ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Zawada, o imponującej powierzchni 1600 m - idealną.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł4 300 m² 1 046,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 4300m2 w użytkowaniu wieczystym do roku 2093. Oferta sprzedaży dla osób poszukujących zaadaptowanego terenu pod swój biznes z gotowym.

Szczegóły ogłoszenia

178 000 zł1 001 m² 178 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli marzysz o wybudowaniu domu swoich marzeń w zielonej, leśnej scenerii to mamy coś dla Ciebie :). Do sprzedaży w Miejscowości Potępa, przy ulicy Tarnogórskiej, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

79 500 zł1 200 m² 66,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż dwie działki budowlane w Ząbrowie, każda o powierzchni 12 arów, w cenie 79 500 zł za każdą. Te atrakcyjne działki znajdują się w pobliżu nowo wybudowanych domów.

Szczegóły ogłoszenia

344 185 zł3 623 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta dotyczy ciekawej nieruchomości położonej w malowniczej miejscowości Szarłata, gmina Przodkowo. Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania w której przewidziano zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

226 070 zł1 222 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Miejsce na Twój dom Na sprzedaż działka położona w miejscowości Zwierki (gm. Zabłudów) - w spokojnej i kameralnej okolicy. Nieruchomość gruntowa znajduje się w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 965 m2 z wydanymi warunkami zabudowy. Dojazd drogą gruntową. Dostępne media- prąd i woda w najbliższym czasie. Blisko teren zadrzewiony.

Szczegóły ogłoszenia

352 000 zł474 m² 742,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną nr 4600 o powierzchni 474 m , położoną w Sosnowcu przy ul. Orląt Lwowskich. Nieruchomość posiada aktualne pozwolenie na budowę budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł1 658 m² 1 688,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 16,58 ar - piaski wielkie, podgórze duchackie Do sprzedaży działka budowlana o pow. 1658m2 zlokalizowana w Krakowie, nieopodal ulicy Spornej, w dzielnicy Podgórze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

***tylko W U nas*** działki budowlane W turośni kościelnej ***5197M2*** Zapraszamy na bezpłatną prezentację nieruchomości gruntowej w miejscowości Turośń Kościelna. Na sprzedaż dwie.

Szczegóły ogłoszenia

258 951 zł1 239 m² 209 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki letniskowe niespełna 400 m. od linii Jeziora Powidzkiego; przy asfaltowej drodze o niewielkim natężeniu ruchu Lokalizacja: ~ Polanowo- działki o numerach geodezyjnych 403 (1239 m2).

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł7 159 m² 72,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rudzica, gm. Jasienica - działki o łącznej powierzchni 7 159 m z bezpośrednim zjazdem z drogi gminnej asfaltowej Przedstawiam ofertę sprzedaży atrakcyjnego terenu o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

113 715 zł1 083 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, okolice Kobyla Góry, pod zabudowę mieszkaniową, pow około 1035 m2 do 1409 m2, w tym ogłoszeniu działka o pow 0,1083 ha. Pozostało 6 ostatnich działek! Do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

2 269 380 zł10 410 m² 218 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka, położona bezpośrednio przy trasie poznańskiej, nieruchomość posiada bezpośredni wjazd i zjazd z trasy, z obydwu kierunków. Działka o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

52 927 zł7 561 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy na sprzedaż dwie działki rolne oraz działkę leśną położone w miejscowości Luszewo i Pieńki Faustynowskie, w gminie Glinojeck. W skład sprzedawanej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

7 875 000 zł8 290 m² 949,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Warszawa radość/ zbójna góra/ wschodnia strona torów Idealna propozycja zarówno dla osób szukających nowego miejsca do zamieszkania, jak i inwestorów poszukujących świetnej okazji na rynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

**do podanych cen należy doliczyć 23% vat*** Przedstawiamy Państwu ciekawie położone działki w Krypnie Kościelnym. Świetny dojazd z Białegostoku -35 min i Knyszyna- 10 min.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł5 918 m² 126,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka w miejscowości lipinki/dobczyn obok Wołomina o powierzchni 5918 m2 Działka pod Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. W załączniku na jednym ze zdjęć.

Szczegóły ogłoszenia

337 500 zł750 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana - Jasienica, gm. Tłuszcz Działka budowlana o powierzchni 750 m2 położona w miejscowości Jasienica w gminie Tłuszcz, ok. 40 km od Warszawy. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

120 500 zł1 205 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1205 m2 położoną w Suszkach, gmina Bolesławiec. Szczegóły oferty: - działka posiada kształt.

Szczegóły ogłoszenia

1 110 600 zł6 170 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka z dostępem do rzeki Czarna Hańcza Suwałki, ul. Ogrodowa Prezentujemy unikalną ofertę sprzedaży działki o powierzchni 6 170 m , położonej w wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 300 m² 106,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Rezerwacja. Ta zadbana, zielona działka znajduje się niecałe 25 km od Łodzi, mniej niż 10 km od Tuszyna od strony południowej mamy 17 km do Piotrkowa Trybunalskiego. Na działce jest przyłącze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Oferta sprzedaży nakładów na działce R.O.D. - radzyń chełmiński Na sprzedaż nakłady na zagospodarowaną działkę rekreacyjną o powierzchni 500 m , położoną na terenie Rodzinnych.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij