dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

63 033 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

63 033 ogłoszenia

400 000 zł5 066 m² 78,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Oferujemy wyjątkową działkę z projektem domu (gratis) na Skarpie z widokiem na jezioro Góra: lokalizacja: wieś góra, powiat poznański, gmina pobiedziska 15 min do Swarzędza 7 minut do.

Szczegóły ogłoszenia

300 200 zł3 002 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działki budowlane Niecki, gm. Turośń Kościelna (okolice Białegostoku) Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Niecki, w gminie Turośń.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł710 m² 802,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Agent prowadzący Joanna Cieniak tel.   Do sprzedaży działka w Ustroniu o powierzchni 710 m2 położona blisko Bulwarów Wiślanych. Atrakcyjne położenie: - aleje spacerowe - Widok na.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł3 789 m² 184,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Atrakcyjna nieruchomość o powierzchni całkowitej 3789 m2 usytuowana w pobliżu styku trzech granic, składająca się z 3 odrębnych działek budowlanych. W pobliżu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł918 m² 190,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Cieszyn Krasna Na sprzedaż niezabudowana działka o powierzchni 918 mkw położona w drugiej linii zabudowy, przy ul. Wiosennej w Cieszynie Krasnej. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł1 093 m² 187,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż jedna z 8 dostępnych w naszym biurze działek, położonych w miejscowości Rębiska (3km do Kielna, 2 km do Warzna, 7km do Chwaszczyna, 18km do Gdyni). Oferta dotyczy działki:.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł5 400 m² 46,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową niezabudowaną o powierzchni 5400 m2, zlokalizowaną w miejscowości Kołacz, gmina Połczyn - Zdrój. Na działce znajduje się własny las.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł21 319 m² 8,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni około 2,13ha - gmina Ostrów Lubelski, rozkopaczew Siedlisko znajduje się około 35km od Lublina, zabudowa siedliskowa, na posesji znajduje się dom do.

Szczegóły ogłoszenia

212 180 zł10 609 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| działka rolna bieruń Oferujemy do sprzedaży działkę rolną położoną w Bieruniu Starym. Powierzchnia oferowanej nieruchomości gruntowej wynosi łącznie 10 609 m 2. Dla terenu.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł5 000 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rolna klasa ziemi iva w miejscowości Zawiersze. Działka ma powierzchnie 5000m2. Zawiersze - osada w Polsce położona w województwie warmińsko-mazurskim,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Widokowe działki z warunkami zabudowy | Giławy | Warmia Na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Władysławowo Na sprzedaż działka budowlana o wielkości 1033m 2. Działka płaska, w kształcie trapezu. Na chwilę obecną istnieje możliwość wyboru działki, posiadamy ok.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł43 377 m² 27,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż grunt przygotowany pod wymagające projekty: od hal logistycznych i produkcyjnych, po zaawansowane farmy fotowoltaiczne. Istnieje możliwość zakupu nieruchomości i rozliczeniem jej -.

Szczegóły ogłoszenia

118 000 zł19 700 m² 5,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę leśną, z własną drogą dojazdową, położoną w obrębie wsi Wołowno, gm. Jonkowo, powiat olsztyński. Powierzchnia działki- 1,97 ha, w tym: ls VI -.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 538 m² 90,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta na wyłaczność biura! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1538 m , położoną w miejscowości Mszana, w powiecie wodzisławskim przy ul. 1Maja.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł2 044 m² 249,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Idealna na dom za miastem - blisko i wygodnie Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 2044 m 2 położoną w miejscowości Księżyno. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

168 000 zł1 600 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować państwu na sprzedaż działkę budowlaną niezabudowaną, usytuowaną W bronkowie. Powierzchnia 1600m2. Na wyżej wymienioną działkę wydano warunki zabudowy na.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł5 612 m² 111,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 5612 m - usługi/produkcja - 51x110 m - ul. Gruntowa Duża, ustawna działka inwestycyjna o szerokim wachlarzu możliwości. Idealna pod działalność usługową, produkcyjną lub.

Szczegóły ogłoszenia

107 100 zł2 380 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej działki rolnej z potencjałem przekształcenia na działkę budowlaną. Położona w miejscowości Zakrucze, gmina Małogoszcz,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł4 980 m² 200,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Grunt inwestycyjny zlokalizowany w pobliżu nowo wybudowanej obwodnicy Nowego Tomyśla. Lokalizacja: paproć, gmina Nowy Tomyśl specyfikacja: numer ewidencyjny: 430/6 Powierzchnia: 4980 mkw. Klasa.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł650 m² 290,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam do zaoferowania nietuzinkową działkę w Stobnie. Nieruchomość znajduje się w cichej okolicy, bardzo szybki dojazd do Szczecina. Gmina Kołbaskowo jest w trakcie uchwalania planu.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł3 001 m² 91,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*** tylko W home park nieruchomości! *** Oferta dotyczy sprzedaży działki rolnej, zabudowanej domkiem letniskowym całorocznym. Działka o pow. 3001 m , ma wydane aktualne warunki zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 110 m² 89,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam na prezentację. specjalista ds. nieruchomości Bartosz Kukliński tel:   Na sprzedaż piękna działka budowlana z widokiem na las i pola. Cicha spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Wyjątkowa działka rekreacyjna - Rościęcino | cisza, natura i bliskość morza Na sprzedaż oferuję klimatyczną działkę o numerze 16/107, położoną w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działka budowlana w Rzeszowie przy ul. Dębickiej idealna pod budowę domu jednorodzinnego. Oferta dostępna na wyłączność w Biurze.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł3 001 m² 109,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka z pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego, z którego dojdziesz 7 min spacerem na brzeg Wisły tuż przy pałacu Smoszewo, a do lotniska w Modlinie dojedziesz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka położona we wsi Krępsko - ok 9 km od Goleniowa, ok 10 km od Stepnicy (zalewu Szczecińskiego) w odległości 10 km od portu lotniczego Szczecin-Goleniów. Działka świetnie skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

193 200 zł55 200 m² 3,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rolną o powierzchni 5,5200 ha w miejscowości Życin. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł3 200 m² 21,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż trzy działki o powierzchni ok. 3 200 m każda oraz sąsiednia działka o powierzchni 3 000 m . Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej okolicy w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta sprzedaży działki W leńcach Polecamy Państwu atrakcyjną działkę położoną w miejscowości Leńce gm. Dobrzyniewo Duże. Działka o powierzchni 118m 2 z wydanym pozwoleniem.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 167 m² 102,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Domańscy Nieruchomości polecamy Państwu do sprzedaży działkę budowlaną położoną blisko centrum Pysznicy przy ul. Podorendy. Jest to pięknie położona działka w malowniczym i spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Super oferta! Działki budowlane z widokiem na góry tylko 5 km od Nowego Sącza Przedstawiamy najnowszą ofertę naszego biura: atrakcyjne działki budowlane o powierzchni od 9,52 ar do 16,37 ar.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa oferta działki - idealna pod dom jednorodzinny. Dostępna wyłącznie u Nas. Położona z dala od ruchliwych dróg. Przybliżone wymiary to front działki 30m, zaś jej długość 35md,.

Szczegóły ogłoszenia

1 866 000 zł3 400 m² 548,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 3393 m położona w Babicach Nowych, w gminie Stare Babice - jednej z najdynamiczniej rozwijających się gmin w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 430 m² 132,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Najważniejsze informacje dotyczące nieruchomości: na sprzedaż działka budowlana (nr 4144/11) o powierzchni 14,30a , położona w Bochni przy ul. Prof. F. Bujaka. Działka w miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł3 531 m² 81,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję nieruchomość gruntową o powierzchni 3531m2 usytuowaną w miejscowości Bojmie- gmina Kotuń. Działka o wymiarach ok. 39x120m znajduje się w spokojnej, malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę letniskową - budowlaną położoną w pasie nadmorskim z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka nr   m ) Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2299 m , położona w Trąbkach Małych (gm. Trąbki Wielkie), w spokojnej i zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Mdp Partners przedstawia Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1000 m , położona w prestiżowej lokalizacji - Mościska, gmina Izabelin, powiat warszawski zachodni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki usługowej w Lubiczu Dolnym - Małgorzatowo, ul. Lampusz. - nieruchomość znajduje się w odległości 3,5km do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż - działka budowlana 910 m2, - dobrzeń wielki Proponujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 9,10 ar, zlokalizowaną w miejscowości Dobrzeń Wielki, w kompleksie kilku.

Szczegóły ogłoszenia