dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 969 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 969 ogłoszeń

222 750 zł891 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta class, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno - prawnym. Działka pod budownictwo jednorodzinne w spokojnej okolicy w Jarużynie. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 032 m² 92,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: 10 działek z pozwoleniami i projektami - 3 km od Lutomierska w kierunku na Kwiatkowice Oferujemy kompleks 10 działek budowlanych w miejscowości Antoniew Dla całego terenu.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł4 700 m² 41,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę - Makoszyn, gm. Bieliny - 4700 m , część budowlana + las Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni ok. 4700 m , położona w malowniczej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł82 100 m² 5,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka rolna o powierzchni 8,21 ha położona.

Szczegóły ogłoszenia

136 000 zł3 000 m² 45,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentowana nieruchomość to działka 0,3010h położona w spokojnej i malowniczej okolicy Zawady gmina Rzeczyca w powiecie tomaszowskim, wokół której znajduje się zabudowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł19 300 m² 129,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana, położona w miejscowości Stare Ratowo, gmina Śniadowo. Na gruncie znajdują się 10 budynków oraz: plac składowy, parking tir oraz plac manewrowy,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zmiana ceny, obniżamy! Nieruchomości rolne z potencjałem - zainwestuj w przyszłość! Odkryj malownicze tereny w województwie zachodniopomorskim i zainwestuj w działki rolne.

Szczegóły ogłoszenia

238 000 zł3 400 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

**działka budowlana - ul. Błotna - tuż obok Szpitalnej, myszków Spokojna okolica, świetna lokalizacja** Na sprzedaż działka niezabudowana o przeznaczeniu pod zabudowę jednorodzinną, położona.

Szczegóły ogłoszenia

299 900 zł2 138 m² 140,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w zielonej okolicy - Mazańcowice, ul. Widokowa Na sprzedaż dwie sąsiadujące ze sobą działki o numerach 2992/1 oraz 1397, położone w Mazańcowicach przy ul. Widokowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż działka budowlana W malowniczej części oleśnicy (gmina chodzież) Oferujemy nieruchomość gruntową o powierzchni 1236 m 2 położona w Oleśnicy (gmina Chodzież).

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł4 600 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlano-usługowa zlokalizowana w miejscowości Aleksandrowice, gm. Zabierzów o pow. 46 arów. Działka lekko nachylona, w kształcie zbliżonym do prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta dla developera , inwestora w Kamieniu Pomorskim w samym sercu miasta, spokojnej okolicy przy parku. Działka, gotowiec inwestycyjny z wydanymi warunkami zabudowy, pozwoleniami.

Szczegóły ogłoszenia

1 606 000 zł26 783 m² 59,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

:kontakt: anna Kościńska, tel.   od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00 Działka zagrodowa o powierzchni 2,6783 ha (26.783 m2) położona we wsi Rościsławice, ok.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł5 700 m² 26,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w dobrej cenie w obrębie Zastawa Krzyże w Białowieży. Działka o wymiarach 25 x 228 m w kształcie prostokąta jest równa. Obszar jest porośnięty.

Szczegóły ogłoszenia

346 720 zł1 576 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Hot oferta! dostępna tylko I wyłącznie W biurze pepperhouse! Na sprzedaż działka w miejscowości Kłodawa gmina Trąbki wielkie. Atuty: - 5 km do Pruszcza Gdańskiego - 20 km do Gdańska -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność Kupujący nie ponosi dodatkowych kosztów! 0% prowizji Zapraszam do zapoznania się z fajną działeczką, nieopodal rekreacyjnych terenów nad Jeziorem Ciechomickim.

Szczegóły ogłoszenia

67 500 zł1 227 m² 55,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż malowniczo położona działka budowlana. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Kałek gm. Krzymów powiat koniński Atuty nieruchomości? Bliskość lasu, cicha okolica, zadrzewienia.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł4 565 m² 32,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki rolnej w Ludźmierzu. Ludźmierz dz. ewid. nr 2596/3, 2597/5. Wymiary: - szerokość ok. 18-13 m na długości ok. 280 m. Powierzchnia dz.: 4565.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 365 m² 84,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Luboradów (gmina Krośnice). Najważniejsze informacje: powierzchnia: 1365 m przeznaczenie:.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł500 m² 158 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę letniskową - budowlaną położoną w pasie nadmorskim z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł2 053 m² 219,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Prowizja 0% Działka bezpośrednio przy ul. Żywieckiej w Wilkowicach. Oferuję działkę z bezpośrednim dostępem do ul. Żywieckiej. Wjazd istniejący. Wg zapisów planu zagospodarowania Gminy.

Szczegóły ogłoszenia

1 142 000 zł6 337 m² 180,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Interesująca działka budowlana o powierzchni około 6300mkw położona jest w Hałcnowie w Bielsku Białej w rejonie ulicy Witosa. Kształt działki jest bardzo symetryczny. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 4208 mkw położona w miejscowości Borzęcin (gmina Żmigród). Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - symbol U/1 -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż niezabudowana działka gruntu w Cieszowie. Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Przeznaczenie w mpzp- zabudowa wolnostojąca jednorodzinna. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

489 720 zł4 081 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana W malowniczej okolicy. Oferujemy do sprzedania działkę budowlano-usługową o powierzchni 40,81 a, położoną w malowniczym miejscu wśród luźnej zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł12 697 m² 118,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zobacz już dziś działkę idealną dla inwestorów planujących budowę budynku usługowego. Lokalizacja: działka położona jest w Opolu w dzielnicy Malina. Wielkim atutem tej działki jest to,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro delimart nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży działki, zlokalizowanej w miejscowości Werlas, w trakcie uzyskiwania warunków zabudowy na zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł69 155 m² 173,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedmiotem opisu jest nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 6,9155 ha, położona w Częstochowie, przy ul. Gościnnej, w bezpośrednim sąsiedztwie węzła A1 Konopiska (zjazd.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 064 m² 234,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę o numerze ewidencyjnym 219/23, położoną w Nowym Tomyślu/ Paproć. Nieruchomość o powierzchni 1064 m stanowi doskonałą propozycję dla.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 238 m² 100,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka Z warunkami zabudowy O łacznej powierzchni 1238 m 2 opiesin to oklica cechująca się ciszą, spokojem A jednocześnie bliskością do miasta W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane w sąsiedztwie lasu - spokojna i malownicza okolica. Dojazd drogą asfaltową. Panorama 360 - sprawdź spacer wirtualny. Marzysz o własnym domu w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł4 231 m² 99,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Jesteś inwestorem który chce zainwestować w Kruszwicy? Zapraszam Cię do kontaktu! tylko W naszym biurze! Na sprzedaż działka budowlana objęta mpz. Oferta dotyczy zakupu działki 4231 m2, lecz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna z rozpoczętą budową Sapiehów 6 000 m Na sprzedaż nieruchomość rolna o powierzchni 6 000 m (0,6 ha), położona w miejscowości Sapiehów, w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 003 m² 148,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1003 m , położona w miejscowości Chmielewo, gmina Świerszcze, numer ewidencyjny 193/25. Teren płaski, o regularnym kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł925 m² 3 142,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Freedom prezentuje na sprzedaż nowy dom w stanie surowym zamkniętym Robakowo, gm. Luzino | 925 m działki | Możliwość wykończenia pod klucz! Szukasz solidnie wybudowanego, przestronnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł991 m² 130,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mirela sczendzina Agent prowadzący   Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Trzebinia obok Żywca. Nasłoneczniona działka z bliskim dostępem do lasu w otoczeniu gór.

Szczegóły ogłoszenia

244 000 zł2 440 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy ładną, dużą działkę budowlaną w zacisznym miejscu w Szczepanku. Działka z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe. Urokliwe miejsce z widokiem na las i pola.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana 1.104,0 m2, Lubcz Wielki, k. Krzyża Wielkopolskiego Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej.

Szczegóły ogłoszenia

98 800 zł7 500 m² 13,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka widokowa w Ciężkowicach idealna pod winnicę, rekreację lub kempingi! Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 75 ar, położona na południowym stoku w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł2 119 m² 46,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży ostatniej działki w tym miejscu! nowa niższa cena! *** Niecałe 50 zł /m2! *** Powierzchni 2119 m2, położona w Połomii. Około 890 m2 działki to teren budowlany - zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł4 322 m² 428,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

| na sprzedaż działka o powierzchni 4322m2, zlokalizowana w Kaniach (gm. Brwinów), powiat Pruszkowski. Nieruchomość położona w spokojnej, zielonej okolicy, otoczona zabudową.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij