dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 968 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 968 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na pierwszy rzut oka działka jak wiele innych a potem zaczynasz wyobrażać sobie, jak może wyglądać Twoja codzienność. 1000 m przestrzeni + 200 m drogi dojazdowej Cena 90 000 zł

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł1 211 m² 990,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 1211 m Milanówek, teren mieszkaniowo-usługowy. Szukasz idealnego miejsca pod budowę domu lub działalność usługową w prestiżowej i zielonej okolicy? Ta działka.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł979 m² 194,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 968.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 000 m² 99,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka 20 ar | Czchów | widokowa, media blisko - powierzchnia: 20 ar - wydane warunki zabudowy na dom mieszkalny jednorodzinny - wydane warunki zabudowy na 2 domy na zgłoszenie do 70 m2 - media: wodociąg.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa re/max! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 800 m , położona w Rybniku dzielnica Niewiadom, przy ul. Zygmunta Starego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

17 423 075 zł30 301 m² 575 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka inwestycyjna o charakterze produkcyjno-usługowym Lokalizacja Działka znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji Gdańska, dzielnica Matarnia, przy ulicy Budowlanych,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferujemy na sprzedaż działkę.

Szczegóły ogłoszenia

245 200 zł1 226 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż działkę w Łochowicach w doskonałej lokalizacji Na sprzedaż działka położona w miejscowości Łochowicach Gmina Białe Błota Działka o powierzchni 1226m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł30 333 m² 59,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna z decyzją wz - Zachełmie, podgórski klimat z potencjałem Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 30 333 m , położona w malowniczej, podgórskiej.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł1 237 m² 198,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 1237m2 Rybnik, ligota! Przedmiotem oferty jest piękna działka budowlana z częścią zadrzewioną. Działka położona jest w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 810 000 zł10 759 m² 261,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki gruntu położone w Gliwicach w rejonie ul. Starogliwickiej o łącznej powierzchni 10759 m , w skład której wchodzą działki 98, 100 zapisane w księgach wieczystych.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 032 m² 339,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane w Bielkówku przy ul Kościelnej. Położenie nieruchomości bliskość terenów zielonych, przy dobrej komunikacji z pełnym zapleczem handlowo usługowym (szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł3 000 m² 59,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Stronno, gmina dobrcz działka 3000 m2. Warunki zabudowy! Polecam do sprzedaży działkę.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł935 m² 139,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowa niższa cena! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 935m2 znajdująca się w Rybniku Niewiadomiu, działka w kształcie trapezu z dojazdem drogą miejską utwardzoną. Media.

Szczegóły ogłoszenia

103 800 zł798 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! atrakcyjna działka W krośnie Prezentujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę położoną blisko centrum Krosna. Działka o powierzchni 7,98ar. Działka o regularnym.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł866 m² 184,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 866 mkw. w Wygodzie, gm. Pilawa. W bliskiej odległości od trasy szybkiego ruchu S17, jednakże w cichej okolicy. Działka ma wymiary ok. 33.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka budowlano - rolna o powierzchni 3964 m2, zlokalizowana w Ruptawie, dzielnicy Jastrzębia - Zdroju. Wokół działki luźna zabudowa domów jednorodzinnych w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł3 100 m² 225,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana w miejscowości Rząska gm.Zabierzów, przy ul. Poziomkowej. Powierzchnia działki 31 arów, wymiary około 28 m x 110 m. Nieruchomość przylega do ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki z linią brzegową. Do sprzedaży oferujemy dwie działki o pow. ok. 853 m2 każda, położone w linii brzegowej jeziora Tarnawskiego Małego. Działki dogodnie położone pod.

Szczegóły ogłoszenia

678 000 zł67 800 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka położona w pobliżu miejscowości Polne, o powierzchni 67800mkw. Najbliższe sąsiedztwo stanowi zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz domy w trakcie realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł15 800 m² 10,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Opis: piękna działka z dala od zgiełku i zabudowań, w otoczeniu dziewiczych łąk i lasów. Dojazd drogą polną prowadzącą przez urokliwe pola - idealne miejsce na chwilę oddechu,.

Szczegóły ogłoszenia

103 660 zł5 183 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

***cisza I spokój***działka inwestycyjna*** Niezmiernie nam miło zaprosić Państwa na prezentację działki rolnej o powierzchni 5183 m2, która znajduje się w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł1 705 m² 879,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Malownicza działka W otulinie lasu Z pozwoleniem na budowę Działka z pięknym starodrzewem | Projekt renomowanego studia architektonicznego - moodarchitekci | Projekt domu na 4 auta |.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 336 m² 74,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka pow. 1336 m2, położona w miejscowości Krzywopłoty gm. Karlino. Nieruchomość położona w bardzo ładnej i atrakcyjnej okolicy w bezpośrednim sąsiedztwie lasu.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł11 157 m² 80,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Kwapinka (gm. Raciechowice) - oferta sprzedaży działek o powierzchni 1,1157ha. Prezentuję na sprzedaż nieruchomość położoną w miejscowości Kwapinka, składającą się z czterech.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł3 002 m² 62,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działki rekreacyjne W sercu borów tucholskich Marzysz o własnym zejściu do jeziora i porannej kawie.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł1 661 m² 252,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka o powierzchni około 16,61. Szerokość około 30 metrów. Kształt i przybliżone wymiary w galerii zdjęć. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy Państwu do kupna działkę o powierzchni 1709 m 2 w miejscowości oddalonej 7 km od miasta Gryfice. Działka posiada wydane warunki zabudowy - na budowę budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł20 200 m² 13,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| oferta sprzedaży dwóch działek położnych w gm. Pardyż, obręb Honoratów. Działka numer 129, o powierzchni 1,66ha. Szerokość od ulicy około 24m. Identyfikator działki: 100705_2.0009.129.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł3 255 m² 45,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję ofertę sprzedaży działki o powierzchni 3255 m2 zlokalizowanej w miejscowości Biała Góra, w powiecie białobrzeskim, gminie Stromiec. Dostępne jest 10 działek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest pełne prawo własności do niezabudowanej działki budowlanej o numerze ewidencyjnym: 812 o powierzchniach 1,5900ha, która zgodnie z (mpzp) Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł9 917 m² 50,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna 9917 m z wz 3 min od Suwałk, przy trasie Via Baltica! Wyjątkowa okazja dla inwestorów i przedsiębiorców szukających miejsca o ogromnym potencjale komercyjnym Na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz przestrzeni, która łączy spokój wiejskiego życia z pasją do wody i natury? Prezentuję Ci ofertę sprzedaży przestronnej działki o powierzchni 1 794 m , położonej.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł1 491 m² 374,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1491 m2 dębina (gmina ustka) 1000 m od morza gotowa inwestycja lub wymarzone miejsce do życia Szukasz miejsca, które łączy bliskość natury, dostęp do infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł22 000 m² 13,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja duża działka w cenie małej działki. Przedmiotem sprzedaży są dwie działki rolne o powierzchni łącznej 2,22 ha o kształcie zbliżonym do prostokąta. Po środku obu działek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

W przypadku tej oferty wynagrodzenie pośrednikowi płaci tylko sprzedający! Transakcja sprzedaży działki budowlanej (aktualny mpzp) położonej w północnej części Aleksandrowa Łódzkiego Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł1 113 m² 259,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

284 000 zł1 732 m² 163,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z warunkami zabudowy w Rurzycy - osiedle na pograniczu z Kliniskami. Nowe osiedle domków jednorodzinnych, blisko do stacji kolejowej, szkoły podstawowej, sklepu Dino,.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł25 100 m² 21,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-