dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 969 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 969 ogłoszeń

195 000 zł1 450 m² 134,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Czaniec - do sprzedania działka przeznaczona w całości pod budownictwo mieszkaniowe. Powierzchnia działki wynosi 1450 m2. W pobliżu nieruchomości linia elektryczna i wodociągowa. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

112 290 zł1 182 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bartosz Cuske Ideanieruchomości oferuje: atrakcyjne 7 działek o powierzchni od 862 do 2258 m 2 w otoczeniu lasu. Opis oferty : Na sprzedaż działki w spokojnej okolicy otoczone licznymi.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł1 500 m² 383 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Sprzedamy działkę budowlaną, o powierzchni 1500m2 położoną w Józefowie, gm. Nieporęt. Nieruchomość objęta jest planem zagospodarowania przestrzennego gminy Nieporęt, z którego.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł9 732 m² 195,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 52.417355, 21.090288 Wólka Radzymińska, ul. Szkolna numery ewidencyjne   Media prąd -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 1754 m2, położona nad Jeziorem Czarne Dolne, w miejscowości Czarne Małe, w gminie Gardeja, w powiecie kwidzyńskim, w woj.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Możliwość konfiguracji | Spokojna okolica Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 761 m2 położona w miejscowości Turzyczka. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł977 m² 982,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż bardzo atrakcyjna działka budowlano - inwestycyjna w prestiżowej części Lublina. W mpzp oznaczona 11mn. Dopuszczalna zabudowa bliźniacza I szeregowa! Lokalizacja - ulica.

Szczegóły ogłoszenia

432 000 zł3 600 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Głogów-Krzepów, działka budowlana 36 arów, sprzedam, 432 000 zł. Działka położona przy drodze Głogów-Rudna, na terenie przeznaczonym pod zabudowę mieszkaniową, według mpzp. Dojazd do działki od.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł15 523 m² 9,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ta wyjątkowa oferta, dostępna tylko w naszym biurze. Na sprzedaż oferujemy dwie działki budowlane położone obok siebie o łącznej powierzchni 15523 m2 (155 Ar / 1,5 ha) posiadłość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1464 m , zlokalizowana w Kościerzynie przy ul. Małej Kolejowej. Działka znajduje się w sąsiedztwie domków jednorodzinnych. Lekko.

Szczegóły ogłoszenia

8 487 325 zł22 045 m² 385 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka o dużym potencjale inwestycyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł25 244 m² 54,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 2,5244 ha położona w Kołbaskowie 12 km od centrum Szczecina. W sąsiedztwie budownictwo jednorodzinne. Działka posiada dostęp do drogi publicznej, gminnej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł869 m² 2 301,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

0% prowizji - Nieruchomość inwestycyjna na Wildzie, poznań! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem komercyjnym, umiejscowionej w topowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

witam działka rekreacyjna - ew.budowlana ze wszystkimi mediami { opomiarowana woda, prąd, kanalizacja } ogrodzona z przesuwną bramą wjazdową. Duży garaż blaszany z podjazdem ustawiony na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dwie działki przylegające do siebie dłuższymi bokami, szerokość ok 21m; stary plan zagospodarowania przewidywał budownictwo mieszkaniowe - plan nie wszedł w życie z powodów formalnych;.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł912 m² 263,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferujemy Państwu wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

288 000 zł2 401 m² 119,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy do sprzedaży cztery działki budowlane w miejscowości Myki gmina Dywity. Działki te objęte są miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, oznaczone symbolem mn4, zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 400 m² 178,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości nie pobiera prowizji od strony kupującej Działka budowlana ok. 14 arów - Brzeszcze, ul. Irysowa / Storczykowa Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni ok. 14.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł16 829 m² 118,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sakura Estates ma przyjemność zaprezentować atrakcyjną działkę inwestycyjną położoną w Pasłęku przy ul. Dworcowej. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

83 250 zł1 110 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży pięknie zlokalizowanej działki - idealne miejsce dla rodziny. Przedstawiam ofertę sprzedaży atrakcyjnie położonych działek budowlanych w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 512 m² 82,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1512 m , zlokalizowana w malowniczym Miłkowie, tuż przy Puszczy Noteckiej idealne miejsce dla osób szukających ciszy, spokoju i bliskości natury.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł7 232 m² 19,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Proponujemy do sprzedaży nie zabudowaną nieruchomość o powierzchni 7232 m2, położoną w miejscowości Kałek, gmina Sulejów, powiat piotrkowski, woj. łódzkie. Działka częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł2 135 m² 182,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt stanowiący działkę budowlaną o pow. 2135 m2 z wydaną już decyzją o warunkach zabudowy, ustalającą budowę budynku mieszkalnego, jednorodzinnego z drogą.

Szczegóły ogłoszenia

1 295 000 zł75 000 m² 17,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprezentować Państwu posiadłość o powierzchni 7,55 ha z 5 stawami rybnymi. Możliwość kupna przez osobę niebędącą rolnikiem. Sprzedaży podlegają:.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł4 033 m² 59,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

"Nieruchomości Apartament" Edyta Pietrow   Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Na sprzedaż działka nr 59/5 o powierzchni 0,4033 ha oznaczona w mpzp jako rolna.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 203 m² 266 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uzbrojona, płaska działka z miejscowym planem! lokalizacja: działka znajduje się w miejscowości Lisewiec - tuż obok Bielkówka. Bielkówko posiada rewelacyjną komunikację zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 385 m² 180,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję Państwu nieruchomość w Ratowicach - działka z mpzp pod zabudowę mieszkaniową, położona w spokojnej, uporządkowanej części miejscowości. Najważniejsze atuty: - media.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

sprzedam dzialke 1300m.budowlana.cena.175m. tel.  

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł1 500 m² 72,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Krótki opis nieruchomości Oferujemy na sprzedaż działkę budowlana o powierzchni 14,5 lub 15 arów, położona w miejscowości Kopytowa, gmina Chorkówka. Lokalizacja i dojazd: działka.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł3 003 m² 91,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 3003 m na Kaszubach! w malowniczej wsi Półczno. Miejsce to łączy urok spokojnej, sielankowej okolicy z wygodnym dostępem do kluczowych udogodnień. Działka posiada potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wielopole Skrzyńskie - działka 1,47 ha z warunkami zabudowy Mam ogromną przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę działki w Wielopolu Skrzyńskim. Działka budowlano - rolna.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł200 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 0,02 ha, położona w miejscowości Gorlice. Zgodnie z mpzp nieruchomość znajduje się w terenach zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej,.

Szczegóły ogłoszenia

168 000 zł3 368 m² 49,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka gruntu oznaczona numerem geodezyjnym 255/2 o powierzchni 3368 m2, położona w miejscowości Barszcze gmina Bargłów Kościelny powiat Augustowski województwo podlaskie.

Szczegóły ogłoszenia

1 118 080 zł1 747 m² 640 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Budowlany teren przy asfalcie i 1747m2 - działka niezabudowany , teren pod zabudowę mieszkaniowa usługową przeznaczenie podstawowe: - zabudowa usługowa,zabudowa mieszkalna. - zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki o powierzchni 4921m2 każda (nr ewidencyjny 3573;3574), zlokalizowana w malowniczym otoczeniu przyrody, przy ul. Spacerowej ,z dala od zgiełku miasta gdzie znajdziesz ukojenie.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł761 m² 269,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 761 m w Kurianach, gm. Zabłudów. Wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny. Wszystkie media w odległości ok. 50 m od działki. Świetna lokalizacja tylko 50.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł3 000 m² 249,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, działkę budowlaną pod zabudowę jednorodzinną (wolnostojącą lub bliźniaczą) - usługową w Mnikowie. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł25 600 m² 8,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki dla inwestora stały dochód Z dzierżawy Na sprzedaż 2 działki inwestycyjne o pow. 1,82 ha z podpisaną umową pod budowę farmy fotowoltaicznej wraz z magazynem energii oraz.

Szczegóły ogłoszenia

3 941 967 zł19 031 m² 207,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona