dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 970 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 970 ogłoszeń

320 000 zł4 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Urocze miejsce w otulinie Gór Stołowych. Działka budowlana położona we wsi Złotno o powierzchni 4000m2, przeznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 001 m² 159 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z ofertą oraz skorzystania z usług kontur nieruchomości. Oferujemy atrakcyjnie widokową działkę budowlaną o nieregularnym kształcie, pochyłą o bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł3 651 m² 199,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność! Idealna oferta dla inwestorów i deweloperów! Działki budowlane w Strudze - ul. Główna, nr działki 205/6 i 205/7, wydane Warunki zabudowy dla 3 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

1 283 400 zł1 426 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o działce w spokojnym miejscu w Poznaniu? Jeżeli tak, ta oferta spełni Twoje wymagania. Przedstawiam na sprzedaż działkę budowlaną nr 1772/3 o pow. 1426 m2, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł1 340 m² 52,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Terranest oferuje na sprzedaż dwie działki położone obok siebie w miejscowości Olszanica. Biska odległość od niskich zabudowań, sklepów, obiektów gastronomicznych oraz stacji kolejowej to.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł11 700 m² 5,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 1,17 ha w świetnej cenie (cena do negocjacji) położona w malowniczej miejscowości Radłówka. Działka oznaczona w mpzp jako 4r - tereny.

Szczegóły ogłoszenia

4 382 000 zł15 650 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 1,565 ha (15 650 m ), położona w miejscowości Łąka, w bezpośrednim sąsiedztwie Rzeszowa. Oferta skierowana jest do inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

142 000 zł300 m² 473,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę rekreacyjną nad zalewem Dziećkowice - Imielin (grunt o powierzchni 300 m2 w dzierżawie). Roczna dzierżawa do lutego 2027 r W cenie! Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 482 m² 100,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka Z warunkami zabudowy! Biuro nieruchomości jxprojekt poleca do sprzedaży: działkę z warunkami zabudowy dla budynku mieszkalnego jednorodzinnego położoną w Maniewie.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł2 998 m² 233,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy w ofercie na sprzedaż działkę budowlaną, pod zabudowę domu jednorodzinnego o łącznej powierzchni 2998 m2 znajdującą się w miejscowości Siewierz przy ul. Długiej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Ofertą sprzedaży są działki budowalne w miejscowości Małkocin: w cenie 90 zł/m2: - 1419 m2 w cenie 127 710 zł - 1557 m2 w cenie 140 130 zł W cenie 100 zł/m2: - 903 m2.

Szczegóły ogłoszenia

111 540 zł1 014 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane przy lesie, rurzyca ul. Jesionowa 1 117 m i 1 014 m , 110 zł/m Rurzyca, gm. Goleniów; zabudowa jednorodzinna; prąd przy działkach Dwie sąsiednie działki w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł22 950 m² 65,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 22 950 m , położoną w strategicznej lokalizacji w Częstochowie - przy ulicy Solnej, z bardzo dobrym dojazdem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł1 000 m² 389 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania bardzo ładna działka o powierzchni 1000m2 , położona w miejscowości w Ustanów. Działka o wymiarach 31,5-32. Media - woda , prąd , gaz (projekt kanalizacji).

Szczegóły ogłoszenia

121 660 zł1 106 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu nieruchomość niezabudowaną położoną w kompleksie 12 działek w Ninikowie, gmina Karnice. Działka w kształcie prostokąta o powierzchni 1106 m2, zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł900 m² 277,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka objęta Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną położona w Dojlidach Górnych. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł6 500 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka leśna niedaleko lotniska z przeznaczeniem w miejscowym planie jako zl czyli zieleń, urządzenia sportowe, parkingi. Powierzchnia ok 6500 m.kw. za 80 zł za metr.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż Nr oferty: stdoc Lokalizacja: grzymalin Powierzchnia działki: 3 działki budowlana każda O powierzchni 1345 M2 Na sprzedaż 3 działki w Grzymalinie. Powierzchnia kazdej działki 1345 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż grunt pod zabudowę mieszkaniową i usługową - Wągrowiec, osada Biuro Nieruchomości Tectum prezentuje ofertę sprzedaży atrakcyjnego gruntu inwestycyjnego o łącznej powierzchni 4.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł5 635 m² 49,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna w centrum wsi trzebuń w Borach Tucholskich lokalizacja: trzebuń - wieś kaszubska w Polsce, położona w województwie pomorskim, w powiecie kościerskim,.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł13 200 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż kompleks działek budowlanych Oferujemy 12 działek budowlanych z wydanymi warunkami zabudowy w Żelicach, gm. Wągrowiec. Warunki zabudowy przewidują inwestycję polegającą na.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł988 m² 252,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 989 m , położona w miejscowości Henrykowo (gm. Grabówka), w spokojnej, zielonej okolicy nowych domów jednorodzinnych. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

164 000 zł6 564 m² 24,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój azyl w sercu natury Pałczew, 25 minut od Łodzi - wyobraź sobie poranek, w którym jedynym dźwiękiem jest śpiew ptaków. Słońce wschodzi nad linią lasu, a Ty z kubkiem kawy.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł202 557 m² 4,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż Teren na uboczu wsi w okolicy lasu o łącznej pow. 20,2557ha Wyszowate gmina Miłki Przedmiotem sprzedaży jest teren składający się z 4 niezabudowanych działek tworząc.

Szczegóły ogłoszenia

2 770 000 zł21 300 m² 130,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Grunt rolno budowlany o powierzchni 2,13 ha w drugiej linii zabudowy. Nieruchomość składa się z kilku działek ewidencyjnych, w tym 2 x 600m2 oraz drogi dojazdowej. Dla jednej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka zagrodowa Oferuję działkę o powierzchni ok. 29 arów, położoną bezpośrednio przy asfaltowej drodze gminnej. Nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 760 m² 56,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na bezpłatną prezentację działki położonej w malowniczej miejscowości która znajduję się na skraju Hajnówki Powierzchnia działki wynosi 1760 m2 , posesja jest uzbrojona.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł92 752 m² 9,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa, położona w miejscowości Jaszcz, gmina Osie, powiat świecki, województwo Kujawsko-Pomorskie. Działka o powierzchni 9,2752 ha. Według.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł3 332 m² 105,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z warunkami zabudowy -3332m2 , prąd i woda Na sprzedaż duża działka o powierzchni 3332m2 położona w malowniczym miejscu przy utwardzonej drodze z dostępem do prądu (.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł999 m² 195,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 999 m | mpzp 1pa/mr | Funkcja gospodarcza + mieszkaniowa Na sprzedaż grunt niezabudowany o powierzchni 999 m , objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Cena: 195 000.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przepięknie położona nieruchomość w miejscowości Borzęcin Duży- działka rolna na tą chwilę bez prawa zabudowy w studium gminy Stare Babice z przeznaczeniem pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł23 200 m² 13,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa, położona w miejscowości Serock, gmina Pruszcz, powiat świecki, województwo Kujawsko-Pomorskie. Działka o powierzchni 2,32 ha. Według.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł2 619 m² 33,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2619 m2, położona w urokliwej miejscowości Zajdy, gmina Olecko, powiat olecki. Nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

8 704 150 zł19 130 m² 455 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka produkcyjno-usługowa w Niepołomickiej Strefie Inwestycyjnej Specjalna Strefa Ekonomiczna pozwala przedsiębiorstwom, na skorzystanie z szeregu udogodnień takich jak ulgi podatkowe, czy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładna działka pod zabudowę o pow. 1865m2 położona w enklawie ciszy i otulona zielenią w miejscowości strzyżewo smykowe Gm. Gniezno. Na terenie na którym położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł627 m² 413,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Piękna działka z aktualnymi warunkami zabudowy Zapraszamy do zapoznania się z nową ofwerą działki zlokalizowanej na cichym, zielonym osiedlu n o wych domów jednorodzinnych. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Wyjątkowa oferta - tylko 50 zł za m , do negocjacji! Szukasz dużej, atrakcyjnej działki w spokojnej okolicy? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Na sprzedaż oferujemy piękną, przestronną.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł3 210 m² 591,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Informacje pod nr   mb Nieruchomości oferuję na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni 3210 m2 położoną w Dobrym Mieście przy ulicy Łużyckiej. W planie.

Szczegóły ogłoszenia

214 020 zł1 189 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka rolna o pow. 1189 m2 w miejscowości Nekla. W sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł3 973 m² 85,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży grunt niezabudowany o powierzchni 0,3973 ha, położony w Hutnej Wsi pomiędzy wsiami Gądecz i Włuki Działka oznaczona w ewidencji gruntów numerem 201/9. Wydana aktualna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana nr 213/7 o powierzchni 449m2 , położona w Wołczkowie w dynamicznie rozwijającej się, prestiżowej okolicy. Działka posiada wydane warunki zabudowy (wz), co.