dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 973 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

62 973 ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szukasz działki pod inwestycję lub działalość w Zagłębiu Dąbrowskim? Mamy dla Ciebie ofertę, która spełni wszystkie oczekiwania! Działka o powierzchni 2719 m2 w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł2 339 m² 50,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyłącznie U nas! Działka o powierzchni ponad 23 arów zlokalizowana przy asfaltowej uliczce w miejscowości Ligota Turawska. Działka płaska, otoczona polami, łąkami, z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną położoną w Rzeszowie, przy ulicy Herbowej. Powierzchnia 606m2 / 6.06ar Położona bezpośrednio przy asfaltowej drodze gminnej. Kształt prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy Państwu wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 3 735 m , położoną we wsi Łapkiejmy w gminie Bartoszyce, zaledwie 10 km od centrum Bartoszyc i 65 km od Olsztyna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowy Jasiniec - wieś w Polsce położona w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie bydgoskim, w gminie Koronowo. Wieś położona na północny wschód od Koronowa, na trasie do.

Szczegóły ogłoszenia

106 000 zł1 325 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest bardzo działka budowlana o pow. 13,25 ar położona w spokojnej i niewielkiej wsi Średnia Wieś, gmina Lesko. Działka posiada wydaną decyzję o warunkach.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł3 400 m² 105,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 3400 m2 w Nowych Kozerach, gm. Grodzisk Mazowiecki. Prostokąt 21x162 m, krótszym bokiem do drogi asfaltowej, w której jest prąd wodociąg i gaz. W planach gminnych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka w miejscowości Nowogard, nieopodal ul. Topolowa. Cała infrastruktura w zasięgu ręki! Nieruchomość posiada bezterminowe warunki zabudowy dla budynku mieszkalnego jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

277 610 zł1 207 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko w naszym biurze! Szukasz idealnej działki pod budowę swojego wymarzonego domu? Interesuje Cię szybki dojazd do Gliwic? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Oferuję na sprzedaż ostatnią.

Szczegóły ogłoszenia

182 500 zł1 097 m² 166,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka nad jeziorem - Twoja oaza spokoju Szukasz miejsca, gdzie uciekniesz od zgiełku miasta i zaznasz sielskiego spokoju? Mam dla Ciebie idealną propozycję! Działka nad jeziorem, otoczona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa na sprzedaż kołobrzeg, ul. Żurawia top lokalizacja działka przy głównej ulicy, idealna pod sklep, siedzibę firmy, magazyn czy hale produkcyjną. Na sprzedaż atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

247 730 zł3 539 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Romantycznie usytuowana tuż pod samym lasem działka budowlana o powierzchni 3539m 2 położona jest na obrzeżach Kęt na Podlesiu. Działka jest położona w ostatniej linii zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł974 m² 194,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Leśniewo ul. Mikołaja Reja - tuż przy lesie (odległość ok. 200 m od głównej ul. Szkolnej, ok. 1500 m od szkoły podstawowej, ok. 2 km do Mechowa, ok. 10 km do Pucka, ok. 13 km do Wejherowa).

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bolesławiec gmina Mosina atrakcyjna działka budowlana o pow 987 m2 prąd w ulicy cena : 189zł / m2 istnieje możliwość dokupienia sąsiedniego gruntu Kontakt: jacek Melcer   .

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł3 399 m² 55,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest nieruchomość gruntowa położona w Krasne Potockie, gminie Chełmiec o powierzchni łącznej 30,99 ar. Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł1 602 m² 477,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka budowlana o powierzchni 1600 m , położona w malowniczej i spokojnej części Wiązowny Gminnej, zaledwie 1 km od centrum miejscowości. Wymiary: ok. 35.

Szczegóły ogłoszenia

167 000 zł2 574 m² 64,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Urocza Działka w Krainie Otwartych Okiennic - Puchły, gm. Narew Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej działki budowlanej oznaczonej numerem geodezyjnym 247/7, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

4 848 655 zł40 745 m² 119 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka produkcyjna/usługowa nr 403/4 we Wszemirowie gm. Prusice, pow. trzebnicki bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 359, blisko drogi ekspresowej S5. Działka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 010 m² 138,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości Perfect prezentuje Państwu działki budowlane położone w Kromnowie w Gminie Stara Kamienica niedaleko Szklarskiej Poręby. Aktualnie w ofercie znajdują się działki:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 52.243806, 20.754139 Topolin, ul. Stefana Batorego Numer Ewidencyjny 97/6 Media Prąd, woda, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

1 310 000 zł10 467 m² 125,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o łącznej powierzchni 10 467 m (1,0467 ha), położona w atrakcyjnej części Chełmna przy ul. Chabrowej. Nieruchomość stanowi kompleks dwóch sąsiadujących ze sobą działek,.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł2 979 m² 50,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam na prezentację działki o powierzchni 2970m 2 znajdującej się w miejscowości Okup Wielki przy trasie łask/zduńska Wola Nieruchomość znajduję się tuż przy ruchliwej trasie co.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł1 215 m² 452,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dziekanów Polski koło Łomianek działka pod zabudowę wolnostojącą w pobliżu Puszczy Kampinoskiej i trasy wyjazdowej S-7 na Gdańsk, niedaleko Warszawy. Atrakcyjne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 271 m² 117,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Marzysz o miejscu, gdzie natura spotyka się z komfortem? Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę w malowniczej miejscowości Siekierczyna, gm. Limanowa idealną na budowę Twojego.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł496 m² 1 108,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowo-wielorodzinna na sprzedaż! bydgoszcz ul. Ugory idealna pod inwestycję deweloperską Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o przeznaczeniu usługowo-mieszkaniowym położona.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł2 182 m² 114,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

"sigma nieruchomości " z siedzibą w Zgierzu przedstawia ofertę sprzedaży działki w świetnej lokalizacji - Głowno , ul. Asnyka. Działka budowlana o powierzchni 2182 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł4 128 m² 154,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni ponad 4000 m , położona w spokojnej i zielonej części Nasielska. Nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym idealna pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

2 504 132 zł9 254 m² 270,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż nieruchomość gruntowa składająca się z dwóch działek o łącznej powierzchni 9254 m2 zlokalizowana w miejscowości Zagrody, gm. Nowiny, na terenie przemysłowym. Grunt.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł1 800 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1800 m , położonej w urokliwej miejscowości Gąba w gminie Mszczonów (powiat żyrardowski). To.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową działką na sprzedaż, położoną w pięknej widokowej okolicy. Malowniczo zlokalizowany teren na wysokości około 89 m n.p.m. to najwyżej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 693 m , położoną w malowniczej i spokojnej miejscowości Gołanice. Wymiary działki: - szerokość wzdłuż drogi: ok. 21,5.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Domaradz- działki budowlane Posiadamy w swojej ofercie działkę budowlaną z wydanymi Warunkami Zabudowy (budownictwo jednorodzinne ) zlokalizowane w zacisznym miejscu pod lasem ok 05, km od.

Szczegóły ogłoszenia

130 680 zł1 089 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1089 m2, położona w miejscowości Krępa Kaszubska (gmina Nowa Wieś Lęborska), w bardzo wygodnej lokalizacji przy trasie Lębork (12km) - Łeba (18km).

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy Państwa na prezentację działek w Powiecie bialostockim gminie Zabludów , zlokalizowanych 5 km za Zabłudowem w okolicach spokojnej wsi Koźliki. Odległość do Centrum Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

290 390 zł1 057 m² 274,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane położone 20 km od Gdańska w miejscowości tokary z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Na sprzedaż 5 działek lokalizacja Tokary znajdują się w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 050 m² 219,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno- prawnym. Polecam do sprzedaży działkę inwestycyjną o powierzchni 1050 m2 w miejscowości Wilcze.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł4 775 m² 40,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych 0,48 ha w malowniczej lokalizacji u podnóża Góry Liwocz Błażkowa, gm. Brzyska, powiat jasielski Pogórze Ciężkowickie - sielska kraina, która pozwoli Ci.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł7 897 m² 367,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 7897 m2, położoną w miejscowości Miszewko (gmina Żukowo) przy ulicy Gdyńskiej. Działka zlokalizowana bezpośrednio przy drodze krajowej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł25 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: widokowy teren inwestycyjny w Biskupicach Nowych (gmina Olsztyn, jura Krakowsko-Częstochowska) Oferuję na sprzedaż wyjątkową działkę inwestycyjną położoną w Biskupicach.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł725 m² 3 034,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na Woli Justowskiej | ul. Berberysowa lokalizacja Wola Justowska od lat pozostaje jedną z najbardziej prestiżowych i pożądanych dzielnic Krakowa. To miejsce wybierane przez.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł2 932 m² 61,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja! Działka 2932m - Spełnij swój sen o własnym kawałku raju! meg Real Estate prezentuje na sprzedaż działkę 726/10 (0,2932 ha) położoną w miejscowości Kulikówa, gmina Dobrzyniewo.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij