dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 972 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

62 972 ogłoszenia

239 000 zł818 m² 292,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: - dogodna lokalizacja - cicha i spokojna okolica - 420 m do jeziora - w otoczeniu dużo lasów -.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł1 331 m² 518,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Podolszyn Nowy, gmina Raszyn. Działka o powierzchni 1331m2 w kształcie prostokąta o wymiarach 26m szerokości (od drogi dojazdowej) na.

Szczegóły ogłoszenia

313 500 zł1 118 m² 280,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży działki położonej przy ulicy Sąsiedzkiej w Częstochowie. Działka ma powierzchnię 1.118 metrów kwadratowych o szerokości 40 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł4 611 m² 64,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Na sprzedaż działka w pasie nadmorskim, położona w Wicku przy granicy z Międzyzdrojami. Atutem nieruchomości jest jej atrakcyjna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł700 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

0% prowizji! klient kupujący nie ponosi kosztów biura nieruchomości! super cena: 100 zł/m2! Przedstawiam na sprzedaż znakomite działki budowlane położone w Gorzycach w bardzo cichym.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł7 300 m² 184,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wspaniała działka inwestycyjna o wielkości 7300 m2. Podstawowe wymiary to 24,30 m (przyległe do ulicy Sarenki) na 322 metrów długości. Niestety nad częścią działki około 1/4.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł4 320 m² 370,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w Tworogu - klasyczna zabudowa typu dworek, położona na rozległej, w pełni uzbrojonej działce. To propozycja dla osób, które szukają przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 6,72 ara, położona w miejscowości Tuchów koło Tarnowa woj. małopolskie. Działka w kształcie prostokąta. Teren objęty miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł3 769 m² 111,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Szukasz miejsca, gdzie rano budzi Cię śpiew ptaków, a wieczory kończysz nad brzegiem jeziora? Sprzedam działkę w miejscowości Liski (gmina Stare Juchy). To oferta dla osoby, która ceni.

Szczegóły ogłoszenia

449 950 zł1 200 m² 374,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż urokliwa Działka Budowlana w Poznaniu. Atrakcyjna cena! Idealna dla osób chcących zamieszkać w sąsiedztwie natury i stworzyć swoją własną oazę spokoju. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 000 zł5 404 m² 851,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Inwestujesz ? Szukasz pomysłu na biznes z potencjałem? Mam coś wyjątkowego działkę w Wolbromiu z funkcjonującą stacją paliw przy ruchliwej trasie dw 783. Gotowy teren pod rozwój.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o numerze 117 położoną w miejscowości Pawłówko, gm. Regimin o powierzchni 2,9983 ha. Przeznaczenie: brak mpzp. Działka ma przeznaczenie rolnicze.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 198 m² 249,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Lokalizacja: otomino, gm. Żukowo Powierzchnia: 1198 m mpzp:.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł15 000 m² 19,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania pięknie położona działka w Zagajach Smrokowskich. Przedstawiona nieruchomość to działka budowlano - rolna o powierzchni ok. 1,5 ha, z czego około 15 a stanowi teren.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 870 m2 wraz z wyznaczoną służebnością dojazdu do działek sąsiednich. Nieruchomość zlokalizowana w malowniczym miejscu. Bardzo spokojna i cicha.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 999 zł16 350 m² 91,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży działki nad rzeką wda Stara Rzeka , Gmina Osie , Województwo Kujawsko-Pomorskie Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w miejscowości Stara Rzeka ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Najważniejsze informacje: - działka budowlana, - różne metraże 510 m2, 824 m2 876 m2, 1155 m2 - równy teren, - dostępne wszystkie media: prąd, woda, gaz, kanalizacja, - spokojna, zielona okolica, -.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł2 000 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Podkarpacie -rymanów Na sprzedaż bardzo duża działka budowlana o pow. 1, 9846 ha objęta mpzp miasta Rymanów oznaczona symbolem mn1.2 Tereny zabudowy jednorodzinnej oraz MN1.1 Tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł2 065 m² 268,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 2065 m2 w grodzisku Maz na granicy z Milanówkiem. Działka przy utwardzonej drodze prywatnej z udziałami w cenie. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

104 000 zł1 300 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro akm Nieruchomości posiada w swojej ofercie do sprzedania działkę o powierzchni około 1300 m2 zlokalizowaną w miejscowości Licze Gmina Kwidzyn. Działka zgodnie z warunkami.

Szczegóły ogłoszenia

1 420 000 zł33 000 m² 43,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna rolno-budowlana z widokiem na jezioro - Bącz, gm. Kartuzy Cena: 1 420 000 zł Powierzchnia: 33 000 m Typ działki: rolno-budowlana Lokalizacja: bącz, gmina Kartuzy, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w m. Słubica Dobra. Lokalizacja zielona i zalesiona co sprzyja spacerom, wypoczynkowi. Działka o powierzchni 2000m2 i wymiarach 78mx26m. Działka uzbrojona.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł9 600 m² 19,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o powierzchni 9600 m2,z czego około 2500m2 jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę letniskową. Jej wymiary wynoszą ok. 17.20m. szerokości.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł794 m² 313,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować działkę budowlaną z usługami o powierzchni 794 m2, znajdująca się w miejscowości Różyny na ul. Sadowej. Różyny to malownicza.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł26 005 m² 249,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż nieruchomość w Tczewie przy ul. 30 Stycznia to połączenie doskonałej lokalizacji, rozwiniętej infrastruktury i dużego potencjału inwestycyjnego. Wirtualny spacer po.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł1 300 m² 61,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni około 1300m2 wydzielana z większej działki o powierzchni 2667m2 w pobliżu jeziora Kołki i Parlińskie w miejscowości Parlino gm. Stara.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł1 173 m² 306,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana o pow. 11,73 ara w kształcie nieregularnym w Czernichowie, gm. Czernichów, pow. Kraków woj. Małopolskie. Działka płaska, położona w spokojnym miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

188 000 zł1 050 m² 179,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 10,50 ara w Bestwinie na granicy z Bielskiem- białą. Działka znajduje się w I linii zabudowy. Działka objęta Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

547 000 zł130 394 m² 4,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż piękny las o powierzchni ponad 13 ha, położony w malowniczej okolicy, nieopodal miejscowości Klonownica Mała, zaledwie około 13 km od Białej Podlaskiej. Nieruchomość ta.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł14 283 m² 280,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż 4 działki przemysłowe w Nowogardzie, położone przy trasie Szczecin Koszalin, w bezpośrednim sąsiedztwie drogi S6. Czas dojazdu: niespełna 4 minuty. Teren idealnie nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 365 000 zł1 870 m² 729,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

- działka budowlana W sulejówku ok. 1870 m2 - lokalizacja - ok. 900 m pkp/skm - mpzp Zgodnie z mpzp teren przeznaczony pod zabudowę - wolnostojącą- bliźniaczą - Ustala się warunki.

Szczegóły ogłoszenia

88 000 zł4 608 m² 19,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-rolna ok. 46ar. w Głuszynie - 10 min. od Namysłowa. Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni ok. 46 arów , położona w urokliwej, spokojnej okolicy wiejskiej -.

Szczegóły ogłoszenia

21 438 000 zł71 460 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna w Rumi Zapraszam do zapoznania się z ofertą dotyczącą działki inwestycyjnej o powierzchni 71 460 m2, położonej w Rumi, przy ulicy Kazimierskiej, na.

Szczegóły ogłoszenia

378 000 zł17 300 m² 21,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka rolna w miejscowości Horbów Kolonia Nowa niższa cena, tylko 378 000 zł, obniżka o 117 000 zł! Poprzednia cena- 495 000 zł! Powierzchnia działki - 1,7276 ha -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 32,65 ar, która mieści się w miejscowości Żarki przy ul. Jagodowej. Ważne informacje o nieruchomości: działka: - teren płaski,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł2 988 m² 116,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

: lokalizacja: aleja Jana Pawła, biłgoraj, gm. Biłgoraj : W kilku słowach: działka zlokalizowana przy drodze wojewódzkiej nr 835 na terenach, które po zmianie zapisów w mpzp będą.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł1 008 m² 252,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja Łęgowo to cicha i spokojna miejscowość położona w odległości ok. 10 minut samochodem od centrum Pruszcza Gdańskiego (4,4km). Świetny dojazd na obwodnicę Trójmiasta oraz.

Szczegóły ogłoszenia

199 044 zł873 m² 228 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno - prawnym. Działka pod budownictwo jednorodzinne w spokojnej okolicy w Niwach. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł2 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu działkę usługową usytuowaną w Kruszynie na pograniczu z miastem Bolesławiec. Nieruchomość o numerze 27/1 o powierzchni 2000 m2 o regularnym kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł860 m² 1 279,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni ok. 860m położona przy jednej z głównych ulic w Grodzisku Maz. Zgodnie z mpzp na terenie działki można wybudować budynki mieszkalne z usługami.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł6 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 6000m2/ halinów/ józefin - Działka inwestycyjna położona na wschód od Warszawy, w planie miejscowym posiada przeznaczenie rolnicze. W sąsiedztwie znajdują się działki.