dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 973 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

62 973 ogłoszenia

990 000 zł14 957 m² 66,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta inwestycyjna działki pod agroturystykę nad Zalewem w Dąbczu Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w miejscowości Dąbcze, przy ul. Nad Zalewem, bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 280 m² 93,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana (zagrodowa) W skrzynicach kolonii powierzchnia 1280 m2 Szerokość: 34m (minus 6 metrów służebności drogi) Długość: 37 m Działka nr 1 - sprzedana Działka nr 2 - można.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł15 700 m² 17,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa, szeroka działka pod piękną posiadłość całoroczną lub letniskową pośród drzew, na skraju lasu w Oblasach, kilkaset metrów od Wisły. 1,57 hektara spokoju i ciszy zaledwie 3.

Szczegóły ogłoszenia

104 800 zł1 048 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Wyborowie w gminie Grabów nad Pilicą. Działka o powierzchni:1049 m2 i wymiarach: 22x48. Dla nieruchomości zostały wydane warunki zabudowy na: dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości ww dom proponuje do sprzedaży: czułówek, gmina Czernichów, okolice ul. Jana III Sobieskiego Działka budowlana o powierzchni 28 ar w kształcie prostokąta. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

7 700 000 zł25 000 m² 308 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości City Invest zaprasza prawdziwa gradka dla inwestora Posiadamy w swojej ofercie bardzo atrakcyjną działkę usługowo-magazynową. Bardzo atrakcyjna lokalizacja przy główne drodze.

Szczegóły ogłoszenia

168 000 zł1 034 m² 162,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położona działka budowlana na obrzeżach miasta ( dojazd z Bazarów ok. 10 min. - bez łamania przepisów drogowych :) )jedna z dziewięciu działek biegnących od ul.Nastole. na wschód.

Szczegóły ogłoszenia

108 504 zł1 096 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka w we wsi Równe (chrztowo, gm.Liniewo). Oddalona o ok.350 m od jeziora Polaszkowskiego. Prostokątna - ok.25x40 m. Położona na lekkim wzniesieniu, prąd w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł986 m² 334,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana zlokalizowana w północnej części Kluczbork, na dynamicznie rozwijającym się, nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy wyjątkową nieruchomość gruntową o wysokim potencjale inwestycyjnym, położoną w jednej z najbardziej pożądanych i zielonych części Tarnowskich Gór.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł1 232 m² 198,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta sprzedaży działki budowlanej z panoramicznym widokiem - Klucze, ul. Górna Vestalia Property zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży malowniczo położonej działki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana iława, ul. Lipowy dwór Twoje miejsce przy najdłuższym jeziorze w Polsce! Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość gruntową położoną w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana. Tomaszów Bolesławiecki. Nowa cena! Idealna inwestycja dla osób ceniących spokój i ciszę! Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej nr 234/4.

Szczegóły ogłoszenia

252 300 zł1 682 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu działkę o powierzchni 1682m2, położoną w kompleksie 13 działek w Nowogardzie. Nieruchomość według miejskiego planu zagospodarowania przestrzennego przeznaczona jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. **2 działki.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł4 800 m² 72,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 4800 m2 położoną na terenie powiatu limanowskiego, gminy Tymbark, obręb zamieście. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł2 000 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana w miejscowości Żelechów. Działka o powierzchni 2000m2 Media w drodze (woda, prąd) Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł4 691 m² 703,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Zapraszamy do zakupu gruntu o powierzchni 4691 m.kw. przy ul. Ogrodowej w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Słowackiego. Dojazd do ulicy Potokowej, utwardzony drogą asfaltową. Grunt: grunt objęty.

Szczegóły ogłoszenia

99 900 zł1 344 m² 74,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane z mpzp 1344 m | Burkat, gmina Działdowo Na sprzedaż 4 działki budowlane, dostępne działki - 269/2, 269/3, 269/4, 269/5 Parametry działek: - powierzchnia każdej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta: działki budowlane sąsiadujące bezpośrednio z rozległym kompleksem leśnym, zaledwie 15 minut od Kielc. Osiedle położone w otulinie Suchedniowsko-Oblęgorskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł2 900 m² 34,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę z dostępem do wszystkich udogodnień, położona w spokojnej miejscowości! Aleksandrów Pierwszy, gm. Aleksandrów Położenie i okolica: działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 200 m² 129,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania pięknie usytuowane działki w miejscowości Wielmoża. Działki o powierzchni 12 a każda, położone w otulinie Ojcowskiego Parku Narodowego, w miejscowym planie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Łąka - Dalewo, gmina Drawsko-Pomorskie Tylko u nas! Oferta na wyłączność. Na sprzedaż działka rolna o pow. 4,85ha obręb Dalewo w cichej i spokojnej okolicy. Wokół pola.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł7 800 m² 7,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ziemia rolna o powierzchni 0,78 ha położona na terenie Drawskiego Parku Krajobrazowego około 10 km od miejscowości uzdrowiskowej Połczyn-Zdrój. Działkę można zabudować z tzw.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł3 001 m² 666,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 3001 m położona przy ul. Dębowej w Zalesiu Dolnym prestiżowej, willowej części Piaseczna. Nieruchomość zabudowana domem jednorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 095 m² 159,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem sprzedaży jest ustawna działka o powierzchni 1095m2 położona nad jeziorem w pięknej miejscowości Golczewo. Działka usytuowana w kompleksie działek położonych przy jeziorze.

Szczegóły ogłoszenia

1 998 000 zł42 527 m² 46,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: kleszczewo, gmina Trąbki Wielkie, tuż przy ulicy Gdańskiej teren: działka rolna o powierzchni 42527 m2 działka 183/24 obręb 0009 Kleszczewo Podana cena jest ceną netto. Nie czekaj.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł923 m² 747,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż! Działka budowlana o łącznej powierzchni 923m2. Położona przy ul. Armii Krajowej w Grójcu. Przeznaczenie terenu: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna (symbol mn1b) Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł10 300 m² 291,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 3300m2 i rolna 7000m2 w otoczeniu zieleni, lasu oraz innych budynków o niskiej zabudowie, z możliwością podziału. Z asfaltową, gminną drogą dojazdową.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł2 000 m² 44,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - wyjątkowe walory przyrodnicze Prezentujemy na sprzedaż działkę budowlaną , o powierzchni 2000 m 2 , zlokalizowaną w województwie lubelskim , powiecie hrubieszowskim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dobroszyce, powiat oleśnicki, województwo dolnośląskie Cena: 19 680 000,00 zł (1 600 0000 zł/ ha) do negocjacji! Powierzchnia: 12,30 ha nieruchomość inwestycyjna przeznaczona pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł3 591 m² 194,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie nieruchomość o pow. 35,91a położona w targowisku gmina Kłaj. Ujęta w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego jako U-Tereny usług ok 20a, i R- tereny rolne.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 530 m² 118,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości przedstawia malowniczo położoną działkę z widokiem na góry. Powierzchnia działki 2530m2 o wymiarach 30m x 86m. Teren płaski i ogrodzony. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

693 841 zł2 231 m² 311 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 2230 m2 w Ojrzanowie koło Żabiej Woli. Działka przy gminnej drodze asfaltowej Kształt nieregularny, zbliżony do trapezu. Szerokość od drogi ok.

Szczegóły ogłoszenia

74 000 zł7 400 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka rolna z możliwością przekształcenia na rekreacyjną. Działka płaska o powierzchni 7400m2 w Rogowie Sobóckim, blisko Sobótki. Fantastyczny widok na Góry.

Szczegóły ogłoszenia

98 750 zł3 950 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   urokliwa działka W spokojnej okolicy W ofercie sprzedaży posiadamy pięknie położoną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną znajdującą się w Nadolicach Wielkich (gmina Czernica). Powierzchnia działki liczy 729 m2. Działka przeznaczona w Miejscowym Planie Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 210 000 zł6 190 m² 195,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka inwestycyjna - 61,9 ar Węgrzce Wielkie | gmina Wieliczka Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 61,9 ar , położona w miejscowości Węgrzce Wielkie (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł5 400 m² 30,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje Państwu dwie działki budowlane , każda o powierzchni 54 arów w miejscowości Górki (gm. Brzozów). Działka położona w malowniczej.