dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 969 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 969 ogłoszeń

1 261 000 zł9 700 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 97 arów położona w Nowej Wsi, gmina Kęty, powiat Oświęcim posiada status działki oznaczonej w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego symbolem P -.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł1 620 m² 166,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, z szybkim dojazdem do miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! Lokalizacja: mirowice, gmina Grójec Powierzchnia: 1620 m (kształt kwadratu idealny.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 947 m² 56,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka rolna z możliwością zabudowy w Dłużewie (gmina Siennica)- 1947 m , idealna na dom lub inwestycję! Na sprzedaż działka rolna z możliwością zabudowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

7 418 200 zł2 558 m² 2 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana w Ząbkach. Powierzchnia działki 2.558 m2, wymiary 43 x 60 m, kształt prostokątny. Wjazd na działkę z dwóch stron. Na działce posadowiony jest.

Szczegóły ogłoszenia

121 840 zł1 523 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu działki pod zabudowę jednorodzinną w otoczeniu lasu Do sprzedaży działka budowlano-o pow. 1523m2 w kształcie rombu (wymiary 24x42x50x47) z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę budowlaną w Gierałtowicach, ul. Mickiewicza. Działka o pow. 944 m2 w pierwszej linii zabudowy, bezpośrednio przy drodze, przy której usytuowane są domy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane 900 m i 1000 m z udziałem w prywatnej plaży, tylko 100 m od jeziora! Na sprzedaż oferujemy dwie działki budowlane o powierzchni 900 m i 1000 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł1 700 m² 352,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka budowlana w Mogilanach - blisko centrum, z prywatnym lasem w tle Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę o powierzchni 17 arów , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

malownicza miejscowość Miłomłyn, położona przy trasie S7 pomiędzy Warszawą a Trójmiastem dwie nieruchomości o powierzchni 0.1599 ha oraz 0,1598 ha zaledwie 270 m od Kanału.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 271 m² 118,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną położoną w atrakcyjnej lokalizacji, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Idealna propozycja pod budowę domu marzeń - w miejscu, które zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę letniskową - budowlaną położoną w pasie nadmorskim z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat.

Szczegóły ogłoszenia

505 000 zł3 300 m² 153,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa oferta obejmująca dwie działki rolno-budowlane położona w prestiżowej, najwyżej położonej i niezwykle widokowej części Zakopanego Cyrhla usytuowana na południowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł10 000 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż unikalną działkę budowlaną o powierzchni 1 ha, zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Gródek nad Dunajcem. Ta nieruchomość zachwyca zapierającym dech.

Szczegóły ogłoszenia

3 075 000 zł707 m² 4 349,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka o powierzchni 707m2 znajduje się w Warszawskiej dzielnicy Ochota w pobliżu Parku Szczęśliwickiego. Nieruchomość jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości "własny Kąt" z Giżycka oferuje na sprzedaż działkę na Mazurach. Działka położona jest w gminie Kruklanki w miejscowości Jeziorowskie. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł3 730 m² 106,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Skawa | Blisko Zakopanego i Krakowa | Media | mpzp Skawa, gm. Raba Wyżna, pow. nowotarski Powierzchnia: 0,3730 ha (3730 m ) Numer ewidencyjny działek: 84/503, 84/515, 84/541,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż w miejscowości Grodztwo w Gminie Kowal, powiat włocławski atrakcyjne cztery działki z aktualnymi warunkami zabudowy - pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną,.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 680 m² 104,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaoferować do zakupu widokową działkę o powierzchni 16,8 ar w Topornicy Kolonia pod Zamościem. Lokalizacja: działka położona jest w spokojnej i malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł7 164 m² 18,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję Państwu nieruchomość w skład, której wchodzi działka budowlana o powierzchni 0,7164 ha atrakcyjnie położone w obrębie wsi Łosie, gmina Ropa, pow. gorlicki Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Tylko u nas! Na sprzedaż działka o powierzchni 1000m2 z decyzją o warunkach zabudowy pod zabudowę jednorodzinną. Działka położona w niedalekiej odległości od naszego morza.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł3 924 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przepiękna duża działka pod zabudowę mieszkaniową w części od ulicy i pod zieleń z tyłu działki. Powierzchnia 3924m2 Wymiary 30m od ulicy, 136,4 i 131,8 po bokach oraz 29,3m.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka k./ Nowego Miasta Lubawskiego. - działka rolno/leśna z warunkową możliwością zabudowy. Bez Planu Miejscowego. - położona w ciekawym, urozmaiconym topograficznie terenie. Graniczy.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł47 445 m² 39,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Grunty nad jeziorem żerdno sprzedaż na raty bez banku! Działkę można kupić na nieoprocentowane raty ze spłatą rozłożoną do 5 lat. Dwie działki nr 126/4 i 125/6 obręb Żerdno o pow.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki. Zapraszamy na prezentację! Proponujemy Państwu na sprzedaż działkę w Chełmie Śląskim przy ulicy Kolberga. Opis działek: działka numer 3059 o powierzchni 790.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka idealna pod budowę domu w spokojnej okolicy, ul. Polna w Bielsku-Białej. Nie przegap! W galerii zdjęć dostępny jest film z tej nieruchomości. Najważniejsze atuty: - gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł4 316 m² 57,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy działkę położoną w zacisznym i zielonym zakątku wałbrzyskiej dzielnicy Lubiechów. Działka zlokalizowana jest w otulinie Książańskiego Parku Krajobrazowego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o pow. 7,68ar położona w Świniarsku (gm. Chełmiec)- zlokalizowana ok. 700m od kościoła w Świniarsku. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł1 080 m² 189,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 1080 m2 Starzyński Dwór spokojna okolica Opis nieruchomości: na sprzedaż działka o numerze ewidencyjnym 724, o powierzchni 1080 m2, położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Ta nietuzinkowa działka budowlana o powierzchni 1,3 ha (13 011 m ) zlokalizowana jest w malowniczym Dorotowie, gmina Stawiguda koło Olsztyna. Działka usytuowana jest bardzo blisko Jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Opiekun oferty : Iwona fryszkowska   prestige Nieruchomości Oferta tylko w naszym biurze! Polecam na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 9000 m2 w miejscowości Januszkowo ,.

Szczegóły ogłoszenia

86 150 zł2 500 m² 34,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 25 arów, położona w miejscowości Rzuchowa, w spokojnej i zielonej okolicy. Nieruchomość ma regularny kształt, co ułatwia.

Szczegóły ogłoszenia

163 000 zł2 507 m² 65,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Działka budowlana w pierwszej linii zabudowy nr 339/6 położona w Zalesiu w gminie Wilkołaz, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

118 000 zł940 m² 125,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Parametry nieruchomości: numer działki: 312/1 Powierzchnia: 940 m2 Wymiary: ok. 20,5 m x 41 m szeroki front 20,5 m daje ogromne możliwości aranżacyjne oraz swobodę wyboru niemal każdego.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł858 m² 80,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni 858 m2, zlokalizowanej w Deszcznie. Dojazd drogą asfaltową (stara droga nr 3), jedynie ostatnie kilka metrów drogą.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł1 600 m² 284,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu do zakupu działkę z widokiem na jezioro Mucharskie. Lokalizacja: działka położona w miejscowości Jaszczurowa nad Jeziorem Mucharskim, obok miejscowości takich jak Wadowice,.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł1 426 m² 1 261,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

DO sprzedaży działka usługowa znajdująca się W krakowie przy ul. Powstańców oferta tylko W biurze nieruchomości danax Działka usługowa o powierzchni 1426 m2 , o nieregularnym.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł1 079 m² 384,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładna działka z wydanymi warunkami zabudowy. Możliwość zrobienia zamkniętego osiedla. Wymiary ok.26x42m. Energia elektryczna- skrzynka na granicy działki. Woda, gaz bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł10 174 m² 60,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nowa cena 620 000 zł do negocjacji Działka budowlano-inwestycyjna z pozwoleniem na budowę - 4 domy | Widok na Góry Izerskie Idealna działka to taka, która łączy widok na góry, bliskość lasu.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł7 707 m² 129,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| na sprzedaż działka o powierzchni 7 707 m2 , zlokalizowana w Dębskiej Woli, gm. Morawica. Nieruchomość w kształcie nieregularnym, zbliżonym do prostokąta. Przybliżone wymiary: szer.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedaży działki położone w Fastach gmina Dobrzyniewo Duże. Do wyboru pięć działek, które można kupić oddzielnie lub łącznie. Poszczególne numery geodezyjne i powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 603 m² 74,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o pow. 1603 m2 na obrzeżach Gryfic. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   Ponad 1000 ofert w jednym miejscu na naszej stronie.