dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 959 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 959 ogłoszeń

349 000 zł2 555 m² 136,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Rybniku na pograniczu dzielnic Ligota / Gotartowice, ul. Wolna Nieruchomość usytuowana jest w trzeciej linii zabudowy, co gwarantuje ciszę, prywatność i kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż: działki budowlane - Mława, os. Marysieńka, ul. Rachockiego Na sprzedaż dwie działki budowlane o łącznej powierzchni 836 m , położone w atrakcyjnej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

532 000 zł12 248 m² 43,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Petrykozy fantastyczna działka siedliskowa o powierzchni 12248 m2 - na sprzedaż. Piękna działka siedliskowa o powierzchni 12.248m2 w kształcie litery L. Działka porośnięta drzewami.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł410 m² 2 073,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena Działka budowlana przy ulicy Grunwaldzkiej w Olsztynie. Działa zabudowana ( budynek do wyburzenia ). Numery działek : 44/2 i 44/27. Możliwość wybudowania lokalu lub budynku.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł31 252 m² 31,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: działka położona we wsi Kierzkowo. Okolica jest bardzo przyjazna, nieograniczona ilość malowniczych zielonych terenów, dzięki czemu miejscowość jest urokliwie położona. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł2 841 m² 109,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka położona na terenie miasta Limanowa z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej. Działka kształtna, zbliżona do prostokąta o średnich wymiarach 88.

Szczegóły ogłoszenia

148 000 zł2 475 m² 59,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż przestronna działka budowlana o powierzchni 2475 m , położona w miejscowości Parypse, zaledwie kilka minut jazdy od Chełma. Idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

140 480 zł878 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Położona w centrum miejscowości działka budowlana - z warunkami zabudowy w Motańcu. Bezpośrednie sąsiedztwo to zabudowa jednorodzinnej rolnej i zabudowania gospodarcze. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 600 m2. Lokalizacja Działka położona w Pogrzymiu, zaledwie 7km od Maszewa i 11 km od Goleniowa. Świetna lokalizacja , bliskość Maszewa ze szkołami,.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł18 506 m² 156,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

#Lokalizacja Nieruchomość położona na obrzeżach Nakła nad Notecią - Bielawy. Teren znajduję się w bardzo dobrze widocznym miejscu, przy drodze krajowej nr 10, jednak dojazd do nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Niezabudowana działka gruntu o pow. 1,249 ha zlokalizowana w pod kołobrzeskiej miejscowości Stramnica, ok. 5 km od granic miasta Kołobrzeg. Media: gaz, prąd, telefon w drodze przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane, uzbrojone w wodę i kanalizacje, w Racimierzu, obok lasu spokojne miejsce z ogromnym potencjałem! W sprzedaży oferujemy 4 działki budowlane.

Szczegóły ogłoszenia

122 400 zł1 224 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę budowlaną położoną w centrum Kiszkowa, którego okolica charakteryzuje się ciekawym i malowniczym ukształtowaniem z licznymi jeziorami.

Szczegóły ogłoszenia

782 500 zł9 839 m² 79,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki inwestycyjne o łącznej powierzchni 2,1933 ha, składająca się z dwóch działek położonych w południowej części Suwałk przy ulicy Turkusowej. Teren znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 000 zł15 000 m² 460 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Mamy przyjemność zaprezentować działkę inwestycyjną z objętej mpzp w Rzeszowie strefy Dworzysko. Przeznaczenie w mpzp: 3p, u/uc - Tereny przeznaczone pod przemysł, składy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działkę usytuowana w miejscowości Drozdowo, gmina Karnice. Powierzchnia działki 995 m2. Dojazd drogą asfaltową. w otoczeniu działki zabudowania mieszkalne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana, łącko ul. Zbożowa, gm. Postomino, 116.000,- PLN Na sprzedaż działka budowlana o numerze ewidencyjnym 4 wydzielona z działki o numerze ewidencyjnym 228/8.

Szczegóły ogłoszenia

88 000 zł2 994 m² 29,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferuję do sprzedaży działkę pod budowę domu jednorodzinnego w Luciejowie, o powierzchni 2994 m2. Działka w kształcie prostokąta, szerokość działki 14 m 2 po około 50 metrach.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 057 m² 160,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyjątkowa działka budowlana położona wśród drzew, tworzących.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł8 066 m² 353,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnej działki pod inwestycję? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż działka budowlana w Siemianowicach Śląskich. Grunt ma powierzchnię 8066 m2 oraz posiada drogę dojazdową.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Grunt rolny w Świebodzinie Na sprzedaż oferujemy nieruchomość gruntową o łącznej powierzchni 1.0579 ha, położoną w miejscowości Świebodzin, gmina Pleśna, powiat tarnowski.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 580 m² 116 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę rolną zlokalizowaną w Krakowie / Skotnikach obręb 71 Podgórze - działka numer 436 o powierzchni 25,8 ara w cenie 299 000 złotych. Działka znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

932 000 zł10 351 m² 90,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowo mieszkaniowa w Hucie Żabiowosliej powiat Grodziski. W niedalekiej odległości do Trasy Katowickiej. Działka o szerokości 26 m, w lekkim klinie - zwężająca się.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł1 835 m² 272,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę jednorodzinną w sąsiedztwie Puszczy Kampinoskiej Wyobraź sobie poranki, kiedy zamiast miejskiego hałasu słyszysz śpiew ptaków, a powietrze pachnie lasem. Właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Międzyświeć koło Skoczowa , o łącznej powierzchni 2291 m . Przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjnie położoną widokową działkę budowlaną w Brzeźnicy o pow. 800 m2. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu luźnej zabudowy jednorodzinnej przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 878 m2. 1,5 km w linii prostej do jeziora Jamno i 6,3 km na pieszo do Mielna. Jest to działka z wszystkimi mediami. w trakcie procedury otrzymania warunków.

Szczegóły ogłoszenia

2 610 000 zł52 200 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 5,22 ha, położona w miejscowości Krzemienica w gminie Czarna, powiat Łańcucki zaledwie 12 minut od granicy Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł12 574 m² 70,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży działkę budowlaną o pow. 1.2574 ha w Miłkowie, w bardzo dobrej cenie. Działka w mpzp oznaczona M, u jako: - tereny zabudowy jednorodzinnej, - tereny.

Szczegóły ogłoszenia

198 330 zł1 201 m² 165,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam atrakcyjną działkę o numerze ewidencyjnym 51/8 Obręb 4 Gronity o pow. 1201 m2, w Gronitach koło Olsztyna. Nieruchomość w obowiązującym miejscowym planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł4 869 m² 410,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Znakomicie położona działka komercyjna na granicy Lublina i Kalinówki - w rejonie ul. Piaseckiej. Powierzchnia prawie 5000m2 o szerokości 65m z kompletem mediów. Światłowód na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Lokalizacja: bojano. Miejscowość, która w ostatniej dekadzie zmieniła się nie do poznania. Powstały tysiące nowych domów jak i miejsc pracy. Bezpośrednio granicząca z Gdynią,.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł3 400 m² 20,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z warunkami zabudowy o powierzchni 3400m2.Szerokość działki 28m. Media: woda, prąd w drodze. Dojazd drogą asfaltową, oświetloną. W sąsiedztwie zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł13 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu działkę leśną o powierzchni 13000m2 zlokalizowaną w Kiełpinie. Działka jest płaska, w kształcie prostokąta, całkowicie porośnięta drzewami, zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

124 000 zł1 017 m² 121,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Bytomiu przy ul. Strzelców Bytomskich o powierzchni 1017 m w skład której wchodzi działka nr 358/10 zapisanej w księdze wieczystej ka1y/00015711/8.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 205 m² 149,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w miejscowości Budy Zosine. Położona bezpośrednio przy drodze asfaltowej w której jest prąd i woda. Drzewa! Działka częściowo jest zadrzewiona dzięki czemu można.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 150 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** tylko W home park nieruchomości *** Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1150m , położoną w spokojnej, zielonej okolicy w sąsiedztwie lasu i nowych.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł10 749 m² 279,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży nieruchomości gruntowej położonej w lokalizacji Ksawerów nieopodal Pabianic o powierzchni 10.749 m2, wymiary 66 x 250. Działka ma przeznaczenie o podstawowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Jeśli szukasz miejsca do życia lub odpoczynku z daleka od zgiełku miasta pośród pięknych krajobrazów Kaszub to jest to oferta dla Ciebie! Na sprzedaż 6 działek nieuzbrojonych lub częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

2 058 000 zł3 225 m² 638,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy Państwa na prezentację nieruchomości gruntowych na osiedlu Bacieczki w Białymstoku. Działka o powierzchni 3225 m2 Wydane wz zabudowa usługowo handlowo magazynowa.

Szczegóły ogłoszenia

454 550 zł9 091 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Polecamy Państwu grunt rolny w miejscowości Włodarka składający się z 5 działek. Nieruchomości o łącznej powierzchni 9.091 m2 jest w kształcie prostokąta w niedalekiej.