dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 960 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 960 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Kruhel Pawłosiowski Jarosław. Do sprzedania działka o pow. 23,07 a z wydanymi warunkami zabudowy na budynek mieszkalny jednorodzinny ( z 2017r). Nieruchomość posiada nieregularny kształt.

Szczegóły ogłoszenia

126 000 zł1 400 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Malownicze tereny na Kaszubach, bliskość lasu jest tu niewątpliwym atutem. Piękna okolica, sielskie widoki. Zapraszam na osobistą prezentację, teren nie jest ogrodzony, w każdej chwili można.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł3 240 m² 221,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża, płaska działka nieopodal jeziora w Chwaszczynie! lokalizaja: chwaszczyno to doskonała lokalizacja dla tych, którzy szukają ciszy i jednocześnie dogodnych połączeń z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Niedźwiedzice, gmina Chojnów działka budowlana Marzysz o sielskim krajobrazie? Zapraszamy do zapoznania się z tą ofertą! Malownicze miejsce w pobliżu wodospadu. Obszar Chronionego.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 750 zł9 900 m² 252,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferta w Biurze prospace. Działka inwestycyjna 99 ar - Stary Kisielin, przy obwodnicy Zielonej Góry Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 9900 m , położona w Starym.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł29 515 m² 7,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

W przypadku tej oferty wynagrodzenie pośrednikowi płaci sprzedający! transakcja sprzedaży terenu rolnego , częściowo zadrzewionego pow. 29515m2 -. położonego bezpośrednio nad rzeką Wartą,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Widokowe działki w beskidzie niskim z widokiem na jezioro miejsce gdzie widok przyspiesza bicie serca! Na sprzedaż niezabudowane działki usytuowane w terenach usług turystycznych.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł2 035 m² 196,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka w miejscowości Jaczów o powierzchni 2035 m2 Informacje: - dostęp do działki drogą dojazdową - gminna - woda, prąd w drodze przy działce - kanalizacja na działce -.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 420 m² 43,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zapraszam na prezentację. Nowicki Wiktor Nieruchomości Apartament Tel.   Na sprzedaż dwie działki w Gąbinie o powierzchni 3478mkw. i 3420 mkw. Ukształtowanie terenu płaskie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży są 4 działki o powierzchni: 2700,5328,2700m.kw.z Miejscowym Planem Zagospodarowanie Przestrzennego o funkcji magazynowo-usługowej i obsługa komunikacji. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Idealne miejsce na wymarzony dom.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł783 m² 215,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zapraszam na prezentację Bartosz   Oferta dotyczy atrakcyjnie położonej działki dającej mnóstwo mozliwości jej wykorzystania. Znajdująca się bezpośrednio przy drodze łączącej Złotów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane o powierzchni 1500 m każde, położone w gminie Nowa Karczma, na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 039 m² 143,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1039m2 w miejscowości Salino w gminie Gniewino. Do jeziora ok 700m. Opis nieruchomości: działka w kształcie prostokąta, lekko pochylona.

Szczegóły ogłoszenia

73 000 zł1 000 m² 73 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki 1000m z możliwością zabudowy do 150 m Planujesz budowę domu? Nie zwlekaj! Najprawdopodobniej najtańsza oferta na rynku nieruchomości! Nieruchomości Apartament przedstawiają działki.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł3 024 m² 41,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 3024 mkw, w kształcie prostokąta o bokach około 65 m x 46,5 m, położona w miejscowości Kąty Kolonia, gmina Brześć Kujawski, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł5 300 m² 622,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna przy trasie 801 - Otwock Mały Lokalizacja: otwock Mały, gm. Karczew Powierzchnia działki: 5 293 m Wymiary: ok. 70 m (szerokość) x 90 m (długość) Opis.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-inwestycyjna. Dla tego terenu jest opracowany plan zagospodarowania przestrzennego oznaczony - 2p, s , rz, u, z przeznaczeniem na tereny przemysłu. składów. rzemiosła.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł3 826 m² 57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka nieopodal autostrady A4 Działka o powierzchni 0,3826 ha. Prąd i gaz na działce, kanalizacja wzdłuż drogi, wodociąg w odległości ok. 15 m. Dookoła zabudowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 760 zł1 650,60 m² 848,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Morasko, poznań działka nr 219/100 Możliwy podział działki na trzy odrębne (zgodnie z mpzp min. 1400 m2) Wyjątkowe miejsce na jedyny w swoim rodzaju projekt.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania trzy działki budowlane o pow. 1500 m2 każda. Podana cena jest dot jednej działki. Działki graniczą ze sobą w związku z tym jest możliwość zakupu większej ilości.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł15 400 m² 14,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bajkowa działka w Dolinie Radomki, goryń. 200 m do rzeki Radomki. Lokalizacja: działka zlokalizowana jest na końcu wsi Goryń, wokół brak zabudowy, działka sąsiaduje z lasami.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 124 m² 231,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Zarezerwowana! Na sprzedaż działkę budowlana o powierzchni 1124m2 w miejscowości Jasienica, w powiecie bielskim, województwie śląskim. Teren płaski z widokiem na las oraz góry.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł4 000 m² 28,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka idealna dla miłośników ciszy i spokoju :)na sprzedaż nietypowa działka budowlana w miejscowości Kownaty gm. Huszlew,. Media- prąd na działce Brak sąsiedztwa w promieniu- 1km.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł850 m² 411,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Małocicach - o powierzchni 1050 m2 (850m2 + 200m2 udział w drodze prywatnej). Działka jest ostatnią działką od drogi asfaltowej - najbardziej zbliżona.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 028 m² 111,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

3 atrakcyjne działki budowlane - Łężyn, w pobliżu Jeziora Pątnowskiego Na sprzedaż trzy działki budowlane położone w miejscowości Łężyn, w spokojnej i rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

249 040 zł1 132 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy (mpzp) w Słonem. Powierzchnia: 1132 m Lokalizacja: ul. Brylantowa, słone, gmina Świdnica Opis: działka budowlana o powierzchni 1132.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Na sprzedaż działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego o pow. 1356 m zlokalizowana w Koszalinie przy ul. Promowej w dzielnicy Jamno.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł1 805 m² 886,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1805 m , położona w samym centrum Brzezin - doskonała lokalizacja pod inwestycję deweloperską, usługową lub mieszaną.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł547 m² 1 691,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Uzbrojona działka pod zabudowę bliźniaczą - Gdynia Bernadowo! lokalizacja: nieruchomość położona jest na malowniczym osiedlu Bernadowo. W sąsiedztwie centrum miasta i Trójmiejskiego parku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks od 6 do 12 działek budowlanych Rydzewo, ul. Mazurska 111 Oferuję do sprzedaży atrakcyjny kompleks od 6 do 12 działek budowlanych o powierzchni ok. 1500 m każda,.

Szczegóły ogłoszenia

421 880 zł21 094 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa (własność) w Binowie o pow. 2,1094 ha. Dojazd drogą gminną zarówno od południowej jak i zachodniej strony. Wodociąg w drodze. Prąd biegnie.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł963 m² 301,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Numer działki 106/2 lokalizacja: borkowo Kartuskie. Wieś zamieszkała przez około 1500 osób leżąca nad jeziorem Karlikowskim. Do jeziora z działki jest jedynie 700 metrów. Na najbliższe większe.

Szczegóły ogłoszenia

39 800 000 zł117 645 m² 338,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferta dla Inwestora! Gotowa koncepcja osiedla rezydencjonalnego. Cena netto +vat Oferujemy prawie 12 ha gruntu objętego mpzp z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną. Teren zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż: żdżary, gmina Goleniów, powiat Goleniowski. Identyfikator działki: 320402_5.0013.81/37 Województwo: zachodniopomorskie Powiat: goleniowski Gmina: Goleniów Obręb: Żdżary Numer.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 7300m2 Nowa Wieś Wrocławska - zgodnie z przygotowaną koncepcją zabudowy można wybudować 13 budynków w zabudowie bliźniaczej dwulokalowych czyli 26 lokali mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł660 m² 318,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zacznij dzień od widoku na szczyt - Działka w sercu gór Wyobraź sobie poranek na własnym tarasie, z którego roztacza się niczym nieprzesłonięta panorama Babiej Góry. Ta 6-arowa działka to.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł1 250 m² 296 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Kudrowice, gmina Pabianice. Działka ma wymiary ok 25x50m. Teren jest wyrównany. Media: prąd na działce woda w drodze Okolica: najbliższy sklep-.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł45 000 m² 8,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Duży teren inwestycyjny w Boleminie i Brzozowej np pod.farmę fotowoltaiczną,osiedle domów,inne. Zjazd z głównej drogi krajowe 22,Gorzowa Wlkp w kierunku Kostrzyn-Berlin,następnie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka z wz położona w urokliwej i dynamicznie rozwijającej się miejscowości Mrozów, gmina Miękinia, powiat średzki, woj. dolnośląskie, zaledwie 5 km od granic.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł1 000 m² 480 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Ruścu (gm. Nadarzyn). Powierzchnia 1000 m2. Działka ma kształt prostokąta, wymiary: ok. 26x38 m. Media: wodociąg, prąd w drodze przy granicy działki,.