dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 959 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 959 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - 768 m - Krzyż Wielkopolski Oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 768 m , położoną w miejscowości Krzyż Wielkopolski.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 900 m² 81,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 19 ar Wiązownica | wz | cisza, natura, rozwijająca się okolica Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Wiązownica (powiat jarosławski, woj.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł865 m² 196,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 865 m2 położona w atrakcyjnej części Świerklan. Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego teren przeznaczony jest pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł28 093 m² 214 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: działka inwestycyjna 2,81 ha | Leżajsk, ul. Przytorze Cena: 6 000 000 zł netto Powierzchnia: 28 093 m (2,8093 ha) Cena za m: 213 zł Kluczowe atuty oferty: atrakcyjna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł2 817 m² 81,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka / działki budowlane położone w Górze blisko granicy z Gilowicami w Gminie Miedźna. Lokalizacja 8km do Pszczyny i 3km do Brzeszcz 2km : szkoła, przedszkole oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta dla inwestora lub osób szukających dużej nieruchomości pod rezydencję w zielonej, prestiżowej lokalizacji. Działka o powierzchni 8150 m i wymiarach ok. 39.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł1 974 m² 49,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ludzie od nieruchomości oferują trzy działki budowlane położone w miejscowości Sobuczyna, ulica Konwaliowa, gmina Poczesna. Otrzymane w wyniku podziału trzy różne działki: działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z mpzp o powierzchni 2132 m2 położona w Dąbrowie Chełmińskiej. Najbliższe zabudowania znajdują się w odległości 50m. Niewątpliwym atutem jest jej położenie:.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł2 391 m² 41,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Idealna działka budowlana, przestrzeń, otoczenie lasu, media Działka położona przy gminnej drodze w Radzikach Dużych , gminie Wąpielsk, o numerze ewidencyjnym 127, pow. 2391 m2. Wydane.

Szczegóły ogłoszenia

7 085 000 zł67 474 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość obejmująca działki gruntu numer 287, 288/2, 288/3, 288/4, 288/5, 288/6, 289, 290, 291, 292, 293/2, 1096/28 o łącznej powierzchni działek gruntu 67.474 m2 położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł1 627 m² 144,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1627m2 w otoczeniu zieleni, idealna pod zabudowę domu jedno lub kilkurodzinnego! Działka położona jest w rozwijającej się północnej.

Szczegóły ogłoszenia

568 000 zł7 100 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

7100 m w Złotorii zbuduj swój świat albo zrealizuj projekt inwestycyjny Są nieruchomości, które kupujesz i są takie, które dają Ci wybór. Ta działka daje dokładnie to. Na sprzedaż grunt.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 854 m² 64,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Górska działka z pięknym widokiem na sprzedaż, kotlina Kłodzka. Wgn Nieruchomości poleca na sprzedaż działkę z dobrym dojazdem położoną w Kotlinie Kłodzkiej, gmina Kłodzko,.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł1 062 m² 230,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka gruntu o powierzchni 1 062 m , oznaczona numerem ewidencyjnym 101/24 , położona w miejscowości Nowa Wieś Ełcka , w gminie Ełk. Dla nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

167 970 zł4 799 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

W ofercie biura Wyjątkowa nieruchomość gruntowa o powierzchni całkowitej 4799 m2. Jest to wyjątkowa oferta , ponieważ tak dużych działek , w tak doskonałej lokalizacji już nie ma.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działki inwestycyjnej zielona góra, drzonków, ul. Działkowa Oferuję na sprzedaż działkę rolna z wydanymi warunkami zabudowy na osiem wolnostojących domów jednorodzinnych wraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kontakt do agenta: agnieszka   Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej w miejscowości Kcynia przy ulicy Witosa. Działka w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł20 000 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Numer oferty w biurze 6060 Jeśli szukacie Państwo siedliska w pięknej i cichej okolicy w niedalekiej odległości od drogi głównej ta oferta jest odpowiednia. Polecamy do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Numer oferty w biurze 6756 Polecamy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 7.200m2 z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego w miejscowości Grabina Radziwiłłowska,.

Szczegóły ogłoszenia

2 130 000 zł8 261 m² 257,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 8 261 m , położona bezpośrednio przy drodze krajowej nr 19 (ul. 11 Listopada) w Siemiatyczach. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł1 196 m² 221,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka gotowa pod budowę domu - blisko i wygodnie Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę o powierzchni 1196 m2 położonej w miejscowości Księżyno. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

352 500 zł1 175 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Tarnowskie Góry, rybna - 1175 m Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1175 m , położona w spokojnej i zielonej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł105 500 m² 3,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna o powierzchni 10,55 ha, położona w gminie Nowogard, w miejscowości Czermnica. To idealna propozycja dla osób poszukujących dużego areału, ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu trzy działki budowlane o powierzchni 1270 m , 1276 m2 oraz 1280 m2 zlokalizowane w atrakcyjnym miejscu w Elblągu (rubno Wielkie ) przy ul. Rzepakowej 14 B.

Szczegóły ogłoszenia

537 000 zł1 796 m² 299 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Spokojna okolica w pobliżu miasta. Bielsko Biała Hałcnów do sprzedaży dwie działki 15arów i 18 arów. Bardzo dobra lokalizacja w pobliżu centrum miasta, a jednocześnie miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł12 000 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu prawdziwą perełkę wśród ofert naszego biura! Nieruchomość na której mamy zagwarantowane wydanie warunków zabudowy w samym centrum Suwalskiego Parku Krajobrazowego.