dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 999 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 999 ogłoszeń

349 000 zł2 509 m² 139,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 2510m2 położoną w Suszkach, gmina Bolesławiec. Szczegóły oferty: - działka posiada kształt.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł817 m² 232,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka z wydanymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny .(jedna sprzedana) działka o wymiarach ok: 21 x 38,5m Media: -prąd i kanalizacja w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł4 977 m² 70,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż: działka leśna z linią brzegową jeziora - Bieszkowice (gm. Wejherowo) Na sprzedaż atrakcyjna działka leśna o powierzchni ok. 0,5 ha, położona w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Obiektem sprzedaży jest atrakcyjna działka położona w spokojnej i urokliwej wsi Krempachy miejscu cenionym za kameralną zabudowę, bliskość natury oraz przyjazny, lokalny charakter. To.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w Łaskarzewie , powiat garwoliński, obręb Miasto Łaskarzew, woj. mazowieckie Powierzchnia: 3 640 m Nr działki: 3007 obręb Miasto Łaskarzew ulica.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł888 m² 202,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka przy tzw Zatoce Leśnej w Wińcu o powierzchni 888 m2, wraz z działką sprzedaży podlegają także udziały w drogach ( w cenie działki) Wieś winiec.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 055 m² 127,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja Polecam do sprzedaży działkę budowlaną z wydanymi warunkami zabudowy przestrzeń, cisza, widok na łąki - Wyczechowo w gminie. Somonino Na sprzedaż działka budowlana nr 103/32.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł397 m² 3 022,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Future Nieruchomości Gorzów prezentuje: działka budowlana blisko plaży w Kołobrzegu ul. Cicha #twojaprzyszloscmaswojadres Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 397 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

349 687 zł1 048 m² 333,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż działki w Mysłowicach - dzielnica Wesoła Oferujemy na sprzedaż działkę o łącznej powierzchni 1048 m w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Wesoła.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł2 800 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Idealna płaska działka pod budowę zaledwie 4km do centrum miasta powiatowego 0,28 ha działka w kształcie prostokąta o bokach 26x112m. Teren płaski, równy, w luźnej zabudowie domów.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł3 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** działka 3000M2 W lipowym moście *** Zapraszam na prezentację działki rolnej zlokalizowanej w miejscowości Lipowy Most w samym sercu Puszczy Knyszyńskiej! Jest to nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy nowo powstały kompleks działek z możliwością uzyskania warunków zabudowy położony w miejscowości Malinka gm. Wydminy oddalonej zaledwie 20 km od Giżycka i 25 km od.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł2 568 m² 140,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o pow. 25,68 ar w Wołowicach gm. Czernichów. Zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania teren przeznaczony jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka znajdująca się na ulicy Zuzanny w Goleniowie na zachód od drogi nr 3 i 6, na skraju Puszczy Goleniowskiej, przy drodze prowadzącej do miejscowości Żdżary Dla.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł980 m² 214,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Solniczki - 2km od B-stoku - różne powierzchnie! Zapraszamy do zapoznania się z działkami budowlanymi położonymi w miejscowości Solniczki, gm. Juchnowiec Kościelny. Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł7 252 m² 62,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

-> Oferta wyłącznie w naszym biurze <- Szukasz swojej wymarzonej działki z lasem i widokiem na góry? Zapraszam na prezentację malowniczej działki budowlanej znajdującej się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Ostatnia szansa - działka budowlana na sprzedaż Mokre | gmina Grudziądz | woj. kujawsko-pomorskie Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje ostatnią dostępną działkę nr 154/9 - wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

127 000 zł1 295 m² 98,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż jedna z pięciu działek budowlanych (nr 347/9), z decyzją o warunkach zabudowy, położona w Jarogniewicach -.

Szczegóły ogłoszenia

141 250 zł565 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane na zielonych terenach o zróżnicowanej powierzchni od 565 m 2 do 705 m 2 w Dąbrowie Górniczej -ujejsce z widokiem na Pogorię 4. Kształt działek -.

Szczegóły ogłoszenia

217 800 zł1 452 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks działek (8 szt) budowlanych z aktualnym mpzp : - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, - dopuszcza się funkcję usługową. Założenia : - maksymalnie 2 kondygnacje, -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek na sprzedaż w miejscowości Redło. Warunki zabudowy są W trakcie realizacji Łącznie u nas w biurze 6 działek o powierzchni 1173m2. Działki położone są.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł1 209 m² 380,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1209 m , składająca się z dwóch działek geodezyjnych nr 60/11 i 60/12, położonych we wsi Rybczyzna w gminie Rajgród, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

169 200 zł1 353 m² 125,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

EMIX Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży 4 działki przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną. 2 działki posiadają powierzchnię 0,1353 ha, 1 działka posiada powierzchnię 0,1417 ha.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 500 m² 73,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna-budowlana o powierzchni 1500m2 znajdująca się w Sewerynowie gm. Nowy Kawęczn. Malownicza nieruchomość z bezpośrednim dostępem do rzeki Chojnatki która stanowi prawy.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł1 555 m² 366,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta biura The House Nieruchomości. Bojano to kaszubska miejscowość, która dynamicznie się rozwija i oferuje idealne połączenie bliskości miasta z urokami natury. Dzięki świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł80 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Malowniczo położona działka w górach o powierzchni 8 ha. Idealne nasłonecznienie - wystawa w całości południowa. Dojazd drogą powiatową asfaltową, dalej ok. 200 m, drogą polną.

Szczegóły ogłoszenia

2 225 890 zł3 649 m² 610 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna Osowa Góra, bydgoszcz mpzp zabudowa jednorodzinna | Wstępna koncepcja 36 lokali | Uzbrojenie | Dojazd brukowany Na sprzedaż działka inwestycyjna położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł7 324 m² 184,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu nieruchomość gruntową o łącznej powierzchni 7324 m. To idealna propozycja dla osób szukających miejsca na budowę wymarzonego domu lub rodzinnej przystani. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł10 240 m² 53,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu do sprzedaży nieruchomość gruntową o powierzchni 1 hektar 240 metrów kwadratowych położoną w Pietnej koło Krapkowic. Nieruchomość płaska i sucha,.

Szczegóły ogłoszenia

72 000 zł581 m² 123,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Polecam do sprzedaży działkę z możliwością budowy znajdującą się w miejscowości Stanisławowo o powierzchni 581 m2 z udziałem w drodze dojazdowej. Teren częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 000 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy piękne położone działki budowlane przy Jeziorze Osowskim w Chwaszczynie. Działki o różnej powierzchni od 10015 m2 - 2128 m2. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

384 085 zł1 235 m² 311 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1235 m2 w Ojrzanowie koło Żabiej Woli. Działka przy prywatnej drodze gruntowej z udziałami w cenie, w drugiej linii zabudowy od.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł377 m² 132,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana znajdująca się W witnicy, woj. Lubuskie Na sprzedaż nieruchomość składająca się z dwóch działek budowlanych ( klasoużytek: b) o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 245 000 zł1 536 m² 810,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Wyjątkowa działka budowlana w Dobrej - przy ścianie lasu, z pięknym widokiem Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 1536 m , położona w malowniczej miejscowości Dobra.

Szczegóły ogłoszenia

63 000 zł1 069 m² 58,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane zlokalizowane w urokliwej miejscowości Gardeja. Każda z działek ma powierzchnię w przedziale od 1059 do 1069 m2, co daje Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trójkąt

Działka budowlana o powierzchni 6000m2 położona przy drodze gminnej o nawierzchni polnej do której przylega szerokością 95m. Na działce skrzynka z prądem. Dla działki wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 864 m² 79,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1864 m2 położona na terenie gminy Limanowa, obręb Wysokie. Działka z bezpośrednim dostępem do drogi gminnej. Działka w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka siedliskowa w Szeplerzyźnie gmina Iława na Pojezierzu Iławskim na Mazurach Zach. - działka położona jest na płaskim i suchym terenie. Jest ona pusta. - działka o pow. 3025m2.

Szczegóły ogłoszenia

273 280 zł1 708 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca, gdzie naprawdę można zwolnić i odpocząć od codziennego tempa? Ta działka w Mała Ruś to idealna propozycja dla osób, które chcą połączyć ciszę, naturę i wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, położona w obrębie Ujejsce w Dąbrowie Górniczej, rejon Kryniczej. Powierzchnia działki 790m2, wymiary 23x37,2 Media:.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 100 m² 80,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka rekreacyjna 1100 m? - 1000 m od plaży nr 15 | Karwieńskie Błota | Nadmorski Park Krajobrazowy Marzysz o własnym kawałku ziemi nad Bałtykiem? Takim, gdzie budzisz się rano,.