dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

63 033 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

63 033 ogłoszenia

299 000 zł1 130 m² 264,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kompleks dwóch działek objętych mpzp 43.MNU - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i zabudowa usługowa;. Możliwość zakupienia dwóch działek razem, bądź pojedynczej osobno. Działka 721/9,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! działka przy lesie! Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 493 m2 znajdująca się na Osowej Górze na ulicy Czapla. Opis: -Działka posiada projekt domu uzyskany.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Idealna działka pod budowę wymarzonego domu Przedstawiamy Państwu atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1909 m położoną w centrum Jeżowa Sudeckiego. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 000 zł16 320 m² 287,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| atrakcyjna urbanistycznie działka inwestycyjna zlokalizowana w Rokietnicy , przy ul. Szkolnej na wjeździe od południowo zachodniej strony miejscowości. Powierzchnia działki 16.320m , kształt.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł7 800 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta Tylko w naszym Biurze! opis oferty: na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 7,800 m 2. Media: woda i prąd w drodze dojazdowej. Lokalizacja: wieś Radojewice, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 093 m² 227,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż pięknie położoną działkę w pobliżu lasu w Wilczu Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1093 m2, położoną w miejscowości Wilcze, gm. Osielsko.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1180 m , zlokalizowana w malowniczej i spokojnej miejscowości Żwirówka (gm. Halinów). To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

642 000 zł2 800 m² 229,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

ℹ na sprzedaż działka inwestycyjna - Okrzeszyn (gm. Konstancin-Jeziorna). Na sprzedaż działka rolna objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, złożone zostały wnioski do nowego planu.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 025 m² 190,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Słubica B dwie atrakcyjne działki budowlane o powierzchni 1025 n2 - na sprzedaż. Dwie działki budowlane o powierzchni 1025m2 i 1024m2 i wymiarach 41x27. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł1 095 m² 438,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka z Pozwoleniem na Budowę (dom jednorodzinny dwulokalowy) - Zacznij budowę od zaraz! Lokalizacja: ustanów, ul. Główna opis nieruchomości: sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł8 552 m² 146,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 8552 m2 w Bronisławowie koło Błonia. Na działce stary drewniany dom mieszkalny (ok 70 m2) i murowana stodoła (ok 100 m2). Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka znajdująca się W gorzowie wlkp., OS. Wieprzyce. 69zł/m2 *** Cena do negocjacji *** Marzysz o pięknym domu na dużej działce na obrzeżach miasta z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

358 000 zł1 270 m² 281,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Z widokiem na tatry | 1270 m | prąd na działce rzepiska, potok bryjów Na sprzedaż wyjątkowa działka położona w urokliwej i spokojnej części miejscowości Rzepiska (potok.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 050 m² 160,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w woj. Warm-Mazurskim w miejscowości Michałki. Wymarzone miejsce na wypoczynek blisko natury! *powierzchnia: 1050 m *nr ewidencyjny: 137/45 *działka z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 500 m² 126,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 51.921000, 20.984194 Dobrzenica, ul. Żurawia Numer Ewidencyjny 131/3 Media Prąd - na działce Woda - przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z dużym potencjałem inwestycyjnym, położona w Przemyślu przy ul. Rosłońskiego. To doskonała propozycja dla osób poszukujących parceli w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł6 497 m² 120,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

a sprzedaż działka inwestycyjna o pow. 6492 m2 w gminie Dobrcz koło Bydgoszczy. Opis oferty: działka objęta planem zagospodarowania przestrzennego um. Obszar przeznaczony dla zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

324 800 zł4 248 m² 76,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty w biurze 6416 Polecamy do sprzedaży działkę budowlaną z kompleksu działek o powierzchni 4248 m2 o szerokości 43 m w kształcie prostokąta w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł729 m² 260,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy działkę budowlaną o powierzchni 729 m2, działka położona w Dobieszowicach - gmina Bobrowniki Będzińskie. Działka o regularnym kształcie Media: prąd, woda, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 437 m² 132,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położona Działka położona pod Żninem, w miejscowości Wenecja. Dostępna wyłącznie w Naszej ofercie. Przepiękna lokalizacja, cisza i spokój a jednocześnie zorganizowane.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł1 587 m² 207,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuje na sprzedaż działkę niezabudowaną położoną w miejscowości Głuszczyzna, ul. Gościnna, woj. lubelskie, powiat lubelski, gmina Głusk w pierwszej linii zabudowy Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka przemysłowo usługowa możliwość prowadzenia działalności związanej Z odpadami doskonałe wymiary 117 metrów szerokości na 196 metry głębokości lokalizacja strefa przemysłowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę w miejscowości Nowostawy Dolne gmina Dmosin. Nieruchomość posiada wydane wz pod budownictwo jednorodzinne, w drodze dojazdowej prąd, woda i gaz. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł24 850 m² 66,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponuję do sprzedaży działkę położoną 30 min od Warszawy jadąc S8. Nieruchomość oddalona od trasy ok 1km. Działka o pow.ca 24500 m2 o wym.ca 70 x350 m Działka lekko zalesiona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna jezierzany koło Jarosławca (3 km do morza oraz 600m do jeziora) Wyjątkowa okazja w jednej z najpiękniejszych części polskiego wybrzeża! Na sprzedaż trafia.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł5 132 m² 38,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Mint Property prezentuje na sprzedaż działkę położoną w Lipinach, gm. Pilzno.Nieruchomość o powierzchni 0,5132 ha (powierzchnia działki do zagospodarowania ok. 0,4000.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 000 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry sprzedam działkę budowlaną piękna spokojna okolica nowo powstające osiedle domków jednorodzinnych szczegółowe informacje nr tel   Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana położona w Pilchowie o powierzchni 2000 m2, okolice ul. Warszewskiej. Zabudowa do 20% powierzchni. Dachy: 25-40 %. Do 9,5 m wysokości. W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł2 000 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 20 arów, położona w pierwszej linii zabudowy w m. Kolonia Wola Duża, powiat lubelski, gmina Bychawa - zaledwie 4 km od centrum Bychawy, 20 km od.

Szczegóły ogłoszenia

77 000 zł585 m² 131,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Spokój, cisza i natura o krok tylko 20 km - od granic Białegostoku! Lasy pełne grzybów, jagód, łąki ukwiecone, czysta rzeka Płoska - Puszcza Knyszyńska w całej okazałości i to.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-letniskowa 3334 m , Podgórze Parcele (woj. mazowieckie, pow. płocki, gm. Mała Wieś). Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3334 m , położona w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł6 165 m² 300,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam: dużą działkę o powierzchni 6165 m2 na Marszowicach przy ul. Wilkszyńskiej we Wrocławiu (zachodnia część Wrocławia). Idealna działka dla dewelopera. Bardzo atrakcyjna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł652 m² 136,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana przy nowej drodze wojewódzkiej łączącej Ustkę z Darłowem. Działka o powierzchni 652 mkw., w kształcie prostokąta o wymiarach 29 x 23 m, położona na.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł3 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki inwestycyjne po 3000 m 2 stobno gmina Trzcianka Działki zlokalizowana na uboczu z dogodnym, szerokim wjazdem. Wydane warunki zabudowy na budowę budynku warsztatowo-.

Szczegóły ogłoszenia

1 571 735 zł7 667 m² 205 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Polecamy do sprzedaży teren inwestycyjny w okolicach Bydgoszczy z warunkami pod zabudowę usługową Oferujemy na sprzedaż teren inwestycyjny o powierzchni 7667m2 w okolicach Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

118 000 zł1 489 m² 79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż cztery działki zlokalizowane w Skrzyszowie przy ul. Dębowej. Działki o powierzchni: 1. 1336 m2 - 132.000 zł - sprzedana 2. 1649 m2 - 130.000 zł - sprzedana 3. 1489 m2.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł1 224 m² 343,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do kupna malowniczo położona działka budowlana w Trzcielinie przy Aleii Słowiczej. Dogodne położenie działki: teren przy lesie , wokól nowa zabudowa mieszkaniowa, jednorodzinna, sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 590 m² 110,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Siedliszowice w gminie Kroczyce. Na działce znajdują się 2 budynki gospodarcze, które mogą zostać zaadaptowane na cele mieszkaniowe lub.

Szczegóły ogłoszenia

8 574 950 zł171 499 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

[Oferta na wyłączność] Do sprzedania działka gruntu 17.1499 ha w Jagodniku koło Świdnicy (woj. Dolnośląskie), położona na terenie Gminy Świdnica, bezpośrednio przy granicy Miasta Świdnica.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kup bez prowizji! Działka o pow. 6700 m2 położona Skarżysko Książęce przy ul. Rycerskiej oraz ul. Kościelnej w obrębie Skarżysko -kamienna. Sąsiedztwo to zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opis działek na sprzedaż - Skórka, przy rzece Głomia Na sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane o powierzchni około 846 m każda, położone w miejscowości Skórka,.