dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

63 033 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

63 033 ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działki na sprzedaż Osiek Jasielski. Na sprzedaż działki budowlane z warunkami zabudowy - widokowa lokalizacja przy potoku! Biuro Nieruchomości przedstawia wyjątkową ofertę sprzedaży dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

26 000 zł6 814 m² 3,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka w miejscowości Spędoszyn gm Wartkowice Działka o powierzchni 6814 m 2 , w ewidencji jako łiii, łiv, w świetnie nadaję się na powiększenie gospodarstwa.

Szczegóły ogłoszenia

210 200 zł1 051 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1051 m2 położoną w miejscowości bolesławice/dobra k/bolesławca. Szczegóły oferty: - nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł5 500 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka O powierzchni 5.500 M . Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 5.500 m , składająca się z dwóch części: - 1.900 m , - 3.600 m . Usytuowana przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 100 m² 190,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rekreacyjna położona na malowniczym Pojezierzu Kaszubskim, we wsi Łapalice ul. Zamkowa, zaledwie kilka minut od Kartuz. Teren znajduje się w wyjątkowo urokliwej, pagórkowatej.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł3 100 m² 80,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka częściowo pod zabudowę mieszkaniową , 31 arów Atrakcyjna lokalizacja , - Koszyce Małe W sąsiedztwie ładna zabudowa mieszkaniowa Tylko w Nieruchomości Beata Mądel Na.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł1 320 m² 2 007,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu niepowtarzalną inwestycję, malowniczo położone domki letniskowe w miejscowości Mieroszyno, oddalone o 2,5 km od Morza Bałtyckiego. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł5 988 m² 41,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka W pobliżu jeziora W malowniczej okolicy - Łosie Prezentowana nieruchomość stanowi działkę ewidencyjną numer 998/2 o powierzchni 0,5988 ha, która zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł235 800 m² 4,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Urokliwa działka 23,58 ha w otoczeniu natury Babiec- więczanki, gm. Rościszewo (pow. sierpecki) przy zakupie podstawowe informacje: powierzchnia: 23,58 ha Nr działki: 142704_2.0003.4 Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Inwestycja z ogromnym potencjałem - idealna pod hotel, pensjonat lub domki! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy teren inwestycyjny, położony w malowniczej Jorze Wielkiej - jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sawka Nieruchomości oferuje działkę budowlaną o powierzchni 1493 m2, położoną w Leśniowie Wielkim. Przeznaczenie: działka budowlana - objęta miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedaży ładna działka znajdująca się w Tyczynie niedaleko szkoły podstawowej i parku, na osiedlu domów jednorodzinnych. Działka posiada powierzchnię 20.65ar. Wjazd na nią.

Szczegóły ogłoszenia

21 500 000 zł47 850 m² 449,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, w tym zabudowę bliźniaczą o powierzchni łącznej 47 850 m. Oferta na zasadzie wyłączności. 47 850 m, taka powierzchnia działek 47 850.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł4 500 m² 73,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa oferta sprzedaży trzech działek w miejscowości szczucin/lubasz w sąsiedztwie lasów. Cena dotyczy wszystkich 3 działek. Cicha, spokojna okolica. W sąsiedztwie las oraz zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł105 805 m² 7,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

10 ha roli w odległości 1,7 km od morza. Działka rolna o powierzchni 10.5805 ha, położona w odległości ok. 1,7 km od morza. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł30 000 m² 103,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

8 domów jednorodzinnych | pozwolenie na budowę | Gliczarów Górny Na sprzedaż kompleksowy projekt inwestycyjny obejmujący działkę o powierzchni 3000 m (30 arów) wraz z prawomocnym.

Szczegóły ogłoszenia

496 000 zł1 600 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa 1600 m Brwinów, wjazd z drogi asfaltowej Na sprzedaż atrakcyjna działka usługowa o powierzchni 1600 m, położona w doskonałej lokalizacji w Brwinowie.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł998 m² 55,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Poszukujesz działki z warunkami zabudowy w miejscu spokojnym i cichym z dala od ruchliwych ulic? Świetnie się składa! W naszym biurze pojawiła się oferta działki.

Szczegóły ogłoszenia

176 000 zł1 500 m² 117,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana nad morzem, machowinko, 176.000, - PLN Na sprzedaż działka budowlana położona w nadmorskiej miejscowości Machowinko, gmina Ustka. Działka o numerze ewidencyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

668 000 zł11 133 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta licencjonowanego pośrednika Na sprzedaż działka pod ag o pow. 1,1133 ha, położona w miejscowości Buszewo (gmina Pniewy / powiat szamotulski), zgodnie z panującym mpzp (uchwała nr.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł969 m² 252,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja! Działka budowlana Żory- rowień ul. Cysterska/wiklinowa (róg dwóch ulic). Powierzchnia: 969 m2 Wymiary: około 49m od frontu na 20m2 Droga posiada bezpośredni dostęp do drogi gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 714 135 zł85 706,77 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna o numerze 71/8, bezpośrednio przy ul. Złotowskiej, pomiędzy Czeszowem a Trzęsowicami, złotów, gmina Zawonia, powiat Trzebnicki. W sąsiedztwie domków.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 370 m² 69,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka z warunkami zabudowy 1370 m2- obręb geodezyjny Gościno. Usytuowanie działki i warunki pozwalają na pełną swobodę w projektowaniu przestrzeni według.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 538 m² 94,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana 1 538 m2 - Łagówek, tuż obok Łagowa Lubuskiego W ofercie posiadamy działkę budowlaną o powierzchni 1 538 m2, położoną w urokliwej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł2 600 m² 77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania bardzo atrakcyjna działka położona niedaleko Świdnicy we wsi Wierzbna. Działka idealna pod dom wolnostojący. Nachylenie działki płaskie, droga dojazdowa utwardzona. Dostępne media:.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł1 652 m² 1 937,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Przedstawiam ofertę sprzedaży działki w centrum Torunia, z warunkami zabudowy pod mieszkalnictwo wielorodzinne. Działka znajduje się przy ul. Grudziądzkiej 51a, w Toruniu składa się.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 000 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana, z aktualną decyzją o warunkach zabudowy i przyłączem wodociągowym w Kobysewie przy ulicy Spokojnej. Działka jest płaska z bardzo ładnym.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł3 005 m² 38,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3005 m , położona w spokojnej miejscowości Białostoczek, gmina Korycin. Nieruchomość charakteryzuje się bardzo dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł30 922 m² 32,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż Malownicza działka o pow. 30922m2 w otulinie lasu z własnym dostępem do jeziora - Danowo gmina Miłki To obszar bogaty przyrodniczo idealny dla miłośników fauny i flory,.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł997 m² 220,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 997 m , położona w miejscowości Podleńce, zaledwie 13 km od centrum Białegostoku. To idealna propozycja dla osób szukających spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 880 340 zł8 954 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy unikalną działkę budowlaną o powierzchni 8 954 m , zlokalizowaną w malowniczym Broku. Nieruchomość położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki, co czyni ją.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedania : działka rolna O powierzchni 3289 M 2 W M.WYCZEŚNIAK GM.PUSZCZA MARIAŃSKA + udział w drodze. Brak Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego. Działka usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł764 m² 183,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Proponuję na sprzedaż działkę położoną w Częstochowie w dzielnicy Lisiniec przy ul. Wejherowskiej. Przedmiotem oferty jest działka o numerze ewidencyjnym 20/35 wraz z udziałem.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Czerwonka, gmina Stare Juchy, w jednej z najpiękniejszych części Mazur. To wyjątkowa oferta dla osób, które marzą.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł2 112 m² 236,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka bezpośrednio przy drodze asfaltowej gminnej. Gaz, światłowód, woda, prąd - w drodze. Bezpośrednie sąsiedztwo zabudowy jednorodzinnej, dynamicznie rozwijająca się okolica.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł22 718 m² 39,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka inwestycyjną w Kowarach o powierzchni 22718m2 znajdującą się przy głównej drodze prowadzącej na trasie z Kamiennej Góry do Jeleniej Góry. Przeznaczenie działki.

Szczegóły ogłoszenia

457 200 zł5 715 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki budowlane W miejscowości słone. Sześć dużych działek o powierzchni od 5.715 do 6.741 mkw, położone ok. 8 km od Zielonej Góry. W miejscowym planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 845 m² 97,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

***woj. lubuskie, łupowo, gm. Bogdaniec, powiat gorzowski *** Przedmiotem sprzedaży są działki budowlane zlokalizowane w Łupowie, gm. Bogdaniec, 9 km od Gorzowa Wlkp. Dostępne są trzy działki.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 000 m² 189 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną, położoną w Leśnej w gminie Lipowa blisko Żywca. Leśna to niewielka miejscowość położona w województwie śląskim,.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 400 m² 121,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 400 m położona w urokliwej części Żuław Wiślanych niezwykle malowniczego obszaru o unikatowych walorach przyrodniczych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana na osiedlu nowych domów w Żołędowie. Prezentowana.