dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 973 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

62 973 ogłoszenia

675 000 zł9 618 m² 70,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do kontaktu! Izdebnik gm.Lanckorona Działka budowlana o powierzchni 96,18 arów położona przy drodze gminnej. Dojazd do działki drogą asfaltową a następnie polną. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

111 500 zł1 023 m² 107,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działki budowlane w Świeszynie z mpzp mn,mw,U. 10 km od Koszalina. Działki znajdują się na płaskim terenie i mają następujące powierzchnie : 1 działka, powierzchnia 0,1023 ha - cena.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 000 zł21 986 m² 500,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta skierowana do Deweloperów bądź Inwestorów. Na sprzedaż atrakcyjny teren w Suwałkach w województwie podlaskim przeznaczony pod zabudowę wielorodzinną i usługową.

Szczegóły ogłoszenia

139 500 zł900 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana położona w miejscowości Dębie gmina Chrząstowice. Działka powstanie z wydzielenia większego terenu o wstępnym projektowanym obszarze ok 9ar.

Szczegóły ogłoszenia

650 500 zł5 204 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Niezabudowana działka o powierzchni 5204 m2, położona w malowniczej wsi Woryty, w gminie Gietrzwałd. Teren nieruchomości nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego,.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 553 m² 83,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Spokój, przestrzeń i gotowość do budowy - działka 1553 m w Miłkowie Jeśli marzysz o domu z ogródkiem, miejscem na hamak pod drzewem i przestrzenią, gdzie Twoje dzieci będą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Porozmawiajmy o cenie. Na sprzedaż narożna działka budowlana o powierzchni 877 m2 w Gnieżdżewie przy ulicy Księży Dambków. Działka leży zaledwie 1,6 km w linii prostej od Zatoki.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 072 m² 148,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| piękna działka bojszowy - międzyrzecze! nowa oferta! dostępna tylko W naszym biurze! Oferujemy do sprzedaży piękną działkę położoną w Międzyrzeczu! Powierzchnia oferowanej.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 003 m² 184,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Tylko W naszym biurze Polecamy do zakupu działkę budowlaną o powierzchni 10,03 ara położoną w miejscowości Domecko - Pucnik. Działka położona w cichym miejscu. W planie.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł1 800 m² 261,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kaskadowa działka budowlana w Chwaszczynie - idealne miejsce na Twój dom! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej o powierzchni 1800 m , położonej.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł1 076 m² 65,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wybuduj dom tuż obok miasta Szczecinek, gdzie będziesz mógł na co dzień cieszyć się ciszą, spokojem oraz okolicą pełną zieleni. Oto działki budowlane położone zaledwie 2 km od granicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka rolna w Kostrzynsko-Słubickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna położona na terenie kostrzyńsko słubickiej specjalnej strefy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Obiektem sprzedaży jest działka budowlana położona na Osiedlu Kudowe w Ochotnicy Dolnej. Ochotnica Dolna to wieś znajdująca się w Gorcach, położona jest w dolinie rzeki Ochotnica. Od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1000 m , położona w Falentach Nowych pod Warszawą. Nieruchomość ma regularny kształt zbliżony do prostokąta o wymiarach ok. 30.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł5 719 m² 41,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kaczyce Górne Na sprzedaż duża działka budowlano-rolna o powierzchni 5719 mkw położona praktycznie w centrum Kaczyc gm. Zebrzydowice. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana 1000 m - Niewodnica Kościelna, ul. Łąkowa Szukasz działki pod budowę domu, która łączy w sobie spokój podmiejskiej lokalizacji z szybkim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Kamionna, gm. Trzciana działka budowlano-leśna. Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 50 arów, położoną w malowniczej i spokojnej okolicy. Niewątpliwym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł2 200 m² 63,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro eko-invest nieruchomości Ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną działkę zlokalizowane w Brulinach , gm. Świercze. Działka w drugiej linii zabudowy, zjazd z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 000 zł180 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Teren inwestycyjny Oleśnica - Dobroszyce. Grunt przemysłowy o powierzchni ok. 18 ha z planem miejscowym o szerokim dopuszczeniu produkcji uciążliwej. W bliskim sąsiedztwie działki,.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł1 093 m² 301,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uwaga prowizję biura pokrywa właściciel! Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana w Strykowie koło Stęszewa. Powierzchnia 1093 m2. Długość działki ok 32m ; szeroki front ok 24mz własną.

Szczegóły ogłoszenia

79 220 zł932 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Ager Nieruchomości prezentuje do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchi 932 m2, położoną w miejscowości Stara Woda, gmina Lubsko, powiat Żarski. Działka w kształcie kwadratu,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Chrzanów Duży działki budowlane na sprzedaż. Działka o powierzchni 3500 m2. Działka usytuowana w bliskiej odległości od zjazdu na obwodnicę Grodziska Mazowieckiego. Doskonałe miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

145 835 zł1 031 m² 141,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dostępna W pepper house atuty nieruchomości - sąsiedztwo lasu i łąk, - cicha okolica, - łatwy dojazd do centrum Gdańska - ok. 20 minut jazdy samochodem, - świetna cena, - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

112 500 zł7 500 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania nieruchomość gruntowa położona ok 7km od Zabłudowa Wymiary działki ok. : 183m dł. x 43m. szer. Klasoużytki: riiib Zapraszamy na darmową prezentację! Szanując dobre obyczaje oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł15 271 m² 111,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 15 271m2 z mpzp, rawicz, masłowo, 2km od S5. Oferta na wyłączność. Kupując tę nieruchomość z pomocą wgn Rawicz wesprzemy Cię w uzyskaniu atrakcyjnej ceny,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł22 000 m² 54,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem oferty jest działka inwestycyjna w Trzebiatowie. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   Ponad 1000 ofert w jednym miejscu na naszej stronie firmowej biura.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

A teraz coś dla wielbicieli ul. Grunwaldzkiej w Wólce Mlądzkiej. Przy tej w pełni uzbrojonej ulicy - są tu wszystkie media włącznie w kanalizacją - mamy na sprzedaż ładną.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł57 162 m² 13,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam 5,7 ha ziemi ornej położonej w miejscowości Sobiesierzno. Zajmuje ona dokładnie powierzchnię 5,7162 ha. A składają się na to następujące klasoużytki: - lsvi - 0,0284 - łiv -.

Szczegóły ogłoszenia

348 000 zł2 532 m² 137,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka z przeznaczeniem mieszkaniowo-zagrodowym w miejscowości Gołubie, gmina Stężyca. Doskonałe miejsce dla osób ceniących spokój, bliskość natury oraz doskonały dojazd do Trójmiasta.

Szczegóły ogłoszenia

80 325 zł1 071 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki z miejscowym planem pod zabudowę jednorodzinną! Cena w ogłoszeniu dotyczy działki o powierzchni 1071m2 lokalizacja: słuszewo to piękna wieś położona w malowniczej gminie.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł33 007 m² 34,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedania teren u/p3 Usługowo Produkcyjny w przemysłowej okolicy Częstochowy, 6 minut od Autostrady A1 Lokalizacja: częstochowa ul. Żyzna 15L działka nr. dz.nr dz.nr   .

Szczegóły ogłoszenia

357 000 zł1 674 m² 213,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Kołbiel - Idealna działka pod Twój nowy dom! Szukasz przestrzeni, która nie ogranicza Twojej wizji architektonicznej? Ta działka w Kołbieli to propozycja dla najbardziej wymagających inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł8 611 m² 33,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka za dużym potencjałem, położona na osiedlu domów jednorodzinnych i wielorodzinnych w Kowarach Przeznaczenie terenu w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego: 6mnw ( ok.

Szczegóły ogłoszenia

266 400 zł29 864 m² 8,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość niezabudowana nr 1023/3 o powierzchni 29864 m2 zapisana w księdze wieczystej nr kr1e/00016711/6. Działka w kształcie nieregularnego wieloboku. Teren częściowo zalesiony.

Szczegóły ogłoszenia

219 999 zł1 064 m² 206,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjna działka o powierzchni 1065 m2 z rozpoczętą budową. Działka położona w Żarowie (bardzo blisko granicy ze Stargardem), na działce rozpoczęta budowa.

Szczegóły ogłoszenia

248 000 zł1 123 m² 220,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Uwaga! Super okazja! W dobrej cenie, oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną na Błędowie. Działka jest już uzbrojona w wodę, prąd i ma wydane pozwolenie na budowę. Nie tracisz.

Szczegóły ogłoszenia

5 586 000 zł5 586 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentuje Państwu działkę położoną w Pogorzelicy pomiędzy istniejącymi pensjonatami. Nieruchomość położona jest w lasku sosnowym w drugiej linii zabudowy od drogi asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki z ogromnym potencjałem inwestycyjnym między innymi dzięki mającym powstać w oddalonym o 6km Łutynówku największym parku rozrywki w całej Europie (ponad dwukrotnie.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł2 623 m² 190,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy w naszej ofercie działkę położoną w miejscowości Łacha, gm. Serock. Działka wąska, ale bez problemu można wybudować dom. W większości zadrzewiona. Wymaga uporządkowania.