dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 969 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 969 ogłoszeń

350 000 zł5 600 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu niezabudowanej działki gruntu o powierzchni 5600m2, o atrakcyjnych wymiarach 60 m na 93 m. Działka znajduje się w miejscowości Ostrowiec, gminie Kocierzew.

Szczegóły ogłoszenia

248 000 zł3 001 m² 82,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

***nowa niższa cena - 100 tys. Taniej*** kupujacy nie płaci prowizji agencji Wyobraź sobie poranek na wsi - delikatne światło słońca przebija się przez korony sosen, a wokół panuje absolutna.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł570 m² 1 331,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 570 m (0,0570 ha), zlokalizowana w jednej z najbardziej zielonych i zacisznych części Katowic Ligocie, przy ul. Kijowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł45 400 m² 8,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Niższa cena! Do sprzedania duża 4.54 hektara! Działka rolna w trakcie najmu ( możliwość kontynuacji) Możliwość przekształcenia w przyszłości na działkę budowlaną, w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

437 100 zł1 457 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Uzbrojona, słoneczna działka 5 minut spacerkiem od Jeziora Tuchomskiego - Warzenko Lokalizacja: nieruchomość położona jest w malowniczej miejscowości Warzenko, na obrzeżach Trójmiasta. To.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł2 000 m² 27,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka rolna o powierzchni 2000 m2 w miejscowości Kuflew , w gminie Mrozy. Wymiary działki to 19 metrów szerokości i ok 105 metrów głębokości. Jest to IV klasa.

Szczegóły ogłoszenia

114 960 zł1 437 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 2 działki w Łubiance - między Gorzów Wielkopolski a Barlinek Oferujemy na sprzedaż dwie atrakcyjne działki położone w spokojnej miejscowości Łubianka, w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł5 728 m² 104,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna / przemysłowa na sprzedaż Lokalizacja: ostrów Wielkopolski / Wtórek, ul. Łąkowa Opis nieruchomości: na sprzedaż oferuję działkę inwestycyjną o powierzchni 5 728 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta bezpośrednia, działka budowlana o powierzchni 1660m 2 położona we wsi Szczybały Giżyckie, w gminie Giżycko, powiat giżycki, województwo warmińsko-mazurskie. Działka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 116 m² 116,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność: na sprzedaż Wyjątkowe Działki w Chwaliszowie - Osiedle Młodych. Szukasz idealnego miejsca pod budowę wymarzonego domu? Zbuduj swój dom w najbardziej pożądanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł2 250 m² 467 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Wiązowna Kościelna, ulica Duchnowska - każdy marzy o działce w tym miejscu. Piękne, elitarne miejsce, z chodnikami, latarniami i mnóstwem drzew to właśnie tu mamy dwie działki na.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł1 300 m² 38 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Malowniczo położone trzy działki w miejscowości Teofilówka o powierzchni 1300m2 i 1200m2. Działki o przeznaczeniu rekreacyjnym, dojazd drogą polną od nowej drogi asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł7 243 m² 343,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania bardzo atrakcyjna działka położona w Łomnicy przy ulicy Wysokiej (gmina Mysłakowice). Nieruchomość składa się z działki o numerze ewid. 130/5 o powierzchni 7 243.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł900 m² 44,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam na sprzedaż działkę zlokalizowaną w miejscowości Szaszorowice, gmina Niechlów w powiecie górowskim. Działka o powierzchni 900 mkw. Działka nie jest objęta miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka przy drodze wojewódzkiej o doskonałych parametrach Korytków Duży, gm. Biłgoraj Lokalizacja: nieruchomość położona bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 835 Biłgoraj - Lublin, ze.

Szczegóły ogłoszenia

2 310 000 zł7 700 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentowana nieruchomość to działka inwestycyjna, położona w gminie Ożarów Mazowiecki, w m. Macierzysz, niedaleko Bronisz. To idealna lokalizacja dla osób szukających perspektywicznego.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł21 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 21 000 m2 (2 hektary), z warunkami zabudowy na dom jednorodzinny, siedlisko. Działka pięknie położoną w Puszczy Knyszyńskiej, zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

165 060 zł1 572 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjna działka przeznaczona pod zabudowę usługową, położona w obrębie Dziadkówko Lokalizacja: ~ Dziadkówko, gmina Mieleszyn ~ trasa S5- 4 km ~ 150 m. do Jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł17 900 m² 11,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 17.900 m w Kniewie. Lokalizacja Kniewo to urokliwa miejscowość położona w gminie Wejherowo, otoczona lasami i terenami zielonymi. Cicha, spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 935 zł5 915 m² 389 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w Pierwoszynie (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1.748 m , położona w doskonałej lokalizacji: Bielany Wrocławskie, gmina Kobierzyce, tuż pod Wrocławiem. To atrakcyjna działka inwestycyjna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż: działka budowlana 1173m przy lesie - Łąg Kolonia, gm.

Szczegóły ogłoszenia

1 121 800 zł3 752 m² 298,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka mieszkaniowo-usługowa - Mileno, gm. Czerwonak Spokój natury, ogromny potencjał inwestycyjny i tylko chwila drogi od Poznania! Szukasz miejsca, które pozwoli połączyć życie.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł11 800 m² 21,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z warunkami zabudowy o pow 1,18 ha zlokalizowana bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej Dębica -mielec ,działka znajduje sie w miejscowości Pustków zaledwie 6 km od.

Szczegóły ogłoszenia

147 620 zł716 m² 206,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy do sprzedaży trzy działki położone w Łagowie przy ul. Winogronowej. Nieruchomości mieszczą się bezpośrednio przy drodze położonej pomiędzy Łagowem a Jemiołowem. Trzy.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł730 m² 157,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Możliwość dokupienia działki sąsiedniej Z gotowym fundamentem I projektem O pow. 730m2 W cenie 149 tysięcy. Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną usytuowaną.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł3 013 m² 31,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy na sprzedaż dwie działki o powierzchni 3110 m2 i 3210 m2 położonych na Terenie Drawskiego Parku Krajobrazowego przy lesie na obrzeżach miejscowości Warniłęg. Na dzialki zostały.

Szczegóły ogłoszenia

1 782 000 zł9 900 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka gruntu o powierzchni 0,99 ha, położona w miejscowości Bolesławiec, gmian Bolesławiec. Media w drodze przy działce. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

47 268 zł909 m² 52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Działka gruntu budowlana w Kościernicy, gmina Białogard, 909 m2 na sprzedaż w cenie 47 268 zł 52zł/m2 Kształt trójkąta, wg warunków geodezyjno-technicznych możliwy dom o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

72 000 zł1 037 m² 69,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 1037 m2 z warunkami zabudowy, położona w miejscowości Kościernica gm. Polanów. Wydana decyzja o warunkach zabudowy pod budowę budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł6 000 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości czestate prezentuje. Działka pod inwestycje deweloperską, zlokalizowany w Konopiskach przy ulicy Stawowej, położona 3 km od granicy miasta Częstochowy. Całkowita powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł9 900 m² 8,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

- lokalizacja: kicznia (gmina łącko) - Powierzchnia: 99ar/9900mkw - Media: prąd w sąsiedztwie - Przeznaczenie: tereny rolne i las - Droga: do ustanowienia służebność Teren lekko nachylony,.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł1 033 m² 1 210,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka, z potencjałem zabudowy nie tylko jako typowy dom jednorodzinny, ale i biznesowy. Usytuowana na Białołęce, w bocznej uliczce odchodzącej od skrzyżowania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam ofertę sprzedaży działek w Bobrownikach ul. Słowackiego - 15 min od Katowic! Przedmiotem oferty są dwie działki: - 740 m2 - 739m2 Możliwość zakupu dwóch działek! Szerokość.

Szczegóły ogłoszenia

177 000 zł1 350 m² 131,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Trzy działki budowlane usługowo-mieszkaniowe, ul. Górki! Polecam do sprzedaży kompleks trzech działek budowlanych , położonych w Niedrzwicy Dużej przy ul. Górki. Działki przeznaczone zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł1 115 m² 1 336,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 1115 m w Józefowie zabudowa mieszkaniowa lub usługowa Lokalizacja: józefów, rejon ulic: sikorskiego, dobra, kasprowicza, wilsona, bukowa, matejki Powierzchnia działki: 1115.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 007 m² 153,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Nowa oferta działki bud.! Atrakcyjna/widokowa/ malownicza działka budowlana na wsi w Rudołtowicach w 3 linii zabudowy, 2km od Goczałkowic, 4,5 km od Pszczyny. Widok na okoliczne łąki.

Szczegóły ogłoszenia

156 700 zł9 244 m² 16,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedaż nieruchomości o łącznej powierzchni 9244 m2, położonej w Brzeszczach przy ul. Krasickiego i Drobniaka, zapisanej w księdze wieczystej kr1e/00042050/5 prowadzonej przez Sąd.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł19 967 m² 52,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest działka położona w malowniczej miejscowości Krzywe w gminie Cisna z warunkami zabudowy Działka o pow. 1,9967 ha z czego teren objęty decyzją.

Szczegóły ogłoszenia

6 854 400 zł21 420 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 21420 m2 położona blisko centrum Pruszkowa i zjazdu na A2. Świetne połączenie z Warszawą - dojazd do centrum w kilkanaście minut. Teren objęty mpzp, wydane zezwolenie na.

Szczegóły ogłoszenia

208 000 zł1 435 m² 144,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości Łysinin, gmina Gąsawa, powiat żniński. tuż przy urokliwym Jeziorze Gąsawskim.