dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 970 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 970 ogłoszeń

79 000 zł1 168 m² 67,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Objazda działka 86/21 o pow. 1166 mkw, wydane warunki zabudowy:zabudowa jednorodzinna, wolnostojąca z garażem wbudowanym lub przybudowanym., wysokość budynku 6 m, dach dwuspadowy , kąt.

Szczegóły ogłoszenia

6 700 000 zł5 600 m² 1 196,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka narożna przy Alei Krakowskiej w Jankach. Krótszym bokiem działka przylega do Alei Krakowskiej (ok. 35 m) dłuższym bokiem przylega do drogi lokalnej asfaltowej (ok. 136 m).

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 519 m² 49,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro Dobre Klucze Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży działki w miejscowości Urzejowice w powiecie przeworskim woj. podkarpackie. Prezentowana nieruchomość o powierzchni 15,19 ara.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w Zbylitowskiej Górze przy ul. Skotnik. Cena: 299 000 zł Powierzchnia: 14,77 ara Działka płaska, porośnięta samosiejką, co daje możliwość zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł900 m² 108,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane I działka rolna - siedlec, gmina radłów bezterminowe warunki zabudowy! Atrakcyjna oferta gruntów budowlanych w spokojnej części miejscowości Siedlec, gmina Radłów, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

189 900 zł3 798 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość w miejscowości Biele gmina Juchnowiec Kościelny. Polecamy działkę o powierzchni 3798m2 w kształcie prostokąta o wymiarach 56x68. Działka z dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

141 000 zł830 m² 169,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej zlokalizowanej w miejscowości Karczów. Działka o powierzchni 8,3 ara, posiada wydane warunki zabudowy umożliwiające.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży piękną działkę o powierzchni 25,09 a zlokalizowaną w Sędziszowie Małopolskim przy ulicy Wiejskiej. To idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł2 100 m² 380,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlano-zagrodowa o pow. 21 arów (ok. 6,5 ara części budowlanej) zlokalizowana w miejscowości Giebułtów gm. Wielka Wieś. Działka płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł17 528 m² 177 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość gruntową o przeznaczeniu przemysłowo-usługowym, położoną w jednej z dobrze rozwijających się części Krosna. Działka ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

335 410 zł3 946 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Kamienica, w gminie Załuski, powiecie płońskim. Nieruchomość stanowi świetną okazję inwestycyjną idealna pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 042 m² 119,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

W dobrej cenie, oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 1 0 42 mkw która znajduje się w Grabowej, gmina Łazy powiat Zawierciański. Parcela w kształcie prostokąta,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł903 m² 941,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 903 m , położona w wyjątkowej lokalizacji - Gdańsk Sobieszewo, ul. Turystyczna, działka nr 295/15. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

195 025 zł1 345 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Proponuję działkę w kompleksie działek. Malowniczy teren ,cisza i spokój. W pobliżu sąsiedzi ,którzy uciekli z wielkomiejskiego hałasu. Na działkach jest skrzynka prądowa.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł2 802 m² 78,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka 28a pod dom lub biznes - media dostępne - szybki start inwestycji. Na sprzedaż działka o ogromnym potencjale inwestycyjnym i budowlanym w miejscowości Zdrapy, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 500 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż: 2 działki budowlane w doskonałej lokalizacji - Przydworzyce, gm. Magnuszew, powiat kozienicki Oferuję dwie atrakcyjne działki z wydanymi warunkami zabudowy, idealne pod budowę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka o łącznej powierzchni ok. 2300 m , położona w miejscowości Nowy Dwór Gdański, pomiędzy ulicami Jaśminową i Jantarową. Nieruchomość posiada.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł890 m² 157,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

*wszystkie media przy działce* Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 890 m w gminie Turośń Kościelna, w bardzo spokojnej okolicy, jednocześnie z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 600 m² 68,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Szukasz ustawnej działki blisko lasu. Działka z murowaną stodołą w ciszy i spokoju oraz otoczeniu lasów w drugiej linii zabudowy usytułowana na zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

4 689 990 zł6 355 m² 738 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Kompleks 6 działek o pow od 920 do 1200 m2 wraz z działką stanowiącą wjazd z drogi gminnej (asfaltowej), łączna powierzchnia 6355 m2. Woda i gaz wprowadzone w działkę.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł2 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 20 arów (do wydzielenia z większej powierzchni) położoną w Laskowej. Działka o kształcie prostokąta,.

Szczegóły ogłoszenia

285 900 zł2 859 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do zaoferowania posiadamy działke budowlana położoną na malowniczych terenach Parku Krajobrazowego Góra Świętej Anny w miejscowości Ligota Dolna. Nieruchomość jest usytuowana nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

1 806 000 zł120 400 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna Działka Inwestycyjna w Dziemionnej Idealna Okazja dla Deweloperów! Zapraszam: hanna Jurska   Dobre Nieruchomości z przyjemnością oferują na sprzedaż wyjątkową działkę.

Szczegóły ogłoszenia

4 250 000 zł121 544 m² 34,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Niższa cena! Działka inwestycyjna idealna pod hale, magazyny! Przedmiotem sprzedaży jest duża działka rolna, niezabudowana położona w obrębie Kikorze gmina Osina (ok 15 km od Goleniowa i 10.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł800 m² 81,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości bmc oferuje na sprzedaż działkę budowlaną w otoczonej lasami miejscowość Kamińsko, gm. Przystajń, powiat kłobucki. Parametry działki: kształt: prostokąt, wymiary: 22m.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł3 400 m² 265 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Widokowa na lekkim wzniesieniu 34arowa.W planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczona częściowo pod budownictwo jednorodzinne ( ok 5,5 ara ). W sąsiedztwie domy i tereny zielone. Piękny.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł2 904 m² 110,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż zdroisko, ul. Źródlana, gm. Kłodawa, pow. Gorzowski, woj. Lubuskie Na sprzedaż atrakcyjna działka, położona w miejscowości Zdroisko przy ulicy Źródlanej, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł7 744 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna, duża działka o pow. prawie 78 arów, położona w Santoku, ok. 15km od Gorzowa. Nieruchomość składa się z dwóch niezależnych działek, dla których została wydana decyzja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa Mozgawa, gmina Pińczów Oferujemy Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w miejscowości Mozgawa, w gminie Pińczów, w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł25 000 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna z zabudowaniami - atrakcyjna lokalizacja i potencjał rozwojowy! Nieruchomość o imponującej powierzchni 2,5 ha , wyróżniająca s ię regularnym kształtem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną położoną 10 minut spokojnej jazdy od centrum Wisełki z wydanymi warunkami zabudowy na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz z niezbędną.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł6 296 m² 317,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka Inwestycyjna około 63 ary na obrzeżach miasta wojewódzkiego Lublin Media w pobliżu prąd, gaz, kanalizacja, woda Obręb Zadębie 7 km do centrum Lublina Wjazd na obwodnice Lublina 3 km.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 502 m² 125,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna Raków Duży, gm. Moszczenica (pow. piotrkowski) Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1502 m , położona w miejscowości Raków Duży, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł3 359 m² 134 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy Państwu atrakcyjną działkę na spokojnych obrzeżach Błonia. Działka jest w drugiej linii zabudowy z prywatną drogą dojazdową. Przeznaczona zgodnie z planem pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł646 m² 828,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotowa nieruchomość nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie ze studium uwarunkowania i zagospodarowania przestrzennego miasta Poznania uchwalonym Uchwałą nr.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka produkcyjno-usługowa z dużym potencjałem. Prezentujemy Państwu działkę produkcyjno-usługową zlokalizowaną w miejscowości Kiczki Pierwsze, oferującą szerokie możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł1 316 m² 74,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kożuchów, działka budowlana 1316 m2, cena 98 000 zł, sprzedam. Na sprzedaż działka w Podbrzeziu Dolnym o powierzchni ok. 13 arów, w spokojnym, malowniczym miejscu, 10 km od Nowej Soli.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana z widokiem na góry Zapraszam do zakupu działki pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Mysłakowice koło Karpacza na Dolnym Śląsku. Działka widokowa, zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży urokliwa działka budowlana o powierzchni 3400 m2, zlokalizowana w miejscowości Krzyżówka (gm. Radziejowice). Nieruchomość o charakterze leśnym, ale zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

163 000 zł1 150 m² 141,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Kobiernice - spokojna, zielona miejscowość położona blisko gór, posiada doskonałą komunikację w kierunku Bielska-Białej i Kęt oraz w kierunku Porąbki i Jeziora Międzybrodzkiego.

Szczegóły ogłoszenia

188 000 zł3 247 m² 57,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Radłów - na sprzedaż działka budowlana 3247 m zalesiona, z mediami, z możliwością podziału Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3247 m , położona w spokojnej.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku