dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 980 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 980 ogłoszeń

5 192 400 zł4 327 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna, wyjątkowa, duża działka O pow. OK. 43 ary, położona W atrakcyjnej lokalizacji pod górami W zielonej dzielnicy miasta bielska-białej - kamienicy. Oferujemy na sprzedaż działkę.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł9 930 m² 9,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka w Osowcu, na Podlasiu, to interesująca propozycja dla osób szukających możliwości inwestycji w spokojnej, zielonej okolicy. Jest to działka rolna o powierzchni poniżej 1 ha, co.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł656 m² 259,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki w miejscowości Stanisławowo, obręb Żółwieniec, gmina Ślesin. Szczegóły nieruchomości Powierzchnia działki: 656 m2 Typ działki:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1275 m 2 położona w miejscowości Straduny, gmina Ełk. Nieruchomość położona jest w kompleksie parceli działek o powierzchni od 1275 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w miejscowości Adamów Parcel, w gminie Radziejowice, w powiecie żyrardowskim. Słoneczna, ustawna działka, o powierzchni 1000 m2 i wymiarach ok. szer. 45.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej, zlokalizowanej przy ulicy Jana Skrzetuskiego w Częstochowie. Zawarte w ogłoszeniu wizualizacje stanowią.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł16 935 m² 37,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Doskonała działka rolno-budowlana idealna dla inwestora Polecam do sprzedaży duży grunt o powierzchni 1 ha 6935 m. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Strzała około 5 km od Siedlec.

Szczegóły ogłoszenia

3 627 000 zł24 180 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy działkę inwestycyjną/przemysłową, idealną pod logistykę, magazyny, przemysł itp. z idealną ekspozycją przy trasie S3 i węźle Legnica-Północ. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 000 m² 201,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 9,88 ara (988 m ), położona w spokojnej i rozwijającej się części Rudnej Małej, przy ul. Modrzewiowej. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjna działka o powierzchni 1067m 2 pod zabudowę domu jednorodzinnego, opodal granicy miejscowości Nowa Wieś Lęborska -.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł2 488 m² 76,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana (w trakcie uzyskiwania wz) położona w pięknej okolicy, bezpośrednio przy nowej drodze asfaltowej ze ścieżką rowerową łączącej Rozgity ze Spręcowem i dk 51. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlano-rolna o powierzchni 30.335 m2 w Pieńkach Słubickich. Działka budowlano-rolna o powierzchni 30.335 m2 i wymiarach 80 x 333,60 w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł8 244 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka o pow. 0,82 ha (8244 m2) z możliwością dokupienia drugiej sąsiadującej o pow. 0,92 ha (9421 m2) z oznaczeniem u/mn (teren usług z zabudową mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ema Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży działki usługowej o powierzchni 1,0236 ha, położonej przy ul. Łukaszewicza 36 w Szarlejce. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł2 050 m² 141,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu na sprzedaż dużą działkę o powierzchni 2050 m2 położoną w Zastaniu. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   . Ponad 1000 ofert w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

422 000 zł1 688 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka położona na terenie objętym w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego. Teren na którym położona jest działka oznaczony jest symbolem mnu (teren zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł3 019 m² 92,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka 3019 m - spokojna okolica wśród malowniczych terenów.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 372 m² 80,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży Działki budowlane w miejscowości Mokobody. Położone w świetnym punkcie, blisko centrum. Działki mają wydane pozwolenie na budowę, posiadają wszystkie niezbędne dokumenty.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł1 546 m² 387,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro onhouse ma przyjemność zaprezentować nieruchomość gruntową położoną w Rzeszowie przy ulicy Ustrzyckiej ( osiedle Projektant). Działka o powierzchni około 14 arów z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł18 623 m² 24,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna 4 km od morza, 2 km od jeziora. Dwie działki o łącznej powierzchni 18 623 mkw., w kształcie prostokąta o długości 150 m i szerokości 120 m, położona.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł12 700 m² 15,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowa cena! Działka rolna z potencjałem(1km w linii prostej od jeziora Niesłysz ) Nieopodal Niesulic. Oferujemy Państwu działkę numer 31 o powierzchni 12700m2 zlokalizowaną bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł30 290 m² 57,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atuty: - ok. 2 min jazdy autem do wjazdu na trasę S6 (ok. 1,2 km) - Duży areał - aż 3,0290 ha, idealny pod inwestycję deweloperską - Obowiązujący mpzp - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna +.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 847 m² 162,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Agnieszka czyrpak Agent prowadzący   Działka budowlana 1 847 m Radziechowy | mpzp | Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1 847 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

212 000 zł8 000 m² 26,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna zlokalizowana w Borzęcie, niedaleko Myślenic, częściowo zalesiona, idealna pod zabudowę siedliskową. Położona w malowniczej, spokojnej okolicy, z pięknymi widokami.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości Działki rolno-budowlane o powierzchni od 1020m2 do 1180m2, w kształcie prostokąta lub zbliżonym do kwadratu. Możliwość uzyskania warunków zabudowy. W otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest atrakcyjnie usytuowany grunt inwestycyjny o powierzchni 25.000 m2 zlokalizowany w miejscowości Baczynia - Kolonia, gmina Lubiszyn oddalone o 2 km od zjazdu z trasy.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł740 m² 243,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki w Turawie? Gdzie jezioro jest w odległości 2 minut piechotą? i w bezpośrednim sąsiedztwie działki znajdują się tereny zielone objęte ochroną przyrody z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł2 776 m² 102,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Oferujemy działkę rolno - budowlaną o powierzchni 2776 m2 bez bezpośredniego dostępem do głównej drogi. Nieruchomość posiada prawo przechodu i przejazdu przez inną nieruchomość. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 200 m² 95,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

NA sprzedaż Działka budowlana - Nidzica /piątki/ Powierzchnia: 1200 m2 Działka budowlana w miejscowości Piątki /500 m od Nidzicy/ o powierzchni: 1200 m2. W miejscowym planie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli marzysz o własnym domu w spokojnym, zielonym otoczeniu, a jednocześnie z szybkim dojazdem do większych miejscowości, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! W miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

2 029 000 zł2 029 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę zakupu działki budowlanej położonej w dzielnicy Bydgoszcz Wschód. Teren ten stanowi doskonałą okazję dla inwestorów rozważających zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł3 036 m² 361,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zakupu dwóch działek 92/4 oraz 92/7 w pakiecie (jedna działka to droga dojazdowa) pod zabudowę mieszkaniową. Idealna pod małą kameralną inwestycję deweloperską! Na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Nowy kompleks działek w zielonych Pisarzowicach koło Kamiennej Góry! Otoczenie nieruchomości: pisarzowice to wieś w gminie Kamienna Góra,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna - Ełk, ul. Podmiejska - 2176 m Na sprzedaż trzy atrakcyjne działki inwestycyjne o łącznej powierzchni 2176 m 2 położone przy ul. Podmiejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż cztery działki budowlane o powierzchni 995 m2 każda, położone w spokojnej i rozwijającej się części miejscowości Stronno, z szybkim dojazdem do Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

565 800 zł3 772 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedaży :położona w gminie Brwinów działka rolno - siedliskowa o powierzchni ok.3772m 2 -na działce tej przewiduje się budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego w ramach budowy.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł5 954 m² 92,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka dla dewelopera. Wykonany wstępny projekt kameralnego osiedla - osiem domów (cztery bliźniaki połączone garażami). 3748 m2 to działka przeznaczona na budowę domów, 2206 m2 stanowi działka.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł14 100 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Glinik Górny - dwie działki lesne o powierzchni łącznej 1,41 ha z drzewostanem mieszanym (buk, jodła, czereśnia, brzoza, osika) opałowym i konstrukcyjnym (część ponad 60 - letnia).

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł2 016 m² 227,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Katarzyna kortyczko-talik Agent prowadzący   Widokowa działka budowlana w Lipowej ul. Piwniczna | 2016 m | pełne media | możliwość podziału Na sprzedaż piękna, płaska działka.

Szczegóły ogłoszenia

96 000 zł701 m² 136,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy do sprzedaży działkę w spokojnej okolicy. W bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Warty i Puszczy Noteckiej. Nieruchomości zlokalizowane są w Obrzycku 2 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka z możliwością zabudowy o pow. 1,0409 ha Przerwanki w gminie Pozezdrze Nieruchomość położona w bardzo spokojnej okolicy, w malowniczej mazurskiej wsi.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij