dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 970 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 970 ogłoszeń

190 000 zł1 491 m² 127,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Raciborsko (gm. Wieliczka) oferuję do sprzedania działkę budowlaną o powierzchni 1491 m2. Nieruchomość położona jest w cichej i spokojnej okolicy, otoczona naturą i bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

22 000 zł774 m² 28,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie oferuje na sprzedaż nieruchomość - działka niezabudowana nr 184/6 położona w Zduńskiej Woli w powiecie zduńskowolskim,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zakliczyn, gm. Siepraw. Działka budowlano-rolna o pow. 30,03a (3003m2), w tym: 12,5a terenu budowlanego. Działka o kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok. 32,5m.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży są działki budowlane w miejscowości Kobylanka na Osiedlu Zielonym - spokojnej, lecz stale rozwijającej się wsi w gminie Kobylanka: lokalizacja: gmina Kobylanka, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1510 m2 w spokojnej i zielonej okolicy Tarnowskich Gór. Wymiary: 54,34 x 28,50 m2 media: prąd - na działce internet - na działce woda - ok.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł813 m² 244,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować piękne działki budowlane położone w widokowym i malowniczym miejscu w miejscowości Suchoraba, w doskonałej lokalizacji: 15 min.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł2 569 m² 1 167,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży prężnie działającego od 1989 r. biznesu w super lokalizacji! Poszukujesz stabilnego biznesu z ugruntowaną pozycją na rynku?. Mam do.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł662 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka w miejscowości Faliszówka gmina Chorkówka powiat Krosno.Działka płaska o powierzchni 6 ar 62 m2 o wymiarach 24x27 położona w malowniczej lokalizacji na uboczu.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł126 394 m² 33,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży grunt inwestycyjny o powierzchni 126 394 m2 składający z terenu rolnego podzielonego na działki o powierzchni powyżej 3000 m2 (122 657) m2 oraz terenu objętego mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł20 589 m² 14,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni ponad 20 000 m położona w malowniczej Lubczy, w sercu krainy jezior. To gotowa propozycja dla hodowcy, pasjonata jeździectwa lub.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł897 m² 200,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt pod zabudowę wielorodzinną w m. Lipki Wielkie, wsi położonej w województwie lubuskim, w powiecie gorzowskim, w gminie Santok. Według zaświadczenia w Studium.

Szczegóły ogłoszenia

171 490 zł3 118 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 3.118 m 2 w Warce blisko do rzeki Pilicy. Działka przepięknie położona, porośnięta samosiejkami. W sąsiedztwie zabudowa letniskowa. Możliwość dokupienia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas. Idealna lokalizacja pod Twój wymarzony dom - Niwy, gm. Osielsko! Cisza, komfort i szybki dojazd do miasta - bez kompromisów. Marzysz o życiu wśród zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł920 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Roztropice gmina jasienica, powiat bielski działka budowlana Oferuję Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 920m2. Teren pochyły, nieogrodzony, nieuzbrojony. Media: woda na działce,.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 000 zł11 106 m² 855,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż teren inwestycyjny położony na warszawskim Wawrze, otoczony nowopowstającą zabudową jednorodzinną (niemal po sąsiedzku nowe osiedla domów w zabudowie bliźniaczej, możliwa.

Szczegóły ogłoszenia

533 500 zł2 134 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa z mpzp i wz - Białystok (dojlidy Górne) Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 2134 m , położona w Białymstoku, dzielnica Dojlidy Górne -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż przestronna działka o powierzchni ponad 2,32 hektara z pięknym widokiem na góry, zlokalizowana w malowniczej miejscowości Szczytna. Teren jest wyjątkowo nasłoneczniony, co.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 100 m² 126,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 1100 m (11 arów), położoną w miejscowości Krzeczyn Wielki przy ul. Różanej. Teren objęty jest miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlano-rolna 16 arów Wistka Królewska | blisko Włocławek Wistka Królewska, gm. Włocławek | 1600 m | media w pobliżu Na sprzedaż urokliwa działka o powierzchni 16 arów.

Szczegóły ogłoszenia

8 800 zł2 700 m² 3,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna W gminie dąbrowa tarnowska. Oferujemy do sprzedaży działkę rolną o powierzchni 0,27ha, zlokalizowaną w miejscowości Szarwark gmina Dąbrowa Tarnowska. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

4 125 000 zł15 000 m² 275 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedania teren o przeznaczeniu przemysłowo usługowym. Wydane warunki z pge, przydział mocy prądu 600 kw Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego: - przeznaczenie terenu pod.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną o powierzchni niespełna 1000m2 w samym sercu Grodziska Mazowieckiego ze świetnym dojazdem do Warszawy. Grunt: działka kwadratowa,.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł1 384 m² 201,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca pod budowę domu w powiecie lublinieckim? Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną w Koszęcinie. To doskonała propozycja dla osób ceniących spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

3 486 648 zł39 621 m² 88 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Grunt inwestycyjny Zapraszamy do rozważenia niezwykłej inwestycji w nieruchomość gruntową, która może przynieść znakomite korzyści w sercu Podstrefy Ekonomicznej w mieście Żarów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta a wyłączność! Na sprzedaż działka w malowniczej górskiej wiosce - idealne miejsce na Twój dom wśród natury. Oferujemy wyjątkową działkę położoną w spokojnej, urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

174 000 zł3 013 m² 57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zobacz film i zakochaj się w urokliwej okolicy! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż atrakcyjne działki w Nędzy o łącznej powierzchni 2900 m zlokalizowane przy ulicy Gliwickiej.

Szczegóły ogłoszenia

79 800 zł1 032 m² 77,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

! oferta dostępna wyłącznie W pepperhouse! działka 1032 M2 W spokojnej okolicy atuty: - spokojna, zielona okolica! - bliskość lasów i jezior! - działka idealna pod dom jednorodzinny! -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna z pnb 42 mieszkania pum ok. 3 122 m Ostrowiec Św. Cena: 2 000 000 zł Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna z prawomocnym pozwoleniem na budowę budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Szlak Wielkich Jezior na wyciągnięcie ręki! Przedmiotem ogłoszenia jest działka 185/3 wchodząca w skład kameralnej, posiadającej dostęp do jeziora Jagodne, osady Jagodne położonej na Szlaku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż działka o pow. 641 m2, zlokalizowana w Skarżysku - Kamiennej, na osiedlu Dolna Kamienna. Działka płaska, częściowo ogrodzona, w kształcie prostokąta, o wymiarach (w.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 500 zł411 m² 4 013,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu niezabudowana działka o powierzchni 411 m2 na Wilanowie. Działka posiada Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego (mpzp) który zezwala na zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł9 194 m² 85,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania piękna, widokowa nieruchomość o pow. 91,94 ara zlokalizowana w miejscowości Cianowice, gm. Skała. Nieruchomość składa się z dwóch działek ewidencyjnych - pierwsza.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana 760 m - Dojazdów | mpzp mn1 | Media w drodze Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 760 m , położona w miejscowości Dojazdów , w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 677 m² 101 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana w Krzyżkowicach przy ul. Dworskiej. Działka o powierzchni 1677 m2 w kształcie prostokąta o wymiarach 86x20 metrów. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Oferta: na sprzedaż wyjątkowy teren o łącznej powierzchni 1,6343 ha, położony w zielonej i spokojnej okolicy gminy Pasłęk. Nieruchomość tworzą dwie przylegające do siebie działki.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł5 716 m² 61,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 57 arów - Zawada Lanckorońska, gm. Zakliczyn, powiat tarnowski (teren mn3) Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 57 arów położona w miejscowości Zawada Lanckorońska ,.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł2 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| piękna, częściowo zalesiona działka budowlana o powierzchni 2000 m położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Leoncin, objęta mpzp 21mn - teren budowlany pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł2 695 m² 35,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twój Agent Nieruchomości przedstawia państwu na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 26,95 ar, położona w miejscowości Siedleczka (gmina Kańczuga). Najważniejsze atuty.

Szczegóły ogłoszenia

114 960 zł958 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli poszukują Państwo działki pod budowę wymarzonego domu to Bystrzek, położony zaledwie 8 minut drogi od Śremu, może być doskonałym wyborem. W sprzedaży posiadamy działki.