dowolna

Domy

46 737 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 737 ogłoszeń

19 000 zł246,47 m² 77,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w cichej i zielonej części Wilanowskich Zawad. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł120 m² 4 991,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:482 m²

Lokalizacja: dom wolnostojący przy ul. Mieszka I w Szczytnie położony w spokojnej i zielonej okolicy z szybkim dostępem do centrum. Opis nieruchomości: - powierzchnia domu 120.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

1 099 000 zł172 m² 6 389,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Cena dla pierwszego klienta - 1 099 000 zł! pozostałe segmenty W cenie - 1 239 000 zł Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej Twoje miejsce w miejscowości Dobra! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł85,84 m² 6 873,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:222 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

922 000 zł136 m² 6 779,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż 1/2 bliźniaka ok. 136m2 Chylice, gm. Jaktorów | działka ok. 700 m Oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł150 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Dom jednorodzinny Z ogrodem I budynkiem gospodarczym Bronów, gm. Dobromierz, woj. dolnośląskie Cena: 850 000 zł (możliwość negocjacji) Przestronny dom w spokojnej, zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł180 m² 3 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:580 m²

Biuro Nieruchomości Premium oferuje Państwu nowy, przytulny, drewniany dom położony w Miłkowie, zaledwie 5 km od centrum Karpacza Dom ma pow. 180m2, składa się z wiatrołapu, kotłowni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 000 zł48 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:137 m²

Oferujemy na sprzedaż całoroczne domy na zamkniętym i kameralnym osiedlu Hygge Marina. Spokój, bezpieczeństwo i harmonia z naturą - Hygge Marina to miejsce, które pozwala cieszyć się.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł365 m² 1 641,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 185 m²

Na sprzedaż dom z dużym potencjałem inwestycyjnym w Cieszynie przy ul. Kościelnej Na sprzedaż nieruchomość zabudowana domem o powierzchni całkowitej ok. 365 m , z czego.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł140 m² 2 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż dom w Sadkach piękna okolica, beskid Niski Cena: 330 000 pln Powierzchnia domu: 140 m Powierzchnia działki: 800 m Liczba pokoi: 6 Wybudowany w latach 80. XX wieku, ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł280 m² 2 960,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny z dużą działką, położony w miejscowości Wolanów (powiat radomski), przy drodze krajowej nr 12 na trasie Radom- łódź. Nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

36 169 zł1 205,63 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:2 320 m²

Rezydencja idealna pod ambasadę, placówkę dyplomatyczną, dom opieki, pensjonat lub spa. W jednej z najbardziej prestiżowych i zamkniętych enklaw Konstancina Jeziorny Królewskiej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł290 m² 5 827,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 092 m²

Zapraszamy, elegancki, zadbany dom na sprzedaż Dom, który tutaj prezentujemy to wersja domu projektu pracowni Archon - Dom w gardeniach. Wielkość użytkowa 198,80m2 Wielkość całkowita: 290m2 4/5.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł234,48 m² 6 397,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 234,48m2- gmina Jastków , okolice miejscowości Smugi. Budynek wolnostojący z poddaszem użytkowym i dużą piwnicą, parter o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł300 m² 8 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 650 m²

Oferujemy do sprzedaży niepowtarzalną willę w Brwinowie, położoną w doskonałej lokalizacji. Parter domu to salon z kominkiem, jadalnia, kuchnia, duża sypialnia z łazienką, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł203,01 m² 13 299,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:482 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom położony w dzielnicy Mały Kack na ulicy Druskiennickiej. Nieruchomość jest ciekawą propozycję inwestycyjną. W domu wydzielono 6 niezależnych lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Rusowo

Rusowo,zachodniopomorskie

839 000 zł160 m² 5 243,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 017 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom z działką o powierzchni 8017 m2, położone w malowniczej i spokojnej okolicy w otulinie zabytkowego parku dworskiego w Rusowie, zaledwie 9 km od.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł945 m² 2 751,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:26 200 m²

Na sprzedaż oferuję nieruchomość o dużym potencjale inwestycyjnym, położoną na działce o powierzchni 26 200 m w miejscowości Jabłonowo koło Dąbrówna, w powiecie Ostródzkim.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł104 m² 5 759,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 011 m²

Oferta dostępna tylko w biurze gaudium. Pełną ofertę znajdziecie Państwo na naszej stronie. Nie wszystkie nasze nieruchomości są publikowane na portalach internetowych. Niniejsza oferta posiada 18.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 000 zł120 m² 6 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:411 m²

Rezerwacja! Nowy Dom na obrzeżach Tczewa-Tczewskie łąki Witam Serdecznie. Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt zaprezentować Państwu na sprzedaż Nowy Dom jednorodzinny w Zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł131 m² 4 198,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:414 m²

Dom jednorodzinny 131 m z ogrodem, minutę od jeziora Kucki - Jaromierz, gm. Gardeja Przestronny dom o powierzchni 131 m , położony na ogrodzonej działce 414 m w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

857 000 zł126 m² 6 801,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 056 m²

Biuro kmt nieruchomości z Kazimierzy Wielkiej przedstawia ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego, w miejscowości Charbinowice, gmina Opatowiec, powiat kazimierski, województwo świętokrzyskie.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł280 m² 35,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szczecin, dom, wolnostojący, pogodno, wysoki standard, idealne dla firmy, dla rodziny, na biuro, energooszczędny, pompa ciepła, fotowoltaika, klimatyzacja. Na wynajem prestiżowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł144 m² 13 819,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dodatkowo: balkon, garaż, taras, działka, teren ogrodzony; w pobliżu: szkoła, przedszkole, sklepy, usługi; rozkład: dwupoziomowe, jasny, korzystny układ, ustawne; standard mieszkania: do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

826 000 zł123,18 m² 6 705,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:509 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej części Głogowa Małopolskiego ul. Partyzantów. Podstawowe informacje.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł84,54 m² 5 784,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:740 m²

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży domu położonego w spokojnej i urokliwej miejscowości Górki Noteckie, w otoczeniu zieleni i blisko natury. To niezwykła.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł170 m² 8 817,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:884 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w Skubiance, utrzymany w eleganckim stylu skandynawskim, zaaranżowany z dbałością o każdy detal. Nieruchomość położona jest przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł120 m² 14 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom z działką o powierzchni 1000m2 nieopodal ul. Nadbystrzyckiej. Nieruchomość jest ogrodzona i zlokalizowana na końcu drogi dojazdowej. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł305 m² 1 918,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom W szczawie - wyjątkowa lokalizacja W sercu gór Cisza natura i potencjał inwestycyjny w jednym miejscu! Wyjątkowy dom z widokiem na las - Szczawa, powiat limanowski.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Chojna,zachodniopomorskie

1 249 900 zł230,72 m² 5 417 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 940 m²

- 0% Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej blisko 200 m, położony na ogromnej działce aż 3940 m w spokojnej części Chojny. Nieruchomość wyróżnia się solidnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł90,18 m² 8 083,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:129 m²

Inwestycja położona jest w podrzeszowskiej miejscowości Zaczernie. Aktualnie realizowany jest II etap Inwestycji 8 budynków szeregowych o powierzchni użytkowej 90,18 m2 wybudowanych na.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł175 m² 5 257,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim o powierzchni 175 m , usytuowany na dużej, w pełni ogrodzonej działce o powierzchni 1000 m .

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł180 m² 8 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

Dom wolnostojący po generalnym remoncie | 180 m | działka 1450 m | funkcja mieszkalna + działalność | niskie koszty utrzymania I pompa ciepła + fotowoltaika Na sprzedaż wyjątkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 000 zł98,56 m² 8 015,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:190 m²

Nadma, połowa bliźniaka, stan deweloperski, 4 pokoje, ogródek około 130m2, dwa miejsca postojowe. Tylko U nas - Biuro sprzedaży dewelopera - bez podatku P.C.C i bez prowizji OPIS INWESTYCJI:.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł260 m² 13 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:450 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż rozpoczęty budynek.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł143,24 m² 6 276,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 028 m²

Dom wolnostojący | 143 m | działka 2 028 m | widok na Tatry | Skomielna Biała Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny położony w malowniczej miejscowości Skomielna Biała (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł56 m² 11 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 277 m²

Nieruchomości w Kotlinie prezentują nowoczesny dom w górach, zlokalizowany w malowniczym Starym Gierałtowie zaledwie 10 minut od stoków narciarskich Czarna Góra. Idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł185 m² 4 729,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:877 m²

Dom wolnostojący 185 m na działce 877 m - spokojna okolica, fotowoltaika, gotowy do zamieszkania - Ludwików Na sprzedaż oferujemy przestronny i zadbany dom wolnostojący o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł216,38 m² 3 692,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Polecamy państwu domy do zakupu W zabudowie szeregowej słoneczna dolina ul.JOWISZA DOMY W STANIE SUROWYM OTWARTYM CENA 799 000 zł Z VAT - KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU PCC U NOTARIUSZA!.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł168,10 m² 4 515,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:336 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej - Piła, os. Podlasie, ul. Wrzosowa. Na sprzedaż oferujemy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w Pile przy ul. Wrzosowej, na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł322 m² 20 186,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:1 576 m²

Na sprzedaż wyjątkowa Willa projektu karpiel&steindel Architektura, łącząca ze sobą styl tatrzańskich schronisk z nowatorskimi detalami. Obiekt o pow. 322 m2 podzielono na 6 niezależnych.