dowolna

Domy

46 738 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 738 ogłoszeń

890 000 zł70 m² 12 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do sprzedaży dom z 2003 roku o powierzchni 70 m2, składający się: z salonu z kuchnią, dwu sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Dużym atutem jest możliwością adaptacji poddasza o,.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł219,90 m² 14 552,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:201 m²

Szanowni Państwo, (w ofercie posiadamy dwa domy na tej samej ulicy) zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu, w znakomitej lokalizacji Saskiej Kępy (kępa Gocławska) położonego.

Szczegóły ogłoszenia

4 399 000 zł240 m² 18 329,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:451 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, położony w prestiżowej dzielnicy Mokotów. Dom został wybudowany w 1993 roku, ogrzewanie gazowe, kanalizacja. Klimatyzacja. Do odświeżenia Powierzchnia domu:.

Szczegóły ogłoszenia

8 200 000 zł470 m² 17 446,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 195 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu klasy premium, położonego na Winogradach w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Cytadela. To nieruchomość unikatowa na skalę Poznania.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł400 m² 11 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Z przyjemnością prezentuje Państwu na sprzedaż rezydencję w Wilanowie - Zawady w prestiżowej okolicy willi i rezydencji. Otoczona zielenią i niską zabudową, oferuje prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł143,52 m² 6 960,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Biuro Nieruchomości Fenig Home oferuje na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 122 m , położony na działce o powierzchni 400 m (4 ary).

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł190 m² 3 131,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 164 m²

Krótki opis nieruchomości Oferujemy na sprzedaż solidny, murowany dom wolnostojący o powierzchni około 190 m , zlokalizowany w spokojnej i zielonej części miejscowości Przybówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Leginy

Leginy,warmińsko-mazurskie

320 000 zł57,50 m² 55,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Działka to prawdziwa perełka zadbana, z miłością pielęgnowana przez lata. Otaczają ją bujne krzewy, rabaty kwiatowe w pełnym rozkwicie i starannie wykoszony trawnik. To ogród gotowy,.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł187,80 m² 1 490,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 643 m²

Duży dom z potencjałem Drożków koło Żar 187,8 m | 2 kondygnacje | możliwość 2 mieszkań | duża działka Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 187,8 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 000 zł189,74 m² 2 424,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 161 m²

Tylko U nas na spredaż dom. w stanie surowym zamkniętym. Lokalizacja: łopuszno, ul. Konecka Działka: 2161 m Powierzchnia użytkowa domu: 189,74 m Konstrukcja i materiały.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 490 000 zł148,55 m² 10 030,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:137 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej - Gdańsk Siedlce | Stan pierwotny | Garaż | Ogródek Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych części.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Kasprowicza

Mogilno,kujawsko-pomorskie

409 000 zł160 m² 2 556,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 156 m²

Na sprzedaż piętrowy dom z ogromnym potencjałem i dużym podwórkiem, położony nieopodal miejscowości Strzelno i Kruszwicy. Nieruchomość posiada 2 piętra, każda o powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł140 m² 1 607,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 140m , z wybudowany w 1970 roku z pełnej cegły, położony w miejscowości Cewków powiat Lubaczowski w spokojnej i zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł70 m² 7 128,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 800 m²

Biuro nj investment w Chrzanowie ma przyjemność zaprezentować atrakcyjną propozycję inwestycyjną działkę o powierzchni 78ar z domem i budynkiem gospodarczym, zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł679 m² 4 418,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:381 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż wyjątkowa kamienica inwestycyjna zlokalizowana w ścisłym centrum Gniezna, przy ul. Moniuszki. Nieruchomość po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł107,42 m² 5 576,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesny bliźniak 104 m z ogrodem 400 m | 0% Prowizji | Bez pcc 0% prowizji - Kupujący nie płaci wynagrodzenia biura! bez podatku pcc - Oszczędność 2% u notariusza! Szukasz komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł77,24 m² 8 933,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:459 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Stylowy parter domu przy ul. Cegielnianej w Rumi. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł350 m² 1 971,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:457 m²

Szanowny kliencie Budynek piętrowy wolnostojący o łącznej powierzchni ok. 350m2, usytuowany na działce 457m2 w Opole/dz. Szczepanowice-Wójtowa Wieś. Nieruchomość z dużym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł141,93 m² 5 495,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:471 m²

Nowa, świetna inwestycja! Mechlin ul. Słowikowa Z przyjemnością prezentujemy Państwu nowe domy w zabudowie bliźniaczej wraz z garażem! Miejscowość oferuje bardzo dobry dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

1 348 025 zł147,63 m² 9 131,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:848 m²

0% prowizji od Kupującego! Na sprzedaż nowa inwestycja domów jednorodzinnych dwulokalowych oraz domów wolnostojących zlokalizowana w Dobrej pośród kameralnej zabudowy jednorodzinnych domów.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł135 m² 6 296,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż oferuję elegancki, przestronny dom ( który stanowi połowę bliźniaka) o powierzchni użytkowej 135m2, wybudowany w solidnej technologii w 1999r. To nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Mrowino,wielkopolskie

1 399 000 zł286 m² 4 891,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 319 m²

Szukasz przestronnego domu, który połączy nowoczesne rozwiązania z funkcjonalnym układem i dużą działką? Ta oferta jest dla Ciebie. Nieruchomość o powierzchni 286 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł130 m² 3 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:585 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony w zielonej i spokojnej części Nowogrodu Bobrzańskiego. To idealna propozycja dla osób szukających nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł236 m² 8 262,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:493 m²

Dom w zabudowie wolnostojącej położony w Pierwoszynie w odległości około 1,2 km od plaży w Mechelinkach. Dom położony na wzniesieniu z pietra i strychu widok na zatokę.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł338,80 m² 5 578,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 028 m²

Na sprzedaż ekskluzywna nieruchomość o powierzchni działki 2028 m2 (istnieje możliwość powiększenia działki o sąsiadujący las, o kolejne 2300 m2), z zabudowanym domem.

Szczegóły ogłoszenia

2 190 000 zł260 m² 8 423,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:679 m²

Lex nieruchomości marta kosmowska tel.   Oferujemy Państwu nieruchomość, która pod każdym względem tj. architektonicznym, funkcjonalnym i lokalizacyjnym, spełnia wszystkie praktyczne.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Rogojny

Rogojny,warmińsko-mazurskie

890 000 zł196,30 m² 4 533,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 600 m²

Siedlisko 8600 m dom Z duszą puszcza borecka natura 2000 Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko o powierzchni 8600 m z klimatycznym, odrestaurowanym domem o powierzchni 196,3 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 580 000 zł339,60 m² 4 652,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 086 m²

Na sprzedaż wolnostojący budynek mieszkalny W trakcie budowy o docelowej pow. 339,60 m2, znajdujący się w południowo-zachodniej części Poznania - Junikowie, w bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 000 zł103 m² 7 670 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:460 m²

Do sprzedaży Dom Jednorodzinny dwulokalowy położony w okolicach Międzyborowa Dom o powierzchni 103 m2 usytuowany na działce 460m2. Nieruchomość w dobrej lokalizacji otoczona zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

1 870 000 zł216 m² 8 657,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 460 m²

Dzień dobry. Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości położonej w Tuszynie, w otoczeniu sosnowych lasów, które zapewniają doskonałe warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Stare Gnatowice,mazowieckie

299 000 zł35 m² 8 542,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do zaoferowania mamy dom w miejscowości Stare Gnatowice w Gminie Kampinos. Domek o powierzchni 35m 2 na działce 1000m2 w kształcie prostokąta o wymiarach 28,5x35m Media: prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł82,32 m² 7 896,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Czerniewie. To kameralna, nowoczesna inwestycja stworzona z myślą o wygodzie mieszkańców oraz bliskości przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł108 m² 7 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Nowa inwestycja! szeregi W centrum kamieńca wrocłaskiego! wszystkie media! taras 10 mkw! bez prowizji | bez pcc | zakup od dewelopera Gorąco polecam dom w zabudowie szeregowej (szereg środkowy).

Szczegóły ogłoszenia

Dom Borowa

Borowa,podkarpackie

790 000 zł530 m² 1 490,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 023 m²

Biuro nieruchomomości mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż, dwupiętrowy dom wolnostojący zlokalizowany w Borowej. Powierzchnia działki to blisko 10 ar w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł219,80 m² 1 455,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Cena: 320 000 zł (1 456 zł/m ) Powierzchnia całkowita: 219,8 m Powierzchnia zabudowy: 151,7 m Liczba pokoi: 7 Typ zabudowy: wolnostojący W sprzedaży jest dom o indywidualnym.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł147,90 m² 6 416,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 676 m²

Oferta dostępna W pepper house! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w Gościcinie - dwa domy posadowione na dużej, zielonej działce o łącznej powierzchni 3676 m . To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł201 m² 1 567,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż cała kamienica o pow. ok. 201 m2 z częścią usługową i mieszkalną położona w samym centrum Rychtala na kilku arowej działce. Budynek w zabudowie szeregowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 680 000 zł222,50 m² 12 044,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 226 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom o wysokim standardzie wykończenia, położony przy ul. Brylantowej w Naterkach w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w okolicach.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł260 m² 3 057,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Bez prowizji od kupującego! Oferujemy do sprzedaży murowany, parterowy dom z mieszkalnym poddaszem, przy ul. Krzemiennej na Gutwinie. Dom z końca lat 70-tych po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 000 zł216 m² 15 046,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:829 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w sercu Konstancina-Jeziorny. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to nowoczesny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł137 m² 6 197,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:599 m²

Doskonała alternatywa dla osób szukających domu do którego dojazd do centrum Konstantynowa Łódzkiego i Łodzi jest szybki i sprawny, a jednocześnie chcesz odpocząć od zgiełku miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Następna
strona

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach