dowolna

Domy

46 737 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 737 ogłoszeń

499 000 zł27,85 m² 17 917,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:817 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Domek nad morzem w Mielenku: 330 metrów od zejścia na plażę Marzysz o własnym miejscu nad morzem, do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 000 zł130 m² 3 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Powierzchnia domu: 130 m Powierzchnia działki: 1000 m Cena: 420 000 zł Stan: do własnego wykończenia Rodzaj zabudowy: dom wolnostojący Opis nieruchomości: na sprzedaż nowo wybudowany, piękny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł135 m² 6 659,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przestronny Nowy Bliźniak w Atrakcyjnym Rejonie w bliskim sąsiedztwie Grodziska Mazowieckiego. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom - 1/2 Bliźniaka w Stanie deweloperskim o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł30 m² 2 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:850 m²

Przedmiotem sprzedaży jest udział w rodzinnych ogródkach działkowych, zarządzanych przez rod "owczarnia" dom: w trakcie budowy o powierzchni ok. 30 m2. Postawiony na wylewce betonowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 219 000 zł141,49 m² 8 615,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 223 m²

Na sprzedaż nowoczesny, komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 141,49 m, położony w malowniczej i spokojnej części miejscowości Siepraw, w gminie Siepraw.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł124,58 m² 10 427,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:416 m²

Prezentujemy Panstwu na sprzedaż dom w zabudowie blizniaczej o pow. uzytkowej. ok. 125 m2. Świetna lokalizacja. Wokół przyjemna dla oka nowa zabudowa. Czesc mieszkalna domu o pow. ok. 108.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł400 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:759 m²

Polecamy do sprzedaży okazały, dom z potencjałem w prestiżowej dzielnicy podjasnogórskiej idealny do zamieszkania i prowadzenia działalności .Nieruchomość łączy w sobie komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Miłoszyce,dolnośląskie

777 000 zł126,40 m² 6 147,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:318 m²

Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Domy pod lasem w Miłoszycach to osiedle położone w niezwykle urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł160 m² 7 493,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

1 199 000 zł | Sprzedaż I Dom parterowy 160 m2 | Przypki | gm. Tarczyn gotowy dom! Zakup bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! 0% prowizji! Przedmiotem sprzedaży jest nowoczesny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Białuń,zachodniopomorskie

829 000 zł148,51 m² 5 582,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:469 m²

Koszty pośrednictwa pokrywa strona sprzedająca. Atrakcyjna oferta jednego z ostatnich nowoczesnych domów na Osiedlu Harmonii. Dom znajduje się na funkcjonującym już od kilku lat osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł105 m² 6 190,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:456 m²

Dom z budynkiem gospodarczym w doskonałej lokalizacji Biłgoraj, ul. Sobieskiego 13 Położenie i okolica: nieruchomość położona na spokojnym osiedlu, gdzie bezpośrednie sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł230 m² 6 952,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 473 m²

Komfortowy dom parterowy z prywatnym lasem, pompą ciepła i fotowoltaiką- dąbrówka, gmina Luzino Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość: parterowy dom o powierzchni całkowitej 230 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł90 m² 20 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:30 000 m²

Na sprzedaż gospodarstwo rolne o powierzchni 3 ha wraz z zabudowaniami i domem mieszkalnym. - dom mieszkalny 90 m 3 pokoje, kuchnia, łazienka dostępne media: woda z wodociągu,.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł308 m² 8 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:854 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 000 zł129 m² 5 658,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

| 5 pokoi | garaż | duża działka | poddasze | Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - Dobroszyce, ul. Irysowa |ostatni segment| Brak podatku pcc 0% Prowizji Na sprzedaż dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł88,24 m² 8 952,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Dom w zabudowie szeregowej w Pile, oś Śródmieście. Segment środkowy z 2012r, działka o pow. 164,84m2 Lokal mieszkalny o powierzchni 85,19m wraz z pomieszczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 000 zł177 m² 4 288,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:350 m²

Ostatni dostępny dom W zabudowie bliźniaczej Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży ostatniego dostępnego segmentu bliźniaka prawego domu zlokalizowanego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł342 m² 1 897,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 530 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży nietuzinkowej nieruchomości położonej w sercu Popielowa. Na nieruchomość składają się dwa budynki: mieszkalny i usługowo -.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł270 m² 2 037,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

- lokalizacja: kamianna (gmina Łabowa) - Powierzchnia działki : 21ar - Powierzchnia użytkowa budynku : 270mkw - Media: prąd , gaz, kanalizacja , własna studnia Budynek składa się : - w części.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł45 m² 10 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość, idealną dla osób szukających spokoju i kontaktu z naturą, a zarazem wygody i nowoczesnych rozwiązań. Na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł69,33 m² 9 952 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przedsprzedaż! Prezentujemy funkcjonalny segment o powierzchni 69 m2 w budynku 4- lokalowym położony na działce o powierzchni około 200 m2, w jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł80 m² 2 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 347 m²

Na sprzedaż klimatyczny, murowany dom wolnostojący z 1955 roku, położony w miejscowości Kleszczele (powiat hajnowski, woj. podlaskie). Nieruchomość znajduje się na dużej, prostokątnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 000 zł72 m² 9 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:990 m²

Nowoczesny dom całoroczny 72 m2 | działka 990 m2 | fotowoltaika | Adamowo, gm. Nowe Miasto Na sprzedaż nowy, funkcjonalny dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni 72 m2, usytuowany na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł154,75 m² 3 218,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny wolnostojący dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym , położony w spokojnej okolicy w Choczni gm. Wadowice. Podstawowe informacje: dom wybudowany wg.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 349 000 zł190,22 m² 7 091,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 201 m²

Brak podatku pcc Brak prowizji dla Kupującego. Na sprzedaż oferujemy nowoczesny i funkcjonalny dom jednorodzinny B5, zlokalizowany w spokojnej i zielonej okolicy - zaledwie 15 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

4 150 000 zł796 m² 5 213,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:22

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż duży dom o powierzchni 796 m2, położony na obszernej działce 1500 m2, w spokojnej okolicy pod Wrocławiem (żerniki Wrocławskie) Przestronna nieruchomość, która pozwala.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł172 m² 5 523,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Polecamy do sprzedaży dom wolnostojący typy bliźniak z funkcją mieszkalną i usługową o uniwersalnym charakterze, którego parter z powodzeniem wykorzystany może być jako zakład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 170 000 zł103,17 m² 11 341 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszam na prezentacje Nowej inwestycji. Domu według projektu dom Kostrzewach 6.W standardzie deweloperskim położony w urokliwym i zielonym miejscu. Atrakcyjny, nowoczesny dom na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł274,29 m² 6 194,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 794 m²

Kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenia biura. Przy zakupie- voucher 15 % do leroy merlin ( partner sprzedażowy). Gratka dla osób poszukujących miejsca na ziemi w postaci domu wolnostojącego.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł250 m² 1 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Bezpiecna transakcja tylko z licencjonowanym Pośrednikiem. Oferujemy Państwu na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni 250 m , położony w malowniczej miejscowości Mazańcowice.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

715 000 zł138,50 m² 5 162,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zdjęcie poglądowe dom o podwyższonym standardzie. Zapraszam do zakupu domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Gorzyca z wygodną drogą dojazdową do głównej.

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł206 m² 4 781,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż dom dwulokalowy po termomodernizacji - okolice Stargardu Na sprzedaż oferujemy funkcjonalny i zadbany dom, składający się z dwóch mieszkań położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

655 000 zł134,50 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Polecam na sprzedaż nowo oddany dom w zabudowie bliźniacze na kameralnym osiedlu, oddawany w stanie deweloperskim. Budynek wykonany z cegły Porotherm kl. 15 gr. 25 cm, docieplony styropianem.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł88 m² 3 352,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w spokojnej okolicy, w drugiej linii zabudowy, co gwarantuje prywatność i ciszę. To idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł94 m² 13 819,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:421 m²

Przystań Niegoszcz - Nowoczesne domy nad morzem, gotowe do zamieszkania Kameralny kompleks domów bliźniaczych w spokojnej, nadmorskiej okolicy blisko Mielna. Idealne miejsce na dom wakacyjny lub.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł99 m² 5 040,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 303 m²

Oferuję do sprzedaży dom do remontu ze stodołą oraz dużą działką, położony w niezwykle malowniczej miejscowości Targanice w gm. Andrychów Targanice leżą bezpośrednio u podnóża.

Szczegóły ogłoszenia

1 670 000 zł144 m² 11 597,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:80 m²

BS Partners Nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowy segment w Zielonce pod Warszawą o powierzchni 144 m z ogródkiem 80 m . Nowoczesny segment środkowy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł88,44 m² 12 437,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 400 m²

Zagospodarowana działka z domami idealnymi pod Agroturystykę w Grabowcu pod Toruniem Dom z działką 5400m , gotowy do zamieszkania i prowadzenia działalności agroturystycznej Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł356 m² 4 915,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferujemy Państwu dom mieszkalny w bardzo atrakcyjnej części Wadowic blisko parku miejskiego i centrum miasta max. 10 min spacerem. Budynek około 25-letni obejmuje powierzchnię użytkową.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł307,90 m² 2 679,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferujemy na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym, 2,5 km od plaży w Pogorzelicy. Budynek piętrowy o powierzchni użytkowej 228.6 m2, całkowitej 307,9 m2, powierzchni zabudowy 168,1m2.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł70 m² 12 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do sprzedaży dom z 2003 roku o powierzchni 70 m2, składający się: z salonu z kuchnią, dwu sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Dużym atutem jest możliwością adaptacji poddasza o,.