dowolna

Domy

46 739 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 739 ogłoszeń

898 000 zł178 m² 5 044,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:279 m²

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w malowniczej miejscowości Promnice przy ul. Leśnej. Nieruchomość znajduje się w wyjątkowo spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

747 512 zł86,92 m² 8 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:61 m²

Przedsprzedaż nowej inwestycji - Grand Residence! Biuro Nieruchomości Podkarpacie ma przyjemność zaprezentować Państwu dom w zabudowie szeregowej (h46-B), w Rzeszowie przy ul. Św. Marcina -.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł145 m² 12 344,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:30 086 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż posiadłość znajdującą się w powiecie tureckim, gminie Tuliszków we wsi Tarnowa. Obiekt składa się z domu mieszkalnego, stajni dla koni z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł140 m² 11 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:770 m²

Na sprzedaż: nieruchomość przy ul.Obornickiej 252a ( skrzyżowanie z ul. Suszki ). W skład oferty wchodzi domjednorodzinny wraz z działającym zakładem wulkanizacyjnym i przyległym.

Szczegóły ogłoszenia

826 000 zł140 m² 5 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:925 m²

Wyjątkowa oferta sprzedaży dwa komfortowe domy na dużej działce, po kapitalnym remoncie, gotowe do zamieszkania! dom główny przestrzeń dla wymagających | ok. 140 m drugi dom niezależny domek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

798 000 zł129,70 m² 6 152,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:672 m²

Nowoczesna rezydencja w zabudowie bliźniaczej | Pątnówek | 5 min od Legnicy | wysoki standard | duża działka Stan deweloperski zamknięty wysoka jakość wykończenia! Jeśli szukasz domu, który.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł173,10 m² 8 261,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 414 m²

Dom wolnostojący położony nieopodal Świdnicy - dojazd do Świdnicy zajmuje 5 minut! Dom w bardzo dobrym stanie - gotowy do zamieszkania! rozkład domu: na parterze znajduje się przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł154 m² 58,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, parterowy dom w zabudowie wolnostojącej, wykończony w bardzo dobrym standardzie, zupełnie nowy, położony przy ul. Cedrowej.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł114 m² 6 131,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:156 m²

Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą na wyłączność. Nieruchomość znajduje się w spokojnej miejscowości Rzepin w województwie Lubuskim. Dom został wybudowany na początku lat.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł150 m² 7 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Przedmiotem oferty jest piękny dom z widokiem na las i łąki, blisko morza. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł299 m² 2 993,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:560 m²

Biuro Makler Nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom zlokalizowany na Miedzyniu w doskonałej lokalizacji , tuż obok lasu, co zapewnia ciszę, spokój oraz bliskość natury.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

1 990 000 zł128,51 m² 15 485,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:354 m²

Victoria Estate prezentuję nowoczesny i starannie zaprojektowany dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 128,51m2, położony na działce wielkości 354m2, nieruchomość mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł207,70 m² 6 254,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 203 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny w Sochaczewie 207 m , działka 1203 m Oferujemy na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 207 m (powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł295 m² 5 589,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:756 m²

Przedstawimy przestronny czteropokojowy dom piętrowy, o powierzchni ok. 220 m2, wybudowany na działce o powierzchni 756 m2. Działka Nieruchomość położona jest na ogrodzonej i starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł120,50 m² 7 385,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Spacerowe Zacisze to piękne willowe osiedle, otoczone zielenią w centrum Kątów Wrocławskich. Tutaj znajdziesz wszystko czego potrzebujesz spokój niewielkiej miejscowości, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

685 000 zł134 m² 5 111,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:437 m²

Chcesz zamieszkać w komfortowym domu, w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko miasta? Umów się na prezentację już dziś! Na sprzedaż dom - segment 1a o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

3 390 000 zł339,36 m² 9 989,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom na działce w wyjątkowej lokalizacji działka Prostokątna, płaska działka o powierzchni 10 ar. Uporządkowana oraz ogrodzona. 300m od jeziora Bagry.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł290 m² 3 724,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Dom, który daje więcej niż metry - przestrzeń do życia i prowadzenia działalności Kowale k. Sieradza Są nieruchomości ładne. Są też takie, które po prostu robią robotę. Ta zdecydowanie.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł108 m² 5 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:297 m²

Klimatyczny dom w zwartej zabudowie, z ogrodem - Szczawno-Zdrój! Na sprzedaż wyjątkowy dwupoziomowy dom z duszą, z urokliwym ogródkiem i balkonem. Na powierzchnię składają.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł130 m² 2 653,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferujemy do sprzedaży całoroczny dom z zabudowaniami gospodarczymi położony w miejscowości Grywałd , położony pomiędzy dwoma pasmami gór- od południa Pieniny, od północy Gorce oraz.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł80 m² 3 112,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:182 m²

Spotkanie proszę umawiać pod numerem telefonu 6o8 53o 766 Pełna dokumentacja i klucze tylko u nas w biurze. Potrzebujesz kredytowania na zakup tej nieruchomości? Powiedz nam o tym.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł194,50 m² 6 143,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 112 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ciekawą ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości położonej w spokojnej i zielonej części Nowogardu miasta łączącego historyczny charakter.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł600 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 270 m²

Do sprzedaży oferujemy dom wolnostojący o powierzchni 600m2 z działką 1270m2 z widokiem na Zalew Wiślany. Dom o charakterze pensjonatowym składający się z: - 4 apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł200 m² 4 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Na sprzedaż dom w Łukowej - 200 m z dużą działką 35 arów Oferujemy na sprzedaż przestronny dom o powierzchni ok. 200 m , położony w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł109 m² 8 440,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego domu jednorodzinnego z poddaszem użytkowym, zrealizowanego według projektu Dom w Poziomkach 5. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

3 498 000 zł718 m² 4 871,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:1 430 m²

Oferta dostępna wyłącznie w homfi! Mamy przyjemność zaoferować na sprzedaż działający, w pełni wyposażony, kompleks 6-ciu całorocznych domów na wynajem o ugruntowanej pozycji na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Kraków,małopolskie

3 290 000 zł400 m² 8 225 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 310 m²

Na sprzedaż - wyjątkowy dom jednorodzinny w Starym Bieżanowie, ul. Kameliowa, kraków Oferujemy do sprzedaży komfortowy, przestronny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 315 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 360 000 zł178 m² 13 258,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:405 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł208,50 m² 5 179,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:652 m²

Na sprzedaż piękny dom jednorodzinny, wolnostojący o powierzchni użytkowej 208,5m2, a całkowitej 314,8m2. Usadowiony na działce o powierzchni 652m2 w Luzinie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Łutynowo

Łutynowo,warmińsko-mazurskie

899 000 zł110 m² 8 172,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Nieruchomość położona w urokliwej miejscowości Łutynowo, w gminie Olsztynek, dom stanowi idealne miejsce dla osób szukających spokoju i kontaktu z naturą. Okolica zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 000 zł124 m² 5 604,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Przedstawiamy niezwykłą ofertę: nowoczesna architektura, bliskość i doskonały dojazd do miasta. Koninko - zaraz za granicą Poznania. Obok Borówca i Szczytnik. Doskonały i szybki dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Kikół

Kikół,kujawsko-pomorskie

399 000 zł100 m² 3 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:980 m²

Piękna działka zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym oraz dwoma budynkami gospodarczymi z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej. Dodatkowa możliwość: istnieje opcja zakupu także.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Gubiny

Gubiny,kujawsko-pomorskie

999 000 zł196,92 m² 5 073,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 001 m²

Wyjątkowy dom jednorodzinny z dużą działką 3001 m - Gubiny, gm. Rogoźno Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska z przyjemnością prezentuje komfortowy, funkcjonalny.