dowolna

Domy

46 738 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 738 ogłoszeń

499 000 zł80 m² 6 237,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:421 m²

Klimatyczny dom z 100-letnich bali w Istebnej | Beskidy | Okazyjna cena Na sprzedaż wyjątkowy górski dom z ponad 100-letnich bali, położony w malowniczej miejscowości Istebna.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 000 zł410,71 m² 7 913,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Nieruchomość z olbrzymim potencjałem, z bezpośrednim dostępem do linii brzegowej jeziora Sukiel. W sąsiedztwie tereny leśne oraz jezioro Ukiel. W najbliższej okolicy jest tylko.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł141,71 m² 11 925,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 529 m²

Wyjątkowa posiadłość Z potencjałem stajni ryczołek, gm. Kałuszyn Szukasz miejsca, które łączy sielski spokój z doskonałym dojazdem do stolicy? A może marzysz o własnej.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł98 m² 4 897,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:517 m²

Oferujemy do sprzedaży pół domu w zabudowie bliźniaczej, położonego na działce o powierzchni 517 m , wśród niskiej zabudowy w spokojnej mieszkaniowej części Brzegu,.

Szczegóły ogłoszenia

1 672 000 zł281 m² 5 950,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dom na sprzedaż w miejscowości Głowienka (gm. Miejsce Piastowe) woj. podkarpackie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł122 m² 7 786,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do kupienia nowe 4-pokojowe domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 122 m2, w miejscowości Grądy (powiat warszawski zachodni). Do stacji Metra Bemowo 25 km. Kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą

Zagnańsk,świętokrzyskie

3 075 000 zł960 m² 3 203,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:771 m²

| na sprzedaż d om weselny / restauracja o pow. użytkowej 800 m2 (całkowitej 960 m 2), położony w Zagnańsku. Obiekt zlokalizowany na działce o pow. 771 m2. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł160,18 m² 3 489,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:731 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego, a jednocześnie wyjątkowego domu wolnostojącego, jednopiętrowego gotowego do zamieszkania o łącznej powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł200 m² 6 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:960 m²

Do sprzedania duży dom w Łąkach w Grodzisku Mazowieckim. Budynek znajduje się na zadbanej, zagospodarowanej działce. Teren wyłożony kostką. Budynek posiada dwie kuchnie i łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł295,14 m² 864 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy w Skrwilnie - duży potencjał, świetna lokalizacja! Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowy budynek mieszkalno-handlowy położony w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 000 zł162,13 m² 4 687,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na Sprzedaż | Nowoczesny Dom 162 m w Zabudowie Szeregowej | Osiedle Park Garnizon, orneta | Personalizacja Wnętrz Dom, który zostanie dopasowany do Twoich potrzeb jeszcze przed odbiorem kluczy!.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł180 m² 7 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 525 m²

Odkryj wyjątkową okazję na rynku nieruchomości! Przedstawiamy atrakcyjny dom wolnostojący o powierzchni około 180 m , usytuowany na przestronnej i ustawnej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Straduny

Straduny,warmińsko-mazurskie

559 000 zł1 042 m² 536,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 042 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Straduny, ok. 10 km od Ełku, w otoczeniu jezior, lasów i mazurskiej przyrody. Nieruchomość idealnie sprawdzi się zarówno jako.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł160 m² 4 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom typu bliźniak na sprzedaż - Lipka Na sprzedaż estetyczny i funkcjonalny dom typu bliźniak , położony w miejscowości Lipka (koło Złotowa) , w spokojnej lokalizacji, z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 043 460 zł89,76 m² 11 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:30 m²

Dom w zabudowie szeregowej na Krzykach - wyjątkowa lokalizacja i nowoczesne technologie! Zakup bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji, brak podatku pcc! Jeśli szukasz domu w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł341 m² 2 609,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:627 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego, wolnostojącego domu, położonego w Częstochowie przy ulicy Oświęcimskiej 5b. Cechy nieruchomości: - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł210 m² 13 809,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:22 800 m²

Mołodycz k. Radawy. Do sprzedania ekologiczne gospodarstwo rolne w wysokim standardzie wykończenia, znajdujące się w otoczeniu przyrody i malowniczych Sieniawski Lasów. Idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł70 m² 6 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 672 m²

Szukasz miejsca, gdzie naprawdę odpoczniesz od miejskiego zgiełku? Ten wyjątkowy dom z bali, położony w malowniczej i cichej wsi, to idealna propozycja dla osób szukających bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł158,60 m² 6 873 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:475 m²

Na sprzedaż Nowoczesne domy jednorodzinne/ Osiedle Dąbrówka/ Nowy Sącz. Na zielonym, spokojnym osiedlu Dąbrówka w Nowym Sączu oferuję dwa nowoczesne domy jednorodzinne w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom

Maków,mazowieckie

550 000 zł140,72 m² 3 908,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:818 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny parterowy w stanie surowym zamkniętym o powierzchni użytkowej 118 m z garażem jednostanowiskowym. Nieruchomość położona jest w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 590 000 zł253 m² 10 237 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:740 m²

Mam przyjemność zaprezentować Nowoczesne Domy w stanie deweloperskim w doskonałej lokalizacji na Wilanowie na Kępie Oborskiej z cudownym widokiem na Wisłę. Wyjątkowość tej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł96 m² 8 542 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom jednorodzinny W zabudowie bliźniaczej poziomej nowa huta z siedmioarową działką! Powierzchnia domu 96 m?, na pierwszej kondygnacji. Powierzchnia mieszkalna to 75m2, garaż i wysoka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł154,65 m² 4 519,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Pozostał już ostatni dom Nowoczesny bliźniak w sercu Żor. Zamieszkaj tam, gdzie wszystko masz pod ręką! Szukasz miejsca, które łączy styl, wygodę i świetną lokalizację? Ten nowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł256 m² 50,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Mint property prezentuje ofertę wynajmu nowoczesnego domu położonego na 6 arowej działce pod Krakowem w sąsiedztwie International School of Kraków.Dom składa się z trzech kondygnacji. Na.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł387 m² 7 751,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom o powierzchni użytkowej około 350 m , położony na działce o powierzchni 1300 m . Nieruchomość po remoncie w 2008 roku. Możliwość dokupienia dwóch sąsiednich działek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł71 m² 8 436,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:70 m²

U w A G A! Przy tej ofercie G R A T I S (!) konsultacja z architektem wnętrz! Z przyjemnością prezentujemy Państwu segment w stanie deweloperskim położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł300 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:852 m²

Property Nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej o wysokim standardzie wykończenia, położony na 8,5 arowej działce w Straszęcinie tuż przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Mamlicz

Mamlicz,kujawsko-pomorskie

550 000 zł416 m² 1 322,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 800 m²

Przedstawiamy dwie nieruchomości we wsi Mamlicz gmina Barcin. Powierzchnia działki, na której posadowione są nieruchomości wynosi 4800 m2. Działkę można podzielić. I dom łączna powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł224 m² 5 803,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:729 m²

| główne atuty: piętro domu wyremontowane , do wprowadzenia! 7 pokoi, 2 kuchnie, 2 łazienki, taras Dodatkowo piwnica, pomieszczenia gospodarcze, garaż, wiaty Nieruchomość idealna dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł93 m² 6 978,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:221 m²

Witamy na naszym bezpiecznym zamkniętym osiedlu, gdzie zapewniamy najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu dla naszych mieszkańców. Wzgórze herburtów" osiedle smart & eco Całe osiedle będzie.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł250 m² 8 396 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 503 m²

Oferuję na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w Kołobrzegu ul. Szczecińska (zieleniewo) główne atuty nieruchomości: - dom O powierzchni 250 m na dużej działce 1503 m - wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł52,04 m² 6 129,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:267 m²

Dom w Nowej Wsi Ujskiej, doskonała lokalizacja, dodatkowe pomieszczenia w cenie! Tylko w naszym biurze Oferta na wyłączność! Dom w spokojnej okolicy, z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 000 zł119 m² 7 050,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:505 m²

5 pokojowy dom z garażem i własną ogrodzoną działką. Turka(lublin) - dom z garażem 119m2 oraz własną działką 505m2. Wykonanie z materiałów najlepszej jakości - Kaisai,.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł70 m² 2 429 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż drewniany dom w centrum Głowienki gmina Miejsce Piastowe Na sprzedaż oferujemy nieruchomość gruntową - działkę zabudowaną dwoma budynkami: mieszkalnym (o powierzchni zabudowy 86m2).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł182,44 m² 2 899,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż dom w stanie deweloperskim w miejscowości Pinczyn. Budynek projektu archon, posadowiony na działce o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł250 m² 820 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 000 m²

Gościeszowice, dom, powierzchnia użytkowa ok 250 m2, duża działka, cena 205 000 zł, sprzedam. Posadowiony na działce o powierzchni ogólnej 0,91 ha. I działka o pow 0,40 ha II działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł210 m² 6 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość 1/2 domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej w Grodzisku Mazowieckim. Dom wybudowany w mieście, ale z uwagi na otoczenie ma.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł80 m² 4 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

W ofercie biura przytulny dom idealny dla małej rodziny zlokalizowany w ścisłym Centrum Ciężkowic. Opis nieruchomości: budynek mieszkalny jednorodzinny zlokalizowany na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł450 m² 2 422,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szanowni Państwo! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużego domu w Wawelnie koło Opola. Ta wyjątkowa nieruchomość znajduje się zaledwie 15 kilometrów od centrum Opola,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Kobylec

Kobylec,wielkopolskie

2 100 zł84 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

DO wynajęcia urokliwy dom W pobliżu jeziora kobylec, gmina wągrowiec Najem okazjonalny! Przedmiotem wynajmu jest dom całoroczny o powierzchni 84,00 m. Budynek ogrodzony z bramą wjazdową,.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł220 m² 3 423,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący położony w malowniczej miejscowości Słupcza (gmina Dwikozy) zaledwie kilka minut od klimatycznego Sandomierza. To miejsce, w którym komfort życia.