dowolna

Domy

46 738 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 738 ogłoszeń

1 690 000 zł214 m² 7 897,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:587 m²

Komfortowy dom na smochowicach Z pieknym ogrodem Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży bardzo urokliwego, zadbanego wolnostojącego domu jednorodzinnego na poznańskich.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł260 m² 6 346,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 438 m²

Lokalizacja Nieruchomość położona na terenie miasta Gorzów Wielkopolski, na Osiedlu Piaski (obręb Chwalęcice) jednej z najbardziej zielonych i cenionych części miasta. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł215 m² 6 930,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Na sprzedaż luksusowy, nowoczesny dom jednorodzinny, zaprojektowany i wykończony z najwyższą dbałością o detale. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, estetykę.

Szczegóły ogłoszenia

1 295 000 zł156 m² 8 301,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 097 m²

Na sprzedaż elegancki dom w Murowańcu pod Bydgoszczą Sprzedam przestronny, nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni 156 m , położony na zadbanej i zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

4 695 000 zł220 m² 21 340,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:391 172 m²

***wyjątkowa nieruchomość premium na warmii nowe kawkowo | 39,1 ha prywatnej enklawy natury*** ***przedmiot sprzedaży*** Przedmiotem sprzedaży jest absolutnie wyjątkowa, luksusowa nieruchomość premium.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł147 m² 5 034,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 514 m²

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż wolnostojący dom położony w malowniczej miejscowości Szczytna w pobliżu Polanicy Zdrój. Posadowiony na dużej ( 1514m2), prostokątnej działce dom.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł347 m² 7 780,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Wyjątkowa nieruchomość Z ogromnym potencjałem dla wymagających-komfort, prywatność I funkcjonalność. Dom łączy w sobie funkcję wygodnego, luksusowego miejsca do życia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom

Zduny,wielkopolskie

680 000 zł95,91 m² 7 089,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:536 m²

Nowoczesny, przemyślany w każdym detalu dom, który łączy funkcjonalność z komfortem codziennego życia, położony w spokojnej, zielonej okolicy idealnej dla osób ceniących ciszę,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Łochowo,kujawsko-pomorskie

799 000 zł108,60 m² 7 357,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Marzysz o miejscu, które połączy magię natury z komfortem miejskiego życia? Chcesz mieszkać blisko Bydgoszczy w nowoczesnym domu, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania? Mamy dla.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł144 m² 2 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Biuro Nieruchomości New Home przedstawia ofertę wolnostojącego domu jednorodzinnego w Krzywej. Do sprzedaży podpiwniczony budynek mieszkalny z zadbanym ogrodem, usytuowany na w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

545 000 zł77,57 m² 7 025,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:162 m²

= = zamień mieszkanie W bloku na lokal Z ogródkiem W willi miejskiej = = = = = = kupujący nie płaci 2 % podatku pcc oraz prowizji = = = = = = pomagamy W uzyskaniu kredytu na zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 900 zł136,20 m² 8 076 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom - Segment w stanie deweloperskim (lokal Zewnętrzny Prawy Skrajny) o powierzchni około 136 m2 , posadowiony na dużej działce o powierzchni ok. 400 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł143,12 m² 3 283,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:169 m²

Malinowice, segment środkowy 143 m2 na działce 169 m2. Nowy dom w zabudowie szeregowej na Osiedlu Malinowice II. Stanowi środkowy segment, wybudowany w technologii tradycyjnej, ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł166,16 m² 4 266,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:540 m²

Jednorodzinny, wolnostojący dom W atrakcyjnej lokalizacji W pobliżu góry krzyżowej W strzegomiu. Więcej szczegółów, zdjęć oraz ofert nieruchomości na stronie biura nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł62 m² 6 129,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:990 m²

Jeśli poszukujesz domku zlokalizowanego tuż przy lesie, to koniecznie musisz poznać tę ofertę. 1. Opis nieruchomości: na sprzedaż oferujemy drewniany dom brda wraz z podpiwniczeniem,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 000 zł123,38 m² 7 456,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:437 m²

Osiedle Laurowe. Biuro sprzedaży inwestycji deweloperskich. Brak podatku pcc i prowizji. Realizacja II kwartał 2025. Pełne media/pełna własność. Polecam do sprzedaży nowe osiedle domów.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł180 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:866 m²

Sprzedam dom jednorodzinny podpiwniczony o powierzchni 180m2 Z działką o powierzchni 866m2 Lokalizacja : Ciechocinek bardzo blisko lasku sosnowego Dom wybudowany z cegły w roku.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Obrazów

Obrazów,świętokrzyskie

585 000 zł90 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Na sprzedaż dom parterowy w Obrazowie koło Sandomierza duża działka 40 arów, świetna lokalizacja! Przedmiotem sprzedaży jest dom parterowy o powierzchni 85 m położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł155,06 m² 7 738,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:317 m²

Dom W stanie deweloperskim - II etap inwestycji budynki po odbiorach brak prowizji, brak pcc Nowoczesność, komfort i natura w jednym miejscu! Oferujemy na sprzedaż wyjątkową okazję.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 590 000 zł175,19 m² 9 075,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:60 m²

Domy w zabudowie bliźniaczej z garażem i działką - Warszawa, białołęka Cena: 1 590 000 zł Powierzchnia: 175,19 m Lokalizacja: ul. Kąty Grodziskie, os. Grodzisk, warszawa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 000 zł150,48 m² 5 774,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:321 m²

Oferujemy do sprzedaży nowy dom W zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 150,48m2 , położony na działce o powierzchni 321m2 , zlokalizowany w dzielnicy grabówka. Budynek-.

Szczegóły ogłoszenia

649 999 zł164 m² 3 963,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż siedlisko w Leszczanach - położone w otulinie lasów i terenów zielonych. Na działce o powierzchni ok. 2200 m2 znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Rozogi

Rozogi,warmińsko-mazurskie

900 000 zł120 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 196 m²

Oferujemy Państwu przepiękne 3 budynki znajdujące się na teren o powierzchni ponad 8000 m2, położonym w zacisznej części malowniczej wsi na pojezierzu mazurskim - Rozogi w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł300 m² 3 233,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 211 m²

Przedmiotem sprzedaży jest kamienica / budynek wolnostojący Belweder II, który mieści się w centrum Szklarskiej Poręby. Położenie przy ulicy Cichej 1 w bezpośredniej granicy stadionu.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł244 m² 8 602,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:27 000 m²

Dom dla rodziny z dużą działką 27 arów, o powierzchni 244m2, wolnostojący dom jednorodzinny położony w Lednicy Górnej, w gminie Wieliczka. Idealny kompromis między miastem.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł110 m² 5 627,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 400 m²

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Ekspertem finansowym Prime Finance, który sprawdzi dla Ciebie aktualne możliwości kredytowe oraz dostępne programy rządowe bez dodatkowych kosztów. Prime.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł138 m² 5 942,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:560 m²

! bliźniak 138m2! stan deweloperski! Atuty: - wysoki standard materiałów! - lokalizacja! - stan deweloperski! - pompa ciepła! -nowoczesna architektura! Charakterystyka nieruchomości: nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł201,45 m² 4 462,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

*** tylko W home park nieruchomości! *** Oferta dotyczy sprzedaży piętrowego domu z garażem typu bliźniak o pow. użytkowej 131 m , na obrzeżach Pabianic. LInk do filmu na youtube:.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł166,70 m² 5 392,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:642 m²

Oferujemy Państwu komfortowy dom wolnostojący o powierzchni całkowite 166,70 m2, użytkowej 138,80 m2 usytuowany na działce o powierzchni 642 m2 położony w prestiżowej dzielnicy Nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Drogowle,świętokrzyskie

349 000 zł112,10 m² 3 113,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 033 m²

Tylko u Nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami estate expert Oferujemy piękną działkę o powierzchni 10 033 m , zabudowaną domem z 2008 roku o powierzchni użytkowej 97,84.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

887 000 zł120,51 m² 7 360,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:237 m²

Oferujemy do sprzedaży segment C6 w inwestycji "kwitnące Ogrody Dojlidzkie" składającej się z 16 budynków mieszkalnych jednorodzinnych, niepodpiwniczonych w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł350 m² 5 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 134 m²

Dom piętrowy, z działalnością handlowo-usługową w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Świeciu z ogromnym potencjałem! Dom przy ul. Słowackiego, wybudowany w 1998r. całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł160 m² 10 618,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Oferta dla inwestorów! Nasze biuro oferuje Państwu na sprzedaż kompleks 2 nowych drewnianych domków letniskowych położonych w miejscowości Stróża, gm. Pcim. Oferta skierowana jest do osób.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł575 m² 852,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:575 m²

Nowość! Tylko w biurze Północ Nieruchomości Zamość Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży uroczego domu wolnostojącego w Tomaszowie Lubelskim. Ta imponująca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 000 zł134 m² 6 186,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:599 m²

Dzień Dobry! :) Na sprzedaż segment domu na osiedlu Gładyszewo w Pile. Położenie jest dużym atutem dla osób ceniących sobie ciszę, wśród lasu i natury. Nieruchomość w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł480 m² 6 248 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:571 m²

Potrzebujesz nieruchomości na 1/ dom dwurodzinny, z prowadzeniem działalności w parterze ? 2/ nieruchomość inwestycyjną pod wynajem ? 3/ nieruchomość doskonałą na siedzibę biura, fitness,.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł313,61 m² 3 794,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:410 m²

Oferta w biurze prospace Na sprzedaż dom o powierzchni całkowitej 313,61m2 i powierzchni użytkowej 212,40 m2 w zabudowie bliźniaczej, położony na osiedlu domków jednorodzinnych na.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł110 m² 3 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:521 m²

Na sprzedaż oferuję dom jednorodzinny położony w pięknej, spokojnej miejscowości 16 km od Nowogardu. Nieruchomość o powierzchni 110 m2, w cenie 380 000 zł. Działka powierzchnia 0,0521.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł219,53 m² 1 594,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 215 m²

Dom z dużymi pomieszczeniami gospodarczymi. Siedlisko, agroturystyka. Nieruchomości Apartament prezentują dom o powierzchni użytkowej 92,17 m oraz pomieszczenia gospodarcze o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

900 000 zł108,80 m² 8 272,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:131 m²

***oferta bez prowizji biura i podatku pcc!*** Dostępne segmenty, etap I termin realizacji IV kwartał 2025 Przedstawiamy Państwu ofertę na osiedlu Dziesięciny. Miejsce w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł80 m² 6 237,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:421 m²

Klimatyczny dom z 100-letnich bali w Istebnej | Beskidy | Okazyjna cena Na sprzedaż wyjątkowy górski dom z ponad 100-letnich bali, położony w malowniczej miejscowości Istebna.