dowolna

Domy

46 738 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 738 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

610 000 zł79,90 m² 7 634,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:556 m²

Marzysz o domu blisko natury, ale nie chcesz rezygnować z miejskich wygód? Ta oferta łączy w sobie spokój wsi, bliskość jeziora oraz pełną infrastrukturę miejską. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 164 900 zł96,85 m² 12 027,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 189 m²

Tylko w ldk Nieruchomości - Dom pełen ciepła i komfortu Wyobraź sobie poranek w ciepłym, kanadyjskim domu, gdzie promienie słońca wpadają przez okna do salonu. W kuchni pachnie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł100 m² 6 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje na sprzedaż klimatyczny dom rekreacyjny przy ulicy Św. Ojca Pio w Radawie o powierzchni ok. 100 m , położony na 14-arowej działce (nr.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 193 210 zł226,66 m² 18 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:826 m²

Ekskluzywna willa w zielonej części Woli Justowskiej Wyjątkowa oferta dla osób poszukujących prestiżowej nieruchomości w otoczeniu zieleni, a jednocześnie z szybkim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

5 500 000 zł294,41 m² 18 681 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:670 m²

Prestiżowa willa miejska W zielonej części krakowa Na sprzedaż wyjątkowa willa miejska klasy Premium, położona w jednej z najbardziej prestiżowych i kameralnych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł280 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:385 m²

Ściany z pustaka ceramicznego i cegły, stropy z pustaków ceramicznych, ogrzewanie gazowe, ok 2000 roku instalacja wodna / grzewcza miedziana , Instalacja elektryczna miedziana Podłogi -.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł238 m² 2 689,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony w spokojnej i zielonej miejscowości Stoczki-Porąbki, w gminie Dłutów. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł192 m² 8 067,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

W ofercie Biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż przepiękny dom o powierzchni 192 m2 położony na funkcjonalnej działce 8 ar. Dom położony w Głogowie małopolskim. Nieruchomość -nowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł74 m² 37,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na wynajem oferujemy wyjątkowy, w pełni umeblowany dom jednorodzinny położony w spokojnej miejscowości Wielka Wieś tuż pod Tarnowem. To idealna propozycja dla osób szukających komfortu,.

Szczegóły ogłoszenia

299 900 zł106 m² 2 829,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Oferta prywatna bez prowizji. Zapraszam do zakupu domu w zabudowie kontenerowej oferta dotyczy sprzedaży samego domu, bez działki. Cena budynku wynosi 315 tys. zł. Obniżam ją na 299900 zł. dla.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł175,48 m² 3 413,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:994 m²

Dom W dobrej cenie! Wyjątkowy dom dla rodziny | Osiek nad Notecią | Duża działka 994 m | Potencjał i wygoda Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom jednorodzinny wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł270 m² 3 625,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:619 m²

House Team Nieruchomości & Finanse ma przyjemność przedstawić wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej zabudowanej o powierzchni 619 m2, położonej w doskonałej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

354 000 zł72 m² 4 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Sielskie Siedlisko, to ciekawa propozycja dla osób szukających spokoju i kontaktu z naturą. Nieruchomość to duża działka 2800 m2, dom o powierzchni użytkowej 72m2, murowany budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 198 000 zł155 m² 7 729,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Kiełpin ul. Brzegowa - nowa cena na dom skrajny Zapraszamy - rozpoczynamy nową inwestycję i na początek pierwszy dom w bardzo dobrej cenie. Budujemy tylko trzy domy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł174 m² 7 758,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 174 m2 (powierzchnia użytkowa 155,40 m2) znajdujący się w Pierwoszynie. Nieruchomość położona jest w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł84,63 m² 8 850,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:66 m²

Przestronny 4 pokojowy dom w spokojnej okolicy. Wyjątkowa okazja dla osób, które pragną połączyć ciszę podmiejskiej lokalizacji z szybkim dostępem do miejskich udogodnień. W otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 190 000 zł150 m² 7 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Charakterystyka domu Na sprzedaż Segment domu dwukondygnacyjnego o pow.150 m2, składający się z 5 pokoi z oddzielną kuchnią z oknem, łazienką z WC z oknem, oraz piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Willa

Drzewiany,zachodniopomorskie

1 690 000 zł352,93 m² 4 788,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:8 600 m²

Nadzwyczajna Posiadłość w Drzewianach - Gdzie Historia Spotyka Marzenia Czy kiedykolwiek marzyłeś o posiadłości, która łączy w sobie bogatą historię, niezrównany komfort.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł158 m² 6 962,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Najbardziej poszukiwana oferta na rynku, wolnostojący wykończony dom parterowy. 4 pokoje, aneks kuchenny, spiżarnia, salon 3 sypialnie , dwie łazienki, garderoba, pralnia w kotłowni, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł96 m² 11 447,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Na sprzedaż nowoczesne domy o powierzchni 96m2 każdy w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane w zielonej , spokojnej i prestiżowej części Warszawa - Wawer Borków. Planowane oddanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł162,40 m² 7 998,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Dom o podwyższonym standardzie budowy. Gotowy do odbioru, również z możliwością wykończenia pod klucz na życzenie jako opcja dodatkowa. Miejsce zostało starannie dobrane. Z salonu mamy.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł240 m² 9 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 497 m²

Oferta sprzedaży domu Giełczyn Opis nieruchomości To wyjątkowe miejsce stanowi prawdziwą oazę spokoju idealne do odpoczynku, regeneracji i nabrania sił. Dom położony jest na wzgórzu, na.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł120 m² 8 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Urokliwa perełka Podlasia.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł160 m² 8 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny, wolnostojący, w stanie częściowo wykończonym, położony w spokojnej, zielonej okolicy. Nieruchomość zlokalizowana przy wewnętrznej drodze gruntowej utwardzonej.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł313,35 m² 7 499,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 074 m²

Oferta dostępna tylko w Grądzka Nieruchomości. Dom o rezydencjonalnym charakterze | Łężyca | 313,35 m Grądzka Nieruchomości prezentuje wyjątkowy nowoczesny dom jednorodzinny,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 249 000 zł127,77 m² 9 775,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:530 m²

Szanowni Państwo, z ogromną przyjemnością prezentujemy już 5 inwestycję* realizowaną pod marką High End. Jak zawsze długo szukaliśmy działki w świetnej lokalizacji i pracowaliśmy.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł172 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 367 m²

Dom w sąsiedztwie lasu blisko drogi asfaltowej - na sprzedaż. Wgn Kłodzko prezentuje niepowtarzalną nieruchomość położoną w malowniczej Kotlinie Kłodzkiej, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

2 690 000 zł388 m² 6 932,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 814 m²

Niepowtarzalny dom o powierzchni 388 mkw. usytuowany na dużej działce o powierzchni 1814 mkw., w spokojnej części Pruszkowa. Budynek łączy w sobie historyczną część domu.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł100 m² 2 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 276 m²

Na sprzedaż malowniczo położone siedlisko w miejscowości Solniki (gmina Boćki, powiat bielski). To idealna propozycja dla osób ceniących ciszę, spokój oraz bliskość natury. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł160,71 m² 8 082,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta na wyłączność! Bez prowizji! dom premium | 160 m | wysoki standard | świetna lokalizacja | Brzeg Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący położony w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

2 125 000 zł229,35 m² 9 265,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:576 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w Olsztynie położony w atrakcyjnej dzielnicy Słoneczny Stok, przy ścianie lasu i 5 minut drogi od Jeziora Kortowskiego. Dom wybudowany i rozbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł219 m² 5 251,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:830 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom murowany, niepodpiwniczony z poddaszem użytkowym i zagospodarowanym strychem, usadowiony na działce o powierzchni 830 m2 (istnieje możliwość na powiekszenie.

Szczegóły ogłoszenia

718 000 zł246,33 m² 2 914,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:382 m²

Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący z 1980 roku położony w Białymstoku przy ul. Robotniczej. Powierzchnia użytkowa to 176m2, działka 382m2. Na poziomie zero znajdują się pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł330 m² 3 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 048 m²

Częstochowa, podjasnogórska, ul. Ludwiki - na sprzedaż nowoczesny dom. Oferta dostępna tylko W wgn. Oferujemy do sprzedaży nowoczesny piętrowy dom o powierzchni użytkowej 330m2 na działce.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł160 m² 2 681,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Prezentuje państwu dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł130 m² 14 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Z przyjemnością prezentuję.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł125,22 m² 6 229,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:235 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż nowoczesny dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł137,16 m² 7 648 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:570 m²

Dom, zielona Góra, ul. Ługowo - Podgrzybka, nowy, energooszczędny, jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, 4 pokoje, 137,16 m2, 1 049 000,- pln sprzedam. Oferta z rynku pierwotnego, bezpośrednia.

Szczegóły ogłoszenia

1 880 000 zł225 m² 8 355 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Urokliwy dom pod lasem, niedaleko zalewu Grzymek Na sprzedaż przestronna posiadłość położona w spokojnej i zielonej miejscowości Kuklówka Zarzeczna. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

969 000 zł140 m² 6 928 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Bliźniaki na granicy Milanówka i Grodziska Maz. Masz dosyć zgiełku miasta? Marzysz o poranku z kawą na tarasie? Pozwól, że przedstawię Ci miejsce, które urzeka spokojem, a zarazem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Kępy

Kępy,dolnośląskie

519 000 zł101,50 m² 5 113,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej z 2026 roku, położony w spokojnej miejscowości Kępy, w gminie Wądroże Wielkie niedaleko Legnicy. To idealna.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij