dowolna

Domy

46 739 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 739 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Dom, ul. Polna

Zabawa,małopolskie

369 000 zł187 m² 1 973,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Dom Z zabudowaniami I dużą działką - spokojna okolica blisko radłowa I tarnowa Jeśli marzysz o życiu w spokojnej, wiejskiej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 395 000 zł149,98 m² 9 301,24 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

4-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w Pęcicach k. Komorowa. Parter: wiatrołap, salon z aneksem kuchennym, wc, kotłownia, garaż, ogród z tarasem piętro: 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 215 000 zł151,85 m² 8 001,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:661 m²

Elegancki dom jednorodzinny | 4 sypialnie | 2 łazienki | Garaż | Działka 691 m Luksusowa przestrzeń dla Twojej rodziny - nie pobieram prowizji - Szukasz wyjątkowego domu, który łączy nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

943 000 zł147,97 m² 6 372,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szukasz przestronnego, nowoczesnego miejsca do życia, gdzie komfort łączy się z funkcjonalnym układem i spokojem? Ten segment na prestiżowym, zamkniętym osiedlu spełni Twoje oczekiwania.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł720 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:11 800 m²

Niezwykła Nieruchomość w Górach Perła Sudetów Inwestycja z Ogromnym Potencjałem! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość, położona na imponującej działce o powierzchni 11800 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł100 m² 11 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:495 m²

Oferuję na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej z 2023 roku w Bąkowie (gmina Kolbudy). Do segmentu narożnego przynależy działka o powierzchni 493 m . Dom o powierzchni po.

Szczegóły ogłoszenia

Willa

Karpacz,dolnośląskie

999 000 zł170 m² 5 876,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:825 m²

Klimatyczny dom w Karpaczu - wyjątkowa nieruchomość w cichej, malowniczej okolicy okazja! obniżka ceny! Na sprzedaż oferujemy uroczy, klimatyczny dom położony w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł163,74 m² 7 023,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w Dobrzykowicach przy ulicy Elizy Orzeszkowej. Dostępna prawa połowa przestronnego bliźniaka z dużym ogrodem oraz pełnym uzbrojeniem w media.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 235 000 zł110,13 m² 20 294,20 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:2026

Dom jednorodzinny C14 Powierzchnia: 110,13 m2 Działka: 1304 m2 Opcje elewacji (drewno, beton, cegła):   zł Podana cena domu jest ceną brutto, zawierającą 8% vat. W standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 080 000 zł110,13 m² 18 886,77 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:2026

Dom jednorodzinny C1 Powierzchnia: 110,13 m2 Działka: 1504 m2 Opcje elewacji (drewno, beton, cegła):   zł Podana cena domu jest ceną brutto, zawierającą 8% vat. W standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 049 000 zł110,13 m² 18 605,28 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:2026

Dom jednorodzinny C2 Powierzchnia: 110,13 m2 Działka: 1374 m2 Opcje elewacji (drewno, beton, cegła):   zł Podana cena domu jest ceną brutto, zawierającą 8% vat. W standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł163 m² 6 748,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:15 800 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny i energooszczędny dom parterowy, położony w malowniczej miejscowości Dębowiec (gmina Urszulin, powiat Włodawski ), w bezpośrednim sąsiedztwie natury.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł168,30 m² 4 278,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:917 m²

Dom 168 m2 | Działka 917 m2 | Ciechanów, ul. Reja Na sprzedaż nieruchomość położona w Ciechanowie przy ulicy Mikołaja Reja w spokojnej i cichej okolicy. Lokalizacja łączy ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł92,70 m² 8 187,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:348 m²

! rozpoczynamy przedsprzedaż domów w ramach drugiego etapu budowy inwestycji Królewska Park w Sieprawiu! Przedstawiamy Państwu inwestycję Królewska Park w Sieprawiu, czyli kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł100 m² 4 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 025 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w spokojnej miejscowości Marzęcice, oddalonej zaledwie 4 km od Nowego Miasta Lubawskiego. To idealna lokalizacja dla osób szukających ciszy i spokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł120 m² 4 908,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:765 m²

Są takie miejsca, do których wraca się z przyjemnością. Gdzie poranki są spokojne, a wieczory pachną grillem i świeżym powietrzem. Ten dom w Marzęcicach to właśnie jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł93 m² 7 516,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Nowoczesny Dom z Pompą Ciepła Twój Nowy Adres w Przemyślu! Szukasz idealnego balansu między miejską wygodą a spokojem natury? Ta oferta to połączenie nowoczesnej architektury, niskich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 000 zł65,31 m² 8 651,05 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, pomieszczenia gospodarczego, wiatrołapu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 000 zł65,31 m² 8 957,28 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 000 zł65,31 m² 9 340,07 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł163,77 m² 7 205,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 233 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny, położony w spokojnej, zielonej części Chorągwicy obok Wieliczki na wzgórzu, z szybkim dojazdem do Krakowa i Wieliczki. To idealna propozycja dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł270 m² 1 662,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:45 m²

Widokowa działka z domem 270 m w Zakrzowie - duży potencjał inwestycyjny! Biuro Nieruchomości Nest Brokers prezentuje ofertę sprzedaży wolnostojącego domu położonego na przestronnej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 129 000 zł119,40 m² 9 455,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:321 m²

Nowoczesny dom z oranżerią w Niepołomicach - idealny dla rodziny! Biuro Nieruchomości Nest Brokers prezentuje ofertę sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł281,40 m² 42,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

Na wynajem przestronna i funkcjonalna willa miejska położona przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej we Wrocławiu. - english version below. Feel free to call me, i speak English. Не.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł163 m² 15 337,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 021 m²

Designerska perełka wśród drzew Nowoczesny dom z duszą, mysłowice (stara Wesoła) Szukasz miejsca, w którym surowy, industrialny sznyt spotyka się z ciepłem naturalnego drewna.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł250 m² 11 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 177 m²

Komfortowy, przestronny dom o pow. 250m2, usytuowany na pełnej zieleni działce o pow. 1177m2 na Ursynowie Grabowie. To jedno z tych miejsc, które wciąż zachowują spokojny, niemal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

840 000 zł91 m² 9 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Bezpośrednie biuro sprzedaży dewelopera Buyhouse Bez prowizji i pcc Mam przyjemność przedstawić inwestycję składającą się z domu w zabudowie szeregowej. To kameralne mini osiedle,.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł85 m² 14 705,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:384 m²

Dom dochodowy nad morzem na sprzedaz w stylu willowym (willa) z 4 apartamentami do wynajęcia. Opis objektu: miejsce: ul Westerplatte w 72-420 Międzywodziu. Pow. gruntu: 384 m . Pow.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł160 m² 5 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:870 m²

Biuro nieruchomości "pierwsze Piętro" prezentuje ofertę sprzedaży domu usytuowanego w cichej i spokojnej okolicy przy ul. Karkonoskiej w Rzeszowie. Oferta na wyłączność w biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Skalin

Skalin,zachodniopomorskie

1 400 000 zł163,40 m² 8 567,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 374 m²

Odległość od Szczecina 20 km. Na sprzedaż klimatyczny i energooszczędny dom jednorodzinny z 2013 roku, położony na przestronnej działce o powierzchni 1374 m?.Oferta położona.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł150 m² 6 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż solidny, wolnostojący dom jednorodzinny o funkcjonalnym układzie półpoziomów, z możliwością wydzielenia niezależnej części mieszkalnej oraz adaptacji poddasza. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Michale

Michale,kujawsko-pomorskie

770 000 zł141 m² 5 460,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Opiekun Oferty Sylwia   Oferujemy na sprzedaż nowe, dwukondygnacyjny segment o powierzchni 141 mkw, położone na kameralnym, ogrodzonym osiedlu w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 810 000 zł250 m² 7 240 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:960 m²

Na sprzedaż solidny, wolnostojący dom z 1995 roku o powierzchni ok. 250 m , usytuowany na zadbanej działce o powierzchni ok. 960 m . To idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Stargard,zachodniopomorskie

1 400 000 zł163,40 m² 8 567,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 374 m²

Nowa oferta 6 km od Stargardu. Na sprzedaż klimatyczny i energooszczędny dom jednorodzinny z 2013 roku, położony na przestronnej działce o powierzchni 1374 m?.Oferta położona.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł310 m² 2 258,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Gorczenica komfortowy dom wolnostojący z dodatkowym budynkiem mieszkalnym machdom invest nieruchomości   TYLKO TERAZ PROMOCJA 700 000 PLN Prezentujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Bierzwnik,zachodniopomorskie

699 000 zł261 m² 2 678,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowa bardzo atrakcyjna cena W cenie zamontowana nowa pompa ciepla Na sprzedaz willa z 2014 roku polozona na osiedlu domow jednorodzinnych w miejscowosci Bierzwnik, 10 km od Dobiegniewa.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł130 m² 6 915,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:643 m²

Dom znajduje się przy kameralnej ulicy Wiosny Ludów w samym sercu Szamotuł. Idealna lokalizacja dla osób, które chcą mieszkać blisko centrum, ale jednocześnie cenią ciszę i spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 330 000 zł143,88 m² 9 243,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom pasywny | 143,88 m | działka 1000 m Oferuję na sprzedaż komfortowy, nowoczesny dom jednorodzinny w standardzie pasywnym o powierzchni 143,88 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł151 m² 8 940,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nowa inwestycja deweloperska Jeziorna Ostoja - oferujemy przestronne domy wolnostojące o powierzchni 151 m każde, położone nad jeziorem Kukowino w Zabielnem, gm. Olecko. Działki mają od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

819 000 zł180 m² 4 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Ostatni dom W inwestycji! Widok na Tatry | 180m | mega okazja! Jestem właścicielem! = Brak prowizji Twój wymarzony adres czeka właśnie na Ciebie! Nie przegap ostatniej szansy na zamieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Choszczno,zachodniopomorskie

699 000 zł261 m² 2 678,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł156 m² 14 102,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Absolutnie ponadczasowy, nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 156m2 (+ poddasze o pow. 48.5m2), działka o pow. 340m2 , stanowiący niezależną nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

880 000 zł96,95 m² 9 076,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:376 m²

Brzegowa Park - nowoczesne osiedle w Łomiankach Dolnych Oferujemy Państwu na sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej o wysokim standardzie, wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

368 010 zł78,30 m² 4 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Zielone Wzgórze Lokal nr 2 z dużym ogrodem - Jezierzyce Kościelne Przedstawiamy ofertę sprzedaży nowoczesnego lokalu mieszkalnego w zabudowie bliźniaczej, położonego w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł180 m² 7 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Szukasz domu gotowego do zamieszkania dla siebie i swojej rodziny? To znaczy że dobrze trafiłeś. :) Mam do zaoferowania na sprzedaż dom o powierzchni 180 m , z jednym piętrem,.