dowolna

Domy

46 738 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 738 ogłoszeń

2 890 000 zł276 m² 10 471,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:340 m²

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży willi, pełniącej obecnie funkcję pensjonatu z ugruntowaną pozycją na lokalnym rynku. Willa zlokalizowana jest w Międzyzdrojach- jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

315 000 zł90 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Dom letniskowy i działki w malowniczym miejscu! Oferta Sprzedaży Nieruchomości w Czerwonej Woli Na sprzedaż działka o powierzchni 15 arów z domkiem mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

537 000 zł140 m² 3 835,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:813 m²

Na sprzedaż oferujemy dom wolnostojący o powierzchni ok. 140 m , położony w miejscowości Żórawina, w spokojnej okolicy niedaleko Wrocławia. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł136 m² 2 720,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

"Nieruchomości Apartament" Małgorzata Świetłowicz tel.   Jeśli szukasz ciszy i spokoju z pięknym widokiem na łono przyrody to świetnie trafiłeś!/ Rezerwacja! Ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł286 m² 7 167,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:759 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania z ofertą nowoczesnego luksusowego domu w Olsztynie na prestiżowym osiedlu Gutkowo, w otoczeniu zieleni, w sąsiedztwie jeziora Ukiel. Idealny dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł190 m² 4 868,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:406 m²

Dom zlokalizowany w Kolonii Gosławickiej - zielonej i spokojnej dzielnicy Opola, w otoczeniu innych domów jednorodzinnych, schowany od głównych ciągów komunikacyjnych miasta, położony.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł450 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 941 m²

Piękny, luksusowy dom o pow. 450 m2 położony w Podkowie Lesnej na dużej, estetycznie zagospodarowanej działce ze starodrzewem. Dom niezwykle przestronny, podpiwniczony, trzykondygnacyjny -.

Szczegóły ogłoszenia

3 599 000 zł600 m² 5 998,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:837 m²

Przyjdź I zaproponuj swoją cenę! lokalizacja: pensjonat znajduje się w Rewie. Okolica to kurort nadmorski, okolica czysta i usytuowana w otuleniu natury i rezerwatu przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł210 m² 4 238,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:765 m²

| dom z potencjałem w spokojnej części Cieszyna - ul. Zakątek 7 Na sprzedaż dom wolnostojący z lat 70-tych o powierzchni użytkowej 210 m , posadowiony na działce nr 19/2.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł207 m² 7 971,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom Wolnostojący 220m2 z działką 1300m2 Podgórze duchackie/kraków. Lokalizacja: najbliższa okolica bogata w zieleń oraz pełną infrastrukturę np. przystanek komunikacji miejskiej, sklep.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

810 000 zł103,45 m² 7 829,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:623 m²

Bez pcc i Prowizji wszystkie media! Dom wolnostojący według projektu Dom w Riveach 11, położony w Wojnowicach, gm. Czernica, powiat wrocławski bezpośrednio przy drodze asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł24 m² 11 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:546 m²

Mam zaszczyt zaprosić Państwa do zakupu przepięknej działki w pobliżu jeziora. Lokalizacja Do jeziora około 400 metrów wokoło dużo lasów, domów letniskowych oraz całorocznych. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł160 m² 6 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 066 m²

Cichy, wolnostojący dom w miejscowości Juszczyn. To idealna propozycja dla osób pracujących (szybki dojazd do Wrocławia), które marzą o własnym ogrodzie i ciszy, nie rezygnując.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 900 zł245,20 m² 7 341 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 172 m²

Wyjątkowa, piękna, zielona część Milanówka. Oferujemy na sprzedaż Bardzo Ładny Dom o powierzchni. ok.245 m2 , posadowiony na działce o pow. ok. 1 170 m2 , ,położony w pięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł83 m² 48,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia nigdy wcześniej niezamieszkały dom w zabudowie bliźniaczej przy ul. Alternatywy na osiedlu Budziwój ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł155 m² 3 419,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:570 m²

Najważniejsze informacje: - dom wolnostojący, - super lokalizacja, - widokowa okolica, - sąsiedztwo samych nowych domów, - duży ogródek, - możliwość doprowadzenia stanu deweloperskiego, - brak.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł56,75 m² 10 555,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:378 m²

Tylko u Nas! Atrakcyjna cena 599.000 PLN! Twój całoroczny azyl nad Bałtykiem - domek w Lubiatowie czeka na Ciebie! Wyobraź sobie poranki z kubkiem kawy na balkonie, popołudnia na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł103 m² 5 815,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:524 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż Świebodzin k. Tarnowa Oferuję na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w miejscowości Świebodzin (gmina Pleśna), zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł227 m² 9 911,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:535 m²

Do sprzedania atrakcyjny, przestronny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w miejscowości Bibice, gm. Zielonki. Dom o pow. całkowitej 227m2 , pow. użytkowe j 183,3m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Dramin

Dramin,mazowieckie

340 000 zł144 m² 2 361,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 500 m²

Dramin stuletni dom, siedlisko na działce 7500m2 dodatkowe informacje: typ zabudowy: gospodarstwo Typ własności: własność Stan domu: do remontu Materiał budowlany: cegła Technologia wykonania:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 000 zł120,22 m² 6 562,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:289 m²

| oferujemy sprzedaż domu w stanie surowym zamkniętym z wykończoną elewacją. Nieruchomość o powierzchni 120,22m 2 z garażem. Dom w Tychach przy ul. Jaskrów 82 P na.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł140 m² 49,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Pl/ua Na wynajem wyjątkowy dom w Wieliczce, 15 minut od Krakowa. Powierzchnia domu: 140 m , działka: 4,5 arów. Dom składa się z 4 sypialni, salonu z aneksem kuchennym, 3 łazienek,.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł160 m² 6 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nieruchomości ,mały Domek 'polecają wyjątkowo piękną nieruchomość w bardzo atrakcyjnej cenie w samym sercu gór w Szklarskiej Porębie Marzysz o pieknym stylowym domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł134,09 m² 5 647,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Najważniejsze cechy nieruchomości * Dostępność: od 30.05.2026 r. * typ: lokal w domu jednorodzinnym dwulokalowym (zabudowa bliźniacza) * Powierzchnia użytkowa: 97,37 m + garaż 36,72 m *.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł70 m² 4 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:410 m²

Oferujemy na sprzedaż domek całoroczny znajdujący się na działce rod w Kamieniu Pomorskim, jedynie 10 min jazdy od morza. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł163 m² 4 601,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:501 m²

Dom jednorodzinny dwulokalowy położony na malowniczym osiedlu w otoczeniu lasów w Droszkowie. Projekt przewiduje budowę siedmiu dwulokalowych budynków jednorodzinnych, w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł160 m² 15 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 860 m²

Nieruchomość położona jest w podwarszawskich Michałowicach na imponującej działce o powierzchni blisko 1900 m , która stanowi prawdziwą enklawę prywatności i zieleni. Otoczona.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł100 m² 12 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 139 m²

Dom nad jeziorem w Lubiatowie idealny na wypoczynek lub pod wynajem! Szukasz miejsca, gdzie naprawdę można odpocząć albo inwestycji, która będzie na siebie zarabiać? Ta oferta łączy jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 495 000 zł164 m² 9 060,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesny dom parterowy z garażem dwustanowiskowym komfort, przestrzeń i spokój Na sprzedaż nowoczesny, parterowy dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, położony w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 000 zł107,11 m² 6 161,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:107 m²

Biuro Rzeszowskie-Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż środkowy segment domu w zabudowie szeregowej o powierzchni około 107 m , ogrodzonym ogródkiem oraz dwoma balkonami.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł181 m² 7 127,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:946 m²

Dom wolnostojący po remoncie | Kamień, gmina Szemud Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 181 m , położony w miejscowości Kamień (gmina Szemud). Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł250 m² 5 160 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:786 m²

Północ Nieruchomości o/zgorzelec oferuje na sprzedaż przestronny dom w centrum miasta. Nieruchomość doskonale sprawdzi się zarówno dla dużej rodziny szukającej komfortowego miejsca do życia.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł160 m² 5 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 354 m²

Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 140m2 (całkowita ponad 160m2) położony w Roczynach, usytuowany na w pełni zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł318,68 m² 3 107 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:183 m²

Tylko w Smaga Nieruchomości! Niepowtarzalna okazja do zakupu całej kamienicy, w bardzo dobrym stanie technicznym. Budynek mieści się przy ul. Św. Ducha, niedaleko inowrocławskiego rynku. Do.

Szczegóły ogłoszenia