dowolna

Domy

46 739 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 739 ogłoszeń

Dom Tenczyn

Tenczyn,małopolskie

390 000 zł240 m² 1 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

| oferujemy Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny zlokalizowany w malowniczej, górskiej miejscowości w gminie Lubień, w powiecie myślenickim, zaledwie kilka minut drogi od Mszany Dolnej.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł176 m² 2 840,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:844 m²

Wyobraź sobie: poranny spływ kajakiem, popołudniowa wycieczka rowerowa, a wieczorem relaks w ciepłym, przytulnym domu. Ten dom został stworzony właśnie do tego: kupujesz, dzielisz przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

2 460 000 zł190 m² 12 947,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 252 m²

Wyjątkowy dom w Kaniach, położony w cichej, zielonej okolicy. Wybudowany pod koniec lat 90. w technologii murowanej, z dbałością o jakość i funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł5 247 m² 71,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 242 m²

Dom na wsi z dużą działką - Mątowy Małe, gm. Miłoradz Na sprzedaż dom o powierzchni 116 m położony w miejscowości Mątowy Małe (gmina Miłoradz) wraz z dużą działką.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł157 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:223 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 950 000 zł217 m² 22 811,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:990 m²

Zamieszkaj w ekskluzywnej rezydencji! Dom zlokalizowany na nowo powstającym osiedlu nowoczesnych, luksusowych rezydencji tuż obok Miasteczka Wilanów, w sąsiedztwie skarpy wiślanej przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 000 zł105,53 m² 7 950,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu, w zabudowie bliźniaczej. Układ pomieszczeń: parter na którym przewidziano przestronny salon z aneksem kuchennym z którego.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł98,23 m² 9 559,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:173 m²

Oferta sprzedaży - nowa inwestycja Rzeszotary, ul. Dworska Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnych lokali mieszkalnych w kameralnej inwestycji realizowanej w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł110 m² 59,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Biuro nieruchomości Bemo prezentuje na wynajem dom wolnostojący, przeznaczony dla pracowników firm, mieszczący 10 osób. Nieruchomość znajduje się we Włocławku, na osiedlu Zazamcze. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł160 m² 9 993,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferta na wyłączność! bez prowizji! biuro sprzedaży! Do sprzedania połówka bliźniaka w nowoczesnej i eleganckiej stylistyce w miejscowości Chylice. Metoda tradycyjna cegła.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 299 000 zł189 m² 6 873,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:895 m²

Redykajny - klasyka, przestrzeń i ogród! Dom bliźniak 155 m + piwnica, działka 895 m Szukasz spokojnej lokalizacji blisko jezior i lasu, a jednocześnie tylko 10 min od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł132 m² 3 484,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż solidnie zbudowany parterowy dom wolno-stojący w okolicach Łabiszyna w stanie surowym zamkniętym Oferujemy na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym ,wewnątrz wykonana.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł105 m² 8 047,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Na sprzedaż: całoroczny dom z dużym tarasem i ogrodem - Wysowa Zdrój, powiat gorlicki, województwo małopolskie Zamieszkaj blisko natury - widok cisza spokój Z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

800 000 zł117,49 m² 6 809,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Na sprzedaż 3 domy w zabudowie szeregowej w standardzie deweloperskim premium, zgorzelec, ul. Wrzosowa, bez prowizji i podatku pcc Kancelaria Obrotu Nieruchomościami As Nieruchomości ma.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł140 m² 6 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 881 m²

Do sprzedania nieruchomość położona w Gminie Brzeszcze - Jawiszowice. Duża działka o powierzchni 4.881m2 zabudowana budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej ok 140m2 oraz budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł160 m² 3 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 034 m²

Do sprzedania rozpoczęta inwestycja polegająca na budowie domu wolnostojacego o powierzchni 140 m2, na działce 2034 m2 w Kraśniczej Woli. Lokalizacja sprawia, że do centrum miasta Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł93,41 m² 5 192,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:237 m²

Tylko W naszym biurze! dom W zabudowie szeregowej, stan surowy zamknięty, 3 pok., POW. 93,41 M2, garaż, ogród! Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje na sprzedaż dom w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł59,15 m² 10 126,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:901 m²

Oferujemy na sprzedaż dom zlokalizowany w Kielcach przy ulicy Biesak. Dom o powierzchni użytkowej 59,15 m usytuowany jest na działce 901 m , na której znajduje się również budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 050 000 zł100,70 m² 11 420,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:239 m²

Nowa niższa cena! specjalna oferta cenowa dla pierwszych Klientów. Na sprzedaż nowoczesny, komfortowy bliźniak w stanie deweloperskim blisko szkoły na Mierzynie Dom oddzielony od sąsiada.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł316 m² 14 240,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:13 957 m²

Oferujemy do sprzedaży działkę w Robercinie gm. Piaseczno. Na działce budynek mieszkalno-produkcyjno, magazynowy. Teren inwestycyjny. Przeznaczenie usługowo-produkcyjne. Aktualnie brak mpzp. Można.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł182,50 m² 5 473,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:544 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący - idealny również pod działalność gospodarczą Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący wybudowany w 1980 roku , posadowiony na ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł149,49 m² 2 669,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. Na sprzedaż dom wolnostojący do remontu, o powierzchni użytkowej 149,49 m , położony na ul. Janowskiej, w spokojnej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł160 m² 2 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Dom z potencjałem w otoczeniu natury Lipinki (powiat gorlicki), woj. małopolskie. Szukasz miejsca, gdzie naprawdę można odpocząć, a jednocześnie mieć wszystko pod ręką? Ten.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł200 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 082 m²

Przedstawiam Państwu do sprzedaży piękny dom zlokalizowany w Radomiu os Halinów. Poza świetnym połączeniem komunikacyjnym z centrum miasta oraz trasą wylotową E7 Kielce- kraków,.

Szczegóły ogłoszenia

1 179 990 zł109,71 m² 10 755,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:90 m²

Biuro Nieruchomości Dworakowski, firma działająca od 1991 roku oferuje do sprzedaży lokal mieszkalny (funkcjonalnie połowa bliźniaka) w budynku dwulokalowym wolnostojącym, na osiedlu Ratyń.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł129,48 m² 9 654 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:624 m²

Agencja Nieruchomości Unlimited Sky prezentuje na sprzedaż komfortowy dom, na zamkniętym osiedlu, położony w malowniczym Głogoczowie- zaledwie 15 km od południowej granicy Krakowa. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Mroków

Mroków,mazowieckie

939 000 zł133,35 m² 7 041,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:157 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu komfortowy, jednopiętrowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok 133,35 m2, położony w miejscowości Mroków w powiecie Piaseczyńskim, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł108 m² 9 259,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Nowoczesny dom W zabierzowie - dom D | działka 3,7 ara Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny? Przedstawiamy Dom D - wyjątkową nieruchomość położoną na kameralnym osiedlu tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą

Świdnica,dolnośląskie

3 800 000 zł829 m² 4 583,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:425 m²

Kamienica z windą po kapitalnym remoncie w zwartej zabudowie śródmiejskiej. Piwnica: kotłownia, lokal- pub z kominkiem pow. 88,35, pomieszczenia sanitarne. Parter: dwa lokale użytkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Wrocław,dolnośląskie

10 000 zł204 m² 49,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:400 m²

Istnieje możliwość umeblowania domu zgodnie z potrzebami Najemcy. Do wynajęcia przestronny, świeżo wyremontowany dom położony we Wrocławiu, w spokojnej i zielonej części miasta na.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł150 m² 5 466,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

Biuro Nieruchomości Idea poleca: na sprzedaż dom - bliźniak, w całości podpiwniczony, na działce o pow. 270 mkw. Lokalizacja: płock ul. Zalewskiego. Nieruchomość z 1975 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł160 m² 3 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:807 m²

Dom jednorodzinny z pięknym ogrodem - Kończyce Małe Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni ok. 160 m , położony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł92,90 m² 8 062,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom szeregowy segment zwenętrzny, zlokalizowany w miejscowości Olsztyn. Dom o powierzchni 92.9m2 na działce o powierzchni ok. 300m2. Dom w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 750 000 zł363,19 m² 10 325,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:732 m²

Prezentujemy wolnostojący dom na warszawskim Zaciszu (targówek), który łączy solidność tradycyjnej architektury z najnowocześniejszą technologią energetyczną. To propozycja dla inwestora lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł130 m² 10 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 200 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w sowlinach , gmina Limanowa, powiat limanowski, zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym z bala po generalnym remoncie, budynkiem rekreacji.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł110 m² 4 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:470 m²

Dom z potencjałem Twoich marzeń - stan surowy zamknięty, okolice Sułkowic Marzysz o przestrzeni, w której stworzysz swój własny azyl z dala od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 497 000 zł176 m² 8 505,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 440 m²

Nowoczesny dom w okazyjnej cenie Jest to pierwszy z zaledwie czterech luksusowych domów wśród zabudowy jednorodzinnej. Jeśli szukasz miejsca gdzie znajdziesz spokój i odpoczniesz po całym.

Szczegóły ogłoszenia

597 000 zł150 m² 3 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:323 m²

| budynek narożny w zabudowie zwartej (przylega do budynku sąsiedniego), znajdujący się w Murowanej Goślinie na ul. Dworcowej, przy Rynku w starszej części miasta. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł110 m² 4 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 300 m²

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu dom jednorodzinny o powierzchni około 110m2. Nieruchomość wybudowana w latach 70 z cegły na prostokątnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 499 000 zł263,41 m² 13 283,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

3 499 000 zł / sprzedaż / 263 m2 / dom wolnostojący / konstancin - jeziorna Przedmiotem sprzedaży jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 263,41 m2. Nieruchomość posadowiona.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Wapnica,zachodniopomorskie

3 099 000 zł220 m² 14 086,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 370 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom parterowy z poddaszem użytkowym, położony w malowniczej miejscowości Wapnica, w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Turkusowego i Wolińskiego Parku.