dowolna

Domy

46 736 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 736 ogłoszeń

550 000 zł210 m² 2 619,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 406 m²

Wyjątkowa oferta! zacharzyn koło chodzieży dwa domy mieszkalne + lokal użytkowy pod działalność + budynki gospodarczo-garażowe + fotowoltaika a to wszystko na działce o powierzchni 1 406.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł200 m² 8 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:390 m²

Szanowni Państwo! Jeżeli poszukujecie domu wykończonego, urządzonego i do wprowadzenia, to ta oferta jest dla Państwa! Jest to doskonała propozycja dla rodzin z dwójką, lub trójką dzieci,.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł160 m² 3 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Dom jednorodzinny w miejscowości Cierpisz na działce 8ar W ofercie biura posiadamy wspaniały dom o powierzchni 160 m 2 usytuowanej na 8 arowej działce w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł85 m² 6 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 043 m²

Dom w sercu natury Rychłocice | 100 m od rzeki Warty Na sprzedaż dom mieszkalny położony w miejscowości Rychłocice, gmina Konopnica, powiat wieluński, województwo łódzkie.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł577 m² 641 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Dom w Górach Opawskich do generalnego remontu. Ze względu na lokalizację (blisko stoków narciarskich w Czechach, pieszych i rowerowych wycieczek na Górę Chrobrego lub Kopę Biskupią).

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Węglew,wielkopolskie

960 000 zł208,50 m² 4 604,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 069 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny Węglew, gm. Golina Prezentuję na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny, parterowy, zintegrowany z częścią garażowo-gospodarczą. Budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

3 299 000 zł232,39 m² 14 195,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 112 m²

Nieruchomość dostępna wyłącznie w naszej ofercie. Biuro Nieruchomości Edyta Babicka ma przyjemność przedstawić na sprzedaż wyjątkową, nowoczesną nieruchomość zaprojektowaną z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł55,80 m² 5 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 565 m²

Spokojna przestrzeń blisko natury - dom z działką w Lubostroniu. Serdecznie zapraszamy Państwa na prezentacje nieruchomości zlokalizowanej w Lubostroniu około 4 km od Barwic (powiat.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł140 m² 4 635,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Kup przytulny i przestronny dom wolnostojący z ładnym tarasem i ogrodem! Oferuję sprzedaż domu wolnostojącego o powierzchni zab. 140m2, w tym powierzchnia użytk. wynosi 104m2.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł238 m² 2 605,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni 238 m , położony na zadbanej 5,2-arowej działce w spokojnej i cenionej dzielnicy Zabłocie w Tarnowie. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł130 m² 2 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 088 m²

Ofertą sprzedaży jest dom wolnostojący, położony w malowniczej wsi Łośno, zaledwie kilka kilometrów od Gorzowa Wielkopolskiego. Lokalizacja: łośno to wieś położona w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 760 000 zł190,38 m² 9 244,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:167 m²

Segment środkowy w cichej i zielonej części Ursynowa na Starym Imielinie. Okolica willowa. Dom oddany do użytku w 1995 roku. W technologii murowano drewnianej z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł134 m² 4 097,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:524 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 134m2 posadowiony na ogrodzonej działce o powierzchni 524 mkw. Dom zbudowany z najwyższą starannością, zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł220 m² 10 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 059 m²

Wolność domu, przestrzeń miasta Dom zlokalizowany w mieście to komfort na co dzień: spokój i urok kameralnego osiedla z jednoczesnym dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

547 000 zł96 m² 5 697,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:754 m²

Na sprzedaż nowoczesny parterowy dom o powierzchni użytkowej 96 m2 Z możliwością zagospodarowania poddasza na działce o powierzchni 754 m2 położony w spokojnej i cichej.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł360 m² 6 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 087 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży piękny dom, z lokalem o charakterze usługowo-handlowym w części parterowej, na działce o powierzchni 1087 m 2. Nieruchomość atrakcyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł210 m² 5 952,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:811 m²

Sprzedam Dom z Basenem, sauną, atrakcyjna Lokalizacja w Choszcznie Sprzedam zadbany, dobrze wyposażony i atrakcyjny dom w cichej dzielnicy Choszczna. Dom wybudowany w 1992 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

775 555 zł297,30 m² 2 608,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:880 m²

Dom parterowy z dużą działką - Lubichowo, bory Tucholskie Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 231,30 m , położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

670 000 zł100 m² 6 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:812 m²

Do sprzedaży wyjątkowy dom jednorodzinny wolnostojący położony w spokojnej i zielonej dzielnicy Białogon w Kielcach. Nieruchomość idealna dla rodziny, która ceni spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Czernica,dolnośląskie

799 000 zł110,41 m² 7 236,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:293 m²

Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku pcc. Nowo powstająca inwestycja, kilka kilometrów od Wrocławia Deweloperskie bliźniaki, na starannie zaplanowanym osiedlu z prywatną drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł154,58 m² 7 756,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:424 m²

Nowoczesny segment skrajny Pogroszew, ożarów Mazowiecki Komfort, funkcjonalność i szybki dojazd do Warszawy! Na sprzedaż oferujemy nowy, środkowy segment domu szeregowego położony w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł180 m² 10 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 195 m²

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! nowoczesny dom wolnostojący W połchowie - blisko redy I morza Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości w stylu.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł590 m² 1 862,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:4 780 m²

Przedmiotem oferty jest nieruchomość położona na działce o powierzchni 4780m2, zlokalizowana 8 kilometrów od Trzebiatowa. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł284,88 m² 4 212,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 096 m²

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż dom wolnostojący, dwukondygnacyjny o powierzchni użytkowej 194,55 m , w pełni wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł168 m² 7 732,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 435 m²

Wymarzona lokalizacja dla osób ceniących aktywność. Tuż obok jezioro, ścieżki biegowe, a kawałek dalej stok narciarski. I bardzo wyjątkowy dom nowoczesna bryła, elegancja, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Cielętniki,dolnośląskie

349 000 zł79 m² 4 417,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:660 m²

Szukasz spokojnego miejsca do życia z dala od miejskiego zgiełku, ale z szybkim dojazdem do Wrocławia? Ta oferta łączy ciszę, przestrzeń i rozsądną cenę. Na sprzedaż połowa domu.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł620 m² 548,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:620 m²

Małgorzata strawa Agent prowadzący   Działka z domkiem letniskowym Szukasz miejsca na wypady w góry z możliwością noclegu latem i zimą, swojego azylu, miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący

Wąsosz,kujawsko-pomorskie

599 000 zł163 m² 3 674,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dobre Nieruchomości pragną zaprezentować dom o powierzchni 145m2, w stanie surowym zamkniętym, usytuowany w Wąsoszu na działce o powierzchni 1000m2. Zapraszam do kontaktu: tel.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł100 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 694 m²

Wyłączność! ______________________________________________ Nieruchomość zlokalizowana na widokowej działce w Szczyrku, o powierzchni 3694 mkw, składająca się z budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Cekanowo

Cekanowo,mazowieckie

1 399 000 zł240 m² 5 829,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 234 m²

Agora Nieruchomości poleca: dogodnie położona nieruchomość na którą składają się dom mieszkalny + warsztaty Województwo: mazowieckie, gmina: słupno Miejscowość: cekanowo Pow. użytkowa bud.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł73,80 m² 10 149,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:193 m²

Nowa oferta W naszym biurze Na sprzedaż bardzo ładny lokal mieszkalny z ogródkiem i miejscem postojowym. Jeśli szukasz nieruchomości dla swojej rodziny ze słonecznym ogrodem, z dala.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł171,03 m² 1 637,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

NA sprzedaż dom jednorodzinny - pleśna | atrakcyjna cena za całość to 280 000zł | piękna okolica! Oferujemy do sprzedaży 1/3 udziału w w olnostojącym domu jednorodzinnym , położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł107 m² 7 467,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesny, energooszczędny dom wolnostojący w standardzie deweloperskim eko+, zlokalizowany w malowniczej miejscowości Łazy w gminie Kampinos,.

Szczegóły ogłoszenia

1 560 000 zł300 m² 5 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 774 m²

Przestronna luksusowa willa z zadaszonym tarasem i rekreacyjnym basenem zewnętrznym w Charłupi Wielkiej, gmina Wróblew Willa o powierzchni całkowitej 300m 2 położona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł110 m² 4 081,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:369 m²

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni 369 m2 zabudowaną domem piętrowym o powierzchni użytkowej ok. 110 m2 w Ciechanowie przy ul. Zygmunta Sierakowskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł130 m² 8 069,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż nowoczesny, piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w spokojnej i zielonej okolicy Wołczkowa. Każdy z lokali ma powierzchnię 130 m , usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł260 m² 10 192,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:578 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący, przestronny i funkcjonalny o powierzchni użytkowej 239,4 m , położony w prestiżowej części Bielan na Młocinach, na działce o powierzchni 578.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł531,38 m² 3 387,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 140 m²

Budynek położony w Kiekrzu, ul. Ogrodowa (cicha, boczna uliczka) o charakterze rezydencjonalnym, prezentujący interesującą strukturę architektoniczną. Nieruchomość jest ogrodzona płotem.

Szczegóły ogłoszenia

3 497 847 zł695,15 m² 5 031,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 772 m²

NA sprzedaż rezydencja Z budynkiem usługowo- magazynowym. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej posiadłości położonej w miejscowości Budzyń,.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 999 zł255 m² 6 274,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:755 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w Książenicach z przestronną działką o powierzchni 755 m2. Dom jest gotowy do zamieszkania i idealny dla rodzin poszukujących wygody.