dowolna

Domy

46 738 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 738 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 249 000 zł147 m² 8 496,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, zaprojektowany z myślą o wygodzie, funkcjonalności i codziennym komforcie całej rodziny. To propozycja dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł120 m² 4 991,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Zakochaj się w tym pięknym miejscu. Do tutaj odpoczniesz od miejskiego zgiełku. Dom całoroczny lub weekendowy. Proszę O kontakt telefoniczny,sms-y mogą nie dochodzić! Nieruchomość dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł134,13 m² 10 064,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:633 m²

Dom w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego ostatni dostępny dom w cenie 1 350 000 zł! To idealne miejsce dla rodzin ceniących ciszę, naturę i wysoką jakość życia. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł280 m² 8 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:711 m²

Biuro nieruchomości Perfect ma do zaoferowania Państwu rewelacyjną nieruchomość - budynek pensjonatowy znajdujący się centrum Szklarskiej Poręby. Kameralna nieruchomość z pokojami do.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł120 m² 8 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Marzy się państwu posiadłość, która zagwarantuje spokój ducha I naładuje pozytywną energią na każdy dzień? chyba nie można sobie wyobrazić bardziej uroczego miejsca do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł156 m² 7 051,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:518 m²

Do sprzedaży wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej z dużym ogrodem, przestronnym i funkcjonalnym układem pomieszczeń, dedykowany dla dużej rodziny. Nieruchomość powstała.

Szczegóły ogłoszenia

1 749 000 zł162 m² 10 796,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 426 m²

Koteże | Nowoczesna stodoła | działka 2426 m2 Komfortowy dom wolnostojący położony w spokojnej i zielonej miejscowości Koteże. Nieruchomość stanowi idealną propozycję dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł160 m² 6 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:541 m²

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną połowę domu w zabudowie bliźniaczej, idealną dla rodziny z dziećmi, pragnącej komfortowego i gotowego do zamieszkania miejsca. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł121 m² 5 776,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Osiedle Kiedrzyn to 20 domów w zabudowie bliźniaczej, które oferują nowoczesność, ekologię i wygodę, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Każdy dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł175,40 m² 7 582,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:555 m²

Nowy dom z ogrodem w okolicy Skawiny Spokojna lokalizacja nowoczesna technologia duża działka wysoki standard Opis nieruchomości: na sprzedaż nowy dom jednorodzinny w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł130 m² 4 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 272 m²

Urokliwy mały dom zlokalizowany ok. 7 km. od Chojnowa , 15km od Legnicy, położony na zagospodarowanej działce w miejscowości Dzwonów. Na parterze znajduje się salon z otwartą kuchnią ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Sarbinowo,zachodniopomorskie

659 000 zł193 m² 3 414,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:677 m²

Oferta na wyłączność Oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o dużym potencjale inwestycyjnym, położoną w odległości ok. 800 m od morza. Na terenie nieruchomości rozpoczęto.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Psary

Psary,dolnośląskie

799 000 zł84 m² 9 511,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Bezpośrednio od dewelopera. Bez pcc 2% dla kupującego. Prowizja 0%. Na sprzedaż dom piętrowy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 84,35 m . kw. usytuowany na nowym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł330 m² 5 424,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 330 m²

Nowoczesny Dom 330 m z dwoma niezależnymi lokalami | Niskie koszty utrzymania | Fotowoltaika | Pompa ciepła Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o łącznej powierzchni ok. 330 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

548 000 zł210 m² 2 609,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 997 m²

Na sprzedaż dom w urokliwej miejscowości Lasowice Wielkie w powiecie malborskim. Dom z dużą działką o powierzchni 2997 m2. Część domu o powierzchni 60 m2 jest na osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł282,51 m² 3 893,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 860 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojącyotoczeniu otuliny Parku Krajobrazowego "lasy nad Górną Liswartą" o powierzchni powierzchnia całkowitej 282,51 m2 oraz użytkowej 216,39 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 000 zł131,40 m² 6 012,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż nowoczesny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 999 zł123,50 m² 6 477,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Ostatni skrajny - gotowy do odbioru Na sprzedaż wyjątkowe lokale mieszkalne w zabudowie bliźniaczej! bez pcc / bez prowizji 5 minut od Środy Śląskiej! Polecamy na sprzedaż lokale mieszkalne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

3 024 000 zł259 m² 11 675,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Ekskluzywna willa premium przy lesie | Niemcz | 259,72 m | działka 1100 m Na sprzedaż wyjątkowa, nowoczesna willa położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 139 000 zł135,40 m² 8 412 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 136 m2, posadowiony na ładnej działce o powierzchni ok. 300 m2, w spokojnym rejonie Książenic. Lok.2.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł200 m² 7 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:394 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej | Raszyn-Rybie | do wprowadzenia Szanowni Państwo! Mamy przyjemność zaprezentować piękny dom w zabudowie bliźniaczej, wybudowany z wykorzystaniem wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł132 m² 11 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Wolnostojący budynek usytuowany na osiedlu Górczewska wśród bloków mieszkalnych. Budynek otacza dzierżawiony od spółdzielni ogródek o powierzchni 400 mkw. Ogródek jest ogrodzony. Przed.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł70 m² 2 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:468 m²

Oferujemy na sprzedaż domek całoroczny znajdujący się na działce rod niedaleko Międzywodzia, jedynie 3000 m do plaży. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł188,20 m² 15 409 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom parterowy o powierzchni użytkowej 188,1 m, położony w kameralnej, zielonej okolicy. Budynek został zrealizowany według indywidualnego projektu, z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

1 689 000 zł278 m² 6 076 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przedstawiamy nowoczesny Dom na sprzedaż , energooszczędny o wyjątkowo niskich kosztach utrzymania, w pełni wykończony i wyposażony. Dom ma powierzchni całkowitej ok. 280m2, znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

8 300 000 zł760 m² 10 921,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 565 m²

Do sprzedaży Luksusowa Nieruchomość z Basenem i Restauracją w Łomiankach Marzysz o wyjątkowym miejscu, które łączy komfortowy dom z profesjonalną restauracją? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł141 m² 7 085,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 334 m²

Sympatyczny drewniano- murowany dom mieszkalny o powierzchni użytkowej 91mkw i całkowitej 141mkw położony jest w Lipniku w Bielsku- białej. Budynek pochodzi z lat początku 90 XX.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł115 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w miejscowości Lesznowola koło Grójca. Powierzchnia całkowita około 115 m2 , użytkowa 108 m2 na działce 400 m2. Dodatkowo budynek gospodarczy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł80 m² 8 112,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:499 m²

Niezwykła nieruchomość w bajecznej lokalizacji. Idealne miejsce dla miłośników przyrody - otulina Puszczy Zielonki nad Jeziorem Turosowskim. Na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom z 2021.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Radom,mazowieckie

1 150 000 zł140 m² 8 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż - nowoczesny dom parterowy 140 m | Dzielnica Dzierzków, radom - działka 1000 m Oferujemy wyjątkowy, niski dom parterowy o powierzchni 140 m , położony w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł130 m² 10 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Do sprzedaży oferujemy piękny, przestronny dom położony w Uniejowicach gmina Zagrodno, powiat złotoryjski. Dom murowany, podpiwniczony usytuowany jest na działce o pow. 27 ar (2700 m ) Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł155,20 m² 5 148,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferta sprzedaży - dom W zabudowie bliźniaczej Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska przedstawia Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 170 000 zł172,84 m² 6 769,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:97 m²

Sprzedaż - Dom w zabudowie bliźniaczej | Gdańsk Klukowo ostatnie 3 domy! Twoja oaza spokoju. Idealne miejsce dla osób ceniących komfort życia, nowoczesne technologie oraz niskie koszty utrzymania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł127 m² 4 716,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej Drawsko Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o estetycznym i funkcjonalnym układzie, położony w urokliwej miejscowości Drawsko, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł180 m² 4 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Na sprzedaż dom do remontu o powierzchni około 180m , położony na dużej działce o powierzchni 1260m , idealnej pod budowę deweloperską. Nieruchomość znajduje się w Opolu przy ul. W.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 900 zł245,20 m² 7 341 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 172 m²

Wyjątkowa, piękna, zielona część Milanówka. Oferujemy na sprzedaż Bardzo Ładny Dom o powierzchni. ok.245 m2 , posadowiony na działce o pow. ok. 1 170 m2 , ,położony w pięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

284 000 zł180 m² 1 578 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nowa niższa cena! Prezentujemy na sprzedaż duży dom wolnostojący o powierzchni około 180 m2 + (około 85 m2 powierzchni do adaptacji mieszkalnej nad garażem) posadowiony na działce około 1200 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 170 000 zł130 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowoczesny budynek dwulokalowy Mościska | 130 m | działka 750 m | 1 170 000 zł Na sprzedaż wyjątkowy budynek dwulokalowy położony w spokojnej, zielonej części Mościsk, z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

835 000 zł165 m² 5 060,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:790 m²

Jeśli marzysz o miejscu, gdzie czas płynie wolniej, a poranki witają Cię śpiewem ptaków ten dom w Radawie jest wyjątkową propozycją. Położony na samym końcu wsi, tam gdzie kończy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł104,75 m² 7 150,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Twój Przyszły Dom Czeka Przestronny Bliźniak z Potencjałem! Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny? Prezentujemy na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, który oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł250 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:810 m²

Na sprzedaż nieruchomość zabudowana dwoma budynkami z częścią mieszkalną oraz urządzonymi pokojami noclegowymi, w okolicy lasów i Jeziora Licheńskiego, zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Następna
strona

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Domy

Włącz powiadomienia