dowolna

Domy

46 739 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 739 ogłoszeń

1 100 000 zł152 m² 7 236,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:420 m²

Bez prowizji bez pcc zakup od dewelopera Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 152 m , zlokalizowany w spokojnej części Lutyni, przy ul. Fiołkowej (boczna ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 000 zł188 m² 4 042,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 524 m²

Dom na sprzedaż okolice Skierniewic, stan surowy zamknięty, duża działka 1500 m , garaż w bryle Na sprzedaż atrakcyjny dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym z częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

4 490 000 zł530 m² 8 471,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Urokliwy Dom z Przestronnym Ogrodem w Tyńcu - Blisko Natury, blisko Krakowa niecodzienna nieruchomość W sercu bielańsko-tynieckiego parku krajobrazowego Przedstawiamy wyjątkową ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł250 m² 7 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:770 m²

Na sprzedaż piękny, przestronny dom 5-pokojowy Lublin, ul. Rozmarynowa Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego położonego w jednej z najbardziej cenionych części.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

698 000 zł177 m² 3 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom jednorodzinny na sprzedaż - jachcice, ul. Saperów atrakcyjna inwestycja - 3 niezależne mieszkania 799000 | Powierzchnia: 177 m | Działka: 700 m opis nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł128 m² 7 217,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:186 m²

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 000 zł88 m² 5 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Korzyści dla Ciebie: gotowy dom w stanie deweloperskim: oszczędzaj czas i unikaj stresu związanego z budową. Energooszczędność: pomp ciepła i ogrzewanie podłogowe dla niższych.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł215 m² 9 762,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 842 m²

Piękny dom z duszą gotowy do wprowadzenia - duża, zagospodarowana działka, wysoki standard, malownicza okolica z lasami oraz stadniną koni! dom: na sprzedaż piękny, słoneczny, przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

21 450 zł380 m² 56,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:400 m²

Willa na cele biurowe | na saskiej kępie Po generalnym remoncie Idealna pod usługi lub przedszkole | Prestiżowa lokalizacja | Garaż na 2 auta | Możliwość parkowania kilku pojazdów na terenie |.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł212 m² 3 537,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:929 m²

Przestronny dom z potencjałem - idealny dla rodziny, inwestora lub majsterkowicza | Piechowice Szukasz komfortowego domu dla siebie i swojej rodziny? Zależy Ci na możliwości podziału na dwa lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 900 zł165 m² 6 666,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Kamienica w centrum Grodziska Mazowieckiego Plac Wolności | Idealna pod inwestycję! Na sprzedaż kamienica z dużym potencjałem inwestycyjnym, położona w samym sercu Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł141,24 m² 5 303,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:221 m²

Nowe osiedle stokrotki w Knurowie / 20 domów her-gum s.c. Zabrze - doświadczenie i wiarygodność wysoki standard w cenie! : rolety parter i piętro na pilota + okno tarasowe.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł160 m² 3 431 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:881 m²

W ofercie Biura Prosper Home Na sprzedaż dom w Rzeszowie Budziwój, ul. Budziwojska! Szukasz nieruchomości z potencjałem inwestycyjnym lub miejsca do własnej aranżacji? Ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł151,55 m² 9 567,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 032 m²

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy, wolnostojący dom jednorodzinny w zabudowie parterowej na działce o pow.: 1032 m2, zlokalizowany w spokojnej i malowniczej miejscowości Dobrzewino,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 600 000 zł170,10 m² 9 406,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Na sprzedaż - dom wolnostojący w Łodzi- osiedle Chojny Na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 170 m , położony w jednej z najbardziej cenionych,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł99,93 m² 6 494,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Polecamy na sprzedaż dom jednorodzinny dwu-lokalowy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 99,93m2 powierzchnia działki: 250m2 lokalizacja - Os."Słoneczna Polana" przy ul. Potokowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł320 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom wolnostojący Odrano-Wola, blisko Grodziska Mazowieckiego 320 m pow. całk., 292 m pow. użyt. idealny dla dużej rodziny z dwoma niezależnymi wejściami i z możliwością adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł226 m² 11 061,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesny, inteligentny dom w atrakcyjnej części Kalinówki. Idealny dla małej rodziny poszukującej domu blisko granic miasta z dobrym dojazdem. Oferowany do sprzedaży z wyposażeniem,.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł229,56 m² 6 094,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 079 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż oferujemy nowoczesny i funkcjonalny dom wolnostojący z 2017 roku, zlokalizowany w spokojnej miejscowości Widziszewo.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł80 m² 3 362,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Biuro Nieruchomości Smart Estate ma przyjemność zaprezentować 95m2 dom wolnostojący w miejscowości Regulice, rejon Alwerni. Dom wolnostojący z piwnicą i poddaszem do adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł165 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom wolnostojący 165 m , 6 pokoi, duża działka 1299 m - Syców, ul. Waryńskiego. Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej ok. 165 m , w całości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 000 zł114 m² 5 394,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Marzysz o nowoczesnym domu w otoczeniu kojącej zieleni, ale cenisz sobie błyskawiczny dostęp do miasta? Osiedle galene w Żarowie, tuż przy Stargardzie, to idealna odpowiedź na Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 000 zł209,20 m² 22 466,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:998 m²

Klasyczna rezydencja z duszą | Górny Sopot | Historyczna willa w otulinie lasu W najbardziej prestiżowej części Sopotu absolutnie unikatowa oferta połowa zabytkowej willi z 1908.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł130 m² 9 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 170 m²

Wyjątkowa nieruchomość dla miłośników ciszy, zieleni i życia blisko natury Na sprzedaż komfortowy dom parterowy z użytkowym poddaszem oraz piwnicą, o powierzchni 130,44 m, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Płoty

Płoty,zachodniopomorskie

1 090 000 zł216 m² 5 046,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:764 m²

Unikatowa nieruchomość położona w mieście Płoty - klimatyczna miejscowość z historią i pięknym zespołem pałacowo - parkowym lokalizacja: -2km do trasy S6 - 20km park rozrywki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł191,24 m² 6 013,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedaży dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, posadowiony na działce o powierzchni 500m2, na granicy Międzyborowa w miejscowości Henryszew. Budynek z pustaka ceramicznego,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł92,48 m² 9 191,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Twój wymarzony dom w Gdańsku - ostatni w tej cenie. Ponad 92 m przestrzeni, własny ogród (58m) i wszystko, czego potrzebuje Twoja rodzina, w zasięgu ręki. Szukasz miejsca, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Oborniki,wielkopolskie

820 000 zł300 m² 2 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:904 m²

Tylko u nas w sprzedaży zabytkowa kamienica w centrum Obornik. Nieruchomość o powierzchni ok. 300 mkw zlokalizowana na działce nr. 1167/2 położona jest w centrum Obornik.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 469 000 zł149,80 m² 9 806 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Nowoczesne bliźniaki w Otominie - 4 wyjątkowe domy. W Otominie, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji pod Gdańskiem, powstają cztery nowoczesne i energooszczędne.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

7 000 zł120 m² 58,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Przedstawiam Państwu ofertę świeżo wykończonego bliźniaka na Mierzynie. Znajduje się on na zamkniętym osiedlu z prywatnym stawem. Każdy z budynków usytuowany jest w sposób.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł126,03 m² 7 133,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

Dom w Koszalinie w zabudowie szeregowej z tarasem, ogródkiem i dwoma miejscami parkingowymi na własnej posesji. Ten dwukondygnacyjny dom jednorodzinny o powierzchni mieszkalnej.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł203 m² 4 679,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Przestronny dom z dużym ogrodem biura! Gorąco polecam dom położony w spokojnej i malowniczej pod Oławskiej miejscowości Bystrzyca. W niedalekim sąsiedztwie znajdują się lasy.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł166 m² 8 427,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:632 m²

- lokalizacja: krynica-Zdrój - Powierzchnia domu: 166mkw - Powierzchnia działki: 6ar - Media: wodociąg miejski, gaz, prąd, kanalizacja - Parter: łazienka, 2pokoje - Piętro: łazienka, kuchnia, salon -.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł123 m² 7 317,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:242 m²

Oferujemy Państwu piękny dom na sprzedaż, usytuowany w malowniczym mieście Płońsk. To wyjątkowa oferta dla osób szukających komfortowego miejsca do życia w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 430 190 zł185,64 m² 13 090,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:293 m²

Do sprzedaży oferujemy oddany do użytku 2-kondygnacyjny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 185,64m2 w nowej inwestycji deweloperskiej na Morenie. Lokal składa się z: poziom 0: -.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł360 m² 2 219,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:2 138 m²

Ekskluzywna okazja dla inwestorów i miłośników historii! Przedstawiamy trzy piętra unikalnej kamienicy położonej w sercu Wronk przy ul. Dworcowej. Ta nieruchomość, wpisana do rejestru.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł156 m² 6 410,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:620 m²

Polecam gotowe do odbioru Bliźniak o powierzchni całkowitej 146 mkw lub 156 mkw w Dysie z przynależną działką 260 mkw do 620 mkw w bardzo cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł244,60 m² 6 500,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 273 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący z 2000 roku, usytuowany na działce o powierzchni 1273 m w kształcie prostokąta. Dom położony od jednej z głowniejszych ulic osiedla Pieczurki.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł159,69 m² 5 003,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:513 m²

Przestronny dom w Augustowie idealny dla rodziny lub pod inwestycję Lokalizacja: augustów, ul. Rybacka Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 159,69.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł176 m² 11 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:65 m²

Prestiżowe zamknięte osiedle charakteryzujące się wysokim standardem oraz doskonałą jakością wykonania. Przestronne i funkcjonalne wnętrza, nowoczesny wygląd budynków, materiały spełniające.