dowolna

Domy

46 739 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 739 ogłoszeń

430 000 zł172 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 961 m²

Dom blisko miasta w cenie mieszkania. Daje on możliwości: - zamieszkania dwóch rodzin - prowadzenia działalności w miejscu zamieszkania. Budynek zmodernizowany kilka lat temu, obecnie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Gościno,zachodniopomorskie

499 000 zł153,38 m² 3 253,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 005 m²

Na sprzedaż urokliwy dom położony w miejscowości Gościno w województwie zachodniopomorskim. Gościno to miejscowość gminna, gdzie znajdują się sklepy, usługi, bank, szkoła podstawowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł250 m² 5 196 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 274 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący na pograniczu Nadarzyna i Strzeniówki. Nieruchomość do remontu, wybudowana w 2006 roku. Działka z licznymi nasadzeniami i starodrzewiem. Na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł113 m² 8 185,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:742 m²

| nowy dom wolnostojący z dużym patio. Zamieszkaj nieodpłatnie zanim kupisz! Nowoczesny dom parterowy o powierzchni 113m2 + 39m2 patio i fotowoltaiką o mocy 9,75kw Budynek składa.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł80 m² 2 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 m²

Nowa niższa Cena 205.000zł Na sprzedaż dom z pięknym ogrodem Mostkowo-Kornatka Cena245.000zł Powierzchna użytkowa 80 m2 Parter 55 m2 z wiatrołapem Poddasze 25 m2 Rok budowy 1939 Stan:.

Szczegóły ogłoszenia

4 499 900 zł172 m² 26 162,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 840 m²

Agnieszka czyrpak Agent prowadzący   Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna w samym Centrum Bielska-Białej. Nieruchomość znajduje się bezpośrednio przy ulicy Cieszyńskiej 171.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł80 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:796 m²

Dom przy Rynku 30 w Majdanie Królewskim Twoje płótno do wielkich zmian Marzysz o tym, by nadać budynkowi drugie życie i stworzyć przestrzeń dokładnie taką, o jakiej zawsze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 055 000 zł129 m² 8 178,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 m²

Funkcjonalny segment z ogródkiem - gotowy na Twoją historię! Segmentu o powierzchni użytkowej 129 m2 z garażem w bryle budynku. Dostępne są również segmenty o innych.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 000 zł4 500 m² 2 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:8 798 m²

Nowoczesny obiekt komercyjny w znakomitej lokalizacji. Nieruchomość jest wyposażona we wszystkie media. Wjazd na teren jest możliwa z dwóch stron. Grunt ogrodzony, automatyczna brama wjazdowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 000 zł660 m² 4 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 810 m²

Luksusowa posiadłość dająca niezwykłe możliwości aranżacyjne i inwestycyjne. Sprzedam ekskluzywną nieruchomość wybudowaną w 2000r. Początkowo służyła jako rezydencja, obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł106 m² 6 509,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szprotawa, dom 4 pokoje, 106 m2, sprzedam, cena 690 000 zł. Oferta wyłącznie w wgn Nieruchomości. Sprzedam drewniany dom szkieletowy. Nieruchomość powstaje na nowym osiedlu domków jednorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł192 m² 6 197,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:970 m²

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży gotowego modelu zarobkowego w Kudowie Zdrój. Na sprzedaż budynek parterowy składający się z pokoi oraz apartamentów pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł600 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 513 m²

Świetna okazja inwestycyjna idealny oferta dla inwestora przed otwarciem Hossolandu! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 600 m , usytuowany na działce 1513 m .

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł176 m² 8 465,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:532 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 176 m , położony na działce o powierzchni 532 m (faktycznie ok. 860 m ), w spokojnej i zielonej części miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł137,30 m² 6 336,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 114 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący w Legionowskim Józefowie o powierzchni użytkowej 137,30 m2. Dom posadowiony jest na działce o powierzchni 1114 m2. Stan surowy zamknięty. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł71 m² 4 084,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 490 m²

Dom wolnostojący ~71 m2 z działką 1490 m2 na sprzedaż Kocikowa, gmina Pilica Opis nieruchomości: na sprzedaż oferowany jest parterowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 71 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł200 m² 7 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:960 m²

| na sprzedaż nowoczesny, 5-pokojowy, wolnostojący dom o pow. ok. 200 m2, zlokalizowany w miejscowości Podchojny, gm. Jędrzejów. Dom usytuowany na działce o pow. 960 m2 (prostokąt,.

Szczegóły ogłoszenia

1 198 000 zł295,80 m² 4 050,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:295 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni 295,8 m , który łączy solidne wykonanie, ponadczasowe materiały oraz ogromny potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 000 zł1 000,21 m² 6 898,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:25

 

Powierzchnia działki:953 m²

NA sprzedaż: kompleks Wypoczynkowo-Usługowy w Międzywodziu link do filmu: Uwaga: Realna opcja wynajmu części powierzchni na zasadzie wieloletniej umowy na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 900 zł86 m² 6 976 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:640 m²

Przedsprzedaż! Nowe osiedle Domów parterowych ok. 85 m2. Przedstawiam do sprzedaży bardzo ładny Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 85m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł167 m² 8 083,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:308 m²

Opis Z przyjemnością prezentuję Państwu okazję zakupu domu w zabudowie bliźniaczej na poznańskich Smochowicach. Dom o łącznej powierzchni 167 m2 z ogrodem ok. 175 m2. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 394 000 zł141 m² 9 886,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:231 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Modlniczka,.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł110 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:840 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego, położonego w Blachowni przy ul. Przechodniej 8. Nr działki: 361, obręb 0006. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

979 000 zł103 m² 9 504,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:202 m²

Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej w doskonałej lokalizacji w Bydgoszczy Oferujemy na sprzedaż nowo budowany dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 103m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł175 m² 6 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:315 m²

Oferuję do sprzedania piętrowy dom o całkowitej powierzchni 178m kw. Opis nieruchomości: stan deweloperski który pozwala na zaaranżowania przestrzeni według własnych potrzeb. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł122 m² 4 090,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:670 m²

Dom wolnostojący wg projektu dom W sasankach 4 Łańcut, ul. Kąty przestronna działka. Opis nieruchomości: - pow. działki: 6,72ar - 4 pas zabudowy | zjazd z asfaltowej drogi gminnej | droga.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Lubin

Lubin,dolnośląskie

1 150 000 zł101,53 m² 11 326,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:160 m²

Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 101,53 m2, zlokalizowany na osiedlu Stary Lubin. Parter budynku to strefa dzienna, z salonem z wyjściem na taras, aneksem kuchennym, łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł70 m² 4 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 539 m²

Stylowy dom z duszą na wsi Czeberaki - wieś sołecka w Polsce położona w województwie mazowieckim, w powiecie łosickim, w gminie Stara Kornica. Szukasz spokojnego azylu.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł110 m² 4 536,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 027 m²

Na sprzedaż siedlisko z dużą działką Konary, gm. Przeworno Na sprzedaż nieruchomość gruntowa składająca się z dwóch działek o łącznej powierzchni ok. 0,70 ha (70 arów),.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł248 m² 6 447,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:860 m²

Hala 140 m2 z pięknym domem Na sprzedaż nowoczesny, ekonomiczny dom 2020r, wolnostojący o powierzchni 108 m , zbudowany z trwałego materiału, jakim jest keramzytobeton. Dom posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł114,56 m² 6 101,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:257 m²

| oferujemy sprzedaż domu w stanie surowym zamkniętym z wykończoną elewacją. Nieruchomość o powierzchni 114,56m 2 z garażem. Dom w Tychach przy ul. Jaskrów 84 F na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

989 000 zł96,24 m² 10 276,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:239 m²

Na sprzedaż nowoczesny komfortowy dom zlokalizowany na kameralnym zamkniętym osiedlu w Giebułtowie. Jest to przestronny, 5-pokojowy dom jednorodzinny o powierzchni ok. 96 m z ogródkiem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

4 189 650 zł318 m² 13 175 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:704 m²

Nieruchomość idealna dla osób poszukujących gotowego biznesu z historią oraz domu w wyjątkowej lokalizacji. Dom o powierzchni 318m2, położony na działce o powierzchni 704m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

998 000 zł147 m² 6 789,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły oferty Segment A , o powierzchni 127 m - idealny dla dużej rodziny! Dodatkowy budynek : garaż lub pomieszczenie gospodarcze (19,4 m ) - miejsce na rowery, wózki czy sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł224 m² 2 901,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:223 m²

Dom na sprzedaż w Ciechocinku Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom w zabudowie szeregowej na sprzedaż, usytuowany na osiedlu domów jednorodzinnych w Ciechocinku. Ten zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł330 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:320 m²

Prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w sercu zielonych Stegien, przy cichej i kameralnej ulicy zdominowanej przez zabudowę jednorodzinną. Ten przestronny segment łączy.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł180 m² 3 883,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 630 m²

Przestronny dom na dużej, płaskiej działce - idealny dla dwóch rodzin lub jako inwestycja Szukasz domu w dobrej lokalizacji Nowego Sącza przy ul. Łącznik, z dużą działką.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł291,03 m² 9 277,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:27 300 m²

Atuty: wyjątkowa posiadłość - dom w otulinie lasu z malowniczą działką, kawałkiem lasu, stawem, domkiem saunowym z szerokim potencjałem inwestycyjnym. Opis działki: nieruchomość.