dowolna

Domy

46 738 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 738 ogłoszeń

1 090 000 zł136,33 m² 7 995,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:868 m²

Nieruchomość z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej handlowo- usługowej! Świetna lokalizacja! Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni użytkowej 136 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł216 m² 5 324,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 068 m²

Morzyczyn - Dom z potencjałem na 3 mieszkania i własny biznes! Szukasz nieruchomości, która zarabia na siebie? A może potrzebujesz przestrzeni dla wielopokoleniowej rodziny? Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł456 m² 1 217,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:1 860 m²

Do sprzedania nieruchomość zabudowana dwoma murowanymi budynkami : 3 kondygnacyjnym o powierzchni ok. 237 metrów kwadratowych oraz 2 kondygnacyjnym o powierzchni ok. 217 metrów kwadratowych.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł148,80 m² 2 345,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:330 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży nieruchomość położoną wścisłym centrum Nowego Miasteczka przy ul. Rynek. Budynek o pow. 148,40 m.kw. jest w całości podpiwniczony oraz posiadamożliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł127,44 m² 7 054,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:314 m²

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "nova wólka" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Niemcz,kujawsko-pomorskie

1 490 000 zł286 m² 5 209,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 107 m²

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu nowoczesnego domu znajdującego się przy ulicy Smukalskiej w Niemczu wybudowanego w 2007 roku. Bardzo dobre doświetlenie oraz cisza ze względu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 000 zł133,91 m² 5 526,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Piaseczna Górka, orla. Ekologiczny dom. Zamieszkaj w bliskiej odległości od Kielc, w domu o wysokim standardzie wykończenia, gdzie dbałość o ekologię łączy się.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Oleśnica,dolnośląskie

1 680 000 zł253,63 m² 6 623,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:858 m²

Przedstawiam Państwu niezwykłą nieruchomość położoną przy ul. Bratniej w Oleśnicy w pobliżu Oleśnickiego Parku. To jedyna taka oferta w okolicy! W pełni wyremontowany oraz.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł100 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Zadzwoń ->zobacz->zaproponuj cenę->my zajmiemy się resztą! Biuro Nieruchomości ww dom proponuje do sprzedaży: gmina Zielonki, owczary, ul. Dolina Dom wolnostojący o powierzchni ok. 100m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

880 000 zł71 m² 12 394,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:230 m²

Rozewie ul. Jastrzębia - odległość ok. 800 m od plaży i morza, ok. 200 m od ściany lasu Rozewie to malownicza miejscowość położona na najbardziej wysuniętym na północ cyplu Polski,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 100 000 zł272 m² 7 720,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 829 m²

Pięć nowoczesnych domów wolnostojących w cichej i spokojnej okolicy Wiązowna, w Pęclinie, otoczone lasem i polami. Ogrodzone domy z przestronnymi wnętrzami (150-200 m ) na.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł165 m² 4 842,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjny dom całoroczny w zaledwie 5 km od Kościerzyny, 55 km od Gdańska w miejscowości Dobrogoszcz.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł364,80 m² 5 180,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 016 m²

Jeśli szukasz przestronnego domu dla dużej lub wielopokoleniowej rodziny ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Dom wolnostojący, wybudowany z materiałów wysokiej jakości, zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Płoty

Płoty,zachodniopomorskie

399 000 zł200 m² 1 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:328 m²

Przedmiotem sprzedaży jest przestronny dom wolnostojący w spokojnej dzielnicy Gryfic. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

2 299 000 zł144 m² 15 965,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:324 m²

Wyjątkowy, klimatyczny dom z kameralnym ogrodem zimowym oraz bliskością morza w Międzyzdrojach idealny do zamieszkania lub inwestycji! *niektóre zdjęcia przedstawiają dom odmebldwany przez.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł198 m² 6 060,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Do sprzedaży niezwykła pod kątem lokalizacji nieruchomość. Dom w miejscowości Naryjski Młyn ( okolice Morąga) o powierzchni uzytkowej 170m2 w stanie surowym zamkniętym z działką.

Szczegóły ogłoszenia

328 000 zł150 m² 2 186,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 691 m²

Siedlisko w Topczewie Twój własny kawałek Podlasia Marzysz o miejscu, gdzie czas płynie wolniej, a każdy poranek witają Cię śpiewem ptaków i przestrzenią dookoła? Topczewo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł147,90 m² 5 267,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "nova góraszka" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Dom nr J3 Zapraszamy do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł130 m² 3 576,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 311 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Dom na dużej działce blisko Przechlewa! Lokalizacja: na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł87,27 m² 9 109,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:527 m²

Na sprzedaż bliźniak o powierzchni 87,27 m , zlokalizowany w Baczynie (rok budowy: 2017). Przedmiotem sprzedaży jest ciekawy dom w zabudowie bliźniaczej, wybudowany w 2017 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł147,90 m² 8 722,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 151 m²

Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny rekreacyjno-letniskowy typu , Kalina", położony na działce o powierzchni 2151 m2. Budynek wolno stojący, parterowy z pełnym podpiwniczeniem.Charakteru.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł139 m² 6 402,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:7 984 m²

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż wyjątkową nieruchomość gruntową zabudowaną w miejscowości Bielawy, wojew ó dztwo mazowieckie, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł170 m² 5 235 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:822 m²

Szukasz alternatywy dla miejskiego zgiełku i marzysz, by stworzyć swój wymarzony dom od podstaw? Zapraszam do prezentacji nowo wybudowanego, piętrowego domu jednorodzinnego o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł219 m² 6 621 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży przestronny domu jednorodzinny z wydzieloną częścią przeznaczoną pod działalność usługową oraz garażem i pięknym ogrodem położony w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł290 m² 7 237,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 894 m²

Na sprzedaż wolnostojący, parterowy, bardzo słoneczny dom o powierzchni całkowitej 290 m2 w Tarnowskich Górach - Osiedle Kolejarzy. Nieruchomość usytuowana na pięknie zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

420 000 zł106 m² 3 962,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom do wybudowania na działce klienta! Dom parterowy o powierzchni 106m2. Wyszczególnienie pomieszczeń: -wiatrołap -hall -salon z aneksem kuchennym i wygospodarowaną spiżarnią przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł190 m² 10 526,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:867 m²

Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący zlokalizowany w jednej z najbardziej dogodnych części Gdańska - w dzielnicy Chełm, zaledwie około 1,5 km od Starego Miasta. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 000 zł120,54 m² 4 065,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oborniki Śląskie - Siemianice, dom wg projektu firmy archon "dom w zielistkach 11 pow. 120,54 m2 na działce 500 m2. Inwestycja w fazie początkowej. Cena 490 000 zł za stan surowy otwarty. Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

4 250 000 zł240 m² 17 708 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:606 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący po kompletnej modernizacji .Nieruchomość w stanie deweloperskim wymaga jeszcze jednak sporego nakładu na wykończenie wnętrz. Niemniej jednak wszystko będzie.

Szczegóły ogłoszenia

5 600 zł160 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na wynajem dom szeregowy z 2022r w Mikołowie przy ul. Pszczyńskiej. (bliżej centrum) Działka ok. 250m2 Powierzchnia domu 160m2 w tym garaż w bryle budynku. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł368,29 m² 12 218,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 394 m²

Wspaniała rezydencja klasy prmium! niesamowity ogród Z basenem wysokiej wydajności nowa instalacja fotowoltaiczna (montaż grudzień 2022) znacząco obniża koszty utrzymania budynku! częsiowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 000 zł177 m² 2 937,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Sprzedam dom w stanie surowym w miejscowości Rzemień ok. 2 km od Mielca. Działka o pow. ok. 14 arów. Dom ma pow. użytkową 143 m2. Powierzchnia zabudowy 177m2 .Rzut parteru do wglądu.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł415 m² 6 024,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:32

 

Powierzchnia działki:2 717 m²

Dochodowa nieruchomość nad morzem. Ośrodek wypoczynkowy położony w otoczeniu lasów, na terenie którego jest 13 wolno stojących budynków do rekreacji indywidualnej. Pierwszych siedem domków.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł193,20 m² 4 968,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 293 m²

agencja nieruchomości Lublin* Polecamy do sprzedaży atrakcyjnie położony dom wolnostojący na malowniczo zagospodarowanej działce w miejscowości Jabłonna. Cicha i spokojna lokalizacja. Na.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł80 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Przedstawiamy Państwu wyjątkowe siedlisko położone.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł180 m² 4 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 839 m²

Prezentujemy na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni około 180 m2 zlokalizowany w Połomi przy ul. Centralnej. Nieruchomość posadowiona jest na kształtnej działce o powierzchni 1839.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł132,40 m² 5 098,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 646 m²

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnej nieruchomości zlokalizowanej w Bledzewie. Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący usytuowany na działce o powierzchni ok. 16,5 ara. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł160,45 m² 2 673,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:489 m²

Nieruchomość w stanie surowym, zamkniętym (pow. użytkowa 108,88m2, pow. całkowita 160,45 m2) usytuowany na działce o pow. 489m2 w miejscowości Magdalenka, gm. Dobrcz. Oferta skierowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł260,78 m² 6 902,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 226 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący w cichej okolicy na obrzeżach Goleniowa. Do nieruchomości prowadzi droga: utwardzona. Powierzchnia całkowita nieruchomości wynosi 260,78 m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak

Zbrudzewo,wielkopolskie

520 000 zł88,37 m² 5 884,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż dom o pow. 88,37 mkw w Zbrudzewie przy ul. Koperkowej. W skład domu wchodzą: - 3 sypialnie ( 7,62, 11,05, 10,14) - gabinet (5,99) - salon (22,43) - kuchnia (6,85) - wc (2,03) -.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Łobez

Łobez,zachodniopomorskie

590 000 zł120 m² 4 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:930 m²

Oferuję dwie połówki bliźniaka w mieście Łobez, stan surowy zamknięty. Woda, kanalizacja podłączone, prąd na dniach. Gaz w drodze. Domy zbudowane na podstawie projektu Dom.