dowolna

Domy

46 737 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 737 ogłoszeń

19 000 zł400 m² 47,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:400 m²

Piękny dom przy pięknej ulicy! Dom po generalnym remoncie. Wykończony bardzo nowocześnie, cudownie jasny, kameralny, bardzo zadbany ogród. Bardzo funkcjonalny rozkład, dużo łazienek, sauna,.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł300 m² 2 196,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:560 m²

Nieruchomość położona na granicy Poronina / Murzasichla, adres Majerczykówka 1. Nieruchomość zabudowana dużym budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej ok. 300 m2 (90 m2 na kondygnacji plus.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 450 000 zł220 m² 6 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 599 m²

Prezentujemy na sprzedaż wyjątkową, nowoczesną nieruchomość dla osób poszukującej nowoczesnej architektury i najwyższych rozwiązań technologicznych. Na sprzedaż luksusowy, parterowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł82 m² 6 451,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:463 m²

Zapytaj biuro o wysokość wynagrodzenia za pośrednictwo w transakcji kupna przedmiotowej nieruchomości. Mamy przyjemność zaproponować Państwu 2 nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł162,50 m² 2 830,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Przedstawiam Państwu świetną ofertę domu wolnostojącego wraz z budynkami gospodarczymi, garażem, zlokalizowanego zaledwie 3 km od Żar, w Sieniawie Żarskiej. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Karkowo

Karkowo,zachodniopomorskie

1 980 000 zł222 m² 8 918,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Wyjątkowa posiadłość w otoczeniu natury | Karkowo Pojezierze Ińskie Jeśli szukasz miejsca, gdzie krajobraz staje się częścią codzienności, a dom harmonijnie wpisuje się.

Szczegóły ogłoszenia

898 999 zł120 m² 7 491,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 034 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom całoroczny - Lewinko, gmina Linia Oferujemy na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny dom całoroczny z użytkowym poddaszem, położony w malowniczej miejscowości Lewinko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy Jagodowo

Jagodowo,kujawsko-pomorskie

669 000 zł125,30 m² 5 339,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:358 m²

Mam ogromną przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę - funkcjonalny przestronny dom w stanie deweloperskim. Dom w zabudowie szeregowej - skrajny skrajny. Ta wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

865 000 zł129,13 m² 6 698,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Nowoczesny dom o powierzchni około 130mkw wybudowany w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim blisko gór położony w malowniczej miejscowości Kozy, przy spokojnej ulicy Wilgi. -.

Szczegóły ogłoszenia

6 100 zł215 m² 28,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:236 m²

Uwaga obniżka ceny najmu 7.000 zł , 6.100 zł Proponujemy do wynajęcia komfortowy dom jednorodzinny na os. Dziesięciny. Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej części osiedla, wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł121,03 m² 5 114,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

Aleja Graniczna to kameralna inwestycja obejmująca 4 nowoczesne domy wolnostojące, zrealizowane w ponadczasowym stylu nowoczesnej stodoły, zlokalizowane w Poczesnej (kolonia Poczesna),.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 400 000 zł181,20 m² 7 726,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowoczesny komfortowy dom z antresolą to idealne rozwiązanie dla osób ceniących elegancką prostotę. Duże przeszklenia pozwalają na bliskie obcowanie z przyrodą, co daje poczucie relaksu,.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł800 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:481 m²

Dochodowa kamienica! Oferujemy do sprzedaży ładną przedwojenną kamienicę, dochodową, w świetnej lokalizacji w odl. ok. 300m od Rynku. Kamienica ma 3 kondygnacje naziemne oraz piwnicę.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł150 m² 2 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 945 m²

Jeśli szukasz miejsca, które łączy spokój, przestrzeń i potencjał inwestycyjny ta nieruchomość w Obrzynowie spełni wszystkie te oczekiwania. Położona w zacisznym zakątku,.

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł144 m² 6 381,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 190 m²

Na sprzedaż: parterowy dom wolnostojący w stanie deweloperskim 112 m użytkowe, działka 1190 m Przedstawiamy ofertę sprzedaży nowoczesnego, parterowego domu wolnostojącego.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł80 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Zapytaj o wysokość prowizji przy obsłudze tej oferty. Mamy przyjemność zaoferować Państwu dom do remontu w zabudowie wolnostojącej, położony na peryferiach Gniezna w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

718 000 zł133 m² 5 398,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:406 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym, położony w atrakcyjnej części Nowosolnej (dzielnica Widzew, łódź). Powierzchnia użytkowa 133 m , działka 406.

Szczegóły ogłoszenia

4 250 000 zł410 m² 10 365,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:357 m²

| na sprzedaż dom-bliźniak o pow. użytkowej 320 m2 (pow. całkowitej 410 m2 ) znajdujący się na działce o pow. 357 m2. Świetna lokalizacja - ciche osiedle domów jednorodzinnych na Mokotowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Szymonka

Szymonka,warmińsko-mazurskie

6 899 000 zł820 m² 8 413,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:10 506 m²

Na sprzedaż oferujemy wyjątkową nieruchomość składającą się z dwóch budynków o łącznej powierzchni 820 m , usytuowane na działce 10 505m. Nieruchomość położona na obrzeżach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

944 999 zł115,10 m² 8 210,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Okazja! Oferta sprzedaży dom jednorodzinny w stanie deweloperskim Projekt: dom w Liredach Lokalizacja: gmina Miękinia Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny realizowany według popularnego.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł230 m² 43,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:644 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu domu z bazą noclegową, który może być również przeznaczony pod prowadzenie działalności gospodarczej. Budynek parterowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Urle,mazowieckie

620 000 zł140 m² 3 882,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:529 m²

Nieruchomość polecana wielbicielom miejscowości Urle , ale nie tylko. wspaniała przyroda lasy wokół blisko do rzeki Liwiec ok. 1 km, a jednocześnie cała infrastruktura potrzebna do codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł266 m² 3 003,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 726 m²

Dom z potencjałem w Kielanówce - stan surowy otwarty, widokowa działka 17,26 a! Jeśli szukasz przestronnego domu, który możesz wykończyć według własnej wizji, ta oferta jest dla Ciebie! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł200 m² 2 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 360 m²

Zadbany, przestronny dom na 24 arowej działce w spokojnej miejscowości Zamch 94 a, gm. Obsza Położenie i okolica: dom znajduje się w cichej i malowniczej okolicy, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 720 000 zł206 m² 8 349,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:928 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Przemyślany w każdym detalu dom wolnostojący, który łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

772 396 zł124,58 m² 6 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Wygodne domy W cenie mieszkania - 12 minut do Centrum Bielska-Białej - osiedle pisarzówka Marzysz o zacisznym domu dla swojej rodziny w rozsądnej cenie? Chcesz mieć własny ogródek, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł165 m² 9 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 330 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwóch domków całorocznych w Polańczyku. Przedmiotem oferty jest budynek mieszkalny, gotowy do wprowadzenia i w pełni wyposażony. Drugi.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł346,73 m² 6 344,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:711 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż piętrowy budynek dwurodzinny usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł220 m² 13 631,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Na sprzedaż przestronny, elegancki dom w Rumi- idealny dla osób poszukujących nieruchomości łączącej domowy azyl, z oddzielną przestrzenią do prowadzenia przedsiębiorstwa. Zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Brodnica,kujawsko-pomorskie

600 000 zł200,77 m² 2 988,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 519 m²

Dom w Szczuce k. Brodnicy z dwoma niezależnymi mieszkaniami i budynkiem gospodarczym - działka 1519 m - 600 000 zł Na sprzedaż dom położony w spokojnej miejscowości Szczuka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 999 zł106 m² 6 320,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:130 m²

Nowoczesne domy szeregowe na Osiedlu Czereśniowym w Rumii - idealne dla Twojej rodziny! Szukasz przestronnego i komfortowego domu w spokojnej, a zarazem dobrze skomunikowanej okolicy?.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł137 m² 7 291,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 225 m²

Kłodzko. Malowniczo położony dom wolnostojący o pow. 137 m kw. położony na działce o pow. 1225 m kw. (geodezyjnie działka składa się 2 działek). Parter o pow. 102.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł87,50 m² 2 857 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Prezentujemy do sprzedaży dom murowany położony w malowniczej miejscowości Lutcza. Działka o powierzchni 11ar jest usytuowana w taki sposób, że rozpościera się z niej piękny.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Przybranowo,kujawsko-pomorskie

390 000 zł175 m² 2 228,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 441 m²

Mam zaszczyt zaoferować na sprzedaż piękną posiadłość w miejscowości Przybranowo, powiat aleksandrowski, województwo kujawsko- pomorskie, odległość do Aleksandrowa Kujawskiego 7km, do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł113,87 m² 4 830,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:630 m²

Do sprzedania nowo powstająca inwestycja domu jednorodzinnego w miejscowości Niedźwiedź na działce 630 m2. Dom budowany wg projektu Extradomu Dom Rodzinek.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł180 m² 3 827,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 792 m²

Przedstawiam Państwu przestronny, świetnie zlokalizowany dom znajdujący się w Jabłońcu. Dom jest piętrowy. Powierzchnia domu to aż około 180m2 + 4792m2 działki + zarybiony staw Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł195 m² 12 815 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Lokalizacja: kraków, dzielnica Zwierzyniec ul. Bielańska Powierzchnia działki: 12 ar Powierzchnia całkowita: 195m2 Powierzchni użytkowa: 170m2 Liczba pokoi: - salon, cztery sypialnie Cena: 2 499 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

1 385 000 zł205 m² 6 756,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:242 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu w zabudowie szeregowej, położonego na kameralnym osiedlu Piękna w Żyrardowie, w województwie mazowieckim. To idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł80 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Na sprzedaż siedlisko Dubiażyn, gm. Orla (17-106) Na sprzedaż atrakcyjne siedlisko położone w miejscowości Dubiażyn, gmina Orla, na działce o powierzchni 1800 m . Na posesji znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

910 000 zł160 m² 5 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Opole/ karczów/ gmina dąbrowa Oferta na wyłaczność! Nowoczesna, prosta bryła, funkcjonalność oraz sama lokalizacja to największe atuty prezentowanego domu wolnostojącego. Bezpośrednia okolica to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 000 zł136 m² 5 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:422 m²