dowolna

Domy

46 738 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 738 ogłoszeń

969 000 zł137 m² 7 072,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:986 m²

Przestronny dom wolnostojący w grochowa koło barda Na sprzedaż komfortowy, rozkładowy dom wolnostojący położony w spokojnej okolicy Grochowa. Nieruchomość idealna dla większej rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 000 zł136,65 m² 4 098,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:355 m²

Szereg w stanie surowym otwartym- lubin. 4 pokoje + salon, działka 3,55 ar. Powierzchnia użytkowa 119 m 2 + garaż 17,7 m 2. Projekt budynku przewiduje na parterze : przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł100 m² 3 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:12 461 m²

Na nieruchomość składa się siedlisko w niewielkiej miejscowości niedaleko Kałuszyna. Działka rolno-budowlana o powierzchni 12461 m2 z wygodnym dojazdem drogą asfaltową. Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł210 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Są nieruchomości, które łączą w sobie przestrzeń, świeżość po remoncie i spokój lokalizacji ten dom spełnia wszystkie te oczekiwania. Na sprzedaż oferujemy przestronny, parterowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł280 m² 2 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:14 900 m²

Marzysz o własnym domu a przy tym w wolnej chwili lubisz powędkować, a to wszystko z widokiem na sad. Z okien rozciąga się widok na przepiękne świerki. Polecam na.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł149 m² 8 053,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Na sprzedaż dom do własnej aranżacji w Borkowie. Bez pcc, bez prowizji. Zapraszam do kontaktu po więcej szczegółów. Doskonała lokalizacja - bliskość przedszkola, żłobków, sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 000 zł107,50 m² 6 139,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:80 m²

Dom bez prowizji i podatku pcc w stanie surowym zamkniętym W ofercie Biura Nieruchomości Kurpiel przedsprzedaż kolejnego etapu nowoczesnych domów w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł900 m² 688,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:11 269 m²

Do sprzedania budynki gospodarcze usytuowane w magicznym miejscu na samej górze przy drodze wiodącej między Jeziorem Złotnickim a Ruinami Zamku w Baworowej. Duża obora i budynki.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł120 m² 4 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:13 825 m²

Są takie miejsca, gdzie czas zwalnia. Gdzie cisza naprawdę istnieje. W miejscowości Typin, w otoczeniu natury i ciszy, znajduje się siedlisko, które daje coś więcej niż przestrzeń daje.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł227 m² 13 215,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 084 m²

Dom rewelacyjnie położony na wzniesieniu tuż obok Jeziora Wysockiego na granicy Chwaszczyna oraz Gdańska Osowej, na pierwszy rzut oka może przyciągać uwagę niezwykle urokliwą architekturą, ale to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 000 zł90,69 m² 10 144,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:185 m²

Lokal nr 4 w budynku mieszkalnym jednorodzinnym dwulokalowym w Legionowie, przy ulicy Parkowej to propozycja dla tych z Państwa, którzy cenią sobie komfort, spokój i wygodę. Lokal 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 000 zł88,83 m² 8 319,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Cześć! Szukasz miejsca, w którym poczujesz się naprawdę u siebie? Może chcesz zamienić mieszkanie na dom? Mamy dla Ciebie propozycje! Osiedle H9 w Rąbieniu przy ul. Pawiej! etap 2 Oto.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 950 000 zł163,80 m² 11 904,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:512 m²

Do sprzedania wspaniały ,nowoczesny dom w otoczeniu zieleni! Nieruchomość zlokalizowana na częściowo zadrzewionej działce w willowej ( najlepszej ) części Milanówka.! PARTER : przeszklony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł109,60 m² 6 377,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:418 m²

Sprzedane kolejny etap gotowy na jesień 2026 Komfortowy dom z ogrodem przy parku w Rogalinie. Kameralne osiedle Refugium Natura przy Rogalinie rozpoczynamy sprzedaż mieszkań w unikatowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

934 000 zł110,61 m² 8 444,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:254 m²

Kameralne i funkcjonalne domy w Poznaniu - tylko 5 minut od Ronda Rataje. Budowa dwóch pierwszych domów już się rozpoczęła - najlepszy moment na dopasowanie lokalu do Twoich potrzeb. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł80 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 227 m²

| na sprzedaż dom o pow. całkowitej ok. 80 m2 , położony na działce o pow. 2 227 m2 zlokalizowany w miejscowości Bogucice Drugie, gm. Pińczów. Dom parterowy, wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł210 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 150 m²

Stylowy dom (dworek) murowany z cegły o pow. 210 m2 na ogrodzonej działce 3161 m2 przy ul. Fabrycznej w Garbatce Letnisko pow. kozienicki woj. mazowieckie 100 km. od Warszawy. Dom:.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł200 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:501 m²

Jaczów, dom w zabudowie bliźniaczej, 200 m2, sprzedaż, 850 000 zł. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej usytuowany na działce o powierzchni 501 m2 położony w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł90,81 m² 15 967,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 230 m²

Przedstawiamy komfortowy, parterowy dom wolnostojący wybudowany w 2017 r., położony na dużej, ogrodzonej działce 1 230 m w spokojnej części Henrykowa-Uroczego (gm. Piaseczno). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 420 000 zł110 m² 12 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:100 m²

Dom na granicy piaseczna /józefosławia / julianowa Z widokiem na las | 6 pokoi | ogródek | 2 miejsca postojowe Cena: 1 420 000 zł Powierzchnia: 110 m Liczba pokoi: 6 Typ: segment / szeregowiec.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł250,60 m² 3 950,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 340 m²

Prezentujemy Państwu wybudowany w 1978 roku dom w miejscowości Wierzchowie pod Krakowem, o powierzchni 167,3m2, na 13,4a działce w cichej, zielonej okolicy, zaledwie 10km od granicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 180 000 zł320 m² 6 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do sprzedaży dwie części bliźniaka. Powierzchnia 320m. Na poziomie 1 kuchnia z jadalnią, duży salon z wydzieloną częścią wypoczynkową z kominkiem oraz łazienka. Na poziomie drugim 7.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł126,85 m² 5 510,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:64 m²

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjnie położona szeregówka w kameralnej zabudowie w dzielnicy Połnoc Dom ma pow 126,85 mkw pow użytkowej z garażem w bryle budynku. Bardzo funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł150 m² 8 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:570 m²

Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Piszkawa Atrakcyjna lokalizacja. Oleśnica 10 km Wrocław 15 km Idealne miejsce dla osób szukających ciszy, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 685 000 zł188,65 m² 8 931,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 205 m²

Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący dla cztero-osobowej rodziny na dużej działce w miejscowości Leszno, przy głównej drodze dojazdowej do Warszawy. Dom wybudowany był 2002r "dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 079 000 zł124 m² 8 701,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy nowoczesny dom w stanie deweloperskim 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 124 m na działce 620 m lok.3b Rozkład Parteru : 1. Pokój dzienny z jadalnią 27,05 m2 2.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł80 m² 6 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:23 975 m²

Siedlisko z działką pod osiedle dodatkowe informacje: typ zabudowy: wolnostojący Typ własności: własność Stan domu: bardzo dobry Materiał budowlany: pustak Technologia wykonania: murowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

5 503 000 zł316,71 m² 17 375,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:759 m²

Luksusowy dom W spokojnej okolicy W odległości piętnastu minut od metra | Ogród | Spokojna okolica | Garaż | Smart home ***** rozkład pomieszczeń: dom o powierzchni 316 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł460 m² 9 130,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 997 m²

Nowoczesny dom 460 m w Korzeniewie | 40 arów, staw, fotowoltaika, 5 min od Kwidzyna Nowoczesny, przestronny i energooszczędny dom jednorodzinny o powierzchni 460 m , położony na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 000 zł128,58 m² 5 592 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:181 m²

Nowoczesne domy w zielonej okolicy Murowańca - miejsce, w którym chce się żyć. *****bez prowizji**********bez pcc***** Marzysz o przestrzeni, spokoju i bliskości natury,.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł140,94 m² 14 190,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Biuro nieruchomości "pierwsze Piętro" z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego domu położonego w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Głogowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł275 m² 8 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 330 m²

Piękna rezydencja W centrum kobyłki Reprezentacyjna obszerna willa w otoczeniu dużego ogrodu. Teren 1330m2 urządzony; dużo zadbanej zieleni. Zaciszny taras i oczko wodne. Garaż na 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł224 m² 5 134 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:440 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni 224 m położony na spokojnej, kameralnej ulicy na Umultowie w Poznaniu (ul. Kryształowa 8) To nieruchomość, która daje kilka scenariuszy wykorzystania : do.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł240 m² 7 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

To nie jest zwykła nieruchomość. To prywatna kraina 3800 m zieleni, dwóch domów i jednej, niezwykłej historii, która czeka, by dopisać kolejne rozdziały to Posiadłość z duszą,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Sienno,kujawsko-pomorskie

295 000 zł60 m² 4 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zamieszkaj na swoim. Pełna własność z księgą wieczystą : działka 500m i domek do remontu. Na parterze : sień , kuchnia, pokój, spiżarnia ( miejsce na łazienkę). Do zastanowienia :.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł250 m² 14 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

W ofercie sprzedaży wolnostojący dom w centrum Ruczaju, z lokalem gastronomicznym na parterze. Na powierzchnię ok. 250 m2 składa się znajdujące się na poddaszu 4 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł230 m² 2 478,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Na sprzedaż: przestronny dom - Zięblice, gm. Kazimierza Wielka grupa fortis nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży dużego, funkcjonalnego domu o powierzchni 230 m z.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł185,53 m² 6 467,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:944 m²

Na sprzedaż parterowy, wolnostojący dom jednorodzinny położony w Tarnowie Grodkowskim, 1 km od Grodkowa w woj. opolskim, 14 km do zjazdu z autostrady A4. Dom położony jest w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł94,20 m² 11 358,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:418 m²

Ujazd, gmina Zabierzów - do sprzedania nowy dom wolnostojący Położony w odległości ok. 6,5 km od Krakowa - Bronowice. Centrum Handlowe Futura oraz wjazd na obwodnicę ok 4,5 km. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł150 m² 3 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:455 m²

Na sprzedaż niezwykły dom położony w malowniczej, górskiej miejscowości Istebna. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu luźnej zabudowy jednorodzinnej, z dala od miejskiego zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł247,70 m² 11 909,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:980 m²