dowolna

Domy

46 738 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 738 ogłoszeń

985 000 zł100 m² 9 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:374 m²

Polecamy na sprzedaż piękny przestronny dom! Nieruchomość zlokalizowana we Wrześni. Idealna lokalizacja, oddalona kilka minut od centrum. Na działce o powierzchni 374m2 usytuowano 100m2 dom, który.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł249,86 m² 2 761,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:239 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Dom z widokiem na zalew | Śrem, os. Helenki | ogromny potencjał Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej (segment skrajny),.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Dokerów

Chłopy,zachodniopomorskie

750 000 zł70 m² 10 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:505 m²

Idealna inwestycja lub miejsce do wypoczynku zaledwie 400 metrów od morza. Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość mająca swoisty urok i charakter położona w nadmorskiej miejscowości Chłopy.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł70 m² 9 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Wyobraź sobie dom położony wśród pagórków, łąk i ciszy - miejsce, w którym po pracy możesz naprawdę odpocząć. Takim miejscem jest Sygneczów. Dom z lat 70., z nową.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł135,12 m² 2 590,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:236 m²

Dom z potencjałem | Centrum Lubienia Kujawskiego | Blisko jeziora 0% prowizji - kupuj bez dodatkowych kosztów. Krótko : Twoje Metry Biuro Nieruchomości oferuje Państwu niezwykle funkcjonalny dom.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł252 m² 3 531,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:216 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym, idealna zarówno dla osób poszukujących miejsca do zamieszkania, jak i dla przedsiębiorców szukających przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 000 zł1 070 m² 18 691,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 323 m²

Avenue Estate prezentuje unikalną rezydencję z pięknym ogrodem, położoną w prestiżowej części Królewskiego Wilanowa. Atuty prestiżowa lokalizacja klatka schodowa i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł148 m² 9 121,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:517 m²

Atrakcyjny, nowoczesny dom bez prowizji od klienta Kupującego. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w bardzo kameralnym miejscu wśród zieleni, w odległości 100 m od.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł171 m² 3 508,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego, położonego w wyjątkowo urokliwej części Słopnic, bezpośrednio przy lesie. Oferta została właśnie objęta nową, niższą.

Szczegóły ogłoszenia

3 099 000 zł392 m² 7 905,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 745 m²

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Nowoczesny kompleks wypoczynkowy z ogromnym potencjałem w Świnoujściu! Na sprzedaż oferuję nowoczesny zespół domków rekreacyjnych zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł200 m² 2 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Na sprzedaż funkcjonalny 2 -kondygnajcyjny dom położony na 18arowej działce. Doskonałe miejsce dla ludzi chcących mieszkać w spokojnym, zacisznym miejscu, równocześnie ze świetnym połączeniem.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł3 500 m² 1 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:95

 

Powierzchnia działki:4 318 m²

Na sprzedaż nieruchomość zabudowana budynkiem pokoszarowym, pełniącym wcześniej funkcję sztabu. Budynek trzykondygnacyjny, z poddaszem użytkowym, w całości podpiwniczony, kryty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Iława

Iława,warmińsko-mazurskie

799 000 zł132,03 m² 6 051,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Gotowy do zaprojektowania wedle Twoich marzeń - nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim, położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Iławie -.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł600 m² 8 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:900 m²

Do sprzedania duży dom w okolicach Okęcia o powierzchni 750 m2. Aktualnie parter wraz z piwnicą są przeznaczone do prowadzenia działalności, piętro i poddasze to obszerna.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł205,80 m² 11 656,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 349 m²

Wyjątkowy, nowoczesny dom pod lasem z potencjałem i przestrzenią, której nie znajdziesz nigdzie indziej! Żukowo, ul. Leszczynowa uwaga: dla zainteresowanych istnieje możliwość rozliczenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 949 000 zł305,43 m² 6 381,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:764 m²

Hot oferta! tylko W pepperhouse! dochodowy dom Z mieszkaniami na wynajem - gotowy biznes Lokalizacja: połczyno-bis, zaledwie 10 minut od Pucka Stopa zwrotu: 6,7% opis nieruchomości: na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł194,50 m² 4 370,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:920 m²

| na sprzeadż | Dom dwurodzinny w zielonej części Mikołowa | Dom dwurodzinny w Mikołowie przy ul. Jaskrów - blisko centrum, z dużą działką i potencjałem! Poszukujesz miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł103,86 m² 6 162,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:340 m²

Oferujemy na sprzedaż Dom 4 Kompaktowy o powierzchni ok. 100.m2 domyślnie 4 pokojowy w stanie deweloperskim Jest budynkiem dwukondygnacyjnym z przestrzenną strefą dzienną na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Ostaszewo

Ostaszewo,warmińsko-mazurskie

522 000 zł219,42 m² 2 379 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:988 m²

Szanowni państwo, oferujemy na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o łącznej powierzchni niemal 220 m , położony w spokojnej i malowniczej miejscowości Ostaszewo w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

1 895 000 zł200 m² 9 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:350 m²

Prezentujemy Państwu wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, wybudowany w 1989r zlokalizowany w jednej z najbardziej urokliwych i spokojnych dzielnic Gdańska - Wzgórze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 990 000 zł128,51 m² 15 485,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:318 m²

Haw house - wolnostojąca rezydencja W olszanicy (0%) podana cena nie objemuje podatku vat W wysokości 8% cena brutto wynosi 1,990,000 pln Dlaczego warto kupić z Partners International?.

Szczegóły ogłoszenia

734 000 zł85,48 m² 8 586,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Do sprzedaży wyjątkowy segment w kameralnej inwestycji deweloperskiej Ziołowa Przystań , położonej w jednej z najbardziej zielonych części Żyrardowa - tuż przy Zalewie Żyrardowskim.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł180 m² 2 361,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż kamienica zlokalizowana w samym sercu Kolbuszowej Nieruchomość o powierzchni użytkowej 143,5 m , wybudowana około 1950 roku, stanowi doskonałą propozycję dla inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł229 m² 5 240,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości z przyjemnością zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą wyjątkowego i przestronnego domu wolnostojącego o powierzchni 230m2, wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł185 m² 5 891,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Lokalizacja Nieruchomość położona jest na cenionym i spokojnym osiedlu Ostra Górka, które łączy ciszę i kameralny charakter z bardzo dobrą dostępnością do centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł390,30 m² 3 971,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 086 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z dużą działką pod lasem - Oborniki Śląskie Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany w malowniczej i niezwykle spokojnej części Obornik.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 650 000 zł159,92 m² 10 317,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:437 m²

Na sprzedaż wyjątkowy lokal w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 159,92 m , z ogrodem i tarasem, zlokalizowany w spokojnej, zielonej okolicy z szybkim i wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł190 m² 6 052,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

NA sprzedaż dom W marysinie Przedmiotem oferty jest połówka bliźniaka posadowiona na urządzonej działce o pow. 10 ar. W skład nieruchomości wchodzą: połówka bliźniaka o pow.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł108 m² 3 972,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:202 m²

Na sprzedaż urokliwy dom bliźniak położony w samym sercu malowniczego Wlenia. Budynek przedwojenny, wykonany w pięknym stylu cegła + drewno, w bardzo dobrym stanie technicznym, gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł152 m² 10 519,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Opiekun oferty: barbara Bober Nr Licencji pfrn 23784 tel.   Na sprzedaż nowoczesny dom o powierzchni 152 m2, zlokalizowany w Bielanach Wrocławskich- w pobliżu szkoły oraz.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 zł360 m² 52,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:352 m²

Elegancki dom w zabudowie bliźniaczej położony na kameralnym osiedlu Pod Skocznią, w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części Mokotowa. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

865 000 zł95,11 m² 9 094,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę domu jednorodzinnego dwu-lokalowego wraz z pomieszczeniem gospodarczym zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Żałe

Żałe,kujawsko-pomorskie

1 550 000 zł204 m² 7 598,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Wyjątkowy dom z linią brzegową jeziora - idealny dla rodziny lub pod agroturystykę Na sprzedaż oferujemy piękną nieruchomość położoną w malowniczej, spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

499 900 zł60 m² 8 331,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 192 m²

Rustykalne siedlisko z duszą | Drewniany dom w trakcie remontu + 8192 m ziemi | Jasiorówka pod Łochowem W urokliwej miejscowości Jasiorówka, niedaleko Łochowa, czeka na nowego.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł100 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Na sprzedaż oferujemy dom wolnostojący o dużym potencjale, położony w malowniczej miejscowości Skrzyszów, w powiecie ropczycko-sędziszowskim. Nieruchomość z 1960 roku to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 491 000 zł160 m² 9 318,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:774 m²

Podpisana umowa przedwstępna-Dom jednorodzinny wolnostojący, zlokalizowany w atrakcyjnej części Rumii ul. Pułaskiego 9, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej oraz kameralnej wielorodzinnej (do 4.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Grom

Grom,warmińsko-mazurskie

999 980 zł232,70 m² 4 297,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Nowoczesny, ekologiczny dom na Mazurach - zamieszkaj od razu! Marzysz o własnym domu blisko natury, w otoczeniu jezior i lasów, a jednocześnie z szybkim dojazdem do miasta? Ten.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł70 m² 1 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 980 m²

Na sprzedaż Dom do remontu Długowola, gm. Stężyca Nie przegap okazji zakupu nieruchomości w atrakcyjnej cenie z dużym potencjałem inwestycyjnym i możliwością rozbudowy! Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł318 m² 8 490,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:310 m²

Prezentujemy Państwu dom na sprzedaż w doskonałej lokalizacji w Wawrze na granicy z Gocławiem. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to dom o powierzchni 318 metrów kwadratowych.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł324 m² 2 746,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 003 m²

Ludwikowice Kłodzkie. Na sprzedaż budynek o pow. 324 m2 z prosperującą apteką. Powierzchnia działki : 1003 m kw. Budynek wg. dokumentów składa się z dwóch oddzielnych lokali (tj.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł120 m² 10 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:386 m²

Mam przyjemność zaprezentować ofertę domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 120 m2 położonego w Staniątkach obok Krakowa, na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych.