dowolna

Domy

46 738 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 738 ogłoszeń

1 765 000 zł195,40 m² 9 032,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Na sprzedaż prezentuję nowoczesny, starannie zaprojektowany dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 195,4 m (powierzchnia użytkowa 102,7 m ), położony w doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł144 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:286 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom w zabudowie szeregowej narożny zlokalizowany na zamkniętym kameralnym osiedlu w dzielnicy Stradom. Dom ma powierzchnię użytkową 106m i położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 500 zł136 m² 3 827 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta 0% dla kupującego! bez podatku pcc! Prezentujemy Państwu nową inwestycje w miejscowości Kalno! oferta dotyczy stanu surowego zamkniętego! W sprzedaży dostępne są 4 bliźniaki! Domy.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł130 m² 4 607,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:285 m²

Polecam na sprzedaż nowy dom bliźniak o pow. 130 m2 na działce 285 m2 w miejscowości Kostrzyn. Bardzo dobra lokalizacja. W pobliżu liczne sklepy, centra handlowe, kolej metropolitalna, 15.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł147 m² 6 734,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej położony w Konopnicy (300 m od granicy z Lublinem). Dom o powierzchni ok. 147 m2, położony na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł235 m² 10 638 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:409 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny Tarnów, ul. Głowackiego (strusina - Centrum). Bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż komfortowy, przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 235 m, położony przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Częstochowa,śląskie

1 190 000 zł320 m² 3 718,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Atrakcyjna oferta Nieruchomość idealna dla osób prowadzących działalność w domu lub dwóch rodzin! Przedstawiamy na sprzedaż przestronną nieruchomość składającą się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 250 000 zł217 m² 5 760,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:506 m²

Versus Nieruchomości proponuje do sprzedaży nową Inwestycję która składa się z 6 lokali w 3 budynkach bliźniaczych. Każdy lokal to niezależny dom o powierzchni całkowitej 217,16.

Szczegóły ogłoszenia

797 000 zł170 m² 4 688,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 121 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 170 m2 na działce 1121 m2 przy ul. Wiejskiej w miejscowości Zielonka pod Warszawą - pow. Wołomiński. Dom wolnostojący położony w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł500 m² 7 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:16 800 m²

Rezydencja w sercu Puszczy Kampinoskiej 1,68 hektara prywatnej przestrzeni absolutna cisza, las i luksus Wyjątkowa posiadłość rezydencjonalna położona bezpośrednio przy granicy Kampinoskiego.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł72,40 m² 13 674,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 004 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 72,4 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 489 000 zł380 m² 3 918,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 472 m²

* przestronny dom w zacisznej okolicy blisko lasu * Wolnostojący dom z poddaszem użytkowym z 2010 roku położony na zagospodarowanej działce o powierzchni 1472 m2 w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł153 m² 8 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Przestronny, komfortowy sześciopokojowy dom wolnostojący posadowiony na 12 ar działce w Pszennie. Wokół cisza i piękne widoki. Duży ogród z potencjałem na różne aranżacje. Całość.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Stalewo

Stalewo,warmińsko-mazurskie

499 000 zł972 m² 513,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:7 700 m²

Oferta wyłącznie W pepper house - zabytkowy dom do własnej aranżacji - duża powierzchnia działki - duży budynek gospodarczy na działce - cicha i spokojna okolica - doskonała propozycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł140,35 m² 8 193,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:227 m²

Na sprzedaż segment w kameralnej inwestycji położonej wśród zieleni i malowniczych stawów miejsce, które zachwyca klimatem przypominającym "małe Mazury", a jednocześnie oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 920 000 zł237,40 m² 8 087,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:760 m²

Dom jednorodzinny dwu lokalowy położony w Adamowiźnie o powierzchni całkowitej ok. 237 m. Składa się z dwóch odrębnych lokali - każdy po 118,7 m2. Na parterze każdego lokalu salon.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Zakopane

Zakopane,małopolskie

3 150 000 zł600 m² 5 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:354 m²

Na sprzedaż kamienica o powierzchni ok. 600 m2 w Zakopanem. Ponad 200 m2 powierzchni usługowej oraz możliwość wydzielenia pięciu apartamentów. Duży potencjał inwestycyjny. Nieruchomość =.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł100 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Do wynajęcia dom w świetnej lokalizacji! Oferujemy do wynajęcia dom o powierzchni ok. 100 m położony w miejscowości Kielnarowa, gmina Tyczyn. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł132 m² 8 325,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:430 m²

Jeśli szukasz swojego wymarzonego miejsca nad morzem to właśnie je znalazłaś/eś jeśli szukasz okazji! aby zainwestowac swój kapitał I zarabiać realne pieniądze to równiez właśnie ją.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł240 m² 4 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:628 m²

Dom na sprzedaż - wyłączność, bez prowizji od kupujących Wieliczka, osiedle Lekarka Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży świetnie zlokalizowanego i nieszablonowego domu Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł150 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Przestronne 3-poziomowe mieszkanie z ogródkiem i garażem Na sprzedaż: wyjątkowe, 3-poziomowe mieszkanie o powierzchni 150,27 m z prywatnym ogródkiem, garażem oraz dodatkową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom

Bieślin,wielkopolskie

600 000 zł120 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:751 m²

Bez prowizji Nowoczesne domy parterowe blisko jeziora - Bieślin (wielkopolska) Na sprzedaż dwa nowoczesne domy parterowe o powierzchni 120 m , położone w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 250 000 zł300 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze! Zapraszamy do zakupu domu jednorodzinnego wolnostojącego w stanie deweloperskim z garażem dwustanowiskowym w bryle budynku! Willa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł86,20 m² 9 849 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom na bardzo ładnej Działce w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 86mkw, usytuowany w pięknym rejonie miasta. Zdjęcia to wizualizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł105 m² 6 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom jednorodzinny wykończony z dojrzałością i ogromnym smakiem? Dom, w którym chcesz czuć się swobodnie i doskonale? Dokładnie taką nieruchomość mamy przyjemność Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 000 zł110 m² 7 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Nowoczesny dom | W zabudowie bliźniaczej Elegancka architektura | Energooszczędny | Funkcjonalny układ | Spokojna i zielona okolica | Blisko Jeziora Nyskiego | Widok na Góry Opawskie *****.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł105 m² 9 514,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 635 m²

Do sprzedania działka budowlana 26a zabudowana domem wolnostojącym położona w Michałowicach gm. Michałowice - tylko 11 km i 13 min do skrzyżowania ul. Opolskiej z al. 29 listopada.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Miłoszyce

Miłoszyce,dolnośląskie

835 000 zł131 m² 6 374,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bez pcc bez prowizji cena bezpośrednio od dewelopera cena 835 000 zł Polecam gotowy do odbioru dom wolnostojący posadowiony na działce 500 m2. Osiedla położone z dala od głównej drogi, co.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł438 m² 5 707,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:10 994 m²

Nieruchomość komercyjno-mieszkaniowa - zielkowice / łowicz Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość o charakterze mieszkalno-usługowo-produkcyjnym , zlokalizowana w Zielkowiach tuż obok Łowicza,.

Szczegóły ogłoszenia

26 000 zł400 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom do wynajęcia! - os. Wyszogrodzka - 16 pokoi - 53 miejsca - 2 kuchnie (wyposażone) - 4 łazienki + dodatkowe prysznice - garaż + parking na 4 auta Dom przeznaczony do wynajęcia dla pracowników. Media.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 887 274 zł137,10 m² 13 765,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:174 m²

Bardzo funkcjonalnie zaprojektowany dom dla rodziny Sąsiedztwo dzielnic: morena i Jasień | Dobrze skomunikowana okolica | Możliwość wyjścia na ponad 6- metrowy balkon | 43-metrowy ogródek *****.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 560 950 zł243,90 m² 10 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:693 m²

Szukasz nowoczesnego domu blisko centrum Warszawy? Pragniesz ciszy i przestrzeni? To idealna propozycja dla Ciebie. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń! lokalizacja Warszawa-Wawer, spokojna, zielona.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 000 zł366,88 m² 7 604,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 211 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni 240 m , położony w Goleniowie. Nieruchomość usytuowana jest na trzech działkach o łącznej powierzchni 3211 m , w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł100 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:960 m²

Na sprzedaż całoroczny dom z bala w powiecie bielskim , gminie Wyszki miejscowości Samułki Duże. Układ : -salon (nowy piec kaflowy ,meble dopasowane do wystroju ,duży drewniany stół ,duże.