dowolna

Domy

46 740 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 740 ogłoszeń

2 460 zł55 m² 44,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

Kraków Prądnik Biały- rejon Dworku Białoprądnickiego oraz ulicy Opolskiej. Do wynajęcia dom wolnostojący na cele biurowe lub inną nieuciążliwą działalność gospodarczą. Idealne miejsce np. na.

Szczegóły ogłoszenia

1 247 000 zł230 m² 5 421,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:496 m²

Nowa oferta W naszym biurze! Oferujemy dom wolnostojący w centrum Bolszewa. Dlaczego warto kupić ten dom - oto jego atuty: - piękny dom wolnostojący dla dużej rodziny, z garażem -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 190 303 zł143,41 m² 8 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Budynek w zabudowie bliźniaczej. w Każdym budynku 2 nowoczesne mieszkania dwupoziomowe z ogrodem | Bezczynszowe | Tychy - ul. Strzelecka Biuro sprzedaży deweloperskiej prezentuje kameralną.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł132 m² 9 772,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:494 m²

Szukasz domu, do którego możesz wprowadzić się niemal od razu, unikając uciążliwego remontu? Prezentujemy wyjątkową ofertę nowoczesny bliźniak z 2025 roku, położony przy ul. 1 maja 86f.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł207,10 m² 5 794,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:731 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż niezwykłą nieruchomość usytuowaną w Ochli przy ul. Stamma, wybudowaną w 1999 roku o powierzchni użytkowej 207,10m2 położonej na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Lipie

Lipie,podkarpackie

799 900 zł117,50 m² 6 807,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:308 m²

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu przestronny dom w zabudowie bliźniaczej z systemem smart zlokalizowany w Głogowie Małopolskim os. Zabajka. Prezentowany budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł125 m² 7 920 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Komfortowe domy jednorodzinne w nowoczesnym standardzie - cisza, zieleń i pełne uzbrojenie terenu Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych domów jednorodzinnych, zaprojektowanych.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł100 m² 2 090 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 853 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom w Jegłowniku położony przy ulicy Różanej 2. Dom parterowy z płaskim dachem, w całości podpiwniczony. Obok domu budynek gospodarczy- garaż ( w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł110 m² 8 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

O inwestycji Nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej, zrealizowane według indywidualnego projektu, położone w Centrum Wołomina. Każdy segment posiada: własny ogródek miejsca postojowe garaż.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł80 m² 6 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 804 m²

Siedlisko na sprzedaż Bierwicha, gm. Sidra Na sprzedaż klimatyczne siedlisko położone w miejscowości Bierwicha, gmina Sidra. Dom ok. 80 m Budynek mieszkalny w części wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł171,10 m² 7 890,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:16 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estates prezentuje Państwu 5 pokojowy dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 171 m , usytuowany na blisko 16 - arowej działce w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł181 m² 5 359,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:827 m²

Przedstawiamy komfortowy dom dla rodzin y na obrzeżach Mińska Mazowieckiego o powierzchni całkowitej - 260 m.kw.m 5 pokoi, dwustanowiskowy garaż, duże nowoczesne okna z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł240 m² 4 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:690 m²

Dom z potencjałem, 240 m , Łódź Bałuty ul. Klimatyczna | 5 pokoi | Działka 640 m Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 240 m , usytuowany na działce 690 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

926 700 zł142 m² 6 526,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 687 m²

Na sprzedaż wolnostojący, nowoczesny dom w stanie deweloperskim Pobyłkowo Małe, blisko Serocka Powierzchnia całkowita: 142 m | Powierzchnia użytkowa: 137 m | Działka: 1687.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł262 m² 9 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 446 m²

Wyjątkowy dom W stylu loftowym design, komfort I prywatność Na sprzedaż niepowtarzalny dom jednorodzinny, wybudowany w 2020 roku wg. projektu Lagos III usytułowany w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł112 m² 7 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:860 m²

Wyjątkowy Dom z Potencjałem w Brzeziej Łące Blisko Wrocławia! Marzysz o własnym domu z ogrodem, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z łatwym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł96 m² 6 770,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom w spokojnej okolicy w miejscowości Steklinek. Dom - 96 m2 z poddaszem wybudowany w 1936 r. wraz z budynkiem garażowym 40 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 760 000 zł180 m² 15 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:288 m²

Wyjątkowa Oferta! Dom Gościnny, położony w sercu uzdrowiskowej dzielnicy Kołobrzegu - przy ulicy Mikołaja Kopernika, w bliskim sąsiedztwie nadmorskiej promenady i deptaku spacerowego,.

Szczegóły ogłoszenia

757 000 zł172,64 m² 4 385 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 375 m²

Naszacowice to spokojna miejscowość obok Starego Sącza, z dobrym dojazdem do Nowego Sącza to około 20 min samochodem. W odległości 1km masz możliwość zrobienia zakupów w Biedronce.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł128 m² 4 289,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:762 m²

Dom parterowy w doskonałej lokalizacji blisko centrum miasta Biłgoraj, ul. Żołnierzy Wojska Polskiego 15 Lokalizacja: atrakcyjna i wygodna lokalizacja, która zapewnia łatwy i szybki.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł148,32 m² 6 405,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 115 m²

Na sprzedaż klimatyczny dom w Giżycach! Dom położony jest na uboczu z pięknym widokiem na pola, z dala od sąsiadów - idealne miejsce do życia w ciszy i spokoju. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 308 000 zł132,89 m² 9 842,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Segment środkowy oferuje przemyślaną i funkcjonalną przestrzeń o powierzchni użytkowej 95,45 m, która została zaprojektowana z myślą o komforcie codziennego życia. Całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł177 m² 1 971,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 040 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje budynek wolnostojący o powierzchni 177 m2 znajdujący się w miejscowości Żelisławiczki, gmina Secemin, powiat włoszczowski. Usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 749 900 zł190 m² 9 210 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:11 412 m²

Spacer wirtualny oraz film w ofercie. Oferta na wyłączność. Oferujemy do sprzedaży dom o wysokim standardzie wykończenia z garażem w bryle, po generalnym remoncie łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł150 m² 3 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

Komfortowy, energooszczędny, bezemisyjny dom położony w centrum miejscowości Dwikozy, w spokojnym otoczeniu z bezpośrednim dostępem do rzeki. Naturalna linia brzegu stanowi jedną stronę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł136 m² 5 654,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Domy Z ogrodem | siemianowice śląskie | osiedle spacerowe Cena od: 769 000 zł ani podatku pcc 2% Na sprzedaż nowoczesne domy zlokalizowane na Osiedlu Spacerowym w Siemianowicach Śląskich -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

889 000 zł88,88 m² 10 002,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:187 m²

Nowoczesny dom Z ogrodem | blisko wrocławia | rynek pierwotny - brak prowizji Kto z nas nie marzył o własnym domu z ogrodem, który łączy ciszę i prywatność z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

910 000 zł130,94 m² 6 949,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:507 m²

Nowy dom z garażem i ogrodem 130,94 m2 działka do 507 m2 Przeginia Duchowna, 15 km od Krakowa Kupując z nami nie płacisz prowizji ani dodatkowych kosztów Na sprzedaż nowoczesny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 000 zł98 m² 7 336,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:22 m²

Segment środkowy W nowym dworze mazowieckim 20 minut do warszawy I 8 minut do modlina Dom do samodzielnego wykończenia, stan deweloperski. W domu wykonane są wszystkie instalacje, wentylacja.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł25 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:333 m²

Opis Wolnostojący, całoroczny parterowy domek 25 m2 częściowo podpiwniczony na działce o powierzchni 333 m2. Działka z domkiem położona jest na terenie Stowarzyszenia " Rodzina.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł100 m² 3 390 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Biuro nieruchomości homespace przedstawia Państwu ofertę domu na sprzedaż w miejscowości Widaczów. Nieruchomość o powierzchni około 100 m2 użytkowych znajduję się na działce 34 ara. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł98,32 m² 5 695,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

za obsługę sprzedaży do biura i jest zwolniony z podatku 2% pcc! Polecamy na sprzedaż domy piętrowe według projektu dom W arkadiach 4 (r2) - położone w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł135,30 m² 6 651,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:321 m²

Uwaga! nowa oferta deweloperska - " srebrna rezydencja " świetna lokalizacja , złotów okolice - dzierzążenko gwarancja ceny dewelopera - dodatkowo dzięki współpracy z biurem szereg bonusów.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł94 m² 6 904,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:16 m²

Oferta sprzedaży wykończonych domów, wykończenie wygląda tak jak na zdjęciach. (to nie są wizualizacje) Gotowe do zakupu i urządzenia według własnych potrzeb. Możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

3 333 000 zł194 m² 17 180,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:764 m²

Eurovilla prezentuje na sprzedaż dom, który łączy architektoniczny minimalizm z tradycją konstancińskiej zabudowy willowej. Subtelna elewacja z cementu architektonicznego i pionowe.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł623 m² 5 618 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:20 200 m²

Rezydencja położona na dużej ponad 2 hektarowej działce granicząca z rzeką Jeziorką w gminie Pniewy. Powierzchnia całkowita domu 623 m2, użytkowa 511 m2. Na parterze znajduje się salon.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł330 m² 9 393,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż przepiękny, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 330 m , położony na działce 1000 m w miejscowości Jabłonowo, zaledwie 20 km od Warszawy, w pobliżu Wólki.

Szczegóły ogłoszenia

1 860 000 zł150 m² 12 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Przedstawiamy klimatyczny parterowy dom na dużej działce. Do dyspozycji mają Państwo ok.155m2 powierzchni na działce ok 2500m2, na co składa się: *wiatrołap *salon z jadalnią *otwarta kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Strużal,kujawsko-pomorskie

730 000 zł190 m² 3 842,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:847 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona na pograniczu miejscowości Chełmża oraz wsi Strużal, w cichej i malowniczej okolicy w sąsiedztwie Jeziora Chełmżyńskiego. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 900 zł95,27 m² 6 086,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu gostyń - brzezie - budynek w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 95,27 m2, na działce o pow. około.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł215 m² 5 581,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:187 m²

Tylko u Nas! dla Biura Nieruchomości! Biuro Nieruchomości Lokum prezentuje ofertę sprzedaży domu w zabudowie szeregowej z 1987 roku, usytuowanego na osiedlu Czarnym w Jeleniej Górze.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij