dowolna

Domy

46 738 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 738 ogłoszeń

365 000 zł170 m² 2 147,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 749 m²

Na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni użytkowej ok. 170 m , położony na dużej działce 1749 m , w spokojnej części Zawiercia, wśród zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł216,80 m² 2 121,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:496 m²

Prezentuje na przedaż nieruchomość z ogromnym potencjałem aranżacyjnym 216,8 m Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży przestronnego domu o powierzchni 216,8 m , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

5 390 000 zł534 m² 10 093,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dochodowy pensjonat nad morzem | gotowy biznes W krynicy morskiej Inwestycja, która zarabia od pierwszego dnia. Bez budowy, bez ryzyka, z gotową bazą klientów. Na sprzedaż funkcjonujący,.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł75 m² 5 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:943 m²

Na sprzedaż przytulny, funkcjonalny dom o powierzchni 75 m w miejscowości Niedźwiady Małe, powiat koniński, woj. wielkopolskie. Nieruchomość położona jest w wyjątkowo atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł131,73 m² 6 756 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:210 m²

Na sprzedaż energooszczędny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 131,73 m, wyróżniający się wykończeniem w standardzie premium. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł67 m² 3 716,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:469 m²

Agencja home serwis nieruchomości wystawia do sprzedaży dom parterowy, murowany z cegły i pustaka o powierzchni użytkowej ok 65 m2, z działką 469 m2 przy ul. Siennieńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł201 m² 6 915,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:685 m²

Węgrzce wielkie, gmina wieliczka Solidny, unikalny dom wolnostojący niedaleko Wieliczki Prezentujemy niepowtarzalny, wolnostojący dom, położony na 7ar działce w Węgrzcach Wielkich. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

835 000 zł90,80 m² 9 196,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:483 m²

Zakup bezpośrednio od właściciela. Bez prowizji. Do sprzedaży dom wolnostojący w trakcie budowy: powierzchnia 90,8 m2 parterowy salon z aneksem kuchennym, 3 sypialnie, łazienka, osobne wc,.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł700 m² 7 135 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:561 m²

Na sprzedaż: kamienica 700 m2 w centrum Kielc wyjątkowa okazja inwestycyjna Na sprzedaż oferujemy kamienicę o powierzchni 700 m2, położoną przy ul. Targowej, w samym sercu Kielc. To.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Koźlice

Koźlice,dolnośląskie

995 000 zł127,49 m² 7 804,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 572 m²

Rustykalna oaza spokoju - dom z duszą pod lasem, gotowy do zamieszkania Ten dom to coś więcej niż nieruchomość - to styl życia. Rustykalny klimat, przemyślany układ, naturalne materiały.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł166 m² 8 427,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:632 m²

- lokalizacja: krynica-Zdrój - Powierzchnia domu: 166mkw - Powierzchnia działki: 6ar - Media: wodociąg miejski, gaz, prąd, kanalizacja - Parter: łazienka, 2pokoje - Piętro: łazienka, kuchnia, salon -.

Szczegóły ogłoszenia

1 420 000 zł240 m² 5 792 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż duży i wygodny dom położony w malowniczej okolicy, na wzgórzach nieopodal podkrakowskiej miejscowości Skała. Dom o powierzchni 237 m2 w Cianowicach Dużych posadowiony.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł220 m² 6 813,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:291 m²

Atuty: - kameralna uliczka - przestrzenny widok z okien na las - możliwość zrobienia odrębnego mieszkania na poddaszu - w pełni podpiwniczony - Garaż w bryle budynku i dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł690 m² 2 434,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Urokliwie położony obiekt. Wisła do sprzedaży nieruchomość o powierzchni całkowitej około 700m2, położony na działce o powierzchni około 26arów. Usytuowany w malowniczych.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł497 m² 3 018,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 328 m²

Dom z częścią handlowo-usługową + Fotowoltaika + Pompa ciepła Kalisz Na sprzedaż dom wolnostojący w Kaliszu o łącznej powierzchni użytkowej 497 m na działce 1328 m .

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł270 m² 6 629,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:239 m²

Zapraszamy do zakupu segmentu o powierzchni całkowitej ok. 270 m (pow. użytkowa ok. 169 m ), oferujący funkcjonalny układ i duże możliwości aranżacyjne. To propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Piława

Piława,zachodniopomorskie

1 999 000 zł450 m² 4 442,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 987 m²

Znudziło Ci się życie w mieście? Masz dość wyścigu szczurów? Zmień swoje życie. Zamieszkaj na wsi w domu z widokiem na jezioro. Zmień pracę. Właśnie to znalazłeś. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

799 999 zł86,83 m² 9 213,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:233 m²

NA sprzedaż piękny ciepły, rodzinny, przytulny dom, położony w miejscowości Błażejewo, w gminie Kórnik, zaledwie 20 minut od Poznania. Marzysz o własnym kawałku raju, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł500 m² 4 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:762 m²

Szanowni Państwo! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży dwóch domów w zabudowie bliźniaczej w Opolu, w dzielnicy Kolonia Gosławicka. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 900 000 zł125,72 m² 15 112,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Domy Odkrywców - Wrząsowice pod Krakowem! Domy Odkrywców to kameralne osiedle klasy premium, położone w Wrząsowicach - tuż za południową granicą Krakowa. To miejsce dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł200 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:678 m²

Opis możliwość negocjacji! Przestronny dom idealnie nadający się dla rodziny, pod wynajem bądź działalność gospodarczą. Jego największym atutem jest wyjątkowa i niepowtarzalna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 000 zł255 m² 17 254,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:11 966 m²

Wyjątkowe siedlisko z willą i rozległą działką - Koleczkowo, blisko Trójmiasta. To oferta dla osób, które szukają unikalnejnieruchomości z charakterem, łączącej komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł104 m² 8 644,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom piętrowy o powierzchni 104 m , położony we Frydrychowicach, gmina Wadowice. Budynek w stanie deweloperskim, obecnie w trakcie realizacji, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Toruń,kujawsko-pomorskie

930 000 zł128,13 m² 7 258,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 974 m²

Czerniewice |ul. Przy Torze 9 | Bliźniak - 5 Pokoi | 128,13 m2 już gotowe! Atrakcyjne domy dwulokalowe w zabudowie bliźniaczej, w stanie deweloperskim. Budowa I prace budowlane zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Piechowice,dolnośląskie

820 000 zł147,33 m² 5 565,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Biuro Nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania połowę bliźniaka, wybudowanego na nowopowstającym osiedlu w spokojnej części Piechowic. Budynek z 2024 roku, posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

799 999 zł85,60 m² 9 345,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:183 m²

Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 85,6 m w zielonej części Olsztyna (osiedle Gutkowo, ul. Oleńki). Idealny dla osób które cenią miejski komfort i bliskość natury.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Biskupiec

Biskupiec,warmińsko-mazurskie

720 000 zł150 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:428 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa: - położona w Biskupcu przy ul. Kwiatowej nr 19, - o powierzchni 428 m2, - zabudowana domem mieszkalnym. Dom mieszkalny: - na pierwszej kondygnacji znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł200 m² 3 395 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:887 m²

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronny dom jednorodzinny na sprzedaż, zlokalizowany w Jedliczu (woj. podkarpackie). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł174 m² 9 137,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 529 m²

W tym domu jest wszystko., przestrzeń, komfort, elegancja, cisza, wygoda, spokój. Z dumą oferujemy na sprzedaż zadbany dom położony w malowniczej wsi, tuż przy lesie. Twoje wymarzone miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł222 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny w Poczerninie. Miejscowość łączy się z wsią Przemocze, położoną niemal centralnie pomiędzy Stargardem, szczecinem a Goleniowem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł147 m² 6 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przedmiotem oferty jest nowoczesny dom wolnostojący realizowany według projektu W Klementisach 34, zlokalizowany w okolicach Żelechowa. Budynek o łącznej powierzchni użytkowej 147.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł125 m² 5 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Marzy Ci się ekonomiczny i energooszczędny dom? A może nie chcesz już płacić wysokiego czynszu w bloku? Ta nowa perełka inwestycyjna powinna Cię zainteresować! Przedmiotem sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł93,45 m² 5 767,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 066 m²

Nowoczesne lokale W zabudowie bliźniaczej - skoki Termin zakończenia budowy: i kwartał 2026 r. Przedstawiamy ofertę sprzedaży budynku w zabudowie bliźniaczej wg. projektu "dom.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł96,84 m² 4 120,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:324 m²

Unikalna nieruchomość z potencjałem inwestycyjnym w malowniczej okolicy jeziora, miejscowość Osłonin. Przedstawiamy wyjątkową ofertę domu mieszkalnego położonego na pięknej działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł220 m² 7 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Oferuję na sprzedaż kilkuletni, wolnostojący dom umieszczony na osiedlu Wiśniowym w Droszkowie. Budynek został solidnie wykonany i zapewnia warunki do zamieszkania. Idealny wybór dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł77 m² 9 740,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:243 m²

Zmiana ceny Z 790 000 zł na 750 000 zł 0% prowizji koszty pośrednictwa ponosi sprzedający! Marzysz o własnym domu nad Bałtykiem, w otoczeniu lasu, zaledwie kilka kroków od plaży? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

2 460 zł55 m² 44,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

Kraków Prądnik Biały- rejon Dworku Białoprądnickiego oraz ulicy Opolskiej. Do wynajęcia dom wolnostojący na cele biurowe lub inną nieuciążliwą działalność gospodarczą. Idealne miejsce np. na.

Szczegóły ogłoszenia

1 247 000 zł230 m² 5 421,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:496 m²

Nowa oferta W naszym biurze! Oferujemy dom wolnostojący w centrum Bolszewa. Dlaczego warto kupić ten dom - oto jego atuty: - piękny dom wolnostojący dla dużej rodziny, z garażem -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 190 303 zł143,41 m² 8 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Budynek w zabudowie bliźniaczej. w Każdym budynku 2 nowoczesne mieszkania dwupoziomowe z ogrodem | Bezczynszowe | Tychy - ul. Strzelecka Biuro sprzedaży deweloperskiej prezentuje kameralną.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł132 m² 9 772,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:494 m²

Szukasz domu, do którego możesz wprowadzić się niemal od razu, unikając uciążliwego remontu? Prezentujemy wyjątkową ofertę nowoczesny bliźniak z 2025 roku, położony przy ul. 1 maja 86f.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł207,10 m² 5 794,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:731 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż niezwykłą nieruchomość usytuowaną w Ochli przy ul. Stamma, wybudowaną w 1999 roku o powierzchni użytkowej 207,10m2 położonej na działce.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij