dowolna

Domy

46 737 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 737 ogłoszeń

Rynek pierwotny

865 000 zł107,38 m² 7 828,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:474 m²

Nowoczesny dom energooszczędny w Supraślu w jednej z najbardziej klimatycznych miejscowości regionu. Nieruchomość z 2026 r. w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł125,62 m² 7 880,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:323 m²

To idealne miejsce dla osób, które cenią ciszę i bliskość zieleni, a jednocześnie chcą pozostać w dogodnym połączeniu z centrum miasta, szkołami, przedszkolami, sklepami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł355,40 m² 1 392,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:887 m²

Dom inwestycyjny z dużym potencjałem w Rawie Mazowieckiej to nieruchomość, która otwiera szerokie możliwości od działalności biurowo-usługowej, przez medyczną, aż po funkcję mieszkalną.

Szczegóły ogłoszenia

1 740 000 zł172,60 m² 10 081,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:154 m²

<!-startfragment-> Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego domu w zabudowie szeregowej położonego w Gdyni, na styku dzielnic Obłuże i Oksywie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł163 m² 4 104,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 970 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej około 163 m2, położony w zaciszu miejscowości Babki Oleckie, gmina Olecko. Nieruchomość usytuowana jest w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 395 000 zł185 m² 12 945,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Do sprzedaży dom z ogromnym potencjałem w Józefowie, o powierzchni 185 m2, usytuowany w doskonałej lokalizacji z możliwością rozbudowy na 2 lokalowy na pięknej działce (1600.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Żabin

Żabin,warmińsko-mazurskie

299 000 zł208 m² 1 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 217 m²

Wyjątkowa nieruchomość blisko jeziora! okazja! promocja! teraz tylko 299.000 ZŁ ZA CAŁOŚĆ! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa, która składa się z dwóch działek (pow. 3217m2, pow.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 730 000 zł273 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:950 m²

Energooszczędny, nowoczesny dom na kameralnym, zamkniętym osiedlu w Skotnikach english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł93 m² 5 860,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:315 m²

0% prowizji! Dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym(podwyższonym) w atrakcyjnej lokalizacji w powiecie tarnogórskim w gminie Świerklaniec w Nakle Śląskim. Do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł470 m² 2 978,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:769 m²

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty Marzysz o spokojnym miejscu nad morzem ? Koniecznie zobacz ten dom! Na sprzedaż wolnostojący dom nad morzem.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł128 m² 8 984,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:69 m²

Nowoczesna kamienica z 2013 r. - serce Nowej Soli, dochód pasywny. Szukasz nieruchomości, która łączy prestiżową architekturę z nowoczesnym standardem wykonania? Na sprzedaż wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł86,20 m² 13 689 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom Wolnostojący, przedstawiamy do sprzedaży Parterowy Dom wolnostojący o powierzchni ok. 80 m2, usytuowany na dużej, ładnej działce o powierzchni ok.1000 m2. Dom położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł122,50 m² 5 020,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Polecamy na sprzedaż połówkę bliźniaka o powierzchni 122.5m2 na działce 432 m ! Projekt bardzo przemyślany i funkcjonalny. Właściciele dołożyli wszelkich starań, aby zadowolić.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Domaszowice,świętokrzyskie

943 000 zł147,97 m² 6 372,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:423 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, z garażem, balkonami oraz tarasami w atrakcyjnej cenie! Budynek B parter Wiatrołap- 5,11 m Łazienka- 2,85 m Komunikacja- 11,25 m Kuchnia-.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł227,87 m² 5 266,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:702 m²

Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej lokalizacja: nieruchomość położona w gminie Międzychód, powiat międzychodzki, województwo wielkopolskie. Specyfikacja: numer ewidencyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 695 000 zł105 m² 16 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:486 m²

Z przyjemnością przedstawiam Państwu dom wolnostojący w dzielnicy Wawer. Nieruchomość Dom o powierzchni użytkowej 105m2 (pow. całkowita 162m2) składa się z: parter - przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł83,40 m² 8 261,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferujemy do sprzedaży: parterowy dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni 83,40 m2 Powierzchnia działki 1500 m2 - Polanów, z przepięknie rozciągającym się panoramicznym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 000 zł105 m² 6 371,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Poszukujesz dobrze zlokalizowanego domu z ogrodem niedaleko Poznania? Prezentujemy praktyczne i wygodne domy w zabudowie bliźniaczej, które zapewniają komfort życia na przedmieściach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł148 m² 9 121,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Zapraszam do zapoznania się z nowa inwestycja przy ul. Zabielskiej (wawer - Las) Duże domy z garażem, szerokie osiedle, spore ogródki. Domy są już wybudowane, można je obejrzeć. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Pełczyce

Pełczyce,zachodniopomorskie

4 200 000 zł698 m² 6 017,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:58 100 m²

Agroturystyka z duszą-gotowy biznes i miejsce do życia. Marzysz o spokojnym życiu w otoczeniu natury i jednocześnie chcesz prowadzić dochodową działalność? Poznaj wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł309,78 m² 9 522,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

dom | Bielany | Las Bielański | garaż na 2 samochody | 310 mkw .: Dom w zabudowie szeregowej ul. Klaudyny, warszawa Bielany :. Oferujemy Państwu do zakupu wyjątkową nieruchomość położoną na.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł350 m² 2 882,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:496 m²

Nowa niższa cena nieruchomości. Polecamy Państwu dom wolnostojący w Trzebiatowie przy ul. Mlecznej. Nieruchomość o powierzchni zabudowy 147 m2, powierzchni użytkowej 299 m2 usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł230 m² 5 647,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 156 m²

Dom na sprzedaż dąbrowa tarnowska | 230 m | taras | garaż | działka 11,5 arów | gotowy do zamieszkania Dom, który robi wrażenie od pierwszej chwili Są nieruchomości, które oglądasz.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł63 m² 2 380,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:450 m²

Przepiękny dom na terenie rod Relaks w Droszkowie. - powierzchnia użytkowa dolna kondygnacja ok 33m2 - powierzchnia góra antresola ok 30m2 - media: - woda głębinowa z rodu, rozliczana przez dod.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Kochlice,dolnośląskie

1 200 000 zł400 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu. Dom o bardzo dużym potencjale inwestycyjnym, idealny do prowadzenia pensjonatu czy agroturystyki. Budynek posiada dwa odrębne wejścia co.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Poznań,wielkopolskie

3 700 000 zł341 m² 10 850,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:395 m²

Serce Poznania, prestiżowa lokalizacja, zielona Cytadela, teren natura 2000. Cisza i spokój. Przedstawiam, na sprzedaż, zjawiskowy dom na końcu zamkniętej uliczki. Dom o bardzo solidnej.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł160 m² 1 868,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Nieradza koło Żagania dom cena 299 000 zł, sprzedam. To miejsce, w którym czas płynie wolniej - a każdy dzień daje przestrzeń do życia na własnych zasadach. Nieradza - spokojna, kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

14 900 zł200 m² 74,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:471 m²

Do wynajęcia bliźniak 200m2 | blisko Amerykańskiej Szkoły | cześciowo umeblowany | garaż na 2 samochody | dostępny od 1 lipca 2026. Lokalizacja: dom położony jest na kameralnym, prestiżowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł160 m² 2 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:537 m²

Na sprzedaż: dom dwurodzinny na Mazurach Kalbornia, gm. Dąbrówno Blisko jeziora, plaży i ośrodka wypoczynkowego Oferujemy wyjątkową nieruchomość położoną w sercu Mazur w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł158 m² 4 171 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny zlokalizowany w tarnowie/koszycach Wielkich przy ul. Liściastej, położony na działce o powierzchni 6,5 ar. Budynek z lat 60., dwukondygnacyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł403 m² 6 947,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:361 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej (skrajny segment) z 1994 roku, położony na końcu kameralnej, ślepej uliczki w Orłowie. To doskonała lokalizacja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł395,90 m² 5 430,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:1 582 m²

Pensjonat lub rezydencja w sercu Sudetów - Stronie Śląskie. Szukasz gotowego biznesu w jednej z najdynamiczniej rozwijających się turystycznie gmin w Polsce? A może marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł100 m² 7 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący