dowolna

Domy

46 739 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 739 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 599 000 zł172 m² 9 296,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:589 m²

Dom wolnostojący 172m2, działka 589m2. Idealna spokojna okolica, w bocznej uliczce, a jednak w centrum i z pełną infrastrukturą na wyciągnięcie ręki. Dobre sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

664 000 zł54,45 m² 12 194,67 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:sierpień 2026

Nowe ceny obowiązują od 16 czerwca 2025 roku. Dom typu M znajduje się na pierwszym piętrze budynku wolnostojącego. Do mieszkania prowadzi indywidualna, wewnętrzna klatka schodowa. Dom posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

664 000 zł54,45 m² 12 194,67 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:sierpień 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

664 000 zł54,45 m² 12 194,67 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:sierpień 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

856 780 zł118 m² 7 260,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:217 m²

Dom 3 kondygnacyjny z ogródkiem w układzie szeregowym w gminie Wieliczka N20 Nieruchomości oferuje dom 3-kondygnacyjny (parter, piętro, poddasze użytkowe) w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł167 m² 3 586,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 438 m²

Jeśli szukasz domu z dużym potencjałem aranżacyjnym, funkcjonalnym układem pomieszczeń, pełnym podpiwniczeniem oraz oddzielnym mieszkaniem do własnej aranżacji, ta oferta może być idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł176 m² 7 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:755 m²

Wyjątkowy dom w sercu Jaworza - elegancja, komfort i cisza w najlepszej lokalizacji Na sprzedaż komfortowy i w pełni gotowy do zamieszkania dom jednorodzinny, położony przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł130 m² 9 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:423 m²

Nowoczesny dom 130 m Stan Deweloperski (standard podwyższony) Suchy Las ul. Jagodowa, odbiór kwiecień 2026, bez pcc. Lokalizacja: spokojna okolica domków jednorodzinnych, zapewniająca ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

955 000 zł136,70 m² 6 986,10 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:sierpień 2027

Nowoczesny, 5-pokojowy dom z garażem i ogródkiem, zlokalizowany w inwestycji Klonowy Lasek w Kozłowie k. Gliwic. Wnętrza zaprojektowano z myślą o wygodzie codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 000 zł140,47 m² 7 083,36 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:sierpień 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

955 000 zł136,70 m² 6 986,10 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:sierpień 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Ciele

Ciele,kujawsko-pomorskie

820 000 zł138 m² 5 942,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szukasz idealnego miejsca pod Bydgoszczą? Odkryj nowoczesny bliźniak na osiedlu willowym Villa Line w miejscowości Ciele - tylko 20 minut od centrum Bydgoszczy, blisko przystanek szkolny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 403 686 zł124,22 m² 11 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:76 m²

Kameralna inwestycja - tylko 4 domy w otoczeniu zieleni. Budowa zakończona, pozwolenie na użytkowanie. Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni 124,22 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

2 890 000 zł344,34 m² 8 392,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:363 m²

Eurovilla prezentuje na sprzedaż wyjątkowy segment o powierzchni 344 m , położony w jednej z najbardziej cenionych części Mokotowa. Nieruchomość po generalnym remoncie, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł68,84 m² 7 975,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:172 m²

dom wolnostojący na sprzedaż o powierzchni 68.84 m2, z 4 pokojami. Lokalizacja:Kasztanowa. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Dom położony jest na działce o powierzchni 172 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

898 000 zł156,50 m² 5 738,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:497 m²

Przedstawiamy do sprzedaży nietuzinkowy, nowoczesny dom wolnostojący, jednorodzinny, parterowy bez podpiwniczenia z garażem jednostanowiskowym w bryle budynku. Dom zaprojektowany i wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł275 m² 5 450,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż: komfortowy dom wolnostojący z garażem - Zawada, gmina Myślenice Dom: 184 m powierzchni mieszkalnej. Garaż z częścią mieszkalną: 91 m powierzchni mieszkalnej + 52.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Krakusa 5

Bukowiec C Legionowo

950 000 zł85,56 m² 11 103,32 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:wrzesień 2027

Funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej z wyraźnym podziałem na strefę dzienną i prywatną oraz użytkowym poddaszem do własnej aranżacji. Duże, panoramiczne okna dobrze doświetlają.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Krakusa 5

Bukowiec C Legionowo

950 000 zł85,56 m² 11 103,32 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:wrzesień 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Krakusa 5

Bukowiec C Legionowo

850 000 zł76,68 m² 11 085,03 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:wrzesień 2027

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł120 m² 2 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:290 m²

Oferuje do sprzedaży dom wolnostojący usytuowany w cichej i spokojnej części miasta. Składa się on z 7 pokoi kuchnia łazienki piwnicy oraz poddasza. Do domu przynależy również garaż.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł140 m² 5 707,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:882 m²

Dom na sprzedaż pod Wrocławiem 116 m | Działka 828 m | gm. Kobierzyce Szukasz nieruchomości z charakterem, która oferuje przestrzeń i całkowitą prywatność? Poznaj dom łączący.

Szczegóły ogłoszenia

33 000 zł302 m² 109,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Eurovilla prezentuje elegancki dom klasy premium na Osiedlu Konstancja tuż przy American School of Warsaw. Ta wyjątkowa nieruchomość została zaprojektowana z myślą o komforcie życia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Stawki

Stawki,kujawsko-pomorskie

775 000 zł124,46 m² 6 226,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:585 m²

Przedstawiamy dom Jednorodzinny , parterowy Projekt domu Tryton2 Teriva Dom znajduje się na jedynym takim w regionie ,przepięknie zagospodarowanym częściowo zamkniętym Osiedlu Sosnowy Zakątek.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł453 m² 8 609,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:7 111 m²

Luksusowa rezydencja w otulinie lasu Tworóg Mały | 453 m | działka 7111 m Jeżeli cenisz luksus, komfort i elegancję, a jednocześnie marzysz o domu w spokojnym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 870 000 zł230 m² 8 130,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom 230 m Halinów | 3 niezależne lokale | Basen | Duża działka | Blisko pkp Na sprzedaż dom wolnostojący o pow. ok. 230 m na działce ok. 800 m , położony przy cichej, ślepej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł100,45 m² 5 564,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:248 m²

W ofercie Centrum Inwestycji Deweloperskich narożny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 95,85 m2 z garażem w bryle i ogrodem o powierzchni ok. 110 m2. Domy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

968 000 zł153,40 m² 6 310,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Nowoczesny dom z garażem 5 lub 6 pokoi! N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej (każdy dom budowany na niezależnych ścianach) na zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł200 m² 3 595 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:413 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł360 m² 2 263,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:651 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą przytulnego.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł200 m² 3 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 776 m²

Oferta na wyłączność, brak prowizji od kupującego. - na sprzedaż siedlisko przy otulinie parku krajobrazowego puszczy knyszyńskiej, położone W spokojnym miejscu przy lesie I zalewie. NA.

Szczegóły ogłoszenia

21 000 zł400 m² 52,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:395 m²

Budynek 400 m2 w kameralnej uliczce na Starym Żoliborzu w zabudowie bliźniaczej, z ogrodem i tarasem 30 m2, dotychczas wykorzystywany na cele biurowe, jest sala konferencyjna.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł130 m² 13 069,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 274 m²

Klimatyczny dom 130 m w centrum Garwolina duża działka 1274 m ! Cena: 1 699 000 zł Lokalizacja: garwolin, ul. Staszica (wyszukana lokalizacja w centrum) Powierzchnia domu: 130.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł193 m² 4 093,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:790 m²

Ładny duży dom, gotowy do zamieszkania w spokojnej okolicy! Oferujemy na sprzedaż duży dom o powierzchni użytkowej 170,54 m , położony na działce o powierzchni 790 m . Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

1 111 111 zł400 m² 2 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:730 m²

Zapraszam na jedyny dzień prezentacji - 18 maja - aby osobiście przekonać się o możliwościach tego domu! dom, który może pracować na ciebie - 400 M2 możliwości Są nieruchomości, które po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł125 m² 6 240 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej | wysoki standard | ogród | spokojna okolica | prowizja 0%! Lokalizacja: tarnowskie Góry Typ nieruchomości: dom jednorodzinny w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł127,15 m² 9 429,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate przedstawia Państwu wyjątkową inwestycję nowoczesnych domów jednorodzinnych w standardzie premium, zlokalizowaną na kameralnym osiedlu w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł284 m² 5 633,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:460 m²

Bardzo ładny i wygodny, 3-kondygnacyjny dom wolnostojący z 1980 roku, o pow. całkowitej ok. 284 m2, posadowiony na działce o pow. ok. 460 m2, na Muchoborze Małym, blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł86,95 m² 2 875,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:304 m²

Pajęczno | dom / lokal Z dużym potencjałem | ul. Majorat dom W cenie małego mieszkania idealny pod usługi, biuro lub własne miejsce do życia Biuro epj Nieruchomości prezentuje ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł280 m² 3 178,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 700 m²

Oferuje do sprzedaży duży, podpiwniczony dom jednorodzinny w miejscowości Jeziorzany, gmina Liszki. Nieruchomość położona jest w cichej, spokojnej części miejscowości na dużej 47 arowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

870 000 zł150 m² 5 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:190 m²

Bez prowizji! Bez pcc! Oferuję Państwu nową inwestycję w Kobyłce. Osiem domów w zabudowie bliźniaczej na Maciołkach. Na parterze, po przejściu przez wiatrołap, wchodzimy do jasnego hallu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 000 zł59,04 m² 7 113,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w stanie surowym zamkniętym zlokalizowany w Dąbiu, gmina Psary. Idealna lokalizacja, z dala od zgiełku miasta, wśród terenów zielonych w pobliżu nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł124 m² 6 048,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:155 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową inwestycją, która spełni marzenie o własnym domu z garażem w spokojnej okolicy. Powierzchnia - 124m2 Oddanie koniec 2026 roku!.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł81,70 m² 3 610,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Tylko U nas! Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości położonej w malowniczej miejscowości Sufczyn (gmina Dębno). Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

945 000 zł217,17 m² 4 351,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w malowniczej okolicy Orzesza - Zgoń. Stan deweloperski Powierzchnia całkowita 217,17 m2 Powierzchnia zabudowy 112,20 m2 Powierzchnia użytkowa 141,45 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Mamlicz

Mamlicz,kujawsko-pomorskie

590 000 zł100,50 m² 5 870,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:843 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w stanie deweloperskim, położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej lokalizacji - zaledwie 5 minut od Barcina i 10 minut od Łabiszyna. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł134,29 m² 5 949,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Gotowe do odbioru bliźniaki w pięknej, cichej i zielonej okolicy Przodkowa. To idealna propozycja dla rodzin poszukujących komfortowego miejsca do życia, w harmonii z naturą i z.