dowolna

Domy

46 935 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 935 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Osiek

Osiek,dolnośląskie

450 000 zł130 m² 3 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom w Osieku na działce 4,5 arowej Budynek skrajny , połączony z sąsiednim budynkiem garażem, co zapewnia wygodę zamieszkania prawie jak w domu wolnostojącym. Powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krzczonów

Krzczonów,lubelskie

620 000 zł200 m² 3 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Prezentujemy urokliwy, wolnostojący dom o powierzchni 200 m2 z siedmioma przytulnymi pokojami, położony w malowniczym Krzczonowie. Na nieruchomość składają się: **parter:** - Salon:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cicha

Szczytniki,wielkopolskie

599 000 zł94 m² 6 385,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesny dom w zabudowie czworaka - 5 pokoi. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów Przedmieściach Poznania w Szczytnikach Do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bytnik

Bytnik,dolnośląskie

499 900 zł125 m² 3 999,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Marzy Ci się ekonomiczny i energooszczędny dom? A może nie chcesz już płacić wysokiego czynszu w bloku? Ta nowa perełka inwestycyjna powinna Cię zainteresować! Przedmiotem sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Miłoszyce

Miłoszyce,dolnośląskie

800 000 zł120 m² 6 646,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:292 m²

Dom/120m2/4m/skrajny/garaż/blisko Wrocławia zakup od dewelopera bez podatku pcc Bezpłatny projekt koncepcyjny do Państwa dyspozycji. Możliowść spaceru W wirulanej rzeczywistości-technologia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rybnik

Rybnik,śląskie

930 000 zł200 m² 4 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:345 m²

Oferujemy do sprzedaży duży, komfortowy dom w zabudowie szeregowej w centrum Rybnika (dzielnica Północ), o powierzchni około 200 m2 na działce, o powierzchni 345 m2. Dom połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Targanice

Targanice,małopolskie

1 299 000 zł395 m² 3 289,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:4 773 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący w miejscowości Targanice k. Andrychowa. Budynek trzykondygnacyjny posadowiony na widokowej działce o pow. 47 ar. Dom w bardzo dobrym stanie technicznym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czarnieckiego

Rumia,pomorskie

1 528 000 zł285 m² 5 361 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:569 m²

Nowoczesny dom wolnostojący z 2017 roku. Powierzchnia całkowita budynku to 285 m2, natomiast użytkowa ok. 130 m2. Dom posadowiony jest na działce narożnej 570m2. Dom jest całkowicie podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

2 699 000 zł410 m² 6 582,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Wyobraź sobie dom idealny. Wyposażony w nowoczesne technologie. Energooszczędny. Nowoczesny. Bezpieczny. Idealny dla Ciebie i Twojej rodziny. Dom, który wykończysz i dostosujesz do swoich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Mysłowice,śląskie

499 000 zł300 m² 1 663,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:336 m²

Wolnostojący dom w sąsiedztwie parku Promenada. Dwa niezależne mieszkania, 9 pokoi, garaż. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chotomowska

Jabłonna,mazowieckie

859 000 zł114 m² 7 535,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Rezerwacja Więcej inwestycji na stronie Świetnie doinwestowany bliźniak w Jabłonnie przy granicy z Chotomowa i Legionowa 114 m2 na pięknej przestronnej działce 500 m2! Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rakszawa,podkarpackie

1 550 000 zł289 m² 5 363,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości elegancki, dwupoziomowy dom wolnostojący, z pięknym, wielofunkcyjnym ogrodem i garażem, położony w spokojnej okolicy blisko lasu na 15 arowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

950 000 zł156 m² 6 090 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:230 m²

Zapraszamy i Przedstawiam do sprzedaży przestronny, funkcjonalny Dom- bliźniak 4 lokalowy o powierzchni z garażem w bryle budynku ok. 156 m2, usytuowany na ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Raciborowice

Raciborowice,małopolskie

789 000 zł97 m² 8 122 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Więcej informacji: martalub biuro:w godz. 9-17 od poniedziałku do piątku; e-mail:. Wszystkie oferty na stronie: mam przyjemność zaprezentować dom w stanie deweloperskim w Raciborowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zabajka,podkarpackie

590 000 zł89 m² 6 651,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowoczesny i Komfortowy Segment na Sprzedaż w Głogowie Małopolskim Idealny dla Twojej Rodziny! Biuro Stoprocent Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z naszą ekskluzywną ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Binowo

Binowo,zachodniopomorskie

380 000 zł120 m² 3 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:850 m²

Super oferta! Na sprzedaż kameralny dom znajdujący się w Binowie, nieopodal jeziora. Nieruchomość wymagająca remontu, składająca się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dołuje

Dołuje,zachodniopomorskie

820 000 zł98 m² 8 367,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferta sprzedaży nowoczesnego i energooszczędnego segmentu domu jednorodzinnego dwulokalowego, w stanie deweloperskim (przewidywane zakończenie budowy - IV kwartał 2024 r.). Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stare Załubice

Stare Załubice,mazowieckie

695 000 zł92 m² 7 562,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:612 m²

Witam! Pragnę zaprezentować całoroczny dom wolnostojący w podwarszawskich Załubicach Starych o powierzchni 91,9 m2 z powierzchnią działki 612m2. Rozkładowy dom w dobrym stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Zaczernie

Zaczernie,podkarpackie

5 200 zł120 m² 43,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:295 m²

Tylko u nas! Oferta na wyłączność! Na wynajem dom z garażem w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 120 m2 zlokalizowany na działce o powierzchni 2,95 ar w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sędziszów Małopolski

Sędziszów Małopolski,podkarpackie

450 000 zł220 m² 2 047,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zapraszamy do zakupu wyjątkowego domu o powierzchni prawie 220 m2, położonego w samym sercu Sędziszowa Małopolskiego. Ten przestronny dom składa się z 4 pokoi, w tym sypialni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 530 000 zł120 m² 12 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:387 m²

Dom wolnostojący w dzielnicy Warszawa Rembertów. 120 m2, w tym garaż. Wykończony 2023 roku.Dom był budowany dla siebie, a nie na sprzedaż. Jednak sytuacja życiowa zmusiła mnie do zmiany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kościeliska

Piaseczno,mazowieckie

1 250 000 zł245 m² 5 102,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:172 m²

Proponujemy Państwu bardzo ładny i zadbany dom w zabudowie szeregowej w podwarszawskim Piasecznie na osiedlu zamkniętym z bramą otwieraną na pilota. Środkowy segment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Barcin,kujawsko-pomorskie

730 000 zł220 m² 3 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 999 m²

Dom na sprzedaż o powierzchni użytkowej 169,09m2 pod Barcinem. Działka o powierzchni 2999m2. Budynek parterowy z poddaszem użytkowym, z częściowym podpiwniczeniem. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

699 000 zł92 m² 7 597,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Bez pcc bez prowizji zakup od dewelopera! segmen skrajny l duża działka Gorąco polecam dom czworak położony w gminie Czernica. Segment środkowy! segment skrajny - segment środkowy - Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wola Krasienińska

Wola Krasienińska,lubelskie

658 999 zł109 m² 6 045,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Okazja bez prowizji biura nieruchomości oraz bez podatku pcc! Jedyna taka okazja na rynku! Wpłacasz 1% po podpisaniu umowy rezerwacyjnej - resztę kwoty wpłacasz przy akcie przeniesienia własności!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa, ul. Płowiecka

Warszawa,mazowieckie

12 000 000 zł1 948 m² 6 160,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:24

 

Powierzchnia działki:3 616 m²

Podstawowe informacje: budynek restauracyjno-hotelowy **** o powierzchni użytkowej 1948m2 - działający jako: obiekt hotelowy W standardzie **** (21 pokoi oraz 3 apartamenty) wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Krzeptów

Krzeptów,dolnośląskie

1 199 000 zł176 m² 6 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:441 m²

Opis Na sprzedaż lokal mieszkalny w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w Krzeptowie, niedaleko Wrocławia. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 122 m2, znajduje się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Milanówek,mazowieckie

1 250 000 zł160 m² 7 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:706 m²

Zadbany wolnostojący dom z cegły wybudowany w 1971r., o powierzchni użytkowej około 140m2, położony na działce 705 m2 w Milanówku. Parter to: duży salon 21,6m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Górnicza

Czechowice-Dziedzice,śląskie

417 000 zł103 m² 4 048,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:703 m²

Dom z działką 0,0703 ha, do połowy roku 2023 zamieszkały. Dom z potencjałem (możliwość zakupu działki sąsiadującej ok. 0,0956 ha), jednak dom wymaga wkładu finansowego (instalacja co,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Świątnicka

Mogilany,małopolskie

765 085 zł90 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Mogilany - funkcjonalne mieszkanie Z ogródkiem Doradcy Home Drop mają przyjemność przedstawić mieszkanie o powierzchni 90,01 m2 na sprzedaż położone w Mogilanach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Perłowa

Borowiec,pomorskie

995 000 zł181 m² 5 497,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 049 m²

Dom jednorodzinny wraz z garażem wolnostojącym. Nieruchomość położona jest w miejscowości Borowiec na uboczu między Baninem, tuchomiem i Chwaszczynem. Teren cichy i spokojny, zdala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Juhasów

Warszawa,mazowieckie

1 950 000 zł250 m² 7 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam na prezentacje przestronnego domu na Warszawskim Wawrze, świetny dojazd do Centrum miasta a jednocześnie cisza i spokój! Zamieszkaj w Warszawie a poczuj się jak na wsi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

679 000 zł87 m² 7 776,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:123 m²

Rzeszowskie Biuro Nieruchomości posiada na sprzedaż ofertę domów w zabudowie bliźniaczej. Nieruchomości dostępne są w atrakcyjnej cenie 599 000 zł w stanie deweloperskim. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Klimontów

Klimontów,świętokrzyskie

189 000 zł80 m² 2 362,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:693 m²

-kupujący nie płaci prowizji- poszukujesz niewielkiego dom-u, z wszelkimi udogodnieniami, położonego w bliskości lasów i wody, w rozsądnej cenie? Dlatego przedstawiam dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Fuksjowa

Pobiedziska,wielkopolskie

437 000 zł85 m² 5 141,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Ostatni dom Z panelami słonecznymi. Gotowe do zakupu nawet jutro. Zapraszamy na oglądanie. Domy z ogrodem i parkingiem dostępne dla obcokrajowców. Przeprowadzamy prze wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mogilany

Mogilany,małopolskie

1 949 000 zł261 m² 7 474,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Widokowa działka - 15 arów - wysoki standard N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży duży, komfortowy dom o powierzchni całkowitej 261m2 oraz pow. użytkowej 217m2 położony na pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kasztanowa

Słupno,mazowieckie

1 150 000 zł270 m² 4 259,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

odpowiem na wszystkie pytania dot, tej nieruchomości telefonicznie:  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

769 000 zł270 m² 2 848,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia dom w zabudowie szeregowej położony w wyjątkowej lokalizacji z szybkim dojazdem do centrum Rzeszowa! Ponad 270m2 powierzchni użytkowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nieżyn

Nieżyn,zachodniopomorskie

999 000 zł244 m² 4 094,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 600 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom o powierzchni ok 244 m2 (powierzchnia użytkowa 122m2) położony na działce 8600 m2 w cichej i spokojnej miejscowości Nieżyn, zaledwie 10 minut spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wojsławska

Mielec,podkarpackie

1 080 000 zł201 m² 5 373,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:843 m²

S p R Z E D A Ż > dom gotowy do zamieszkania > nowoczesne budownictwo > atrakcyjna lokalizacja Przedstawiamy Państwu wyjątkowy dom parterowy w atrakcyjnym miejscu na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Otrębusy

Otrębusy,mazowieckie

1 209 900 zł124 m² 9 726 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:425 m²

Przedstawiamy do sprzedaży nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim premium o powierzchni ok. 125 m2 posadowiony na bardzo ładnej działce, w bardzo atrakcyjnej.