dowolna

Domy

46 886 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 886 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 399 900 zł205 m² 6 829 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 198 m²

Nowoczesny Dom ok. 200m2, w Pięknym Rejonie. Przedstawiam do sprzedaży Nowoczesny Dom w stanie deweloperskim o łącznej powierzchni ok. 205m2 posadowiony wśród pięknych terenów Osowca na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sosnówka

Sosnówka,dolnośląskie

1 150 000 zł360 m² 3 194,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:472 m²

Szukasz nieruchomości dla siebie, pod wynajem i z możliwością prowadzenia działalności? Mam dla Ciebie super ofertę! Zapraszam Cię na prezentację bardzo dobrej klasy budynku o przeznaczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kozy

Kozy,śląskie

699 999 zł131 m² 5 361,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:435 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom u podnóża gór w Kozach. Dom znajduje się w n ajwiększej polskiej wsi o nazwie Kozy. Jest to malownicze i spokojne miejsce , na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kolanowice

Kolanowice,opolskie

1 249 000 zł158 m² 7 929,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:560 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom wolnostojący zlokalizowany w Kolanowicach - 12 km od Opola. Nieruchomość wybudowaną w 2008 roku stanowi dom o pow. 157,52 m2 oraz działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Krasne,podkarpackie

699 000 zł116 m² 6 025,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

0% pcc, 0% prowizji! Na sprzedaż 3 ostatnie domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 116m2 w stanie deweloperskim o nowoczesnej bryle. Zlokalizowane 5 km do granic Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Floriana

Libertów,małopolskie

810 000 zł135 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Extra Broker prezentuje nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż. Podstawowe informacje: - powierzchnia 135 m - powierzchnia działki 4 ar - rok budowy 2022 - Projekt domu eco 16 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

750 000 zł159 m² 4 716,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:526 m²

Gorąco polecam dom wolnostojący położony w gminie Czernica budowany według projektu tymek Na parterze znajduje się: 1. Wiatrołap2,60 m 2. Łazienka2,40 m 3. Pom. gospodarcze2,40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Juncewo

Juncewo,kujawsko-pomorskie

450 000 zł173 m² 2 598 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 073 m²

Atrakcyjny dom do wykończenia! Przedstawiamy na sprzedaż nowy dom położony w miejscowości Juncewo w gminie Janowiec Wielkopolski. Odległość do Janowca to tylko 8 min drogi autem. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świecie

Świecie,kujawsko-pomorskie

330 000 zł321 m² 1 028,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 015 m²

Makler Nieruchomości poleca do sprzedaży wolnostojący, pięknie położony dom z potencjałem w gminie Drzycim. Dom wymaga kapitalnego remontu, a wspaniała okolica zachęca do inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Gołębia

Kamień,pomorskie

1 199 000 zł105 m² 11 437,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 152 m²

Atuty: - ścisłe centrum Gdyni - 30min - ścisłe centrum Gdańska - 35min - ścisłe centrum Sopotu - 30min - jezioro Jelonek - 10min pieszo - jezioro Wysoka - 15min pieszo - lotnisko - 30min - blisko trasa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żuławska

Gdańsk,pomorskie

4 500 000 zł300 m² 15 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:25 200 m²

Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest w świetnie skomunikowanej, perspektywicznej lokalizacji jaką jest gdańska Orunia. Korzystna lokalizacja łączy w sobie m.in. atuty takie jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Świerzów

Świerzów,dolnośląskie

785 000 zł124 m² 6 330,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszamy na prezentację tego uroczego domu w świerzowie, gminie Trzebnica! Ta przestronna nieruchomość o powierzchni 124m2 doskonale nadaje się dla rodzin oraz osób ceniących przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Goplańska

Gdańsk,pomorskie

2 289 000 zł210 m² 10 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:720 m²

Wyjątkowa nieruchomość na sprzedaż. Dom jednorodzinny z przebudowanej zabytkowej stodoły z 1814 roku - Gdańsk Kiełpino Górne. Dom jednorodzinny, który oferuję do sprzedaży powstał na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wola Gutowska

Wola Gutowska,mazowieckie

1 700 000 zł290 m² 5 862,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Przedmiotem oferty jest wolnostojący dom o powierzchni 199 mkw. położony w miejscowości Wola Gutowska gm. Jedlińsk. Tu odnajdziesz ciszę i spokój wśród zieleni. Tu zyskasz przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Smolec

Smolec,dolnośląskie

1 319 000 zł98 m² 13 500,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:325 m²

Polecam I serdecznie zapraszam na niezobowiązującą prezentacje smolec / dom szereg zew. / działka 325 M2 Dom w zabudowie szeregowej, segment zewnętrzny, pow. 97,70 m2 z bocznym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

1 025 000 zł147 m² 6 993,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:325 m²

***kupujący nie płaci pcc*** Oferta sprzedaży dużego, funkcjonalnego, wyjątkowego domu w zabudowie bliźniaczej wybudowanego w cichej i spokojnej okolicy, w pobliżu centrum miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Przeźmierowo

Przeźmierowo,wielkopolskie

1 490 000 zł158 m² 9 430,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:755 m²

Na sprzedaż dom dwukondygnacyjny w zabudowie bliźniaczej o pow. 158 m2, działka 755 m2. - przeźmierowo. Na działce dodatkowo znajduje się murowany budynek, który może być wykorzystany jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Krzeptów,dolnośląskie

1 200 000 zł102 m² 11 764,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:441 m²

*** krzeptów *** *** 5 pokoi *** *** 2 łazienki *** *** strych *** *** duży, ogród*** *** zadaszony taras *** *** 2 miejsca postojowe *** *** spokojna I cicha okolica *** *** ogrzewanie gazowe ***.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Czereśniowa

Wschowa,lubuskie

880 000 zł227 m² 3 878 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:663 m²

Oferujemy Państwu dom wolnostojący, wybudowany w 1983 roku, położony na działce o powierzchni 663 m2. Dom znajduje się we Wschowie na ulicy Czereśniowej. Powierzchnia użytkowa to 227 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ceradz Kościelny

Ceradz Kościelny,wielkopolskie

1 300 000 zł180 m² 7 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:920 m²

Sprzedam, 5 pokoi, dom, 180m2, działka 920m2, ceradz Kościelny 1300000 pln Sprzedam dom z ogrodem, położony w zacisznej miejscowości Ceradz Kościelny. Wybudowany z cegły ceramicznej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kostkowo

Kostkowo,pomorskie

549 000 zł94 m² 5 840,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:458 m²

Z wielką przyjemnością przedstawiam Państwu urokliwy dom drewniany o powierzchni 94 m2, położony w Kostkowie. Ta cicha i spokojna okolica oferuje piękny widok na duży staw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czarnów

Czarnów,mazowieckie

1 500 000 zł186 m² 8 064,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom wolnostojący z basenem - 5 pokoi, 2 tarasy, garaż na 2 auta - Pośród zieleni Lasu Chojnowskiego - Konstancin-Jeziorna, czarnów. Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość zabudowana - miłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

2 150 000 zł200 m² 10 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom z pięknym ogrodem, po całkowitym remoncie ( wszystkie instalacje, okna - nowe ) Rozkład pomieszczeń: parter: hol wejściowy, garderoba, toaleta, salon z wyjściem na piękny taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

669 900 zł84 m² 7 956 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zapraszamy i Przedstawiam do sprzedaży przestronny, funkcjonalny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 83m2, usytuowany na działce o powierzchni ok. 200m2, w Grodzisku Mazowieckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piła Kościelecka

Piła Kościelecka,małopolskie

733 000 zł142 m² 5 161,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:991 m²

Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny w w stanie surowym otwartym o powierzchni użytkowej ok 140 m2 stojący na działce o powierzchni 991m2 w Pile Kościeleckiej. Położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Przesławice,małopolskie

790 000 zł170 m² 4 647,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Emmerson prezentuje, dom o powierzchni 170 m2, który znajduje się na działce o powierzchni 1 ha. Nieruchomość z 1990 r. która w roku 2020 przeszła gruntowny remont. Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

495 000 zł135 m² 3 659 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 195 m²

Dom w Pięknej Okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży ciekawą nieruchomość - Dom w stanie surowym otwartym o powierzchni całkowitej ok 135 m2, posadowiony na bardzo ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Marki

Marki,mazowieckie

720 000 zł146 m² 4 922,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Nowoczesne segmenty W stanie deweloperskim Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku ppc i prowizji. Osiedle: kameralna inwestycja 6 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bratkowice

Bratkowice,podkarpackie

320 000 zł103 m² 31,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Zapraszam do obejrzenia i zakupu parterowego domu w stanie surowym otwartym w Bratkowicach k/rzeszowa. Powierzchnia to 103 m2 z garażem. Dom na działce 7,8 ar lub 13 ar. 4 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

800 000 zł138 m² 5 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Na sprzedaż 2 ostatnie domy w zabudowie bliźniaczej (wewnętrzny i zewnętrzny). Bardzo kameralna inwestycja w niesamowicie przyjemnej, zielonej i zdrowej okolicy Krakowa - Swoszowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ludwinowo Zegrzyńskie

Ludwinowo Zegrzyńskie,mazowieckie

759 000 zł127 m² 5 976,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący w stanie deweloperskim zlokalizowany w Ludwinowie Zegrzyńskim, gmina Serock. Budynek parterowy o pow. uż. 105 m2 z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Stary Kraszew,mazowieckie

1 149 000 zł124 m² 9 243,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:967 m²

Mam przyjemność zaoferować Państwu nieruchomość idealną dla osób poszukujących nowego domu w cichej, willowej części miejscowości Stary Kraszew. Dom: dom posadowiony jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zębice

Zębice,dolnośląskie

1 190 000 zł290 m² 4 103,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej, w Zębicach, 1km od Siechnic i ok 1 km od głównej drogi Wrocław - Oława. Do posadowiony na narożnej działce o powierzchni 890mkw. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Police

Police,zachodniopomorskie

997 000 zł145 m² 6 880,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:133 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie szeregowej położonego na zamkniętym osiedlu w cichej i spokojnej części Polic. Budynek wybudowany w 2010 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Trzebiatowskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 249 000 zł206 m² 6 063,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:429 m²

Masz pytania? Chcesz umówić się na prezentację? Zadzwoń : T: biuro swn ul. Ukraińska 1 54-401 Wrocław T: - narożny szereg z 2000 roku przy cichej zielonej ulicy! - Klasyczna modernistyczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

16 000 zł330 m² 48,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:622 m²

Do wynajęcia jednopiętrowy, czteropokojowy dom z ogrodem, o powierzchni 330 m2, na działce 622 m2, ursynów Kabaty. Klasyczny, tradycyjny dom, idealny dla rodziny. Cena: 16 000 zł + media wg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

799 000 zł122 m² 6 526,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:323 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Polecam do sprzedaży prawy segment bliźniaka w budynku nr 1 w stanie deweloperskim w Komornikach na granicy z Luboniem pow. 122,43 m2. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Targowa

Dzierżoniów,dolnośląskie

950 000 zł250 m² 3 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:570 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom położony w Centrum- świetne miejsce zarówno do mieszkania jak i prowadzenia działalności gospodarczej! Dom posiada wejście zarówno od ulicy Targowej jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zacisze

Ruda Śląska,śląskie

3 290 000 zł700 m² 4 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 070 m²

Przedstawiamy Państwu piękny, przestronny dom w Rudzie Śląskiej. Posiadłość składa się z poziomu -1, który zagospodarowany jest jako strefa spa, relaksu. Znajduje się w niej sauna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żarki

Żarki,małopolskie

650 000 zł183 m² 3 393 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż piękny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 119m2 z pełnym wyposażeniem, znajdujący się w cichej okolicy w Żarkach. Oferta na wyłączność! lokalizacja: budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szczytno

Szczytno,warmińsko-mazurskie

430 000 zł80 m² 5 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 507 m²

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Sprzedam 2 domki nad jeziorem, każdy o powierzchni 35m2 plus poddasze. Domki położone są na działce o powierzchni.