dowolna

Domy

46 738 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 738 ogłoszeń

Rynek pierwotny

750 000 zł130 m² 5 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:470 m²

Planowana budowa kolejnego domu w zabudowie bliźniaczej. Projekt został zmieniony w stosunku do pierwszej realizacji. Zmieniony został układ pomieszczeń oraz wejście do budynku. Ale wciąż.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł373,60 m² 4 001,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 737 m²

Wynagrodzenie dla agencji pokrywa właściciel Wyjątkowy dom wolnostojący w otulinie przyrody, tuż przy Odrze Pogalewo Wielkie, gmina Brzeg Dolny Prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł107 m² 7 664 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowa Inwestycja. Przedstawiamy do sprzedaży segment środkowy w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 107 m2 usytuowany w zielonej okolicy miasta. Rozkład Domu : parter - Wiatrołap 5,84 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł295 m² 6 437,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

"To nieruchomość dla osób wymagających, takich którzy potrafią docenić wyjątkową przestrzeń, bo wiedzą, że nie każdy dom jest dla każdego" Ta wyjątkowa nieruchomość to propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

1 845 000 zł147 m² 12 551 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 603 m²

Sprzedaż | dom 147m2 powierzchnia całkowita | działka 1603m2 | Konstancin - Jeziorna strefa A | 1 845 000 zł Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 147 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł349 m² 2 264 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 521 m²

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna w wyjątkowej lokalizacji w Ciechocinku. Dom położony na działce ponad 15 ar znajduje się w pierwszej strefie tej popularnej.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł131,52 m² 5 314,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:577 m²

Nowoczesny bliźniak z garażem Tomaszów Mazowiecki ul. Mostowa Szukasz domu, który daje komfort nowego budownictwa, funkcjonalny układ dla rodziny i przestrzeń, którą urządzisz dokładnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł240 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:150 m²

Do sprzedaży połowa domu o powierzchni 240m2 położona w Krynicy Morskiej, około kilometra od morza. Dom składa się z 8 pokoi, w tym 5 pokoi z łazienkami, kuchni, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł250 m² 3 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż przestronny, murowany dom o powierzchni ok. 250 m , położony w miejscowości Nowy Glinik (powiat jasielski, gmina Tarnowiec). Nieruchomość znajduje się na ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł165,47 m² 3 323,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:964 m²

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący, położony na niewielkiej działce, w spokojnej, zielonej okolicy miejscowości Niedoradz,.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł190 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:620 m²

Pruszków - Żbików (ul. Ździarska) do sprzedaży nieruchomość zabudowana domem wolnostojącym z 1970r. Powierzchnia użytkowa ok. 120 m2; powierzchnia całkowita ok. 190 m2; powierzchnia działki.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł123 m² 4 463,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Oferta na wyłączność - tylko w Naszym Biurze! 0% prowizji dla Kupujących. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Dom wlnostojący/ piękna działka/ doskonała lokalizacja Na sprzedaż murowany.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł310 m² 1 932,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

? na sprzedaż: przestronny dom w Koleczkowie - stan surowy zamknięty Oferujemy do sprzedaży duży, jasny i funkcjonalny dom jednorodzinny, położony w spokojnej części Koleczkowa, na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł86 m² 8 127,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:640 m²

Przedsprzedaż! Nowe osiedle Domów parterowych ok. 85 m2. Przedstawiam do sprzedaży bardzo ładny Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 85m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 830 000 zł259,67 m² 7 047,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 083 m²

Energooszczędny dom z dużą działką. Harmonia przestrzeni, natury i nowoczesnego komfortu Mysłowice, osiedle Kosztowy, dom wolnostojący jednorodzinny Są domy, które już od pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 000 zł123 m² 5 439,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:441 m²

Nowoczesne domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej - Kaniów! Kupujący zwolniony z podatku pcc! Bez prowizji! Przyjedź, zobacz na żywo, poczuj klimat tego miejsca i porozmawiaj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 888 800 zł171,79 m² 16 815,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:353 m²

184,39m2 pow. wewnętrznej / 171,79m2 pow. użytkowej / działka 353,15m2m2 cena 2.888.800 PLN Wawer Las, Warszawa, na granicy z Gocławiem. Na sprzedaż dom klasy premium w zabudowie bliźniaczej (.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 749 900 zł205 m² 8 536 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przestronny Dom ok. 205m2 w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny Dom wolnostojący, parterowy o powierzchni ok. 205 m2, usytuowany na dużej, ładnej działce, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł150 m² 86,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesny dom wolnostojący | Stara Sadyba | ogród 300 m | blisko szkół międzynarodowych Nowy, świeżo wykończony dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 150 m (210.

Szczegóły ogłoszenia

1 720 000 zł488,80 m² 3 518,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 316 m²

Dom z halą produkcyjno-magazynową w Jasinie - idealna inwestycja dla przedsiębiorcy Nieruchomość o dużym potencjale inwestycyjnym, łącząca komfortowy dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł120 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom z 2018 r. w miejscowości Wolica między Józefowem a Błoniem Lokalizacja: wolica spokojna okolica z szybkim dojazdem do Józefowa, błonia i Warszawy Powierzchnia całkowita:.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł399 m² 3 882,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:14 329 m²

Dom z potencjałem nad jeziorem - Jędrychowo, mazury Są miejsca, które pozwalają złapać oddech i poczuć prawdziwy spokój. W Jędrychowie, w otoczeniu mazurskich jezior.

Szczegóły ogłoszenia

449 999 zł160 m² 2 812,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:791 m²

Polecamy na sprzedaż przestronny dom! Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Mieścisko, na działce o powierzchni 791m2.2 Na powierzchnię 160m2 składają się : - Parter - 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł73 m² 14 794,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:997 m²

Do sprzedaży znakomita nieruchomość stanowiaca alternatywę dla mieszkania w bloku. Kanie Helenowskie gmina Brwinów - do sprzedaży nieruchomość o powierzchni 997 m2, zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł150 m² 7 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Owczarnia, gm. Brwinów - do sprzedania piękna działka gruntu z urządzonym ogrodem i dojrzałą zielenią, położona na urokliwej polanie, zabudowana domem mieszkalnym z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 249 000 zł138 m² 9 050,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Domy W zabudowie bliźniaczej Z garażem na kameralnym osiedlu Bezpośrednio bez podatku pcc, 0% prowizji | 5 lat gwarancji dewelopera | Brak ryzyka kredytowego Zapraszam na malownicze, kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł560 m² 6 964,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:723 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o ogromnym potencjale inwestycyjnym, usytuowana w jednym z najbardziej rozpoznawalnych i turystycznie atrakcyjnych miast Polski Zakopane. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 900 zł125 m² 7 039,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowy Parterowy Dom , 1/2 Bliźniaka. Piękna Okolica. Przedstawiamy Do sprzedaży, bardzo ładny - Nowy Bliźniak parterowy w okolicy Żabiej Woli o powierzchni ok.130 m2, posadowiony na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

167 000 zł177,50 m² 940,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 665 m²

Dom Z historią, przestrzenią I potencjałem oleszna podgórska Są miejsca, które od pierwszego momentu dają poczucie spokoju. Miejsca, gdzie cisza nie jest pustką, a przestrzeń pozwala.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

477 000 zł135,15 m² 3 529,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Prezentujemy na sprzedaż dwa segmenty domu w zabudowie bliźniaczej realizowany według projektu Tandem IV Studio Atrium. Budynek parterowy z poddaszem użytkowym, z garażem w bryle,.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł135 m² 6 111 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:575 m²

Nowa inwestycja- dom jednorodzinny W stanie deweloperskim! Do sprzedania dom jednorodzinny wolnostojący o pow. użytkowej ok. 108m2 z działką o pow. ok. 5,75ar (23mx25m) położony.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Sarbinowo

Sarbinowo,zachodniopomorskie

5 900 000 zł683,05 m² 8 637,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:34

 

Powierzchnia działki:3 168 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, całoroczny kompleks wypoczynkowo-mieszkalny, położony na działce o powierzchni 2604 m2. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję inwestycyjną pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł280 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nowoczesna Rezydencja w Ustroniu - Luksus, widoki i Dom bez Rachunków! Marzysz o prestiżowej posiadłości, która łączy najwyższy standard z dbałością o portfel?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 095 000 zł121,10 m² 9 042,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:207 m²

Cena: 1 095 000 zł | sprzedaż | 121 m | segment środkowy | bobrowiec | gmina piaseczno dostępny od zaraz! zakup bezpośrednio od dewelopera bez pcc i bez prowizji Przedmiotem sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 230 000 zł360 m² 6 194,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 137 m²

Dom wolnostojący z ogrodem - Warszawa, ul. Arkuszowa Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 360 m (w tym strych do adaptacji), położony na działce 1137 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

958 900 zł120 m² 7 991 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego segmentu o powierzchni 120m2, usytuowanego na ładnej działce w bardzo ładnej miejscowości. To idealna propozycja dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł45 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:869 m²

Sprzedam domek letniskowy nad jeziorem powidzkim salon z aneksem kuchennym dwie sypialnie łazienka z prysznicem duży ganek i wiata garażowa drewniany blachodachówka z piorunochronem.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł220 m² 8 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:946 m²

Michałowice - do sprzedania dwukondygnacyjny dom z lat 80-tych, na działce o powierzchni 946 m2. Dom mieszkalny jednorodzinny z dwoma mieszkaniami (przyziemie i piętro),.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Unin

Unin,zachodniopomorskie

334 000 zł75 m² 4 453,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:820 m²

Wyjątkowy dom letniskowy całoroczny na działce rolnej - Unin Marzą Państwo o własnym domu w otoczeniu przyrody, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie w malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 999 zł84 m² 6 547,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Witaj. Zaczynamy 3 etap osiedla szwedzkiego w malborku w związku z tym firma deltabravo proponuję Tobie abyś zamieszkal w Malborku na naszym "osiedlu szwedzkim " w tym uroczym.