dowolna

Domy

46 741 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 741 ogłoszeń

Dom z tarasem Rusko

Rusko,dolnośląskie

1 290 000 zł191 m² 6 753,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 577 m²

Pragniemy przedstawić Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnego domu jednorodzinnego o powierzchni 156,94 m2 z dwustanowiskowym garażem (33,98 m2) w miejscowości Rusko w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

880 000 zł139,82 m² 6 293,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:914 m²

Chronów,gmina Nowy Wiśnicz-na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie deweloperskim z rekuperacją, pompą ciepła i fotowoltaiką. Oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 160 000 zł188 m² 6 170,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:622 m²

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w Fordonie, osiedle Akademickie. Dobra lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł134 m² 2 753,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:419 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 134 m , położony na działce 419 m w spokojnej części Ząbkowic przy ul. Targowej. Nieruchomość z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł95,10 m² 6 298,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:430 m²

Osiedle przyjaźni, to zespół sześciu budynków, każdy z dwoma dwupoziomowymi lokalami mieszkalnym, położonych w Luzinie, przy ulicy Kościelnej. Okolica/ lokalizacja Luzino, to duża.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł84,63 m² 8 850,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szukasz miejsca, które da Ci więcej niż tylko metraż? To dom, który daje przestrzeń do życia, prywatność i codzienny komfort, a jednocześnie pozwala korzystać z bliskości Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł274 m² 5 839 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 100 m²

Nieruchomości Twój Dom oferuje na sprzedaż posesję w Gm. Bogoria miejscowość Kiełczyna. Pięknie zlokalizowana posiadłość na dużej działce 5100m2 otoczona luźną zabudową oraz zielenią tj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 020 400 zł120,11 m² 8 496 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:227 m²

Idealny dom dla rodziny w Gdyni - Flora Park! To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowej oferty domu z własnym ogrodem, prywatną przestrzenią, zielonym otoczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

1 569 000 zł165 m² 9 509,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Dzień otwarty w niedzielę 17 maja od godziny 12 do 14. Awizacja spotkań - telefonicznie lub sms na numer   . Dom po generalnym remoncie, wysoki standard, 4 sypialnie, działka 650 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł126,82 m² 7 877,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Sprzedaż | dom wolnostojący 126,82 m2 | czersk gm. Góra kalwaria | działka 1200 m2 | 999 000 pln Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 127 m2, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł50 m² 15 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:615 m²

Wolnostojący dom po remoncie - ok. 49 m , Murowaniec Na sprzedaż wolnostojący dom murowany o powierzchni użytkowej ok. 49 m , położony w centrum Murowańca, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł192,90 m² 2 851,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Dom na sprzedaż - Żytowiecko, powiat gostyński Na sprzedaż przestronny, komfortowy dom o powierzchni 192,9 m , położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł260 m² 9 576,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 653 m²

Willa "bogdanówka" wybudowana w 1910 roku, remontowana i modernizowana przez obecnych właścicieli. Niepowtarzalny klimat tworzy otwarty plan parteru oraz unikatowe dodatki wykończenia ścian -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

989 442 zł135,54 m² 7 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:248 m²

Czereśniowy Zakątek to zamknięte osiedle domów szeregowych, zlokalizowane w zielonej i spokojnej części Mikołowa dzielnicy Kamionka, przy ul. Czereśniowej (woj. śląskie). To harmonijnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł247 m² 6 473,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:4 125 m²

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Na sprzedaż apartamenty " siedlisko palenica " położone w wyjątkowej lokalizacji dzielnicy Jaszowiec w Ustroniu. Zaletą lokalizacji jest.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł450 m² 855,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:449 m²

Nieruchomość dla inwestora w sercu Jeleniej Góry! * Zabudowa wielorodzinna / zabudowa usługowa * Powierzchnia działki: 449 m * Dogodna lokalizacja na ul. Grunwaldzkiej! Z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł351,13 m² 8 515,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 822 m²

Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w sprzedaży nietuzinkowej nieruchomości oddalonej 12 km od Świdnicy. Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 351,13 m2 (użytkowej: 184,37 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł251,37 m² 31,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 m²

Dom na wynajem - przestronny i nowoczesny, modlniczka Bracia Sadurscy przedstawiają ofertę wynajmu wyjątkowego, nowoczesnego domu o powierzchni ponad 220 m . Nieruchomość została.

Szczegóły ogłoszenia

2 090 000 zł260 m² 8 038,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 700 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. ***wyjątkowa posiadłość dla.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

5 300 000 zł975,52 m² 5 433 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:38

 

Powierzchnia działki:944 m²

Tylko W naszym biurze! Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu kamienicy inwestycyjnej przy głównej arterii miasta. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Królowej Jadwigi.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Gniezno,wielkopolskie

499 000 zł140 m² 3 564,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:407 m²

Przedstawiamy na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący w Gnieźnie, przy ul. Żwirki i Wigury. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wolnostojącego domu w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 zł400 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wilanów, dom wolnostojący na wynajem, 400 m , działka 600 m , garaż na 2 auta, sauna Do wynajęcia przestronny dom wolnostojący o powierzchni ok. 400 m , położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł495 m² 2 424,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:522 m²

Cena do negocjacji. Na sprzedaż wyremontowana kamienica w pobliżu Urzędu Miejskiego w Radzionkowie. Budynek o powierzchni użytkowej 495 m2, usytuowany na działce o powierzchni 522 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Żabno

Żabno,kujawsko-pomorskie

899 000 zł147 m² 6 115,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 716 m²

Oferujemy Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w spokojnej miejscowości Żabno, niedaleko Mogilna. Dom wolnostojący o powierzchni 147 mkw. (pow. zabudowy: ok. 125 mkw.), który znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł200 m² 8 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Tylko u Nas Zobacz ten niezwykły dom położony w Zebrzydowicach z funkcją smart home. Dom z 2024 roku, parterowy który oferuje nowoczesne technologie oraz spełni wymagania.

Szczegóły ogłoszenia

2 799 000 zł300 m² 9 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:967 m²

Nie przegap! W galerii zdjęć dostępny jest obszerny film prezentujący nieruchomość. Koniecznie obejrzyj! Na sprzedaż wyjątkowy dom z pięknie zagospodarowanym ogrodem , przestronny, ze.

Szczegóły ogłoszenia

197 000 zł35 m² 5 628,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Całoroczny domek na skraju wsi Twoje miejsce ciszy i oddechu Mściów / Sandomierz zaledwie chwila od codzienności, a jakby zupełnie inny świat Opis nieruchomości: wyobraź sobie poranek.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł204 m² 5 539,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:708 m²

Numer oferty w biurze 6885 Polecamy przytulny, piętrowy dom typu bliźniak o powierzchni 204m2, częściowo podpiwniczony, znajdujący się na działce w pierwszej linii zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł200 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Dom jednorodzinny - Koniaczów | 200 m | działka 12,60 ar okolice Jarosławia Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni około 200 m , położony w spokojnej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł160 m² 46,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom w spokojnej okolicy idealne miejsce dla Twojej rodziny! Marzysz o przestronnym domu w cichej i malowniczej okolicy, ale jednocześnie z szybkim dostępem do Rzeszowa? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł176 m² 2 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:497 m²

Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny w Goczałkowicach-Zdrój przy ulicy Głównej 3. Dom jednorodzinny jest położony na działce nr 2631/62 o powierzchni 497 m2, ma powierzchnię użytkową.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł207 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 363 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z interesującą ofertą sprzedaży domu wolnostojącego piętrowego zlokalizowanego w Gorzowie Wielkopolskim przy ulicy Żwirowej zaledwie kilka minut od.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł147 m² 3 197,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Nowa, okazyjna cena! Dom z potencjałem w Jodłówce-Wałkach - idealny do własnej aranżacji! Na sprzedaż przestronny, piętrowy dom jednorodzinny o powierzchni 147 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

774 000 zł143 m² 5 412,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:97 m²

Domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej na kameralnym osiedlu na obrzeżach Białegostoku. Szybki i wygodny dojazd do Centrum (około 10 minut). Nowoczesna bryła budynku. Funkcjonalny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 999 999 zł330,80 m² 9 069 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przepiękna rezydencja dla wymagających, bardzo wysoki standard wykończenia. Przedstawiamy Na sprzedaż przestronny i komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni ok.330 m, położony na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł59,53 m² 9 726,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:50 m²

Na sprzedaż dwupoziomowy lokal o powierzchni użytkowej 59,53 m z ogródkiem, zlokalizowany w Bolszewo przy ul. Słonecznej. Nieruchomość znajduje się w zabudowie szeregowej (szereg.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł104 m² 10 480,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom w urokliwej miejscowości Nowy Dwór Mazowiecki, znajdującym się w malowniczej gminie o tej samej nazwie. Nieruchomość zlokalizowana przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł220 m² 7 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 312 m²

Piękny duży dom Z wolnostojącym garażem W pełni umeblowany I wyposażony! urokliwa zadbana I zagospodarowana działka! Posiadamy w swojej ofercie przestronny, zadbany duży dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 090 000 zł200 m² 5 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:305 m²

bliźniak na sprzedaż o powierzchni 200.00 m2, z 6 pokojami. Lokalizacja:Rumiankowa 2. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Dom położony jest na działce o powierzchni 305 m2.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł100 m² 8 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w bardzo dobrej i poszukiwanej lokalizacji w Łomży przy Al. Legionów. Nieruchomość sprawdzi się zarówno do zamieszkania, jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł150 m² 3 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 391 m²

NR oferty: sbdoc9115 Na sprzedaż urokliwy dom z potencjałem agroturystycznym gmina Męcinka, tereny górskie Powierzchnia użytkowa: 150 m2 + poddasze do zagospodarowania Działka z pięknym.